Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek DL bo podprla Alenko Bratušek

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13

anon-43332 sporočil: 948
[#2018320] 21.02.13 16:47 · odgovor na: dani14 (#2018296)
Odgovori   +    3
[dani14]
Jaz sem volil DL, a če njih ne bi bilo, SDS-a ziher ne bi volil. Glede na to, da se je oglasilo precej volilcev DL, kateri bi ravnali podobno, tvoji izračuni ne pijejo vode.
In koga bi v tem primeru volil, če ne bi bilo DL?
anon-151429 sporočil: 473
[#2018363] 21.02.13 17:10
Odgovori   +    8
Nerad uporabim naslednjo besedo ampak naj bo izjema:
.
Tovariš Virant si navaden P.ZD-K , kaj pa je NAČELNOST pa si že zdavnaj POZABIL !!!
FIN-366791 sporočil: 1.267
[#2018377] 21.02.13 17:27
Odgovori   +    11
POSLEDICE LEVE VLADE ( ŽE VIDENO ):
- slabše črpanje evropskih sredstev v 100.000.000 mio eurov,
- višje davčne stopnje za produktivne,
- manj pobranih davkov,
- slabši nadzor nad porabo državnega denarja,
- večje plenjenje državnega premoženja, tudi preko bank,
- neodgovornost javnih funkcionarjev, direktorjev v državnih podjetij, zavodih in inštitucijah in
- posledično večja proračunska luknja.
HVALA VIRANT ZA TVOJO NAČELNOST OZ. NENAČELNOST.
Drago jo bomo plačali.
anon-202104 sporočil: 4.404
[#2018383] 21.02.13 17:31
Odgovori   +    9
mene pa vseeno še vedno zanima zakaj so se tresle roke pezdirju...a je tok dedec pa nam zaupa to malenkost?ker si mal domišljam da bi to rešilo slovenijo in ker se mi zdi da se trenutno mekomu drugemu iz DL tresejo roke ali pa fila bančni račun nekje na kajmanih..
0513ANITO sporočil: 10.844
[#2018393] 21.02.13 17:40 · odgovor na: najobj (#2017916)
Odgovori   +    5
[najobj]
> [Gustl]
> > [Viewer]
> > > [Gustl]
> > > > [Viewer]
> > > > No, naivneži, ki ste ga volili in nasedli njegovim sladkim besedam - zdaj vam je pokazal figo. Kaj pravita na to Črt in Gustl?

> > > Če ga ne bi volil (in še precej podobno mislečih), bi bil sedaj Zoki premier. Ste pozabili, kdo je zmagal volitve?
> >
> > Ker si ga volil, bo sedaj premierka Zokijeva šivilja. Kakšna je razlika med njo in Zokijem?

> Razlika je ta, da smo imeli eno leto drugačno vlado, kot bi jo imeli sicer.
>
> Over and out.

... holy shit, in to je edina razlika, ki jo vidiš med Alenko in Zokitom ? ... jebiga, ampak zdaj ste pa res že malo preveč zabluzili, če mene kaj vprašaš ...

P.S.: meni so njena programska izhodišča dosti bližje kot njegova ... khmm, pravzaprav sploh ni primerjave ...


... hahaha ... minus sem fasal, ker so mi njena "programska izhodišča" dosti bližje kot njegova ... no, in kaj naj potem rečeš dežurnemu forumskemu kretenu, kot da je dežurni forumski kreten ...
Seveda

Alenčica ima v progranskih izhodiščih: Leva-desna-leva-desna-obrat-leva-desna....

Zoki pa samo: Nje, nje, nje,...
anon-106232 sporočil: 561
[#2018394] 21.02.13 17:41 · odgovor na: anon-126255 (#2018067)
Odgovori   +    8
[Karaya]
Kako butasto bi se danes počutil, če bi pred dobrim letom obkrožil DLGV.
Ja, tudi jaz sem resno razmišljal, da bi volil DL in sicer predvsem zaradi Šušteršiča, Pezdirja in Štiha. A mi je bil Virant sumljiv in sem rekel: počakajmo, zaenkrat pa volit na sigurno. Mi je pa strašno žal, ker je ta previrant verjetno za dolgo pokopal kakršno koli možnost za kredibilno liberalno stranko v Sloveniji.
anon-244388 sporočil: 36
[#2018415] 21.02.13 17:58
Odgovori   +    5
Če kdaj,potem je zdaj čas za RES vseslovensko vstajo.Mislim,da je zadnji čas,da odidejo vsi pa naj bodo beli, rdeči,črni,zeleni,levi,desni...Ti debili,ki nas vodijo zdaj,nas bodo spravili na beraško palico,pardon so nas že.
dani14 sporočil: 6.657
[#2018430] 21.02.13 18:10 · odgovor na: anon-43332 (#2018319)
Odgovori   +    8
[Viewer]
> [dani14]
> Jaz sem volil DL, a če njih ne bi bilo, SDS-a ziher ne bi volil. Glede na to, da se je oglasilo precej volilcev DL, kateri bi ravnali podobno, tvoji izračuni ne pijejo vode.
>

In koga bi v tem primeru volil, če ne bi bilo DL?
Hja, dobro vprašanje, na katerega bi ti težko odgovoril, saj mi je bil DL celo všeč glede na program in ekipo, kar za vse druge stranke ne morem reči.

Drugače pa bi se najbrž moral odločiti nekako takole z črtanjem najslebših in iti proti manj slabim:
-PS kriminalcu Jankoviču je mesto na Dobu in ne v parlamentu
-SD pahorjeva ekipa je državo čisto zafurala
-LDS nisem za bulmastife
-Zares ne lažem, ne kradem, torej ne hvala
-TRS je to šala?
-SNS to je šala
-SDS katja šoba je bila pika na i
-SLS naci interes škoduje Sloveniji
-NSi preveč lezejo v rit SDS
-DL super ekipa Pezdir, Štih, Šušteršič

Tako da če ne bi bilo DL, bi morda celo volil NSi, čeprav sem ateist... mogoče pa kakšno manjšo stranko

SDS bi se za moj glas lahko potegovala samo v primeru, da bi vsak poskušala uresničevati svoj program 100+10, je pa še vedno samo mrtva črka na papirju. In pa seveda, da bi nehala sprejemati ves drek, kar ga ne sprejmejo v levih strankah, v svoje vrste. S šobo so se mi čisto zamerili, tudi lani in letos se lepo vidi, kakšne butaste poslanke pošiljajo v parlament. Naj namesto merila poslušnosti in ubogljivosti uporabijo merilo pamet in poštenost.
anon-249574 sporočil: 63
[#2018442] 21.02.13 18:27 · odgovor na: (#2018341)
Odgovori   +    15
V izogib pomotam in bognedaj nejasnostim, želim pojasniti, da se brez tipkarskih napak glasi poslednji odstavek tako:

Edino, kar je ta moment nejasno je, ali bo tista obubožana rulja znala ugotoviti, da je skrajni čas, da zelo grobo in rezolutno jeba mater vsem političnim silam - beri lopovskim politićarskim tolpam, ki so kadarkoli po letu 1945 sodelovale v oblasti. Zlasti onim, ki so sprejeli sedanje davčne, prispevkovne, pokojninske, zdravstvene in delovne zakone.

Če bo, bo Slovenija rešena, če ne, bo Slovenija zdrknila v total bedo s polovico prebivalstva razseljenega v tujini, pri čemer bo v milijonu, ki ostane v Sloveniji zelo močno prevladoval suženjski geronto brezhrbtenični moralnohorizontalni intelektualno-moralni trash, ki bo svojo sebičnost in fritzlovstvo plačal z bedo vegetiranja na komunajzer državni miloščini fašističnoboljševiške države levih fašistov. Vladal bo pa do konca svojih dni seveda da tovariš Kahel, ki bo iz svoje gerontolevičahske baze aktiviral še tovariša Kučana in tovariša Stanovnika.


PS
Vsem, ki jih je še zlasti prizadel izpad glagola jebati [mater, rdečetalibanski levofašistični nacisoc lopovski kamarilji, rezolutno], se še posebej opravičujem.

LP shaman
Men je bila že prva varianta kar jasna.
Ker vidim, da se večina forumašev zaradi nastale zajebancije meče ob tla pa še ena resnična anekdota:
Že nekaj časa gledam frenda, ki je kar nenadoma postal popolnoma skuliran, je kot buda pod tistim drevesom. Od človeka, ki je zadnja leta norel ob vsakem gaganju levosučnih pametnjakovičev, bi v sedanjem trenutku pričakoval vse kaj drugega a ne? No pa ga vprašam, kaj hudga se mu je zgodilo, a je kaj bolan revež. On pa.
Lej če se vkrcaš v letalo, pa se lepo usedeš, pa pogledaš malo skozi okno, pa vidiš da manjka pol krila, motor visi v napačno smer, pa še stevardesa je grda, kaj boš naredu. Totalno pizdarijo, tulu boš da ne smemo vzleteti, odprl boš zasilna vrata, zadavu stevardeso. No če kljub temu gajba vzleti veš, da je prepozno. Game Over! Postrežeš si s kvalitetno pijačko, v miru premisliš zadevo in se pripraviš na neizbežno.
No Slovenija je sedaj dokončno in nepovratno poletela in je točno taka kot tista gajba. Pilot je onesposobljen, avtopilot je crknu, s komandami pa se ukvarjajo preostale grde stevardese. Čas je za mirno pripravo na crash, pizdenje nima več haska.
anon-23357 sporočil: 1.499
[#2018458] 21.02.13 18:39
Odgovori   +    12
Prepričan sem, da takšnih butalcev, kot se v teh dneh združujejo v interesno združenje, ki se bo imenovalo celo vlada RS slovenski narod še ni imel na oblasti v vsej svoji zgodovini.
anon-23357 sporočil: 1.499
[#2018461] 21.02.13 18:41 · odgovor na: bigl (#2016911)
Odgovori   +    4
Ja kaj pa naj reče. A misliš, da se njemu ne obrača želodec, ko gleda te klovne.
anon-247555 sporočil: 19
[#2018503] 21.02.13 19:10
Odgovori   +    9
Če se g.pezdir ne oglasi naj za vedno molči.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#2018535] 21.02.13 19:41
Odgovori   +    5
A se bo Pingvin Jankovic dames dokoncno zamrznil in potem vladal iz ozadja? Virant prodana dusa !
anon-166469 sporočil: 8.684
[#2018548] 21.02.13 19:49
Odgovori   +    4
Zima, zima bela
vrh gore sedela,
pa tako je pela,
da bo Viranta vzela.
Ker on nič ne dela,
ker on nič se ne uči -
čakaj, čakaj, Virant ti,
da te zima ne dobi!
dani14 sporočil: 6.657
[#2018552] 21.02.13 19:51 · odgovor na: (#2018541)
Odgovori   +    2
Jaz sem se skušal spomniti občutkov pred volitvam in stranke, ki so še bile aktualne takrat (Zahec, LSD, SNS,...), pozabil sem DeSUS, kateri pa tudi ni na mojem radarju in upam da tudi v poznejših letih nikoli ne bo :)

Šoba mi danes ni več aktualna, bila pa mi je takrat, ko pred volitvami novačijo same bedake.
anon-301728 sporočil: 1.282
[#2018566] 21.02.13 20:05
Odgovori   +    2
pa mi je prišlo, čakaj zakaj se pa sploh gre?
Za plačo 3k evrov? verjetno je res samo to.
ker drugače pa, za kaj se sploh gre?
Kdo bi pa to štalo čistil zares (razen mene seveda, toda jaz za to imam računalniški program, samo start in je))
Bodo dobili nove neizterljive kredite v državnih bankah?
Mah, to bo treba uredit v nekaj tednih, pred trojko, ane dame in gospoda.
Dame in gospoda?
Čudno, nekako vas ne znam poimenovati.
Kaj pa tisti Aditivi in Barvila, ki jim pravijo strokovnjaki in ekonomisti?
Flavoraid !
ma, sem se zgubil, za kaj sploh gre že?
kaj že?
ne čujem dobro....
najobj sporočil: 32.215
[#2018590] 21.02.13 20:27 · odgovor na: 0513ANITO (#2018393)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2013 20:46
[0513ANITO]
> [najobj]
> > [Gustl]
> > > [Viewer]
> > > > [Gustl]
> > > > > [Viewer]
> > > > > No, naivneži, ki ste ga volili in nasedli njegovim sladkim besedam - zdaj vam je pokazal figo. Kaj pravita na to Črt in Gustl?
> > > > Če ga ne bi volil (in še precej podobno mislečih), bi bil sedaj Zoki premier. Ste pozabili, kdo je zmagal volitve?
> > >
> > > Ker si ga volil, bo sedaj premierka Zokijeva šivilja. Kakšna je razlika med njo in Zokijem?
> > Razlika je ta, da smo imeli eno leto drugačno vlado, kot bi jo imeli sicer.
> >
> > Over and out.
> ... holy shit, in to je edina razlika, ki jo vidiš med Alenko in Zokitom ? ... jebiga, ampak zdaj ste pa res že malo preveč zabluzili, če mene kaj vprašaš ...
>
> P.S.: meni so njena programska izhodišča dosti bližje kot njegova ... khmm, pravzaprav sploh ni primerjave ...
>
>
> ... hahaha ... minus sem fasal, ker so mi njena "programska izhodišča" dosti bližje kot njegova ... no, in kaj naj potem rečeš dežurnemu forumskemu kretenu, kot da je dežurni forumski kreten ...
Seveda

Alenčica ima v progranskih izhodiščih: Leva-desna-leva-desna-obrat-leva-desna....

Zoki pa samo: Nje, nje, nje,...
... pizda, na totem forumu mora pošten človek res čisto vse narisat, da bi ga pravilno razumeli ... evo, tu www.zares.si/wp-cont..._86971.jpg so na vpogled "programska izhodišča" obeh vpletenih, zdaj pa ti izbiraj ... jebiga, jaz sem že ...

P.S.: priznam, da bi mogoče res moral malo bolj poudariti, da se beseda "programska" nanaša bolj na mene, "izhodišča" pa bolj na Alenko ... aja, sicer je na spletu voljo kar nekaj precej bolj "pomenljivih" slik Alenke, ampak je ta žal edina, kjer sem našel oba skupaj ... khmm, pa da ne rabiš preveč brskat po spominu, kakšno izhodišče "ponuja" prva in kakšno drugi ... ja, če so ti oni "drugi" bolj blizu, se razume ...

... hahaha ... evo, že spet minus ... jebiga, na totem forumu nekaterim očitno niti risanje oziroma slikanje nič ne pomaga ... khmm, pa bom zdaj malo bolj fin, pa ne bom spet napisal katerim, ker itak ne bi nič razumeli ...
anon-178283 sporočil: 370
[#2018597] 21.02.13 20:33 · odgovor na: anon-101299 (#2017131)
Odgovori   +    1
In se sebe zraven.
macon sporočil: 12.861
[#2018599] 21.02.13 20:34 · odgovor na: anon-188064 (#2017400)
Odgovori   +    9
[fridolin]
Kje si Pezdir junačina! Čakamo tvoj velecenjeni komentar z poglobljeno analizo prihodnjih dogajanj v deželici na sončni strani! Tile iz DL so tvoji prijatelji, somišljeniki, liberalci, ki so za pest evrov in ohranitev stolčkov prodali tudi tvojo idejo. Kaj praviš na vse to?
Pezdir jemlje zalet, da bo tokrat vse res pošteno razjebal, nje.
Tako je storil že parkrat in glejte... e-e glejte kaj že...

Skratka: s Pezdirjem se ni zajebavat, ker bo vse v nulo razjebal.

Nje. Je. E.
macon sporočil: 12.861
[#2018602] 21.02.13 20:35 · odgovor na: (#2017403)
Odgovori   +    8
[dob]
Se bo Janković poslovil s pismom?

kje so tisti časi, ko sta kučanović in zoki slavnić skupaj igrala košarko
Nocoj bo v Murglah pozno v noč gorela luč. kučan piše pismo.
macon sporočil: 12.861
[#2018612] 21.02.13 20:39 · odgovor na: (#2017445)
Odgovori   +    7
[cink]
> [Gustl]
> > [odlicnobo]
> > >Gustl
> > > Te tvoje teze temeljijo na predpostavki, da bi sicer volili Janso. To pa je napacna predpostavka. Jaz nisem sel na volitve zato, da ne bi zmagala Zoki ali Jansa, ampak zato, ker sem zelel dat priloznost novoustanovljeni stranki s programom, ki mi je blizu, notri je bilo nekaj ljudi, ki sem jimzelel dati priloznost. Za razliko od precej somisljenikov, ki so ze nekaj casa precej razocarani, pa sem jaz imel precej manjsa pricakovanja. Probal smo, ni slo skozi, ce ne drugega, je doslej bil vsaj Jansa na oblasti in ne Zoki... Gremo dalje.
> >
> > lej če bi stranko vodili Šušteršič, Pezdirc, Krušec itd
> > potem bi ploskal in volil DL
> > tako pa glede na Virantovo zgodovino, ki je bila jasna že pred volitvami (in njegovo dogajanje v Makedoniji) vem da je Virant podlasica in bi prodal lastno mamo za ambicije, sploh pa če ga držijo za jajca za dogajanje v Makedoniji.
> >
> > Torej mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da jih volim, čeprav sem se zelo strinjal z njihovim programom in mislim, da je bil Šušteršič odličen minister
> >
> > v prepad z Virantom press:-)))
>
> Ja, razumem. Meni je bilo dovolj, da so v ekipi nekateri, od katerih sem nekaj pričakoval. Od Viranta nisem nič oz. vsaj ne nič drugače od tega, kar daje.

Sam nisem pričakoval, da je tako močen, da je lahko povsem uničil liberalno strujo in stranko povsem oblikoval po svoji podobi...
kučan mu je pomagal. Nategniti naivneže tipa Pezdir pa tudi ni kak posebno težak podvig.
anon-36653 sporočil: 702
[#2018671] 21.02.13 21:27
Odgovori   +    8
Virant sram te je lahko, da si podrl vse libertane ideje zaradi katerih smo te volili, ti brez Pezdirja in Šuštaršiča si navaden nakladač...
anon-251374 sporočil: 1.053
[#2018775] 21.02.13 23:17
Odgovori   +    3
Virant zakoplji se rajši sam.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2019030] 22.02.13 08:20 · odgovor na: BOY008 (#2017289)
Odgovori   +    0
[BOY008]
Zanimiv bi bil scenarij, da se Šušteršič, Pličanič, in Štih pridružijo SDS. Na kongresu SDS JJ pove, da ne bo več kandidiral za predsednika stranke. Predlaga Šušteršiča za predsednika in Pličanič postane podpredsednik. Virant in levica bi bila jezna ko hudič. Na volitvah pa SDS zmaga z večino.
Če bi čebula ne če imela, bi bila bula. Oziroma, ne razumeš, da sta ta dva zavedno ali nezavedno, to sedaj sploh ni važno del nomenklature, nočeta biti nikomur (murgloidom) v napoto, da opravijo svoj roparski pohod.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2019033] 22.02.13 08:21 · odgovor na: anon-49458 (#2017301)
Odgovori   +    0
[wizardofoz]
> [BOY008]
> Zanimiv bi bil scenarij, da se Šušteršič, Pličanič, in Štih pridružijo SDS. Na kongresu SDS JJ pove, da ne bo več kandidiral za predsednika stranke. Predlaga Šušteršiča za predsednika in Pličanič postane podpredsednik. Virant in levica bi bila jezna ko hudič. Na volitvah pa SDS zmaga z večino.

To bi blo super, a žal bo ostal samo scenarij. Jaz mislim, da Šušteršič ne bo ostal v DL. Tok dec po moje pa je.
Ne, ni.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2019087] 22.02.13 08:43 · odgovor na: notomi (#2017544)
Odgovori   +    2
[notomi]
Samo da čimprej končajo takole stanje. Potrebno je odgnati Janšo in SDS, ker delajo preveč škode. Prodali bodo vse kar je kaj vrednega in uničili kar obstaja dobro v javnem sektorju. Tu bo profitirala samo RKC in SDS. Potem je pa treba nemudoma nagnati SDS kadre od vse povsod - na cesto!
Zatem pa nekaj osodilnih sodb v področju gospodarskega kriminala in primer Patria!
V aferi patria ni bilo nič odkrito. Zato se ne upajo zaključiti te afere na sodišču, ker potem nič nimajo proti Janši. Nimajo nič razen takih opranoglavcev kot si ti, ki kar nekaj sekajo in ga napadajo brez dokazov. Čeprav nimate pojma o čem govorite, znate prav glasno kričat in lagat. To je vaš domet.
anon-278831 sporočil: 3.253
[#2019183] 22.02.13 09:26 · odgovor na: anon-182327 (#2017302)
Odgovori   +    3
[VIKTOR1]
> [olsegg]
> "DL bo podprla Alenko Bratušek"
>
> LOL...
>
> za koliko časa, mesec, dva, tri, potem bo pa prevarnat - po udboopankoviću, JJ - NATEGNIL še to 'strokovnjakinjo' za švicanje...
>
> no ja, tej vsaj škodilo ne bo...
>
> zna se...

PreVirant se zaletava sem in tja, kot petelin z odsekano glavo. nekaj časa se bo še zaletaval potem pa obležal v svojem rdečem blatu.
LOL...

točno tako - kot rudeči tapetnik deluxe TUPI!!! (vir: Slavoj Žižek!) kmet golobitch...

zna se...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2019234] 22.02.13 09:38 · odgovor na: anon-244388 (#2018415)
Odgovori   +    1
[akola]
Če kdaj,potem je zdaj čas za RES vseslovensko vstajo.Mislim,da je zadnji čas,da odidejo vsi pa naj bodo beli, rdeči,črni,zeleni,levi,desni...Ti debili,ki nas vodijo zdaj,nas bodo spravili na beraško palico,pardon so nas že.
Ne laži. Priznaj, da si bil že prej na beraški palici.
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2019292] 22.02.13 10:02 · odgovor na: (#2017855)
Odgovori   +    0
[aktion]
> [sstanislav]

>
> Da in zmagala bo tista večina, ki bo prva sprejela kontrolno dividendo.

Virant sprejema kontrolno dividendo, pa izgleda, da je zelo malo zadovoljnih!
Virant podpira prodajo premoženja države brez kontrolne dividende, samo obljublja, da bo vse transparentno.
Mu ti verjameš?
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2019372] 22.02.13 10:27 · odgovor na: anon-301728 (#2018566)
Odgovori   +    1
[beriberi]
pa mi je prišlo, čakaj zakaj se pa sploh gre?
Za plačo 3k evrov? verjetno je res samo to.
ker drugače pa, za kaj se sploh gre?
xexe, maestro Beriberi, pravilno si napovedal prihod Malo Nosečega Tehnika, z malenkostno razliko da bo to tehničarka...

ker čistokrvna političarka ni, tehničarka še manj, torej ni niti tič niti miš, netopirka?

mogoče je pa res malo noseča, ker je ženska, to ni čisto nemogoče :))

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13