Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[pirhovec]
> [čarli]
> > [pirhovec]
> > > Telekomunikacijski operater bo pod Urošem Čuferjem privatiziran vsaj tako hitro kot bi bil pod Janezom Šušteršičem, meni urednica Financ.
> > >
> > > "Prostora za ideologijo ni več. Naše prvo vprašanje je, ali bodo javni uslužbenci čez tri mesece dobili plače," je v oddaji tretjega programa RTV Na tretjem dejala Simona Toplak, urednica Financ. Meni, da bo Slovenija morala poseči v maso plač v javnem sektorju in privatizirati javna podjetja ali pa bo postala Ciper.
> > >
> > > Na vprašanje novinarke, kaj potem pomenijo napovedi Stepišnika, da ne bi prodajal premoženja, Toplakova: "Mislim, da bomo privatizacijo Telekoma videli vsaj tako hitro kot bi jo pod Šušteršičem," meni Toplakova.
> >
> > Novinarka, ki se nikdar ne moti.
>
> Ja taprav se oglaša:)


For the record & posterity: edini tukaj, ki se nikdar ne moti, si ti, razen, ko glasuješ za DL. :)
Nope, to si ti, ki se nikoli ne motiš, saj si nazadnje volil opankarja, ki je zmagal ane:) BTW ko/če pa se ti zmotiš pa vse tiho je bilo. Torej dejansko se nikdar ne zmotiš, saj pač nikdar ne priznaš tega ane:)

PS: BTW for the record. DL sem volil zaradi šušmana, ki sem mislil, da bo vsaj branik pred jajotom in njegovimi idejami o komunizmu. In ja tle sem se zmotil, saj si nisem mislil, da lahko človel svoje mnenje spremi za 180 stopinj v enem samem letu. Vidš jaz se iz napak učim in pri meni je šušman oplel pa naj še ne vem kolikorat piše, da je za nizke davke itd. Če človek dela točno nasprotno kar je včasih zagovarjal potem takemu človeku ne verjameš več In ja tako tudi več ne verjamem tvojemu jajotu, ker sem vidil, da eno govori dela pa tretje.Pač se učim iz izkušenj. Za razliko od tebe, ki si se rodil kot genij in potem falil še pri vseh napovedih v prihodnost;) Si pač kot tovariš nimda in mencinger v eni osebi. Vse kontra je res:)