Zasebnost
2 uri
Nemčija napoveduje milijardna vlaganja v kolesarsko infrastrukturo, kje pa smo v Sloveniji?
3 ure
Kako bodo v ljubljanski Energetiki zagnali proizvodnjo vodika 5
5 ur
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
5 ur
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500
11 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
12 ur
Najbolj brani članki danes
13 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
13 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
14 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
14 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
14 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha? 1
15 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
15 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
16 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
16 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
16 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030
16 ur
Pri Oplu še vedno odločeni za električni prehod 1
16 ur
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
17 ur
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
17 ur
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vinjeni vozniki odslej za zapahe?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jeanmark sporočil: 2.903
[Glavni forum] Tema: Re: Vinjeni vozniki odslej za zapahe?
[#18401] 18.11.06 07:51 · odgovor na: anon-1670 (#18400)
Odgovori   +    0

maj je napisal(a):
Žlender naj najprej naredi vozniški izpit potem pa naj uči druge voziti. 0,5 promila se mi zdi zelo nizka stopnja in prav gotovo niti pod razno ne vpliva na vožnjo. Ta tip je res bolan, če misli, da sta dva deci vina vzrok za nesreče.

Pravi moški spije dva pira in vozi bolje. To sem preveril sam na svoji koži. Spil dva pira, se usedel v avto. Ej, veš kolk je šlo! hitreje kot, ko nisem imel dva pira v riti. Ne vem pa ker hudiček me je pol spomnil, da morda pa vseeno ni dobro peljati 80, ko imaš še par 10 metrov do križišča, kjer moram zaviti za 90 stopinj. In sem stopil na bremzo, in speljal kot trezen, namesto da bi kot pravi dec, stisnil na gas in obrnil z ročno.

Pravi moški tudi prefuka občasno koga. Vsaj v gostilni ali na veselici. če je pa res pravi moški, pa redno še svojo ženo (seveda je poročen) in froce.

In kot pravi moški, sem se ga nekoč nalil do daske. In naložil štiri kolege v katro pa smo šli. In še danes mi ni jasno, kako hudiča smo preživeli. Sicer se niti zaletel nisem, ampak sem bil zelo blizu. Od takrat ne pijem ko vozim. In ni vrag, da sem se kljub temu enkrat zabil enemu v rit. Če bi takrat deci vina pomagal ali ne, pa prepuščam v presojo bralcem, pardon, pravi moškim, ki bodo to temo nedvomno obdelali ob šanku.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 18401

Strani: 1

anon-45079 sporočil: 31
[Glavni forum] Tema: Re: Vinjeni vozniki odslej za zapahe?
[#18430] 18.11.06 11:59 · odgovor na: jeanmark (#18401)
Odgovori   +    0

jeanmark je napisal(a):


Pravi moški spije dva pira in vozi bolje. To sem preveril sam na svoji koži. Spil dva pira, se usedel v avto. Ej, veš kolk je šlo! hitreje kot, ko nisem imel dva pira v riti. Ne vem pa ker hudiček me je pol spomnil, da morda pa vseeno ni dobro peljati 80, ko imaš še par 10 metrov do križišča, kjer moram zaviti za 90 stopinj. In sem stopil na bremzo, in speljal kot trezen, namesto da bi kot pravi dec, stisnil na gas in obrnil z ročno.

Pravi moški tudi prefuka občasno koga. Vsaj v gostilni ali na veselici. če je pa res pravi moški, pa redno še svojo ženo (seveda je poročen) in froce.

In kot pravi moški, sem se ga nekoč nalil do daske. In naložil štiri kolege v katro pa smo šli. In še danes mi ni jasno, kako hudiča smo preživeli. Sicer se niti zaletel nisem, ampak sem bil zelo blizu. Od takrat ne pijem ko vozim. In ni vrag, da sem se kljub temu enkrat zabil enemu v rit. Če bi takrat deci vina pomagal ali ne, pa prepuščam v presojo bralcem, pardon, pravi moškim, ki bodo to temo nedvomno obdelali ob šanku.
 
ej, ce se ti ne znas kontrolirati in po dveh pirih noris po cesti ter 'nalit do daske' prevazas folk okrog je to tvoj in zgolj tvoj problem. Spet pa je ocitno, da ne poznas trenutne zakonodaje - za manijake tvojega kova je namrec doloceno, da se jih kaznuje ze ce vozijo z 0,2 promila (tudi ce imas 0,2 in vozis v tvojem stilu je pac predpisana kazen). Ker za to prvic slisis tudi ti kvasis bedarije.

Strani: 1