8 min
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje
38 min
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
2 uri
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
2 uri
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
2 uri
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
3 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
3 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
3 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
5 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
8 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
8 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
15 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
16 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
16 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
17 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
18 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Finance dostop 19.11.2012.

Strani: 1

anon-15715 sporočil: 6.084
[#1884878] 19.11.12 17:09
Odgovori   +    0
Ves dan ne morem odpreti stran Financ. z IE8. Na dveh računalnikih. Sem mislil, da ste down. Zdaj sem probal na telefonu in vse dela ok, celo v forumu nisem zaznal, da imate drugi probleme z dostopom.

Na kar sem na svojem kompu probal z Chrome. Dela tudi v redu. Kakšna fora je to ?
bc123a sporočil: 48.253
[#1884928] 19.11.12 17:40 · odgovor na: anon-15715 (#1884878)
Odgovori   +    1
[Dudek]
Ves dan ne morem odpreti stran Financ. z IE8. Na dveh računalnikih. Sem mislil, da ste down. Zdaj sem probal na telefonu in vse dela ok, celo v forumu nisem zaznal, da imate drugi probleme z dostopom.

Na kar sem na svojem kompu probal z Chrome. Dela tudi v redu. Kakšna fora je to ?
meni hoce IE9 pri odpiranju strani financ ene 2x imeti administratorska pooblastila za instalacijo nekih pluginov. mogoce je bilo to, pa je slo neopazno mimo tebe?

meni sicer, ko ga posljem v 3pm z njegovi requesti (IE namrec), stran potem dokaj normalno pokaze.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1885027] 19.11.12 19:24 · odgovor na: bc123a (#1884928)
Odgovori   +    0
V Firefoxu mi tudi dela bp. Grem še preverit IE na drugih kompih.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1885147] 19.11.12 21:49 · odgovor na: bc123a (#1884928)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [Dudek]
> Ves dan ne morem odpreti stran Financ. z IE8. Na dveh računalnikih. Sem mislil, da ste down. Zdaj sem probal na telefonu in vse dela ok, celo v forumu nisem zaznal, da imate drugi probleme z dostopom.
>
> Na kar sem na svojem kompu probal z Chrome. Dela tudi v redu. Kakšna fora je to ?

meni hoce IE9 pri odpiranju strani financ ene 2x imeti administratorska pooblastila za instalacijo nekih pluginov. mogoce je bilo to, pa je slo neopazno mimo tebe?

meni sicer, ko ga posljem v 3pm z njegovi requesti (IE namrec), stran potem dokaj normalno pokaze.
Shit. 2 računalnika mi delata normalno, 2 pa ne. Sinoči, preden sem ga vgasnil je delal normalno, danes zjutraj pa takoj po zagonu ni več odpiral Financ. Nisem opazil nobenih posebnosti, ki jih omenjaš. Celo danes ni bilo nobenih MS popravkov.
damir123456 sporočil: 825
[#1885226] 19.11.12 23:48 · odgovor na: anon-15715 (#1885147)
Odgovori   +    0
Danes ne dela stran v firefoxu.

piše:

Stran se ne preusmerja pravilno


Ta naslov preusmerja zahtevo tako, da se zahteva nikdar ne bi izpolnila.


Težavo lahko povzroča onemogočanje ali zavračanje piškotov.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1885229] 19.11.12 23:57 · odgovor na: damir123456 (#1885226)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-15715 20.11.2012 00:00
[damir123456]
Danes ne dela stran v firefoxu.

piše:

Stran se ne preusmerja pravilno


Ta naslov preusmerja zahtevo tako, da se zahteva nikdar ne bi izpolnila.


Težavo lahko povzroča onemogočanje ali zavračanje piškotov.
Aha, pa nisem edini. Za tole imaš rešitev. Pojdi v nastavitve in obriši piškotke, ki so povezani s stranjo financ. Ima jih več, ne vem kateri je problem, pobriši vse. Potem bo delalo. Poročaj sem.

Pred parimi minutami mi je nehal delovati Chrome, tudi on se zmrduje nad piškotki.

Ta spletna stran ima preusmeritveno zanko
Spletna stran www.finance-on.net/dvojnik.php je povzročila preveč preusmeritev. Težavo lahko morda odpravite tako, da izbrišete piškotke za to spletno mesto ali omogočite piškotke drugih spletnih mest. Če to ne pomaga, je morda težava v zvezi s konfiguracijo strežnika, ne pa z računalnikom.
Tu je nekaj predlogov:
Znova naloži to spletno stran pozneje.
Več o tej težavi.
Napaka 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Bilo je preveč preusmeritev.

Tudi to sem odpravil tako, da sem pobrisal piškotke financ. Samo v IE to ni pomagalo.
crt sporočil: 27.121
[#1885355] 20.11.12 08:11 · odgovor na: anon-15715 (#1885229)
Odgovori   +    0
dvojnik je zadeva, ki ugotavlja vec prijav za isto narocnisko uporabnisko ime v kratkem casovnem obdobju z vec racunalnikov (ali vec browserjev na istem racunalniku).

ocitno se mu je malo zbledlo in posilja "ujete" uporabnike naokoli v krogih (ali pa kar vse, ki izpolnjujejo nek zaenkrat se ne kristaliziran misteriozni pogoj).

ce zbrises vse piskotke, si se s tem defacto odjavil in te dvojnik ne bo vec zgrabil. lahko pa te bo kasneje znova :) grem zdaj gledat, kaj ga matra, pa se ti kaj javim po mailu, da sprobava.
sporočil: 50
[#1885388] 20.11.12 08:44 · odgovor na: crt (#1885355)
Odgovori   +    1
je ponovljivo, tako da bo reseno. stay tuned. lp crt undercover
sporočil: 50
[#1885467] 20.11.12 09:31 · odgovor na: (#1885388)
Odgovori   +    0
na serverju je zdaj stvar resena.

tako da komur problem vztraja, je to stvar prevec zivahnega zapomnjenja stanja strani v browserju (ali nekje po poti, recimo kaksen adrenalinsko nabit proxy v vasi firmi).

v tem primeru za prvo potezo zbrisite tako piskotke kot tudi in predvsem lokalno shranjene strani (temporary internet files ali kakorkoli se ze zadevi rece v vasem programu in jeziku).

v primeru tezav se oglasite na admin@finance.si (ce ne morete pisati v forum).
sporočil: 50
[#1885474] 20.11.12 09:38 · odgovor na: (#1885467)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: 20.11.2012 09:43
za radovedne (in da si ne bi kdo izpahnil glave z lovom na zarote):

stran ugotovi, kdaj je bilo dovolj casovno blizu vec kot 1 zivih sej istega narocniskega uporabniskega imena in takega uporabnika odjavi + preusmeri na www.finance-on.net/dvojnik.php.

e sad...

- finance-on.net je nasa stara domena iz srednje kamene dobe (nekoc je obstajal nek mislim da racunovodski servis, ki je imel zakupljene finance.si in tako so finance do svoje sedanje domene prisle sele kasneje).

- ampak to je naceloma ok, ker z www.finance-on.net se vedno prides na www.finance.si.

- no, prav 100% ok pa ni, ker sicer res prides na www.finance.si, vendar ce gres na www.finance-on.net/bla, ne prides na www.finance.si/bla, temvec na www.finance.si.

- kjer te potem spet ujame lovec na podvojene narocnike in spet skusa vreci v www.finance-on.net/dvojnik.php, od tam spet prides na naslovnico, in...

- in tako naprej forever, kar razlicni browserji sporocajo razlicno podrobno (legenda je kot vedno IE s svojimi zelo informativnimi sporocili v smislu "ejga neki ne dela")

vejretno se je dzungla redirectov malo premesala pri tranziciji v skandinavijo in nazaj. kakorkoli, zdaj spila (ker se dvojnik poklice direktno na finance.si).

Strani: 1