Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slepi naboji v Blatnem Dolu

Strani: 1 2

anon-94581 sporočil: 1.391
[#10159] 18.10.06 17:13 · odgovor na: anon-75458 (#10127)
Odgovori   +    0
Simone pa ni več.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#10169] 18.10.06 17:31 · odgovor na: anon-6533 (#10014)
Odgovori   +    0

pavel wrote:
Spoštovana dama, od poročenih, se jih zelo hitro(procenti so bili objavljeni v financah)cca. 50% tudi loči. Torej je v danem trenutku mnogo poročenih "na razpolago". Zato, you never know who.

Finance so pa res postale neverjetno zanesljiv časopis. Še malo, pa bodo hujše od Direkta. ;-)))

Zato, sometimes you just know.
anon-36971 sporočil: 8.543
[#10174] 18.10.06 17:35 · odgovor na: anon-17378 (#10169)
Odgovori   +    0

komunike wrote:


Finance so pa res postale neverjetno zanesljiv časopis. Še malo, pa bodo hujše od Direkta. ;-)))

 
jap, in zato ga imamo neizmerno radi!!!
anon-17378 sporočil: 8.998
[#10181] 18.10.06 17:44 · odgovor na: anon-102514 (#9841)
Odgovori   +    0

schcuka wrote:
dej komunike, ti si en kalimero, pa sploh ne znaš nastopat na televiziji!!!

Mojega moža boš moral srečati iz oči v oči in mu ponoviti svojo izjavo o kalimeru.

Ne verjamem, da imaš dovolj cojones, da bi to naredil.
anon-75458 sporočil: 436
[#10329] 19.10.06 08:29 · odgovor na: PetraS (#10150)
Odgovori   +    0

PetraS wrote:

 
PetraS: Pa niti nisem vsega.. Žal mi je zmanjkalo časa, smo papirje dobili prepozno, in ne kot drugi uravnoteženi mediji že dopoldne.. (dodajam še :) za vsak slučaj)

Dragi metodl, te moram razočarati.. Verjetno si navajen na drugačne vrste disciplino in šefe..
 
Ah daj mi morit s to refanšistično terminologijo. Iz tvojega cinizma se vidi, da ste vi na Financah še daleč od kakšne uravnoteženosti ali celo objektivnosti.

Vsak tvoj stavek izžareva nestrpnost do drugače mislečih - to so pač produkti FDV-ja na žalost.

Namesto, da bi se osredotočala na profesionalno novinarstvo, se ti ukvarjaš z blatenjem ene politične opcije in deliš strankarske etikete vsakomur, kdor si drzne kritizirate tebe, vaš časnik ali nenazadnje Jankovića.

Kljub temu, da sam nisem nikjer omenjal politike, temveč le povezavo med tvojim šefom in Zokijem, si mi navrgla pomenljive besede: uravnoteženi mediji, disciplina, šef.
Gustl sporočil: 13.641
[#10332] 19.10.06 08:34 · odgovor na: anon-75458 (#10329)
Odgovori   +    0

metodl wrote:

 
Ah daj mi morit s to refanšistično terminologijo. Iz tvojega cinizma se vidi, da ste vi na Financah še daleč od kakšne uravnoteženosti ali celo objektivnosti.

Vsak tvoj stavek izžareva nestrpnost do drugače mislečih - to so pač produkti FDV-ja na žalost.

 
Jest sem pa vedno misli, da je ravno ta obsedenost z uravnoteženostjo in objektivnostjo produkt FDV.
anon-75458 sporočil: 436
[#10336] 19.10.06 08:39 · odgovor na: Gustl (#10332)
Odgovori   +    0

Gustl wrote:

 
Jest sem pa vedno misli, da je ravno ta obsedenost z uravnoteženostjo in objektivnostjo produkt FDV.


 
BTW, zakaj mi, ko dam išči uporabnika ali zapise, vrže samo rezulatate iz starega foruma
PetraS sporočil: 2.380
[#10585] 19.10.06 16:23 · odgovor na: anon-75458 (#10329)
Odgovori   +    0

metodl wrote:

 
Ah daj mi morit s to refanšistično terminologijo. Iz tvojega cinizma se vidi, da ste vi na Financah še daleč od kakšne uravnoteženosti ali celo objektivnosti.

Vsak tvoj stavek izžareva nestrpnost do drugače mislečih - to so pač produkti FDV-ja na žalost.

Namesto, da bi se osredotočala na profesionalno novinarstvo, se ti ukvarjaš z blatenjem ene politične opcije in deliš strankarske etikete vsakomur, kdor si drzne kritizirate tebe, vaš časnik ali nenazadnje Jankovića.

Kljub temu, da sam nisem nikjer omenjal politike, temveč le povezavo med tvojim šefom in Zokijem, si mi navrgla pomenljive besede: uravnoteženi mediji, disciplina, šef.





 
PetraS: To je stvar tvoje interpretacije.. Jaz sem le odgovarjala na trditve, da pišem po naročilu odgovornega urednika, kar, oprosti, če te bom spet razočarala, ne drži. S Petrom v torek, ko sem pisala komentar, nisva ne govorila, niti se nisva videla.
Poleg tega v svojem odgovoru nikjer omenila nobene politične opcije, kaj šele, da bi branila Jankovića. Lahko ti zlinkam kopico svojih tekstov, v katerih sem bila še kako kritična do njega.. Če bi prebral komenar do konca, bi verjetno to tudi opazil. Termin uravnoteženi mediji se zdaj že splošno uporablja, zato tudi ne vidim nobenega problema.. Glede na to, da nisem nobenega konkretno omenila, je to spet stvar tvoje interpretacije.. Kot jo jaz razumem, se torej strinjaš s splošno uporavljanim terminom. Lahko se pa seveda motim.
In ja, kritična sem do vladajoče politike, ker je to pač oblast, tej pa se mora gledati pod prste.. In, ja, enako kritična bi bila do nje (če bi enako delala) tudi do rdečih, zelenih, marogastih, vesoljskih....
Sploh me pa zanima, kaj ti šteješ za uravnoteženost in zakaj bi mediji to sploh morali biti?
anon-75458 sporočil: 436
[#10687] 20.10.06 08:13 · odgovor na: PetraS (#10585)
Odgovori   +    0

PetraS wrote:

 
PetraS: To je stvar tvoje interpretacije.. Jaz sem le odgovarjala na trditve, da pišem po naročilu odgovornega urednika, kar, oprosti, če te bom spet razočarala, ne drži. S Petrom v torek, ko sem pisala komentar, nisva ne govorila, niti se nisva videla.
Poleg tega v svojem odgovoru nikjer omenila nobene politične opcije, kaj šele, da bi branila Jankovića. Lahko ti zlinkam kopico svojih tekstov, v katerih sem bila še kako kritična do njega.. Če bi prebral komenar do konca, bi verjetno to tudi opazil. Termin uravnoteženi mediji se zdaj že splošno uporablja, zato tudi ne vidim nobenega problema.. Glede na to, da nisem nobenega konkretno omenila, je to spet stvar tvoje interpretacije.. Kot jo jaz razumem, se torej strinjaš s splošno uporavljanim terminom. Lahko se pa seveda motim.
In ja, kritična sem do vladajoče politike, ker je to pač oblast, tej pa se mora gledati pod prste.. In, ja, enako kritična bi bila do nje (če bi enako delala) tudi do rdečih, zelenih, marogastih, vesoljskih....
Sploh me pa zanima, kaj ti šteješ za uravnoteženost in zakaj bi mediji to sploh morali biti?
Sigurna sta s Petrom kaj rekla na temo revizijskega poročila, ko bi to enkrat prišlo v javnost. V to sem prepričan in prepričan sem, da ste že bili prej pripravljeni na to.

Kar se tiče gledanja pod prste, se seveda popolnoma strinjam, da je to nujno in potrebno, a kaj, ko takšne bistoumnosti prihajajo predvsem iz ust tistih novinarjev, ki v preteklih letih o gledanju pod prste vladi niso kaj pretirano razmišljali. Pa tu ne mislim na tebe. Naši novinarji se obnašajo, kot da so vsi Slovenci naivni bedaki z zelo kratkoročnim spominom.

Skratka, zelo bom zadovoljen, če bodo mediji tako kritično gledali pod prste vsakršni vladi, ki se bo v bodoče oblikovala pri nas in ne samo tej...
PetraS sporočil: 2.380
[#10898] 20.10.06 17:33 · odgovor na: anon-75458 (#10687)
Odgovori   +    0

metodl wrote:

Sigurna sta s Petrom kaj rekla na temo revizijskega poročila, ko bi to enkrat prišlo v javnost. V to sem prepričan in prepričan sem, da ste že bili prej pripravljeni na to.

Kar se tiče gledanja pod prste, se seveda popolnoma strinjam, da je to nujno in potrebno, a kaj, ko takšne bistoumnosti prihajajo predvsem iz ust tistih novinarjev, ki v preteklih letih o gledanju pod prste vladi niso kaj pretirano razmišljali. Pa tu ne mislim na tebe. Naši novinarji se obnašajo, kot da so vsi Slovenci naivni bedaki z zelo kratkoročnim spominom.

Skratka, zelo bom zadovoljen, če bodo mediji tako kritično gledali pod prste vsakršni vladi, ki se bo v bodoče oblikovala pri nas in ne samo tej...
PetraS: no, me veseli, da se končno strinjava...

kar se tiče revizije pa le to: seveda smo bili, kot tudi vsak drug, ki malo poznajo akerje, pripravljeni na to, da bo revizija prišla ven tik pred volitvami.. če vsaj malo poznaš jankovića, in nedvomno ga, pa si lahko tudi pričakoval, da ne bodo našli nič pametnega.. pa ne mislim na rožce.. moram ti pa še povedat, da se s tem s Petrom nisva pogovarjala.. Čeprav vsekakor cenim njegove nasvete.. kot tudi nasvete drugih urednikov in kolegov novinarjev..

skratka, se vidiva v naslednji bitki :)
kzupanc sporočil: 10.545
[#10950] 21.10.06 08:03 · odgovor na: PetraS (#10898)
Odgovori   +    0
Mene bolj kot to, da niso (a res niso?????) pri Jankoviću našli nič pametnega, skrbi to, da Janković kot županski kandidat ni povedal kaj pametnega, s čemer bi me prepričal, da bo zmogel biti dober župan.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#10966] 21.10.06 10:12 · odgovor na: kzupanc (#10950)
Odgovori   +    0
To sploh ni potrebno in pomebno.

Pri nas pali "televizijski nasmešek št.7".
anon-17378 sporočil: 8.998
[#11003] 22.10.06 00:18 · odgovor na: anon-76887 (#10966)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-17378 22.10.2006 00:19
kaj pa:

kucanovacenzura.125mb.com/

Strani: 1 2