Strani: 1

čarli sporočil: 13.178
[#2055462] 20.03.13 21:39 · odgovor na: (#2055452)
Odgovori   +    1
[pirhovec]
> Telekomunikacijski operater bo pod Urošem Čuferjem privatiziran vsaj tako hitro kot bi bil pod Janezom Šušteršičem, meni urednica Financ.
>
> "Prostora za ideologijo ni več. Naše prvo vprašanje je, ali bodo javni uslužbenci čez tri mesece dobili plače," je v oddaji tretjega programa RTV Na tretjem dejala Simona Toplak, urednica Financ. Meni, da bo Slovenija morala poseči v maso plač v javnem sektorju in privatizirati javna podjetja ali pa bo postala Ciper.
>
> Na vprašanje novinarke, kaj potem pomenijo napovedi Stepišnika, da ne bi prodajal premoženja, Toplakova: "Mislim, da bomo privatizacijo Telekoma videli vsaj tako hitro kot bi jo pod Šušteršičem," meni Toplakova.

Novinarka, ki se nikdar ne moti.
Ja taprav se oglaša:)
čarli sporočil: 13.178
[#2055485] 20.03.13 21:57 · odgovor na: (#2055475)
Odgovori   +    4
[pirhovec]
> [čarli]
> > [pirhovec]
> > > Telekomunikacijski operater bo pod Urošem Čuferjem privatiziran vsaj tako hitro kot bi bil pod Janezom Šušteršičem, meni urednica Financ.
> > >
> > > "Prostora za ideologijo ni več. Naše prvo vprašanje je, ali bodo javni uslužbenci čez tri mesece dobili plače," je v oddaji tretjega programa RTV Na tretjem dejala Simona Toplak, urednica Financ. Meni, da bo Slovenija morala poseči v maso plač v javnem sektorju in privatizirati javna podjetja ali pa bo postala Ciper.
> > >
> > > Na vprašanje novinarke, kaj potem pomenijo napovedi Stepišnika, da ne bi prodajal premoženja, Toplakova: "Mislim, da bomo privatizacijo Telekoma videli vsaj tako hitro kot bi jo pod Šušteršičem," meni Toplakova.
> >
> > Novinarka, ki se nikdar ne moti.
>
> Ja taprav se oglaša:)


For the record & posterity: edini tukaj, ki se nikdar ne moti, si ti, razen, ko glasuješ za DL. :)
Nope, to si ti, ki se nikoli ne motiš, saj si nazadnje volil opankarja, ki je zmagal ane:) BTW ko/če pa se ti zmotiš pa vse tiho je bilo. Torej dejansko se nikdar ne zmotiš, saj pač nikdar ne priznaš tega ane:)

PS: BTW for the record. DL sem volil zaradi šušmana, ki sem mislil, da bo vsaj branik pred jajotom in njegovimi idejami o komunizmu. In ja tle sem se zmotil, saj si nisem mislil, da lahko človel svoje mnenje spremi za 180 stopinj v enem samem letu. Vidš jaz se iz napak učim in pri meni je šušman oplel pa naj še ne vem kolikorat piše, da je za nizke davke itd. Če človek dela točno nasprotno kar je včasih zagovarjal potem takemu človeku ne verjameš več In ja tako tudi več ne verjamem tvojemu jajotu, ker sem vidil, da eno govori dela pa tretje.Pač se učim iz izkušenj. Za razliko od tebe, ki si se rodil kot genij in potem falil še pri vseh napovedih v prihodnost;) Si pač kot tovariš nimda in mencinger v eni osebi. Vse kontra je res:)
čarli sporočil: 13.178
[#2055498] 20.03.13 22:07 · odgovor na: (#2055493)
Odgovori   +    2
[NavadniNimda]
Vidim, da najeminenejša forumska opica spet kokodajsa čez EU.
Tovariš nimda a si že zmatran od dežuranja?:) Namreč kje si ti videl, da sem omenil tvojo beloved eussr?
Verjetno se spet Polna Luna mimo pelje, pa ima svoj field day. :)
Ja ti boš že vedel kdaj je polna luna ane bebo:)
anon-194056 sporočil: 945
[#2055507] 20.03.13 22:13
Odgovori   +    15
Kakšna "ulica" g Markeš ? Ni nobene "ulice" več, saj je ta "ulica" dejansko del istega ideološkega bloka, ki je zrušil Janšo (ne vlado, saj je večji del pristal v novi vladi) Ta "ulica" je dosegla cilj. Strinjam se s tem, da bodo ta novi uporabili projekte, ideje in ukrepe Janševe vlade, ki jih bodo kvečjemu samo lepotno "spremenili" ali nekoliko preimenovali. Protesta sindikatov ali "ulice" NI PRIČAKOVATI, saj bo vse ostalo v "družini". Ti "protestniki" niso protestirali zoper ukrepe, oni so bili dirigirani proti JJ in zadaj ko bo nova vlada "privila" folk jo bo "baš briga" za ta folk. Važno je da so zrušili državnega sovraga št. 1, za vse težave, ki jih bo ljudstvo doživljalo s tudi veliko trdnejšimi ukrepi nove vlade (saj ne bo imela sploh večjih težav s pogajanji s socialnimi partnerji), prvič ker gre za isto "družino" (saj smo vs naši") in drugič, če pa bo kakšnega nasprotovanja, bodo naredili po svoje in se požvižgali na "tam neke elemente", torej za te težave že imajo pripravljene preizkušene odgovore, da so prav vse težave povzročili JJ in njegova desnica. To pri zblojeni raji še pali.
foore sporočil: 12.753
[#2055508] 20.03.13 22:13 · odgovor na: (#2055452)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: foore 20.03.2013 22:27
[pirhovec]
> Telekomunikacijski operater bo pod Urošem Čuferjem privatiziran vsaj tako hitro kot bi bil pod Janezom Šušteršičem, meni urednica Financ.
>
> "Prostora za ideologijo ni več. Naše prvo vprašanje je, ali bodo javni uslužbenci čez tri mesece dobili plače," je v oddaji tretjega programa RTV Na tretjem dejala Simona Toplak, urednica Financ. Meni, da bo Slovenija morala poseči v maso plač v javnem sektorju in privatizirati javna podjetja ali pa bo postala Ciper.
>
> Na vprašanje novinarke, kaj potem pomenijo napovedi Stepišnika, da ne bi prodajal premoženja, Toplakova: "Mislim, da bomo privatizacijo Telekoma videli vsaj tako hitro kot bi jo pod Šušteršičem," meni Toplakova.

Novinarka, ki se nikdar ne moti.
Ko berem članek Andreja svojo kolegico obravnava tako, kot da je Toplakova predsednica vlade...Res je ta Toplakova neverjetno sposobna, da jo mora hvaliti njena kolegica....vse kaže, da bo odkrila toplo vodo.......Elikan je bil še kar precej bolj sposoben .....pa je moral oditi.....

Toplakova je pred nekaj dnevi govorila, da ne verjame v to novo vlado, sedaj pa pametuje.......

Res bo potrebno urediti zadeve najprej v novinarstvu in sodstvu, šele potem bomo imeli lahko možnost za napredek.........
čarli sporočil: 13.178
[#2055510] 20.03.13 22:16 · odgovor na: (#2055503)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [čarli]
> > [NavadniNimda]
> > Vidim, da najeminenejša forumska opica spet kokodajsa čez EU.
>
> Tovariš nimda a si že zmatran od dežuranja?:) Namreč kje si ti videl, da sem omenil tvojo beloved eussr?

Em, tule, med drugim:
www.google.si/#hl=sl...30&bih=920
Ja kaj naj ob tem sploh še zapišem?:) Tovariša nimdo sem lepo vprašal kje v prejšnem postu, ki je bil zapisan v tej temi sem kaj omenjal eussr. In bebo ne bi bil bebo, če mi pol da google pod nos:) Svašta. Zgleda d aje tovariš nimda dobil napad ker je ciper pokazal sredibec bogovom iz eussr:)
> >Verjetno se spet Polna Luna mimo pelje, pa ima svoj field day. :)
>
> Ja ti boš že vedel kdaj je polna luna ane bebo:)

Pokaži mi kje sem napisal, da vem kdaj je polna luna. ;)
Nekaj si jo emenjal zato sem domneval, da veš. Možno pa da si spet nekaj pisal v 3 krasne kot to ponavadi obvladate člani CK KP eussr:)
anon-124848 sporočil: 1.700
[#2055524] 20.03.13 22:24
Odgovori   +    8
Simona, sorry, ampak zmanjkal ti je špage. Na žalost.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2055526] 20.03.13 22:25
Odgovori   +    6
Simona predolgo drži TLSG.
153 sporočil: 9.333
[#2055529] 20.03.13 22:26
Odgovori   +    1
Kdor zagovarja prodajo svojega orodja, noče
na svojem biti ne gospodar, ne sebe vodja.

[Sicer pa bi bila taka prodajnina kot tekočina,
ki naglo po grlu steče, zatem pa boleče peče.]

Sodražan
anon-162251 sporočil: 4.633
[#2055534] 20.03.13 22:33
Odgovori   +    7
Dobili smo vlado narodnega propada, ki nas bo dokoncno ekonomsko unicila. Pogreb sledi .,., uzalosceni davkoplacevalci pa bomo placali racun za tole tragikomedijo !
čarli sporočil: 13.178
[#2055537] 20.03.13 22:36 · odgovor na: anon-162251 (#2055534)
Odgovori   +    2
[Ovid]
Dobili smo vlado narodnega propada, ki nas bo dokoncno ekonomsko unicila. Pogreb sledi .,.,
Pogreb je že zdaj potekal po zaslugi jajota in palčka;) Sedaj sledi samo še pokop...
uzalosceni davkoplacevalci pa bomo placali racun za tole tragikomedijo !
Ah ja pol jajotom ti pa ni bilo težko plačevati višje davke nda;) Samo za jajota si pripravljen plačevati neomejono vsoto:)
anon-276924 sporočil: 79
[#2055589] 20.03.13 23:11
Odgovori   +    3
Finance postajajo beden cajtung, če svoje novinarje imajo za "zvezde"....
anon-305875 sporočil: 1.637
[#2055617] 20.03.13 23:37
Odgovori   +    6
Nič se ne bo zgodilo, veliko besed, malo dejanj, vmes pa veliko število potnih nalogov, potnih stroškov, polno bonitet na plače, predvsem pa kadrovanje zaslužnih... Ljudje bodo obmolknili, ker ne bodo vedeli, kaj naj sami s sabo... Edina rešitev je izvoz, izvoz, izvoz in presekat vsakršno odvisnost od slovenske politike... ta država definitivno ni več naša... Se počutim, kot bi živel v Jugoslaviji, kjer si se pač moral znajti kakor si vedel in znal, prave pomoči pa ni bilo od nikogar, ker je bila pomoč zelo selektivno in ciljno razdeljene med točno določene ciljne skupine...
anon-245058 sporočil: 771
[#2055626] 20.03.13 23:52
Odgovori   +    5
Gledal sem to oddajo. Prava katastrofa kakšen nivo diskusije tega prodanega Markeša Simona pa tudi ni znala razviti neke misli in povedati nekaj povezanih in smiselnih stavkov. Pa še takrat ko je kaj povedala je stalno pogledovala k Markešu, kakšen po njegov komentar.
Če je Simona urednica, potem mi je malo bolj jasno zakaj je moral Jaka Elkan oditi. ( On pač drži nek nivo

Sem pa kasneje gledal še eno oddajo kjer so nastopali Prodani Markeš, Šteinbuh in Novković ( ki se je kot pravijo Hrvatu "uhlebio" na Gospodarski Zbornici.
Ta nivo diskusije,z voditeljem vred je pa res prava intelektualna mizerija
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2055627] 20.03.13 23:52 · odgovor na: (#2055622)
Odgovori   +    6
[pirhovec]
> [čarli]
> > [NavadniNimda]
> > Vidim, da najeminenejša forumska opica spet kokodajsa čez EU.
>
> Tovariš nimda a si že zmatran od dežuranja?:) Namreč kje si ti videl, da sem omenil tvojo beloved eussr?
>
> >Verjetno se spet Polna Luna mimo pelje, pa ima svoj field day. :)
>
> Ja ti boš že vedel kdaj je polna luna ane bebo:)

Čarli, zadnje vprašanje zate z moje strani na tem forumu: kako tvoja boljša polovica prenaša, da moraš imeti vedno zadnjo besedo?
Khm, da poskusim...

Rešitev je simpl - ČARLI je boljša polovica. Sicer pa od vas jajotovih vernikov itak ni za pričakovati, da bi to razumeli:)
čarli sporočil: 13.178
[#2055640] 21.03.13 00:21 · odgovor na: (#2055622)
Odgovori   +    1
[pirhovec]
> [čarli]
> > [NavadniNimda]
> > Vidim, da najeminenejša forumska opica spet kokodajsa čez EU.
>
> Tovariš nimda a si že zmatran od dežuranja?:) Namreč kje si ti videl, da sem omenil tvojo beloved eussr?
>
> >Verjetno se spet Polna Luna mimo pelje, pa ima svoj field day. :)
>
> Ja ti boš že vedel kdaj je polna luna ane bebo:)

Čarli, zadnje vprašanje zate z moje strani na tem forumu: kako tvoja boljša polovica prenaša, da moraš imeti vedno zadnjo besedo?
Ne vem kaj te toliko zanima moj privaten lajf:) Prvo raje poskrbi pri sebi;) In ja pri tebisem doživel že ničkolikokrat da si obmolknil ko sem ti nekaj konkretno dokazal, da se hudo motiš. I wonder why?:)
čarli sporočil: 13.178
[#2055645] 21.03.13 00:32 · odgovor na: anon-16741 (#2055627)
Odgovori   +    0
[tekavec]
> [pirhovec]
> > [čarli]
> > > [NavadniNimda]
> > > Vidim, da najeminenejša forumska opica spet kokodajsa čez EU.
> >
> > Tovariš nimda a si že zmatran od dežuranja?:) Namreč kje si ti videl, da sem omenil tvojo beloved eussr?
> >
> > >Verjetno se spet Polna Luna mimo pelje, pa ima svoj field day. :)
> >
> > Ja ti boš že vedel kdaj je polna luna ane bebo:)
>
> Čarli, zadnje vprašanje zate z moje strani na tem forumu: kako tvoja boljša polovica prenaša, da moraš imeti vedno zadnjo besedo?

Khm, da poskusim...

Rešitev je simpl - ČARLI je boljša polovica.
Ne tekavec, ne prakticiram takih spolnih praks kot ti:)
Sicer pa od vas jajotovih vernikov itak ni za pričakovati, da bi to razumeli:)
Od tebe itak se ne pričakuje, da bi sploh kaj razumel;) No razen takrat ko jajo kaj pove. Ker pač on zna delati z ovcami:)
MD-471480 sporočil: 837
[#2055734] 21.03.13 07:39
Odgovori   +    0
Alo,Alo!
Tukaj Simona in Janez...
anon-221428 sporočil: 130
[#2055799] 21.03.13 08:23
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-221428 21.03.2013 08:26
Janez Markeš z Dela meni, da bo politično referenčna točka za novo vlado ulica, ekonomska pa 11-milijardno premoženje države.

idioti še zdaj mislijo da je premoženja za 11 milijard, kolikor je meni znano DARS ocenjujo na nekaj miljard, hkrati pa ne upoštevajo zadolženosti, če bi delali DCF ali kaj podobnega bi bil vesel če bi prišli do 200 milijonov. Pa to ni edina firma, ki je takole ocenjena. KAD, na primer, ima premoženja za okoli 900 milijonov, pa letno obveznost izplačila 50 milijonov, vsak finančnik razume, da je de facto nesolventen, ker je med temi 900 milijoni večino strateškega premoženja (700) ki ga ne moreš/smeš prodat in dobivaš 1-2% dividendo (če sploh, raje kaj dokapitalizirajo), na cca 200 milijonov premoženja pa ne moreš delati 15% niti v povprečju, kaj šele vsako leto. lep dan vsem.
anon-123060 sporočil: 7.025
[#2055917] 21.03.13 09:27
Odgovori   +    0
Danes sem se pričel bati prihodnosti. Strah me postaja. V nasprotju z paraziti in mafijo, ki jo je bilo strah pod Janševo vlado.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#2055961] 21.03.13 09:49
Odgovori   +    0
Lepa, lepša, najlepša ....... Simona.

Pa če se včasih z njo strinjam ali ne, Simona je zelo lepa ženska.

Oddajo sem gledal in užival.
bigl sporočil: 18.363
[#2056010] 21.03.13 10:07
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bigl 21.03.2013 10:10
dr. Markeš, saj je bila gospa varuhinja proračuna, pa vidi stanje, ki se rima na marsikaj.
Poenotena Simona, ne pa politika:-), to pa je bučnica tedna (poenotena politika), hehe. Zanimivo kaj vse prinese igra besed. Samo stanja ne spreminja tako kot bi si želeli. Okoliščine so vedno dober izgovor za to. Ampak obljubljen imamo napredek in ukrepe proti krizi. Katere že? A, rast in to in take...Gremo prej papcat dokler je še kaj. To bo to. Lep dan.
čarli sporočil: 13.178
[#2056057] 21.03.13 10:31 · odgovor na: (#2056008)
Odgovori   +    1
[janiprimoz]
Katere davke smo plačevali višje pod čelavim, kot pod manekenom ?
Višje trošarine pri elektriki in bencinu. Višji prispevki zaradi zpiz2. Višja dohodnina (50%). Davek na finančne storitve. Ni omejitve cen pri komunalnih storitvah, ki ostajajo še vedno monopoli. Bo dovolj ali še kaj najdem?
Oglasi se čez čas, glede davkov pod plagiatovškovo !
Se bom ni problema. Namreč jaz kritiziram tako leve kot desne. Res pa da od levih itak kaj dosti nikoli ne pričakujem, da bodo naredili kaj pametnega. Ampak očitno so zdaj tadesni ratali večji komunisti:)

Strani: 1