Zasebnost

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9

anon-166469 sporočil: 8.684
[#1986971] 30.01.13 13:29
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-166469 30.01.2013 13:31
Urška Bačovnik. Dobivala sočutna pisma mamic otrok z Downovim sindromom ...

"Zelo me je pretreslo in tudi bolelo, ko sem začela dobivati sočutna in bodrilna pisma mamic otrok z Downovim sindromom ...
... in sem jim morala povedati, da je moj otrok zdrav..."

(Zadnje leto, pravi Urška Bačovnik Janša, soproga šefa vlade Janeza Janše, so govorice presegle vse meje dobrega okusa. Bolj ko so žaljive in neresnične, bolj trdijo, da se opirajo na zanesljiv vir; vir: Jana)

www.pozareport.si/?I...&type=tags


To, o čemer pripoveduje gospa Bačovnik Janša, je resnično srhljivo in nezaslišano. Gospa je na svoji koži doživela vso (slovensko) zlobo in nevoščljivost. Dobro je edino, da je zveza s soprogom, našim predsednikom vlade, stabilna, in da ima zdravega otroka ter predvsem (velja za oba) trden karakter. Sram je lahko slehernega, ki na žaljiv, nizkoten in res pod vsem nivojem nesremen način uničujejo gospo, njeno družino.

To, kar se Janši dogaja že celo življenje, je na hitro morala občutiti tudi ona, ki nima z ničemer nobene zveze. Je soproga predsednika vlade, zato pa je ni potrebno tako umazano poniževati in ji jemati dostojanstvo. Žalostno je, da se mora človek v tej državi, obračati na medije, da se ljudem dokaže, da je vse v redu. Vsak kvazi zvezdnik ima pravico do svoje anonimnosti, gospa Bačovnik Janša je pa po njihovem nima?! Res jih je lahko sram, vse škodoželjne in radovedne. Sami naj se zazrejo v svojo lastno bednost in potem sodijo drugim.

Tistim pritlehnim novinarkam iz Obrazov, Lee, Lady, veretno tudi iz Jane (končno so vse te revije povezane v Delo Revije) naj se pa globoko zazrejo vase. Vsakič, ko so kaj škodoželjnega in lažnivega napisale v zvezi z gospo Bačnovnik Janšo ter njenih lepim sinom Črtomirjem, naj se pa pljujejo - same sebe. Ne vem, ali same nimajo otrok ali so pa res tako bresramno pritlehne, da jim ni para.
Sicer se pa vse vrne. Vse. SPloh tista zloba do otroka.

Slovenska nevoščljivost, da ji ni para. Je pa nekaj še hujšega: da to počnejo intelektualke, slovenske novinarke, ki so nekaj hodile v šolo in bi se naj izobrazile in seznanile z vsaj delčkom človekoga dostojanstva in odnosev v družbi. Kajti lahko odmisliš primitivne radovedne klevetarke, teh, intelektualnih podtikanj, je pa nemogoče odmisliti. Naj se podpišejo, ko bodo naslednjič pljunile na otroka gospe Bačovnik Janše.
anon-202011 sporočil: 98
[#1986986] 30.01.13 13:35 · odgovor na: spenstar (#1985347)
Odgovori   +    4
Črt je cukrček res.....
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1987053] 30.01.13 14:07 · odgovor na: babi2 (#1986857)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-295127 30.01.2013 14:11
[babi2]
> [mataj]
> > [babi2]
> > Občudujem jo
>
> Je ne. Občuduješ medijsko izmišljotino.

Slučajno sem iz Celja in jo poznam, sicer ne osebno, ampak, ljudje, ki so z njo v rednem stiku, jo zelo cenijo. Tako, da to ni fikcija!!!!
No, no... Slučajno sem doma blizu Šentilja in poznam kar nekaj Šetiljčanov, tudi njenega fotra. In tole ti povem, nekateri jo morda cenite, vendar je drugi ne. Kakšnega navdušenja nad njo pač ni bilo zaslediti. Nasplošno gledano jih nimajo bogve kako radi! Tistih par procentov vernikov velikega vodje pač ni preostala velika večina!!
anon-217896 sporočil: 3.961
[#1987094] 30.01.13 14:31
Odgovori   +    3
Da in za Dan kulture pridemo s Primorske v velikem stevilu podpirat Janeza Janso, vceraj smo bili pa na Zboru za republiko. Vprasal sem eno starejso gospo, ki je v nabito polni dvorani sedela poleg mene ali sem prisel na tapravo zborovanje. Bilo je namrec ogromno starejsih, ki so janso podpirali s huronskimi aplavzi.
Novice o temu s strani nacionalne kanačlizacije nisem zasledil nobene.
ja pa glede casnika Delo in njegovih Karbinih smeti okoli druzine Jansa.
Casnika Delo ne bi odslej v lastni hisi uporabil niti za kurjenje ognja.
anon-246819 sporočil: 5
[#1987096] 30.01.13 14:32 · odgovor na: anon-166232 (#1985628)
Odgovori   +    2
Ampak a ni partner ga.Kresalove res pasjejebec?
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1987389] 30.01.13 17:30
Odgovori   +    2
On je patološki lažnivec. Karkoli danes reče, ni vredno pozornosti:

www.rtvslo.si/sloven...nce/301331

Janša je med drugim povedal, da je pri gospodarskih družbah v večinski državni lasti rešitev v tem, da bi moral biti večji del plače vodilnih v teh podjetjih variabilen, bil bi pa odvisen od uspehov teh podjetij, razen tam, kjer gre za monopole ali "pa za javne zavode, kot je recimo Radiotelevizija Ljubljana, kjer nekateri posamezniki dobijo na mesec tri predsedniške plače, pa to vse pokrijejo plačevalci električne energije".

Na Janševe izjave se je odzvalo vodstvo RTV Slovenija (in ne Ljubljana) in zanikalo njegove navedbe. Plače funkcionarjev in javnih uslužbencev v javnem sektorju namreč urejajo Zakon o sistemu plač v javnem sektorju, dodatno pa še Zakon za uravnoteženje javnih financ in podrejeni predpisi. Ti tudi določajo najvišjo plačo na RTV Slovenija, ki je uvrščena pet plačnih razredov nižje, kot je uvrščena plača predsednika Vlade RS, zato je nemogoče, da bi kateri koli zaposleni na RTV Slovenija prejemal tri predsedniške plače.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1987395] 30.01.13 17:39 · odgovor na: (#1986817)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-124452 30.01.2013 17:42
[denac]
> [blackright]
> To zgodbo z otrokom so sproducirali sami. Neki novinar je samo imformacije preveril pri policiji. Informacije pa so mu podtaknili tačrni, da so potem lahko branili, češ zdaj nam pa so še tako nizko spustili...
>
> "Odgovorila je tudi na govorice, ki so se v zadnjem času širile v javnosti, o svojem in moževem duševnem zdravju ter zdravju otroka. Te presegajo vse meje dobrega okusa, pravi."
>
> o mentalnem zdravlju vsaj enega od naštetih pa se res lahko vprašamo...
Enkrat sem ravno tule že napisal: Da bi mati lahko tako izrabila svojega novorojenca???? Ljudje božji, ne se hecat!
Nisi ga zastopil:

Ne mati ampak tati.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1987406] 30.01.13 17:49 · odgovor na: anon-217896 (#1987094)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-295127 30.01.2013 17:51
[janbrezveznjak]
Da in za Dan kulture pridemo s Primorske v velikem stevilu podpirat Janeza Janso, vceraj smo bili pa na Zboru za republiko. Vprasal sem eno starejso gospo, ki je v nabito polni dvorani sedela poleg mene ali sem prisel na tapravo zborovanje. Bilo je namrec ogromno starejsih, ki so janso podpirali s huronskimi aplavzi.
Novice o temu s strani nacionalne kanačlizacije nisem zasledil nobene.
ja pa glede casnika Delo in njegovih Karbinih smeti okoli druzine Jansa.
Casnika Delo ne bi odslej v lastni hisi uporabil niti za kurjenje ognja.
Ej brezveznjak! Bi pa res rad videl, koliko vas je še tako zblojenih. Ni lepo, da boste prišli podpirati vrhovnega skorumpiranca, plagiatorja, osumljeneca na sodišču in ideološkega zadrteža. Vam ni nič nerodno?

ps: v naši hiši uporabljamo za kurivo med drugim tudi reporter in demokracijo. Se kar obneseta!
anon-225473 sporočil: 825
[#1987453] 30.01.13 18:28
Odgovori   +    1
Motijo jo laži???? 8( Naj pove to svojemu paranoičnemu možu ki stalno blati druge in Slovenijo!!!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1987482] 30.01.13 18:49 · odgovor na: anon-265494 (#1985484)
Odgovori   +    1
[1jaz]
Ajajaj Urška ... "očeta" si izbrala, zato umirjenost.

Torej Uršika zala; Le urno, le urno obrni pete, saj pozno je že!
Fovsija je temelj komunizma, zato pa ste komunisti fovsijo razglasili za atribut narodovega znacaja.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1987490] 30.01.13 18:58 · odgovor na: (#1987347)
Odgovori   +    1
[denac]
> [COP]
> > [rafik]
> > > [caligulla]
> > > itak levičarsko komunistični slog deskreditacije...ponavljaj laž tako dolgo, da ji ljudje začnejo verjeti...resnično so tile naši "revolucionarji" podn od podna...mediji jih pa pri tem še podpirajo...banda...
> >
> > Tisti, ki so v te konstrukte vklučili še njunega otroka, kako naj bi umrl, celo z njuno pomočjo, pozneje pa, naj bi imel downov sindrom, so res izmečki najbolj smrdljive, zanikrne in pritlehne sorte. Takšnega preseganja vseh meja "politične vojne" je sposobno samo poosebljeno govno na dveh nogah.
>
> Se strinjam.
>
> Podobno so se izmečki na dveh nogah spravili na ministrico Kresalovo in ji podtikali vse mogoče, do tega, da je njen partner pasjejebac in podobno. Da bo mera polna, pa je njen nekdanji sekretar napisal poročilo o sumu korupcije, zaradi česar je bila prisiljena odstopiti.
>
> Takšnega preseganja vseh meja "politične vojne" je sposobno samo poosebljeno govno na dveh nogah.

Dovoliš, da se predstavim kot izmeček: tako zafnane ministrice, tako na visoki nogi živeče ministrice, ki je mislila samo na blišč in afnanje; ki je toliko dala na avtomobile najvišjega ranga (eden je bil premalo!!!), ki je pred mikrofoni dobesedno lajala parole, v resnici pa si mislila: narod zagoveden, raja nepremožna; tako v oblakih živeče z goro nepošteno pridobljenega denarja in v "sanjskem dvoru" nad Strunjanom, od koder bi lahko pljuvala po nepremožni raji, ki je za njo bila samo sredstvo bogatenja in nastopaštva; torej tako nečloveške ministrice še nismo imeli. Bog daj, da take ne bi imeli nikoli več.
Meni je šlo dobesedno na kozlanje kadar sem jo videl na TV. Tako ponarejene ženske še nisem videl.
Kot normalen clovek se seveda popolnoma strinjam s tvojo analizo priskutnega znacaja ponarejene gospe, prijatelj. Dodal bi le se to, da pasjo kot spolno privlacno dojemajo le nezreli moski in napol pedri.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1987493] 30.01.13 19:02 · odgovor na: (#1986876)
Odgovori   +    2
[pirhovec]
> [gsavli]
> > [sivi pinot barique]
> > Jebela,s tega tamalga bo tapravi "junc" ratow...
>
> Star slovensko-severnokorejski pregovor pravi:
>
> Iz vsakega Kim Il Sunga en Kim Il Un rata.

psihopat
Nadaljnjih besed za propadlega SMS-ovca res ni treba tratiti.
encijan11 sporočil: 5
[#1987512] 30.01.13 19:19
Odgovori   +    1
Mah jst ji nč ne verjamem, sicer če pa laže, pa laže v svojo zgubo....
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1987533] 30.01.13 19:33 · odgovor na: anon-225473 (#1987453)
Odgovori   +    1
[X0007]
Motijo jo laži???? ( Naj pove to svojemu paranoičnemu možu ki stalno blati druge in Slovenijo!!!
Bravo *****
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1987540] 30.01.13 19:37 · odgovor na: (#1987447)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 30.01.2013 19:38
[denac]
> [yuslocan]
> > [denac]
> > > [blackright]
> > > To zgodbo z otrokom so sproducirali sami. Neki novinar je samo imformacije preveril pri policiji. Informacije pa so mu podtaknili tačrni, da so potem lahko branili, češ zdaj nam pa so še tako nizko spustili...
> > >
> > > "Odgovorila je tudi na govorice, ki so se v zadnjem času širile v javnosti, o svojem in moževem duševnem zdravju ter zdravju otroka. Te presegajo vse meje dobrega okusa, pravi."
> > >
> > > o mentalnem zdravlju vsaj enega od naštetih pa se res lahko vprašamo...
>
> > Enkrat sem ravno tule že napisal: Da bi mati lahko tako izrabila svojega novorojenca???? Ljudje božji, ne se hecat!
>
> Nisi ga zastopil:
>
> Ne mati ampak tati.

Oh,ja, "moderni" ljudje! Zaenkrat je še tako (vsaj pri Janši), da sta za spočetje otroka potrebna dva. In potem sta oče in mati. Otrok je njun, ne samo od enega. Malo nazaj pa sem v odgovoru mataju napisal, da bi se Urška takoj ločila, če bi Janez brez njenega privoljenja izrabil otroka.
Tako je razmišljanje normalnega človeka, ki noče biti "moderen". In ostajam pri nemodernem razmišljanju, zaupajoč v naravno moralo človeka.
Ostali pa zaradi mene lahko tudi žajfo kuhate iz otrok, saj ste popolnoma ausglajzani!
Ni on zastonj premetenec in princ teme! Mojster laži in manipulacije! Če je manipuliral s predsednikom države lahko tudi z ženo. Pri njemu nič ni sveto.
babi2 sporočil: 3.480
[#1987552] 30.01.13 19:43 · odgovor na: anon-295127 (#1987053)
Odgovori   +    1
[kirman69]
> [babi2]
> > [mataj]
> > > [babi2]
> > > Občudujem jo
> >
> > Je ne. Občuduješ medijsko izmišljotino.
>
> Slučajno sem iz Celja in jo poznam, sicer ne osebno, ampak, ljudje, ki so z njo v rednem stiku, jo zelo cenijo. Tako, da to ni fikcija!!!!

No, no... Slučajno sem doma blizu Šentilja in poznam kar nekaj Šetiljčanov, tudi njenega fotra. In tole ti povem, nekateri jo morda cenite, vendar je drugi ne. Kakšnega navdušenja nad njo pač ni bilo zaslediti. Nasplošno gledano jih nimajo bogve kako radi! Tistih par procentov vernikov velikega vodje pač ni preostala velika večina!!
Vse kar si napisal so domneve, saj govoriš preko (????) nekih ljudi in ne iz svojih izkušenj. O vernikih pa toliko....dovolj nas je, da je druga največja stranka v DZ. O anketah pa ne bi....mene niso še nikoli anketirali!!!!
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1987677] 30.01.13 21:43 · odgovor na: anon-295127 (#1987053)
Odgovori   +    1
[kirman69]
> [babi2]
> > [mataj]
> > > [babi2]
> > > Občudujem jo
> >
> > Je ne. Občuduješ medijsko izmišljotino.
>
> Slučajno sem iz Celja in jo poznam, sicer ne osebno, ampak, ljudje, ki so z njo v rednem stiku, jo zelo cenijo. Tako, da to ni fikcija!!!!

No, no... Slučajno sem doma blizu Šentilja in poznam kar nekaj Šetiljčanov, tudi njenega fotra. In tole ti povem, nekateri jo morda cenite, vendar je drugi ne. Kakšnega navdušenja nad njo pač ni bilo zaslediti. Nasplošno gledano jih nimajo bogve kako radi! Tistih par procentov vernikov velikega vodje pač ni preostala velika večina!!
Urška si pri meni zasluži same visoke ocene, in ji oddam dolžno spoštovanje, SAMO KO POMISLIM S KOM JE POROČENA.

Njo ne poznam, ampak njega pa kar dobro: zamerljiv, maščevalen, malenkosten, vzkipljiv, ljubosumen, škodoželjen, potuhnjen, premeten, lažniv, manipulator, princ teme .......
anon-45881 sporočil: 7.327
[#1987767] 30.01.13 23:39
Odgovori   +    0
Hmm...njegova umirjenost. Ne spomnim se stvari, ki bi ga vznemirila.
Wrong. Murglškrat ga vznemirja. No, niti približno ne toliko, kot on Murglškrata.
anon-273257 sporočil: 9
[#1987886] 31.01.13 07:53
Odgovori   +    3
Tisti, ki se jim podira finančna baza s katero so vse doslej obvladovali Slovenijo, so se spravili na predsednika vlade Janeza Janšo z vsemi topovi. Novinar Dejan Karba, se je pripravljal celo, da z neresničnimi članki oblati družino premiera, kar se mi zdi nadvse podlo. Ker se mu ni posrečila zadeva Patria, ne "nezakonski otrok kardinala Rodeta", so pri Delu ugotovili, da jim povzroča več škode kot koristi; zato so ga dali na čevelj. Namesto, da bi ga Društvo novinarjev izključilo iz svojih vrst (kar bi se zgodilo v vsaki demokratični državi), so dosegli celo, da so ga pri Delu vzeli spet nazaj. Vse kaže, da sedanje razmere vodijo v prihod evropske trojke, da nas bodo naučili kozjih molitvic.

Pepperkorn
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1987956] 31.01.13 08:47 · odgovor na: babi2 (#1987552)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-295127 31.01.2013 08:48
[babi2]
> [kirman69]
> > [babi2]
> > > [mataj]
> > > > [babi2]
> > > > Občudujem jo
> > >
> > > Je ne. Občuduješ medijsko izmišljotino.
> >
> > Slučajno sem iz Celja in jo poznam, sicer ne osebno, ampak, ljudje, ki so z njo v rednem stiku, jo zelo cenijo. Tako, da to ni fikcija!!!!
>
> No, no... Slučajno sem doma blizu Šentilja in poznam kar nekaj Šetiljčanov, tudi njenega fotra. In tole ti povem, nekateri jo morda cenite, vendar je drugi ne. Kakšnega navdušenja nad njo pač ni bilo zaslediti. Nasplošno gledano jih nimajo bogve kako radi! Tistih par procentov vernikov velikega vodje pač ni preostala velika večina!!

Vse kar si napisal so domneve, saj govoriš preko (????) nekih ljudi in ne iz svojih izkušenj. O vernikih pa toliko....dovolj nas je, da je druga največja stranka v DZ. O anketah pa ne bi....mene niso še nikoli anketirali!!!!
Vidim, da si iz sds, kjer vedno potrebujete neke ekstra razlage! Tudi ti govoriš preko (????) nekih ljudi in ne iz svojih izkušenj.

ps: tiste -neke ljudi- večinoma dobro poznam!
anon-217896 sporočil: 3.961
[#1987960] 31.01.13 08:49 · odgovor na: anon-295127 (#1987406)
Odgovori   +    1
vrhovnega skorumpiranca, plagiatorja, osumljeneca na sodišču in ideološkega zadrteža. Vam ni nič nerodno?

Prevec je teh obtozb, tako da ze zelo dolgo delujejo kot neverodostojne. Imas ociten obcutek, da niso resnicne, ampak namenjene samo odstranitvi s politicnega prizorisca.
Ne verjamem in jih vec niti ne poslusam. Levica je z napadi pretiravala, tako, da postaja neverodostojna in dolgocvasna in vsak napad se na JJ sesuje kot steklenica na zidu. Jansa si je ustvaril imunski sistem, mislim, da tudi pri mnogih politicnih nasprotnikih.
Zal te moram razocarati, ravnam se po obcutku in ta me doslej prevaral le pri Virantu.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1987964] 31.01.13 08:50 · odgovor na: anon-124452 (#1987677)
Odgovori   +    1
[yuslocan]
> [kirman69]
> > [babi2]
> > > [mataj]
> > > > [babi2]
> > > > Občudujem jo
> > >
> > > Je ne. Občuduješ medijsko izmišljotino.
> >
> > Slučajno sem iz Celja in jo poznam, sicer ne osebno, ampak, ljudje, ki so z njo v rednem stiku, jo zelo cenijo. Tako, da to ni fikcija!!!!
>
> No, no... Slučajno sem doma blizu Šentilja in poznam kar nekaj Šetiljčanov, tudi njenega fotra. In tole ti povem, nekateri jo morda cenite, vendar je drugi ne. Kakšnega navdušenja nad njo pač ni bilo zaslediti. Nasplošno gledano jih nimajo bogve kako radi! Tistih par procentov vernikov velikega vodje pač ni preostala velika večina!!

Urška si pri meni zasluži same visoke ocene, in ji oddam dolžno spoštovanje, SAMO KO POMISLIM S KOM JE POROČENA.

Njo ne poznam, ampak njega pa kar dobro: zamerljiv, maščevalen, malenkosten, vzkipljiv, ljubosumen, škodoželjen, potuhnjen, premeten, lažniv, manipulator, princ teme .......
Manj jo vidim kuro, raje jo imam. Vzeti tako starino... to dela samo položaj in denar!
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1987977] 31.01.13 08:57 · odgovor na: anon-217896 (#1987960)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-295127 31.01.2013 08:58
[janbrezveznjak]
vrhovnega skorumpiranca, plagiatorja, osumljeneca na sodišču in ideološkega zadrteža. Vam ni nič nerodno?

Prevec je teh obtozb, tako da ze zelo dolgo delujejo kot neverodostojne. Imas ociten obcutek, da niso resnicne, ampak namenjene samo odstranitvi s politicnega prizorisca.
Ne verjamem in jih vec niti ne poslusam. Levica je z napadi pretiravala, tako, da postaja neverodostojna in dolgocvasna in vsak napad se na JJ sesuje kot steklenica na zidu. Jansa si je ustvaril imunski sistem, mislim, da tudi pri mnogih politicnih nasprotnikih.
Zal te moram razocarati, ravnam se po obcutku in ta me doslej prevaral le pri Virantu.
Za tebe je poročilo KPK torej napad levice??? Ti še ni postalo jasno, da to državo in vlado vodijo lopovi, pošteni ljudje pa jo zapuščajo? Dej no, ne plavaj po zraku in se spust na tla že enkrat. Če že govoriš o neki verodostojnosti, smo prevarani bolj ai manj vsi, tudi jaz, ki sem volil PS. Vendar nekateri spregledamo, drugi pa se odločate za sds, ki je še v bistvu še največje zlo, saj dokle bo princ teme tam.
anon-202357 sporočil: 1.374
[#1988040] 31.01.13 09:42 · odgovor na: (#1986798)
Odgovori   +    1
[denac]
> [0611ISKRA]
> > [denac]
> > > [0611ISKRA]
> > > > [caligulla]
> > > > itak levičarsko komunistični slog deskreditacije...ponavljaj laž tako dolgo, da ji ljudje začnejo verjeti...resnično so tile naši "revolucionarji" podn od podna...mediji jih pa pri tem še podpirajo...banda...
> > >
> > > Glej, ne berem, ne poslušam,ne prenašam takih "stvari", ker se mi zdijo nevredne človeške rase.Ampak, očitno se to dogaja vsepovsod ( in je neopravičljivo).
> > > Ampak če mi gre kaj "na k...c"so taki kot ti, ki to vidiš samo "na eni strani". Pa če to vidiš na "črni" ali "rdeči" strani je vseeno. In prav zaradi takih, v Sloveniji nimamo šans, da se izkopljemo "iz dreka".( ste pač razdeljeni cca fifty fifty).Žalostno....
> >
> > Kaj pa je na rdeči strani? O Kučanu nič. Nobenih čenč.
> > A ni že zadost hudo, da so na rdeči strani resnične, neverjetne in grozljive zgodbe:
> > Nategovanje psov
> > Izpustitev narkomafijskih dilerjev
> > Pomilostitev (dvakratna) narkomafijskega dilerja od predsednika republike
> > In še in še...
> > Janković....
> > Upam, da ti te zadeve gredo "na k...c". So za razliko od babjih čenč, resnične.
>
> Vse kar ti lahko rečem: Beri še enkrat!
> Pa preberi si kakšno delo na temo Resnica!( saj ni težko, Google, saj veš..)
> Lastninjenje "resnice" je eden večjih tvojih ( in tvojih somišljenikov) problemov.
> Pa lep pozdrav.

Lastninjenje resnice? Ne, prepoznavanje laži. Skoraj 70 let sem na svetu in vem kdo je pri nas najbolj lagal. S temi lažmi nadaljujejo. Kdor laže pol stoletja, v nekem drugačnem režimu ne bo prenehal lagati in zavajati. S tem ni rečeno, da "drugi" ne lažejo, ampak absolutno prvenstvo v laži imajo "polstoletniki". In zelo dobro zmanipuliran folk po njihovih željah. Šolski sistem že 70 let proizvaja take zmanipulirance.
Razdeljeni bomo toliko časa, dokler narod ne bo spoznal, kako so ga v 70 letih oblasti zmanipulirali in glajhšaltali. Takrat šele se bomo lahko izkopali iz dreka. Prej absolutno ne!!!
Toliko časa si na svetu, pa se ne "dotakneš" najstarejših "manipulatorjev".Cca 2000 let " i kusur". Nedotakljivo?? Probaj razmišljati še v tej smeri, če lahko ( in ti je dopuščeno')
macon sporočil: 12.861
[#1988057] 31.01.13 09:54 · odgovor na: FIN-366791 (#1985413)
Odgovori   +    0
[FIN-366791]
Janša je car.
Ford Yansha? Renault Yansha? SSangYong Yansha? Daewoo Yansha? Toyota Yansha? Volkswagen Yansha.

Das Auto.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1988077] 31.01.13 10:04 · odgovor na: anon-202357 (#1988040)
Odgovori   +    2
[0611ISKRA]
> [denac]
> > [0611ISKRA]
> > > [denac]
> > > > [0611ISKRA]
> > > > > [caligulla]
Toliko časa si na svetu, pa se ne "dotakneš" najstarejših "manipulatorjev".Cca 2000 let " i kusur". Nedotakljivo?? Probaj razmišljati še v tej smeri, če lahko ( in ti je dopuščeno')

*****
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1988934] 31.01.13 18:53 · odgovor na: anon-202357 (#1988040)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-295127 31.01.2013 18:54
[0611ISKRA]
> [denac]
> > [0611ISKRA]
> > > [denac]
> > > > [0611ISKRA]
> > > > > [caligulla]
> > > > > itak levičarsko komunistični slog deskreditacije...ponavljaj laž tako dolgo, da ji ljudje začnejo verjeti...resnično so tile naši "revolucionarji" podn od podna...mediji jih pa pri tem še podpirajo...banda...
> > > >
> > > > Glej, ne berem, ne poslušam,ne prenašam takih "stvari", ker se mi zdijo nevredne človeške rase.Ampak, očitno se to dogaja vsepovsod ( in je neopravičljivo).
> > > > Ampak če mi gre kaj "na k...c"so taki kot ti, ki to vidiš samo "na eni strani". Pa če to vidiš na "črni" ali "rdeči" strani je vseeno. In prav zaradi takih, v Sloveniji nimamo šans, da se izkopljemo "iz dreka".( ste pač razdeljeni cca fifty fifty).Žalostno....
> > >
> > > Kaj pa je na rdeči strani? O Kučanu nič. Nobenih čenč.
> > > A ni že zadost hudo, da so na rdeči strani resnične, neverjetne in grozljive zgodbe:
> > > Nategovanje psov
> > > Izpustitev narkomafijskih dilerjev
> > > Pomilostitev (dvakratna) narkomafijskega dilerja od predsednika republike
> > > In še in še...
> > > Janković....
> > > Upam, da ti te zadeve gredo "na k...c". So za razliko od babjih čenč, resnične.
> >
> > Vse kar ti lahko rečem: Beri še enkrat!
> > Pa preberi si kakšno delo na temo Resnica!( saj ni težko, Google, saj veš..)
> > Lastninjenje "resnice" je eden večjih tvojih ( in tvojih somišljenikov) problemov.
> > Pa lep pozdrav.
>
> Lastninjenje resnice? Ne, prepoznavanje laži. Skoraj 70 let sem na svetu in vem kdo je pri nas najbolj lagal. S temi lažmi nadaljujejo. Kdor laže pol stoletja, v nekem drugačnem režimu ne bo prenehal lagati in zavajati. S tem ni rečeno, da "drugi" ne lažejo, ampak absolutno prvenstvo v laži imajo "polstoletniki". In zelo dobro zmanipuliran folk po njihovih željah. Šolski sistem že 70 let proizvaja take zmanipulirance.
> Razdeljeni bomo toliko časa, dokler narod ne bo spoznal, kako so ga v 70 letih oblasti zmanipulirali in glajhšaltali. Takrat šele se bomo lahko izkopali iz dreka. Prej absolutno ne!!!

Toliko časa si na svetu, pa se ne "dotakneš" najstarejših "manipulatorjev".Cca 2000 let " i kusur". Nedotakljivo?? Probaj razmišljati še v tej smeri, če lahko ( in ti je dopuščeno')
Ne sme! (potem adijo plača, press)
anon-104967 sporočil: 1.542
[#1989059] 31.01.13 20:37 · odgovor na: (#1986308)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-104967 31.01.2013 20:40
[yuTel]
> [fxm12000]
> Zdaj se bo šele usulo. V fabriki že sirene tulijo.

Točno tako, na kanalizacija A kategorije bodo jutri imeli ob 18 uri intervju z "mamo, ki je posodila svojega otroka za fotografiranje".



Sorry, sem spregledal tvoj odgovor. Ja, na to temo mi je še en drug prijatelj dal enako informacijo, ki jo je dobil v enem zanesljivem bifeju. Razen tega je po drugih kanalih dobil informacije, da je en helikopter vsak dan na redni vožnji od Velenja do UKC, kjer je v stalni pripravljenosti dežurna ekipa , da Urško takoj zakrpajo, ko jo Janez redno vsak dan premlati in jo na brzino prepeljejo v UKC.

Na kanalizaciji si bodo morali nujno nabavit en helič , da bodo lahko tako po ameriško v živo spremljali vse dogodke.

Zdaj je razumljivo, da so vedno tako upehani, ko morajo vse te razburljivosti pokriti peš.
anon-286052 sporočil: 317
[#1989189] 31.01.13 22:30 · odgovor na: anon-101299 (#1986665)
Odgovori   +    1
[sivi pinot barique]
> [blackright]
> To zgodbo z otrokom so sproducirali sami. Neki novinar je samo imformacije preveril pri policiji. Informacije pa so mu podtaknili tačrni, da so potem lahko branili, češ zdaj nam pa so še tako nizko spustili...
>
> "Odgovorila je tudi na govorice, ki so se v zadnjem času širile v javnosti, o svojem in moževem duševnem zdravju ter zdravju otroka. Te presegajo vse meje dobrega okusa, pravi."
>
> o mentalnem zdravlju vsaj enega od naštetih pa se res lahko vprašamo...

seveda,sami...nego šta...isto kot afero Patrija...isto kot Rodetov otroški vrtec..
vsak normalen moški ima otroke, razen če so znanstvene težave posredi. Rode pa...

ko krote falangistične dobite drek,ki ste ga vrgli v ventilator u fačo,pol je kriv ventilator,ne pa vaš lasten drek...
ja res je. in ta drek je JJ in SDS. se ga ne rešiš zlepa...

begaj sine,sikter in kuš bre...Karbi pejt pleničko menat..pa Lucuju rito namazat
ti pa se pojdi z kakšnim klerikom dol dajat, če nisi prestar za njih
babi2 sporočil: 3.480
[#1990374] 01.02.13 17:59 · odgovor na: anon-295127 (#1987956)
Odgovori   +    0
[kirman69]
> [babi2]
> > [kirman69]
> > > [babi2]
> > > > [mataj]
> > > > > [babi2]
> > > > > Občudujem jo
> > > >
> > > > Je ne. Občuduješ medijsko izmišljotino.
> > >
> > > Slučajno sem iz Celja in jo poznam, sicer ne osebno, ampak, ljudje, ki so z njo v rednem stiku, jo zelo cenijo. Tako, da to ni fikcija!!!!
> >
> > No, no... Slučajno sem doma blizu Šentilja in poznam kar nekaj Šetiljčanov, tudi njenega fotra. In tole ti povem, nekateri jo morda cenite, vendar je drugi ne. Kakšnega navdušenja nad njo pač ni bilo zaslediti. Nasplošno gledano jih nimajo bogve kako radi! Tistih par procentov vernikov velikega vodje pač ni preostala velika večina!!
>
> Vse kar si napisal so domneve, saj govoriš preko (????) nekih ljudi in ne iz svojih izkušenj. O vernikih pa toliko....dovolj nas je, da je druga največja stranka v DZ. O anketah pa ne bi....mene niso še nikoli anketirali!!!!

Vidim, da si iz sds, kjer vedno potrebujete neke ekstra razlage! Tudi ti govoriš preko (????) nekih ljudi in ne iz svojih izkušenj.

ps: tiste -neke ljudi- večinoma dobro poznam!
Tu pa si zamočil, sem le babica, ki veliko bere in misli s SVOJO glavo....

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9