Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Odjava ob dveh različnih prijavah z istim uporabniškim imenom

Strani: 1

anon-15197 sporočil: 786
[#2034039] 04.03.13 15:43
Odgovori   +    0
Narejeno imate blokado, da se znotraj 30 minut z istim uporabniškim imenom z različnih ne da dostopati na spletno stran Financ.
Kar je problem, če sem to jaz sam na eni sami napravi :)
Namreč: ko zjutraj na ipadu berem novice, jih nekaj preletim na nalovnici, del pa jih odprem preko twitterja. Ker Twitter aplikacija odpre link v svojem browserju, ne v defaultnem, me vaš site odjavi, saj to razume kot prijavo z več naprav.
Se da hkratne prijave mogoče omejiti kako drugače? Ker mi je res tečno vedno novo prijavljanje.
Gustl sporočil: 13.625
[#2034159] 04.03.13 17:08 · odgovor na: anon-15197 (#2034039)
Odgovori   +    0
[Racman]
Narejeno imate blokado, da se znotraj 30 minut z istim uporabniškim imenom z različnih ne da dostopati na spletno stran Financ.
Kar je problem, če sem to jaz sam na eni sami napravi :)
Namreč: ko zjutraj na ipadu berem novice, jih nekaj preletim na nalovnici, del pa jih odprem preko twitterja. Ker Twitter aplikacija odpre link v svojem browserju, ne v defaultnem, me vaš site odjavi, saj to razume kot prijavo z več naprav.
Se da hkratne prijave mogoče omejiti kako drugače? Ker mi je res tečno vedno novo prijavljanje.

Zaenkrat ne moremo nič drugače. Razumemo pa te težave in bomo seveda iskali rešitve. Vendar s pojavom vedno večih različnih načinov dostopanja, se moraš nekje odločit, da narediš konec prilagajanju vsakemu novemu posebej.

Strani: 1