Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sanader po slabem letu dni ponovno v Remetincu

Strani: 1 2 3 4 5 6

bozo666 sporočil: 3.026
[#1885780] 20.11.12 12:30
Odgovori   +    3
Strinjam se s piscem philipsom, ki pravilno ugotavlja kakšni so naši novinarji.

Kunstelj je jasno napisal kako je potekala akcija likvidacije generala Hočevarja v hotelu Bristol v BG, ki jo je ukazal Janša. Od tega je že cca 1 teden, vendar nikjer nisem zasledil, da bi o tem kaj napsali....mimogrede, akcija ni uspela,ker je bila slabo organizirana, žrtve pa so bile.

Mikstone ima ogromno bralcev in ne verjamem, da med njimi ni novinarjev ali tožilcev.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#1885789] 20.11.12 12:36 · odgovor na: philips (#1885766)
Odgovori   +    6
[philips]
> [bozo666]
> Hrvati že prevajajo trilogijo v Imenu države........zakaj le......očitno je namen priti vojnim dobičkarjem do dna.
>
> Slovenski novinarji so me razočarali, saj so tem trem knjigam polnih dokumentov in dejstev, namenili premalo pozornosti.
>

Naši novinarji nimajo niti jajc objaviti, da je nekdo priznal umor po naročilu Janeza Janše. Čakam da policija po uradni dolžnosti začne postopek.... Ah ja.

Kako pa naj naši novinarji vedo o tem priznanju, če je zapisano samo v nekem obskurnem blogu z zgolj 2 miljona ogledov? Tudi policaji ne vedo nič o tem.. Še menda kar naprej proučjejo pisalni stroj, če je pravi... O trilogiji pa ni treba sploh izgubljati besed, gre samo za nekaj procentov objavljenih dokumentov, vse ostale so pravočasno uničili (pa ne Širc in Zgaga, da ne bo pomote...).
anon-73846 sporočil: 561
[#1885794] 20.11.12 12:39 · odgovor na: anon-231230 (#1885734)
Odgovori   +    2
nic ne jezi fasisticnih primitivcev tako kot resnica, argumenti in intelektualna nadvlada. torej sem na pravi poti.

ajde ovce udrite minuse, da boste zasluzili za vsakdanji kruh in seveda za neskoncne kolicine alkohola, brez katerega vam ziveti ni.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1885807] 20.11.12 12:49 · odgovor na: dani14 (#1885606)
Odgovori   +    2
[dani14]
Sploh nam ni potrebno uvoziti sodnikov iz ZDA ali Nemčije, dovolj bo iz Hrvaške, da naredijo red tudi pri nas.
Samo brez euforije in občudovanja hrvaškega sodstva, prosim. Razlogi za Sanaderjevo obsodbo so zagotovo kje drugje in ne v kvaliteti hrvaškega pravosodnega sistema. Nikar.
anon-154710 sporočil: 3.220
[#1885811] 20.11.12 12:51
Odgovori   +    6
Opankovići so postali Opijankovići, zgleda da jih počasi izdajajo živci ko vidijo kaj jih čaka (hrvaški dogodki)! Isto velja še za par mestnih županov v Sloveniji in nekatere državne politike! Upam da bo kmalu kaj na vidiku! Goljufi in prevaranti pazite se, prihaja roka pravice!
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1885812] 20.11.12 12:51 · odgovor na: anon-73846 (#1885772)
Odgovori   +    4
[bojsn]
> [vinopivec]
> Isusek, ti si pa po pokojnem Bledbledu skoraj brez konkurence največji izpričani debil tegale foruma. Resda za omenjenega ni bilo čisto jasno, ali se le zajebava. Pri tebi je.

vau, a si se namesto s sivi pino logiral kot vinopivec in zdaj udrihas z drugega accounta? kok si pameten, posebej zato ker si mene oklical za debila.

sikter govno pritlehno

Strel v prazno, ubogi na duhu, loti se semantike. Glede na stopnjo pismenosti bo težka...

Se pa očitno poznava od prej, mi je tale tvoj sikter v kombinaciji z max verbalnim govnanjem nekam poznan...
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1885822] 20.11.12 13:01 · odgovor na: anon-182066 (#1885789)
Odgovori   +    4
Še menda kar naprej proučjejo pisalni stroj, če je pravi...

Saj res. Kje pa že je tisti famozni pisalni stroj? mogoče naš čarli ve več - prosim oglasi se in povej!

Se bojim, da ga je Kunstelj priklopil na internet, ter z njim piše svoj blog, zato ni o njem ne duha in sluha.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1885826] 20.11.12 13:04 · odgovor na: anon-15715 (#1885807)
Odgovori   +    4
[Dudek]
> [dani14]
> Sploh nam ni potrebno uvoziti sodnikov iz ZDA ali Nemčije, dovolj bo iz Hrvaške, da naredijo red tudi pri nas.

Samo brez euforije in občudovanja hrvaškega sodstva, prosim. Razlogi za Sanaderjevo obsodbo so zagotovo kje drugje in ne v kvaliteti hrvaškega pravosodnega sistema. Nikar.

Ameri so zelooo prisotni pri njihovi dnevni in strateški politiki. Z ubogljivo Hrvaško jim ni treba skrbeti, da bi Rusi-Srbi preko še tako rdeče Slovenije kdaj prišli preblizu centralni Evropi. Zato bo Hrvaška pravna država kako desetletje pred Slovenijo...

Bodo pa še morali podrezati v primere Todorića in Luke Rajića, pa seveda vse orožarske posle. Če bodo zdrmali prihvatizacijo Tudjmanovih pooblaščencev, bodo res svetal zgled balkanski kneževini Sloveniji; da bi nato levi podtaknili novo, svojo, pač ne bo več šlo.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1885828] 20.11.12 13:05 · odgovor na: najobj (#1885551)
Odgovori   +    4
[najobj]

> nimamo cajta,ravnokar formiramo udarni bataljon "Franc Rode" na tajni lokaciji,pol udarmo na Lublano in jo ponovno obdamo z žico..

... ja, ampak Italijani in Nemci so se takrat zajebali ... čuj, kaj res misliš, da se bodo še enkrat ? ...
čuj, če jaz kaj poznam našega prijatla, potem друже Сиви ko enkrat dobi komando, začne postupati po naređenju in ga čisto nič več ne briga, kdo se bo zajebal in kdo bo najebal...
anon-106712 sporočil: 3.698
[#1885830] 20.11.12 13:06
Odgovori   +    10
Aplavz hrvatom in to iz srca. Kakršnokoli mnenje že imamo donjih, na sodnem področju nas prehitevajo z leve in z desne.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1885834] 20.11.12 13:12 · odgovor na: anon-73846 (#1885794)
Odgovori   +    4
[bojsn]
nic ne jezi fasisticnih primitivcev tako kot resnica, argumenti in intelektualna nadvlada. torej sem na pravi poti.

Srčkano, iz tvojih ust ROTFL prve lige. Vse jasno - ti res ne blefiraš. Увидимся!
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1885839] 20.11.12 13:15 · odgovor na: bozo666 (#1885758)
Odgovori   +    5
[bozo666]
Hrvati zdaj poročajo v živo izpred pripora Remetinec. Kdaj bomo mi iz Povšetove ali KPD Doba spremljali prenos in bo cela SLO na RTV gledala in poslušala to, kar zdaj že nekaj ur poslušajo hrvati.

Mogoče bodo Sanaderja poslali v zapor Turopolje, kjer bo delal na žagi ali pa bo skrbel za svinje.

Ker to ni tako daleč od ZG, je kar možno, da bo v tem zaporu preživel 9 let. Joj koliko svinj bo treba nahraniti v teh devetih letih.
Tristo kosmatih, počasi bo tisti biznis s krokodili v Kolpi postal zgrešena investicija;

mi smo propadli in k nam itak nihče ne bo silil čez zeleno mejo, naši lopovi pa tudi niso tako neumni, da bi bežali na Hrvaško!?
anon-73846 sporočil: 561
[#1885848] 20.11.12 13:22 · odgovor na: anon-231230 (#1885812)
Odgovori   +    2
[vinopivec]
> [bojsn]
> > [vinopivec]
> > Isusek, ti si pa po pokojnem Bledbledu skoraj brez konkurence največji izpričani debil tegale foruma. Resda za omenjenega ni bilo čisto jasno, ali se le zajebava. Pri tebi je.
>
> vau, a si se namesto s sivi pino logiral kot vinopivec in zdaj udrihas z drugega accounta? kok si pameten, posebej zato ker si mene oklical za debila.
>
> sikter govno pritlehno


Strel v prazno, ubogi na duhu, loti se semantike. Glede na stopnjo pismenosti bo težka...

Se pa očitno poznava od prej, mi je tale tvoj sikter v kombinaciji z max verbalnim govnanjem nekam poznan...
hahaha primitivec, a si vkljucil par besed za miljono dolarjev da bi ucen izpadel? mogoce to deluje na primitivnih desnicarjih, na takih ki znamo razmisljati z lastno glavo pa ne.

prijavi se raje na jeopardy, ko imas ze tako bogat besedni zaklad. revcek pijanski, rajs pejt babo pregarbat, to ti gre bolje od rok
anon-73846 sporočil: 561
[#1885852] 20.11.12 13:27 · odgovor na: anon-231230 (#1885834)
Odgovori   +    2
[vinopivec]
> [bojsn]
> nic ne jezi fasisticnih primitivcev tako kot resnica, argumenti in intelektualna nadvlada. torej sem na pravi poti.


Srčkano, iz tvojih ust ROTFL prve lige. Vse jasno - ti res ne blefiraš. Увидимся!
nic ni bolj zalostnega kot oseba, ki je tako zafrustirana zaradi lastne neinteligence, da se na vsakem koraku trudi dokazati nasprotno z uporabo tujk in besed, ki zvenijo uceno (seveda samo podobno neinteligentnim osebam).

ajde sikter bre!
dani14 sporočil: 6.657
[#1885870] 20.11.12 13:36 · odgovor na: anon-15715 (#1885807)
Odgovori   +    2
[Dudek]
> [dani14]
> Sploh nam ni potrebno uvoziti sodnikov iz ZDA ali Nemčije, dovolj bo iz Hrvaške, da naredijo red tudi pri nas.

Samo brez euforije in občudovanja hrvaškega sodstva, prosim. Razlogi za Sanaderjevo obsodbo so zagotovo kje drugje in ne v kvaliteti hrvaškega pravosodnega sistema. Nikar.
Tudi američani so obsodili Al Capone-a zaradi neplačanih davkov in ne zaradi umorov in ostalega kriminala. Važen je cilj.
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#1885873] 20.11.12 13:37 · odgovor na: anon-73846 (#1885772)
Odgovori   +    4
[bojsn]
> [vinopivec]
> > [bojsn]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [bojsn]
> > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > [najobj]
> > > > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > > > [bojsn]
> > > > > > > > > [Viljem]
> > > > > > > > > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
> > > > > > > >
> > > > > > > > mislis janez ivan "nikoli se nisem pogovarjal, ok pogovarjal sem se ampak nisem se dogovarjal za incidente" jansa? on pa res ni nicesar kriv
> > > > > > > >
> > > > > > > > ajde fasisti udrite minuse, ce bo manj kot 100 minusov bom mocno razocaran!
> > > > > >
> > > > > > > nimamo cajta,ravnokar formiramo udarni bataljon "Franc Rode" na tajni lokaciji,pol udarmo na Lublano in jo ponovno obdamo z žico..
> > > > > >
> > > > > > ... ja, ampak Italijani in Nemci so se takrat zajebali ... čuj, kaj res misliš, da se bodo še enkrat ? ...
> > > > >
> > > > >
> > > > > to je blo takrat...zdej imamo inštruktorje s Fort Bragga..82ta zračnodesantna
> > > >
> > > > vi imate kvecjemu instrukcije iz lizanja anusa velikemu vodji. pickice prestrasene samo preko forumov znate lajat in cakati, da vas vodja poboza po glavici
> > > >
> > > > kev kev kev
> > >
> > > Oba z Milanom sta potrebna kamilce,pred spanjem pa baldrijanov napitek.Bo boljš..
> >
> > vidva z ivanom sta potrebna mocnejsih pomirjeval glede na nekontrolirano bevskanje, da ne govorimo o tem da janez razbija kuhinje in pretepa ubogo ursko.
>
>
>
> Isusek, ti si pa po pokojnem Bledbledu skoraj brez konkurence največji izpričani debil tegale foruma. Resda za omenjenega ni bilo čisto jasno, ali se le zajebava. Pri tebi je.

vau, a si se namesto s sivi pino logiral kot vinopivec in zdaj udrihas z drugega accounta? kok si pameten, posebej zato ker si mene oklical za debila.

sikter govno pritlehno

Ejga, iz katere kletke si pa ti ušel???
anon-292135 sporočil: 500
[#1885880] 20.11.12 13:41
Odgovori   +    2
Kdaj bodo našega super menegerja strokovnjaka za vse ,lep nasmešek, tako obravnaval ko hrvatje svoje.
anon-73846 sporočil: 561
[#1885898] 20.11.12 13:51 · odgovor na: FIN-527377 (#1885873)
Odgovori   +    2
[FIN-527377]
> [bojsn]
> > [vinopivec]
> > > [bojsn]
> > > > [sivi pinot barique]
> > > > > [bojsn]
> > > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > > [najobj]
> > > > > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > > > > [bojsn]
> > > > > > > > > > [Viljem]
> > > > > > > > > > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > mislis janez ivan "nikoli se nisem pogovarjal, ok pogovarjal sem se ampak nisem se dogovarjal za incidente" jansa? on pa res ni nicesar kriv
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > ajde fasisti udrite minuse, ce bo manj kot 100 minusov bom mocno razocaran!
> > > > > > >
> > > > > > > > nimamo cajta,ravnokar formiramo udarni bataljon "Franc Rode" na tajni lokaciji,pol udarmo na Lublano in jo ponovno obdamo z žico..
> > > > > > >
> > > > > > > ... ja, ampak Italijani in Nemci so se takrat zajebali ... čuj, kaj res misliš, da se bodo še enkrat ? ...
> > > > > >
> > > > > >
> > > > > > to je blo takrat...zdej imamo inštruktorje s Fort Bragga..82ta zračnodesantna
> > > > >
> > > > > vi imate kvecjemu instrukcije iz lizanja anusa velikemu vodji. pickice prestrasene samo preko forumov znate lajat in cakati, da vas vodja poboza po glavici
> > > > >
> > > > > kev kev kev
> > > >
> > > > Oba z Milanom sta potrebna kamilce,pred spanjem pa baldrijanov napitek.Bo boljš..
> > >
> > > vidva z ivanom sta potrebna mocnejsih pomirjeval glede na nekontrolirano bevskanje, da ne govorimo o tem da janez razbija kuhinje in pretepa ubogo ursko.
> >
> >
> >
> > Isusek, ti si pa po pokojnem Bledbledu skoraj brez konkurence največji izpričani debil tegale foruma. Resda za omenjenega ni bilo čisto jasno, ali se le zajebava. Pri tebi je.
>
> vau, a si se namesto s sivi pino logiral kot vinopivec in zdaj udrihas z drugega accounta? kok si pameten, posebej zato ker si mene oklical za debila.
>
> sikter govno pritlehno


Ejga, iz katere kletke si pa ti ušel???
nisem usel, odklenil sem vrata, nahranil tvojo mamo in zaklenil vrata. v kletki sem bil samo toliko casa, da se je zver nahranila ;)
anon-253225 sporočil: 618
[#1885906] 20.11.12 13:54 · odgovor na: anon-73846 (#1885550)
Odgovori   +    1
splošno večina misli da je Drnovšek s princem teme mislil na JJ-a.
Po moje pa je mislil na Kučana, sam mu je bilo nerodno direkt povedati.
mer333 sporočil: 890
[#1885908] 20.11.12 13:56 · odgovor na: Viljem (#1885507)
Odgovori   +    4
[Viljem]
Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
Mene pa predvsem zanima, kakšni bodo komentarji in blogi v FINANCAH, ko bo JJ šel sedet.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#1885909] 20.11.12 13:56 · odgovor na: anon-163619 (#1885822)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-182066 20.11.2012 13:58
[nbrane]
Še menda kar naprej proučjejo pisalni stroj, če je pravi...

Saj res. Kje pa že je tisti famozni pisalni stroj? mogoče naš čarli ve več - prosim oglasi se in povej!

Se bojim, da ga je Kunstelj priklopil na internet, ter z njim piše svoj blog, zato ni o njem ne duha in sluha.
Morda, morda ga pa Barbara Brezigar znanstveno proučuje, kje so odtisi Ljubljanice...
anon-73846 sporočil: 561
[#1885915] 20.11.12 13:58 · odgovor na: anon-253225 (#1885906)
Odgovori   +    3
[janko33]
splošno večina misli da je Drnovšek s princem teme mislil na JJ-a.
Po moje pa je mislil na Kučana, sam mu je bilo nerodno direkt povedati.
po tvoje je lahko tudi zemlja ravna, pa to ne pomeni da je res ;)
philips sporočil: 6.715
[#1885916] 20.11.12 13:59 · odgovor na: mer333 (#1885908)
Odgovori   +    4
[mer333]
> [Viljem]
> Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.

Mene pa predvsem zanima, kakšni bodo komentarji in blogi v FINANCAH, ko bo JJ šel sedet.
Imeli bodo 1 teden molka (žalovanja). Potem bodo začeli iskati novega sponzorja.
čarli sporočil: 13.178
[#1885917] 20.11.12 13:59 · odgovor na: anon-163619 (#1885822)
Odgovori   +    2
[nbrane]
Še menda kar naprej proučjejo pisalni stroj, če je pravi...

Saj res. Kje pa že je tisti famozni pisalni stroj? mogoče naš čarli ve več - prosim oglasi se in povej!
Ja NPU ni podal nobenega mnenja o tem. Čudno ane?:) Čeprav pisalni stroj so prejeli...
Se bojim, da ga je Kunstelj priklopil na internet, ter z njim piše svoj blog, zato ni o njem ne duha in sluha.
O komu ni ne duha in sluha?:)
anon-244484 sporočil: 3.467
[#1885921] 20.11.12 14:01
Odgovori   +    4
Ko se mu pridružita še Zoki in Kangler, bodo lahko skupaj tarokirali!
anon-73846 sporočil: 561
[#1885958] 20.11.12 14:27 · odgovor na: (#1885950)
Odgovori   +    5
[denac]
> [bojsn]
> > [Viljem]
> > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
>
> mislis janez ivan "nikoli se nisem pogovarjal, ok pogovarjal sem se ampak nisem se dogovarjal za incidente" jansa? on pa res ni nicesar kriv
>
> ajde fasisti udrite minuse, ce bo manj kot 100 minusov bom mocno razocaran!

Ne zmerjaj druge s fašisti, ker to niso.
Janković je z zaprtjem ljubljanske obvoznice dokazal, da je država on sam. Temu se reče - fašizem.

Delat bo treba, delat. Ne pa pisat po forumih. Avto, ki je dražji od mercedesa, je zelo drag za vzdrževanje.
ne skrbi, jankovic in kucan zelo dobro placujeta, tako da mi za delo in vzdrzevanje avta res ni treba skrbeti.

prvi fasist foruma si pa ti, pa ce se tako zanikas. na drzavni ravni pa tvoj plesasti idol.
najobj sporočil: 32.036
[#1885964] 20.11.12 14:31 · odgovor na: (#1885554)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 20.11.2012 14:32
[dillinger]
> [najobj]
> > [dillinger]
> > > [Viljem]
> > > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
>
> > mene pa Sanaderjeva zgodba prej spominja na Jankovićevo in Kanglerjevo...
> ... khmm, po čem ? ...
po očitkih glede korupcije? na končni epilog bo seveda potrebno še kar nekaj časa počakati, žal pač nimamo tako učinkovitega sodnega sistema kot ga imajo pri sosedih...
... ja, saj zato pa sem vprašal, ker mene Sanaderjeva zgodba niti slučajno ne spominja na Jankovićevo in Kanglerjevo ... khmm, pa na množico drugih tudi ne ...

P.S.: po minusih vidim, da dežurni forumski kreteni spet nič ne razumejo ... no, kar pa je pravzaprav čisto normalno, ker sicer oni ne bi bili dežurni forumski kreteni, če bi kaj razumeli ...
anon-73846 sporočil: 561
[#1885990] 20.11.12 14:45 · odgovor na: (#1885963)
Odgovori   +    3
[denac]
> [bojsn]
> > [denac]
> > > [bojsn]
> > > > [Viljem]
> > > > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
> > >
> > > mislis janez ivan "nikoli se nisem pogovarjal, ok pogovarjal sem se ampak nisem se dogovarjal za incidente" jansa? on pa res ni nicesar kriv
> > >
> > > ajde fasisti udrite minuse, ce bo manj kot 100 minusov bom mocno razocaran!
> >
> > Ne zmerjaj druge s fašisti, ker to niso.
> > Janković je z zaprtjem ljubljanske obvoznice dokazal, da je država on sam. Temu se reče - fašizem.
> >
> > Delat bo treba, delat. Ne pa pisat po forumih. Avto, ki je dražji od mercedesa, je zelo drag za vzdrževanje.
>
> ne skrbi, jankovic in kucan zelo dobro placujeta, tako da mi za delo in vzdrzevanje avta res ni treba skrbeti.
>
> prvi fasist foruma si pa ti, pa ce se tako zanikas. na drzavni ravni pa tvoj plesasti idol.

Nič zmerjanja? No, razen fašist. Ti je oproščeno, ker niti ne veš kdo so fašisti. Namreč, fašisti, nacisti, komunisti imajo iste korenine. Vsi trije namreč izhajajo iz socializma.
glej ti mas neke bolane predsodke, da vse izvira iz preteklosti, jaz pa ljudi sodim po sedanjih dejanjih. ti fantaziras o 2 svetovni vojni, obenem pa zganjas fasizem po forumu na dnevni ravni.
podtikas, lazes, diskreditiras. najbolj smesen si pa ko mislis, da je zalitev, ce nekomu dodas mehki ć v priimek. jaz imam v priimku 3 mehke ć-je pa sem 100x več naredil za Slovenijo, za ugled kot tudi za javne finance v obliki placanih davkov in prispevkov.
ti si pa primitivec v blatnih skornjih.
anon-73846 sporočil: 561
[#1885999] 20.11.12 14:48 · odgovor na: (#1885989)
Odgovori   +    3
[denac]
> [bojsn]
> > [sivi pinot barique]
> > > [bojsn]
> > > > [sivi pinot barique]
> > > > > [bojsn]
> > > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > > [najobj]
> > > > > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > > > > [bojsn]
> > > > > > > > > > [Viljem]
> > > > > > > > > > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > mislis janez ivan "nikoli se nisem pogovarjal, ok pogovarjal sem se ampak nisem se dogovarjal za incidente" jansa? on pa res ni nicesar kriv
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > ajde fasisti udrite minuse, ce bo manj kot 100 minusov bom mocno razocaran!
> > > > > > >
> > > > > > > > nimamo cajta,ravnokar formiramo udarni bataljon "Franc Rode" na tajni lokaciji,pol udarmo na Lublano in jo ponovno obdamo z žico..
> > > > > > >
> > > > > > > ... ja, ampak Italijani in Nemci so se takrat zajebali ... čuj, kaj res misliš, da se bodo še enkrat ? ...
> > > > > >
> > > > > >
> > > > > > to je blo takrat...zdej imamo inštruktorje s Fort Bragga..82ta zračnodesantna
> > > > >
> > > > > vi imate kvecjemu instrukcije iz lizanja anusa velikemu vodji. pickice prestrasene samo preko forumov znate lajat in cakati, da vas vodja poboza po glavici
> > > > >
> > > > > kev kev kev
> > > >
> > > > Oba z Milanom sta potrebna kamilce,pred spanjem pa baldrijanov napitek.Bo boljš..
> > >
> > > vidva z ivanom sta potrebna mocnejsih pomirjeval glede na nekontrolirano bevskanje, da ne govorimo o tem da janez razbija kuhinje in pretepa ubogo ursko.
> >
> > ja,zadnjič je blo res videt kako je pretepena pršla na volišče,revca.
> >
> > Drgač je pa Kunstelj sin Spomenke Hribar in Urana,če še ne veš...ajt,povpraš mal okol...
>
> puder dela cudeze. sicer pa urska kar zari ob svojem janezu, navzdol zakrivljena usta in gledanje v tla je za vas klerofasiste znak srece, poskus samomora pa proslava zivljenja
>
> zelim ti da bi bil srecen kot urska

Klerofašisti zdele gume menajo pa durca zapirajo pa ekvilajzerje vrtijo na šporgetih, pa frontporche išejo po računalnikih, pa urške vlečejo iz Lublance. Janković pa z metlo pleše.
se opravičujem, prosim vrni se na ponavljanje, tvoji poskusi duhovičenja so naravnost žalostni :(
anon-73846 sporočil: 561
[#1886016] 20.11.12 14:53 · odgovor na: (#1885971)
Odgovori   +    3
[denac]
> [bojsn]
> > [sivi pinot barique]
> > > [bojsn]
> > > > [Viljem]
> > > > Upam, da kmalu tudi Janez Ivan dobi to kar si zasluži.
> > >
> > > mislis janez ivan "nikoli se nisem pogovarjal, ok pogovarjal sem se ampak nisem se dogovarjal za incidente" jansa? on pa res ni nicesar kriv
> > >
> > > ajde fasisti udrite minuse, ce bo manj kot 100 minusov bom mocno razocaran!
> >
> > nimamo cajta,ravnokar formiramo udarni bataljon "Franc Rode" na tajni lokaciji,pol udarmo na Lublano in jo ponovno obdamo z žico..
>
> pejt rajsi na tecaj slovenscine, da ne bos tako debilno izpadel ko bos drugim solil pamet glede znanja jezika ;)

Kratek tečaj iz materinščine: manjkajo ti vejice.
šumniki in velike začetnice prav tako. nikoli nisem trdil, da pišem pravopisno pravilno. sramota pa je, da nacionalisti ne znate pravopisa. himne verjetno tudi ne poznaš, kaj šele ustave. davkov ne plačuješ, s kakšno pravico se imaš sploh za Slovenca?

ker si primitiven in nestrpen in foušljiv? temu se reče primitivec v blatnih škornjih, ne pa Slovenec.

Strani: 1 2 3 4 5 6