Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Minusarjem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-214372 sporočil: 3.048
[Odklop] Tema: Minusarjem
[#1060615] 13.01.11 12:21 · odgovor na: anon-89 (#1060583)
Odgovori   +    1
[Bob]
pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)
Mene recimo počasi mineva sodelovati (ker se proti zaslepljencem boriti pozno v noč ne mislim jih pa z veseljem občasno prcam), skrbi pa ne. Je pa res, da si s FQ pod 40 izključen iz debate in prostora, kar je precej radikalno. Greš pač demokratično drugam, a ne?

A je genijalno bo pokazal čas. Po mojem mnenju se bo tole končalo z odlivom na dolgi rok. No, saj kratkoročno je to genialno, vsaj za admine.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1060615

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[Odklop] Tema: Minusarjem
[#1060620] 13.01.11 12:23 · odgovor na: anon-214372 (#1060615)
Odgovori   +    4
[naporen]
> [Bob]
> pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)

Mene recimo počasi mineva sodelovati (ker se proti zaslepljencem boriti pozno v noč ne mislim jih pa z veseljem občasno prcam), skrbi pa ne. Je pa res, da si s FQ pod 40 izključen iz debate in prostora, kar je precej radikalno. Greš pač demokratično drugam, a ne?

A je genijalno bo pokazal čas. Po mojem mnenju se bo tole končalo z odlivom na dolgi rok. No, saj kratkoročno je to genialno, vsaj za admine.
Pojdi v nastavitve in v okencu

Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):

nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.

Strani: 1