Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Minusarjem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-89 sporočil: 10.178
[Odklop] Tema: Minusarjem
[#1060739] 13.01.11 13:23 · odgovor na: (#1060666)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-89 13.01.2011 13:25
[dob]
> [Bob]
> pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)

Jeba zaradi jebe same ni od kake posebne koristi in zakukuljeno-zamumuljena pravila so prav taka jeba zaradi jebe same.
To je isto kot produkcija pomanjkanja! V začetku so stvari nekomplicirane in ljudje imajo dovolj, nakar namerno sproduciraš pomanjkanje, da bi lahko ustvaril ponudbo-povpraševanje. Potem pa doziraš in kasiraš, ker sicer te nihče ne jebe, saj si neinventiven, dolgočasen, od tebe nič ni, skratka - si nepotreben! Tako kot ta vlada.

Ta receptura za "napredek" je enaka po vsem planetu, mi pri tem nismo nobena izjema. Zaradi tega obstaja denar, sicer ga ne bi bilo.

Na koncu smo prišli do tega, da kupujemo in prodajamo denar in si zraven mislimo, da je to neka velikanska pogruntacija, da ne rečem kar kreacija.

Mama Narava je že davno tega rekla: Dokler imajo vodo v vodnjaku, se ne bodo spremenili!

Navajeni smo, da je na pomlad trava zelena, da jeseni drevo rodi in da se čreda razmnožuje. In da je voda v vodnjaku, jasno. Ampak to se vse razume samo po sebi, to pride z letnimi časi in nič tega se ne more spremeniti. Če pa česa zmanjka, si narediš pa zalogo in gre samo za trenutno pomanjkanje znotraj vzorca produkcije pomanjkanja. Saj veste, suhe in debele krave.

Jaz v to nisem več povsem prepričan.

Skratka, gre za mentaliteto, in mentaliteta administratorja tega foruma je natanko taka, kot je mentaliteta naše vlade: kontrola in podjebavanje s produkcijo pomanjkanja z namenom ustvarjanja ponudbe in povpraševanja, ki nastajata iz pomanjkanja. Potem pa kaznovanje in izgon v Sibirijo z možnostjo pomilostitve, če se ukloniš sistemu.

Zame je to manipulacija kot način življenja, z Življenjem in ohranjanjem življenja to nima nič opraviti.
Smrt je navada. In to slaba navada! Zato mi ni do tega, da bi na vso moč opeval lepote Smrti in vzneseno kričal "viva la Muerte!"

Komunizem je pustil posledice. Toliko časa je omejeval ljudi, da so zdaj notranje omejeni in jih ni treba več omejevati; sebe samoomejujejo in zraven še trdijo, da so svobodni.

Če pa med omejenci izvoliš tiste najbolj omejene, da ti vladajo, in ti potem menijo da splošna omejenost ni dovolj temeljito omejena in jo je treba zdaj še bolj zadrgniti, potem lahko kot družba napredujemo le še v omejevanju, za kar pa pri nas praktično ni omejitve.

Kakor v Nebesih, tako na Zemlji. Kakor na Zemlji, tudi na Forumu.
Tovariški pozdrav!
vidim, da si samo na pol razumel, kaj vam je gustl naredil. dal vam je orodje-orožje, da jebete najprej same sebe, nato pa še druge. on pa medtem mirno igra tenis, pije pivo...

p: nikoli nisem podelil minusa, dal koga na shit listo, enkrat samkrat pa sem podelil plus.;)