Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Zmajeva soba

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Odklop] Tema: Zmajeva soba
[#1048632] 04.01.11 23:19 · odgovor na: (#1046233)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-195618 04.01.2011 23:23
xexexex, lako je tebi reći
Nabavi si tajnico ali tajnika. :)
de, bre, nabavio tajnicu iz Kranja, a ona za Novo Leto zbrisala sa jednim zmajem sa foruma u Dubaj, jer joj je Sham-pizdek ofirao, kao on bio tamo, vid'o, lova do krova i tako-to ....
www4.slikomat.com/10...let-u-.jpg
A gde ću ja sa mojom penzijom da im kon-KUR-iš-em (?) .... nemam dovoljno ni za "Dom za starejše občane u Portorožu" (>1000 €/mesec) .... pa sam, eto, prepušten na milost i nemilost ovom fuori-UM-u i njegovim aždajcima (beri zmajevima), naročito onim mlađim, nadobudnim sveznalicama tipa rupec, bugar(pa još 777)
BTW nekih sam se rešio (temporaneamente) ali vratiće se oni već, da svojem shaMONI udaraju nitne ('oću reći pljuske .... ama pluseve, bemti EU-tipkovnicu)
PS
Unajmio sam jednog starog zmaja, ali slaba vajda .... samo spava na radnom mestu i duko-menta-CIJI, pa opet moram sve sam (po onoj našoj BGD.: "uzdaj se use' i u svoje kljuse!" .... pa ne moš' sve da postignem, godine su to ....
www4.slikomat.com/10...BOOKMA.jpg
BTW poč'o i ja da kopiram Šabana u dužinu i širinu, pa sam mu zalepio nešto u njegovom "maternjem" .... ali "Chita ne čita" (lecnerpress, Bog da mu dušu prosti).... ali ostavio Šabanu amanet da mu "prodaje plenice po forumu" .... xexexex
Auuuuu, bre,.... sad će ponoć, pa laku noć ti želim .... i pazi, bre, malo na te "rjuhe"
IISEX

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1048632

Strani: 1

anon-195618 sporočil: 1.141
[Odklop] Tema: Zmajeva soba
[#1054762] 09.01.11 23:59 · odgovor na: anon-195618 (#1048632)
Odgovori   +    3
xexexex, spregledala si da je to bio odgovor onoj rupčini-šupčini , koji je prvi put uleteo na naše viceve i počeo svinjski da vređa mojega kuma, a ovaj opet, verovatno, nije znao za ovu novootvorenu sobanu, pa po forumskom običaju, intruderu direkt u FRIS ....
Ali ništa zato, ja ću njemu već da objasnim (moja greška što mu nisam ranije rekao za pljuvačko ognjemetnu sobanu) ali biće sve u redu sa njim ali ne verujem i za druge, tako da taj problem mora da se reši .... c+c = CIC ....
PS
Laku noć ti želi moj mačor "BIBO" i njegova negovateljica
www4.slikomat.com/10...beauty.jpg

IISEX

Strani: 1