Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Zmajeva soba

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[#1039711] 26.12.10 00:00 · odgovor na: (#1039694)
Odgovori   +    0
[velikidrobizek]
> [Xitos]
> PPSSSS
> I ne seri više .... ništa nisi bolji od ono pizduna .... a ako 'oćeš da se pičkaramo, zamoli da otvore nov temat, jerbo ovo nije mesto za to ....


Evo, nisem dobra vila, ampak izpolnjujem ti željo.
Odpiram vrata Zmajeve sobi(ce).
He, he, a ti si slucajno Zmajkulja iz Mobisux foruma?
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1040083] 26.12.10 21:32 · odgovor na: (#1039925)
Odgovori   +    4
[velikidrobizek]
Toda Oni si je želel imet kamrico za žveplanje jezika, naj jo ima.
Kaj je sedaj to ?! Od nikoder ga ni !!! Pa upam, da pride notri in da ne bo po vseh temah puščal vročo slino, pa še kdo drug, da ne bo samo on kriv, ampak kaj češ, on ima neverjetno dolgo razčlenjeno razpravo in zasluži si specialno edicijo. :)
Halooooo, jel' to mene neko zvao ....(?)
Xexexex .... pa gde ste TI .(?) SREĆAN BOŽIĆ ti želim, iako sam još uvek mramoran (pardon imam mačka .... stvarno ga imam .... ime mu je BIBO i ima negde oko 8-9 kil .... pa smo noćas spavali zajedno, ali neću da ti kažem gde) ....
A šta TI. ??? Ništa terevenke.(?) Pa još na Božić sise dala na delo.(?!?!) .... Breeee, nisam očekivao taki poklon za praznik. A ja, budala, uvek sam misleo da je Božiček neki deda k'o ja, a ne tamoneka lepotička i to još forum-ašica (Sevni bre ašik sevni bre dušo..... Goranska popularna .... )
Ovo "ašik" mi je palo na glavu (oću reći na pamet, još uvek malo mutnu od noćas) jerbo su moji senzori neodvisno od pameti zaznali neke vibraCIE na ovom aždajskom te-matto-tu, .... kao "nisam 'teo, nisam ja, majkemi i tako-to, oprošteno ti je itd, itd ...."
Ama moram malo i da te kritikujem, mada ima da se posle posipam pepelom, .... pa dobro, koliko je to tebi trebalo vremena da se opepeliš i da uslišiš moju molbu oko jedne sobice za pljuvanje, pičkaranje, pcovanje i sve ostslo na "P" ....(?)
Pa sam ti već odavno obećao i titulu "DRAGON QUEEN" sećaš li se.(?) .... ako su i tebi misli malo zamućene od sinoć [jerbo vidim da si se pripremila i dala na stvaranje malo pred ponoć (23:00 h) pa da ponovim] .....
www4.slikomat.com/10...dragon.jpg
sada samo hrabro napred, mi smo za tobom .... a ima nas, vala, "vseh barv in velikosti (tut v čutari)"
PS
što se tiče jedače in pijače ne beri si gajle .... Božić je ....
www4.slikomat.com/10...slavlj.jpg
PPS
Aaaaa, da ne zaboravim .... povej (reci) ti meni, kdo in kako bo nekega bebca z VIC-temata fukna-pukna na toti NEW-temat.?
To bi rabili ne KAKE bro-gramme na formu ONEGA IQ-ja, jerbo "društvo za zaštitu forumske živali" Gus-, Crt-, etc ne morejo vedno intervenirat ker ne morejo obvladati .....(?) Kot primer vzamemo insidera, mimoidočega, zaletavega shaMONU, kateri svoja "osječanja" smatraju za viceve vredne VIC-temata ....
torej rabimo enga IQ-ro-botka ili - botku, oli qwa(?)
LP IISEX
anon-196893 sporočil: 113
[#1040094] 26.12.10 22:01 · odgovor na: (#1039928)
Odgovori   +    6
[dob]
hvala, velikidrobizek.
v tem konkretnem primeru prevzamem odgovornost tudi za njegovo vročo slino, ne le mojo.
Čekaj malo da razjasnimo stvari i da mi se tu ne praviš svetac, kao preuzimaš sline a ne kažeš čije, jer si ponudio pušenje mojem kumu njegovo lično, a meni tvoje (kao ti ga imaš)
Nadam se da si shvatio šta hoću reći, jer na robiji se ne govori mnogo (par reči samo, a potom već znaš šta ti sledi)
Moj kum i ja radimo u tandemu (IISEX), tako da se dopunjujemo kadgod je to moguće (enoga sada i shaman tamonegde sere jer mu nije jasno, iako to može da vidi iz mojih prvih pisama njemu, bifšem cumu ciganskome)
A što se tiče tebe, treba da shvatiš da te ulizivanje QUEEN-ci neće moći da te iz govana izvadi, jerbo i sâm znaš za onu našu Balkansku "posle jebanja nema kajanja" .... a ja sam se potrudio uz pomoć Xita da pronađem adeQWAtnu sliku za tebe i tvoja kurčenja tunaka na totem fuori-UM-u .... jer mi se čini da ti taj tvoj, što ga veličaš na svakom mestu, i prepotentno nazivaš kurcem, ostao samo kao "fikcija u glavi", pa zamišljaš .... ama , jebiga, nema smisla degeneriku dokazivati .....
BTW koliko puta si se na forumu prosrao s totim ex-organom, trebao bi da izgledaš nekako ko onaj što ga Talijančići nazivaju uomo - minchia a priložen je ovom prispefku
www4.slikomat.com/10...minchi.jpg
xexexex, najbolje ti se prilegla glava zajedno sa podbradkom u vidu jajca ....
LP pa srećan i tebi današnji svetiSteram (pardon, sveti Stefan sam 'teo napisati, ali Šaban mi je inficirao ovaj, kako ga Xito zove laprdator-top, paaaa eto-to)
IISEX
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1040104] 26.12.10 22:32 · odgovor na: (#1039925)
Odgovori   +    4
[velikidrobizek]
No, ni ravno čisto moj. Sodelavcev je kar nekaj in med njimi si tudi Ti.
xexexex, xebiga .... sodelavec pataki ....
a ja mu don'o majicu iz Beograda, kupio kod Kineza za 11 EURA
www.yu4you.com/slike..._shirt.jpg
u ime bractva i jedinstva među Cigani, Kinezi i ROBI-jaši
IISEX
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1040139] 26.12.10 23:27 · odgovor na: (#1040119)
Odgovori   +    4
Nije mi nešto baš jasna ta tvoja konsta-tancija o brisanju podova, Wiledi, etc. etc.
Šta si mislila - šta si napisala .... no razume.!
Na brisanje podova z onijem od doba, oli z mojim regalom od majicu ....(?)
Šteta, bre, onijeh 11 EURA (od moje penzije sam otkinuo, jeb'ote) pa još ona slika sama vredi barem 5 EURA, jerbo je to policija naredila .... prometni znak je to, bre.! A ti znaš da je to kaznjivo, pa moš' da bide "skuplja dara nego maslo"
PS
moraću da probam barem da skinem onaj znak ....
javićuti ako nešto uspem u tom pravcu
IISEX
anon-196893 sporočil: 113
[#1043347] 29.12.10 18:25 · odgovor na: (#1040224)
Odgovori   +    7
[dob]
> [Shewitch]
Zato naj stvari ostanejo tako kot so, brez pojasnjevanja. Na koncu koncev meni ni več tako zelo pomembno zakaj sem se razjezil, pa tudi ne zakaj se je Xitos naredil da ne ve, zakaj. Vsak dela tisto, kar se mu zdi prav.
Lp
dob
Slušaj ti delijo
jeste li ti i Šaban iz istog sela, iste ćelije, istog .... ma ne nađem već iz kojed istog kurca, da su vam čak i umne osobine skoro jednake,
Obojica se postavljate tu na forumu nad sve ostale forumaše, delite epitete, savete, oproštaje (indulgence), i šta sve ne iz vaše uobrazilje, da ste bogomdani sudije, ad'Vo ka ti, i da od vas zavisi dobra volja i obstoj ovog foruma (pravo ima Xito kada ga naziva fuori UM) ....
Pa sada bih nastavio tvojim "besed-njakom" ako dozVOLiš ....
Pa koj'kurac misliš da si TI da odlučuješ i u moje ime kako ima stvari da ostanu, jer pišeš
Zato naj stvari ostanejo tako kot so, brez pojasnjevanja
tu me potsećaš na onog konduktera beogradskog tramvaja "dvojke" naduvanog Gedžu, koji u prepunom tramvaju reaguje u punoj svojoj primitivnosti ....ali da ti ispričam ceo događaj, jer u neku ruku spada i u ova dva "vickasta" temata
Na Slaviji se puni "dvojka" iako je već prepuna, ljudi vise na papučici kao grozdovi, stiska, vriska, te jedan od putnika dreknu:
"Vozi, bre, već jednom, jeb'ote .... ajde gotovo.!!!!"
Na to će kondukter (Gedža iz neke Surdulice ili okoline) stojeći na svojoj "fotelji" iz sveg glasa:
"Koj' to tamo kaže da je gotovo, kad'nije gotovo? Gotovo je kada ja kažem da je gotovo! 'Ajde sada, GOTOVO!"
Pa reci ti meni sada, jel' se i TI osećaš takav sudija na ovom forumu kao onaj may-moon na "dvojci"
Ono doduše, u tebi tinja primitivizam na svim postovima, izuzev momenata "prosvetljenja", kada i ja lično, ali bez komentara, "preberem prispevek" u kojem si, najednom, neka druga, imaginarna, osoba, a ne Dr.O.B. (da počnem i ja s' rebusima s' tobom, kao moj kum sa Šabanom)
Nemam mnogo vremena za razglabanja ovde, samo sam hteo da ti skrenem pažnju da i nad popom ima pop, i ako misliš da se postaviš nad mene i kuma da te opomenem da si se debelo zajeb'o.
Prema njemu imaš neke neraščišćene račune iz prošlosti, dok je bio IvanSe, a on je bogami debelo zlopamtilo i ne zaboravlja tek tako, ali to su vaše računice i neću da ulazim u to ukoliko mene ne "tocca", ne zaboravi da smo IISEX, tj. TAN-DEMONIO (piše se samo tandem)
PS
Zamalo da zaboravim na njegov pozdrav tebi, za koji mi je naredio da ti ga izručim prvom prilikom
www.vizioshop.com/pr.../30155.jpg
LP i uzmi se u pamet (barem što se nas tiče) jerbo "osveta je slatka" (BGDpress)
IISEX d.o.o. (Impresa Internazionale SheWitch é Xitos d.o.o.)
__________________________________________ _____________________________________
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1043575] 30.12.10 00:31 · odgovor na: (#1043428)
Odgovori   +    7
[dob]
Jaz pravim naj vsak dela tisto, kar se mu zdi prav, ti pa protestiraš.
Kaj ti jaz morem.
moj kum je odveo jednu medicinsku sestru na sastanak DRŽME (Društva za Razmnožavanje Žutih Mrava Evrope) i ostavio mene da dam odgovor tebi, paaaaaa .... kako da kažem, evo ....

Na pitanje tvoje
Kaj ti jaz morem.
odgovor je jasan ....
možeš da obuzdaš taj svoj prljavi jezik ako nećeš da ti se vraća sa kamatama
Pa koj'kurac misliš da si TI ovde na seratorijumu .... Jel' ti se sviđa da izigravaš tamonekog pre-MUD-rog policajca bez jajca.(?)
Možemo se prepucavati i bez vulgarnih izraza, vređati na duhovit i fini način (kao sa Šabanom), ali ne, tvoj rečnik je prostački te kada se nađeš u ćor-sokaku počneš sa tvojim pušenjem, pičkaranjem i dr.
Ti si opsednut sa pušenjem, fafanjem i sl. što dokazuje maloumnu osobu, slabe verbalne odbrambene sposobnosti, kao kada zvere, saterano u ćošak, kezi zube ali se uneredi od nemoći da se odbrani (čisti životinjski prvotni nagon)
Ne znam koliko još puta treba da te opominjem da se okaneš ćorava posla, ali izgleda da ste i ti i Šaban pelcovani istom gramofonskom iglom, koja svira samo u jednom smeru, a unazad se "ne sječa" ili što reče lecner "Chita ne čita" ....
tvoj prvi, ničim izazvani, Attack na mene, dok sam još bio zelenac i mislio, da sam na ozbiljnom forumu
IvanSe ga fafa bhorvi25, ki ga fafa Kučanu, ki ga fafa DeSusu
A kada sam, posle Yuricinog anatemisanja i brisanja sa foruma ponovo uskrsnuo (fenix-mode) kao Xitos, nastavio si sa tvojim kurčenjem (odgovor, naravno, nisi imao vremena da pročitaš)
Nabijem te na kurac in tebe in Pio. Predvidevam, da sta oba iz Kopra, blesava kot sta.
I kakve ja to imam veze sa tvojom Piom (?) .... Da si malo pametniji te bolje informisan, znao bi da sam sa Piom ratovao još od dana kada je bila muško kao forumaš pod nick-om "111aaa" .... ali ne, što napisa moj kum tvoj Šević,
jeste li ti i Šaban iz istog sela, iste ćelije, istog .... ma ne nađem već iz kojed istog kurca, da su vam čak i umne osobine skoro jednake,
po svemu sudeći imao je pravo, te te je odmah pročitao, odjebao, pa ostavio (takav ti je on, i njega "baš bole kurac" i za tebe, i za ovaj seratorijum, i za Šabana, i sve ostale badavadžije, besposličare, lezileboviće i ostalu žgadiju koja od rane zore po celi dan visi na ovom seratorijumu) .... pa barem da vodite neke pametne, stručne ili bilo kakve korisne diskusije a ne samo
"Aaaaa"
"Strinjam se"
"hihihi" .... itd i tome slično za razliku od šabanovog klobasanja .... ali on ide iz krajnosti u krajnost, te ja nebih njega uzimao za modul .....

Ajde, ponoć je prošla ... pisaćemo se još .... možda u boljem duhu ....
IISEX d.o.o. (Impresa Internazionale SheWitch é Xitos d.o.o.)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1046192] 02.01.11 21:54 · odgovor na: (#1046125)
Odgovori   +    4
[velikidrobizek]
> [Xitos]
> javićuti ako nešto uspem u tom pravcu
> IISEX

Xitos, vidim, da se potikaš po drugih sobah in puščaš cunje (pazi, nisem rekla, smeti).

Sploh ne vem, v katerem pravcu ti to šibaš ?! Tc, tc.
Očitno potrebuješ dvorec, ne sobe. :)

xexexex,xebiga .... zajeb'o me dob podmetnuvši mi HIDRU .... pa kada sam o'šo na lice mesta, nisam više znao koju da branim
www.redimg.net/archi.../HIDRA.JPG
PA reci ti meni pošteno, onako odsrca .... koju bi ti branila, a koju NAPADALA .... brez obzira na vašu žensku soli-darnost, mat-RIJAR-hat, i tako-to ....
PS
a ovija fuori UM vrvi od na-padalci .... bugarski, rupičasti, i drugi shamanoidni, i tako-to .... pa ne mogu sve da postignem ....
BTW .... a zaošto sise ti tako brzo vrnila.(?) .... napisala si "teden dni pod rjuhama" .... ako sam ja to dovoljno pogrešno razumeo .... pa nije ti, valjda bilo "dolgo-časno"
LPIISEX
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1048632] 04.01.11 23:19 · odgovor na: (#1046233)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-195618 04.01.2011 23:23
xexexex, lako je tebi reći
Nabavi si tajnico ali tajnika. :)
de, bre, nabavio tajnicu iz Kranja, a ona za Novo Leto zbrisala sa jednim zmajem sa foruma u Dubaj, jer joj je Sham-pizdek ofirao, kao on bio tamo, vid'o, lova do krova i tako-to ....
www4.slikomat.com/10...let-u-.jpg
A gde ću ja sa mojom penzijom da im kon-KUR-iš-em (?) .... nemam dovoljno ni za "Dom za starejše občane u Portorožu" (>1000 €/mesec) .... pa sam, eto, prepušten na milost i nemilost ovom fuori-UM-u i njegovim aždajcima (beri zmajevima), naročito onim mlađim, nadobudnim sveznalicama tipa rupec, bugar(pa još 777)
BTW nekih sam se rešio (temporaneamente) ali vratiće se oni već, da svojem shaMONI udaraju nitne ('oću reći pljuske .... ama pluseve, bemti EU-tipkovnicu)
PS
Unajmio sam jednog starog zmaja, ali slaba vajda .... samo spava na radnom mestu i duko-menta-CIJI, pa opet moram sve sam (po onoj našoj BGD.: "uzdaj se use' i u svoje kljuse!" .... pa ne moš' sve da postignem, godine su to ....
www4.slikomat.com/10...BOOKMA.jpg
BTW poč'o i ja da kopiram Šabana u dužinu i širinu, pa sam mu zalepio nešto u njegovom "maternjem" .... ali "Chita ne čita" (lecnerpress, Bog da mu dušu prosti).... ali ostavio Šabanu amanet da mu "prodaje plenice po forumu" .... xexexex
Auuuuu, bre,.... sad će ponoć, pa laku noć ti želim .... i pazi, bre, malo na te "rjuhe"
IISEX
anon-195618 sporočil: 1.141
[#1054762] 09.01.11 23:59 · odgovor na: anon-195618 (#1048632)
Odgovori   +    3
xexexex, spregledala si da je to bio odgovor onoj rupčini-šupčini , koji je prvi put uleteo na naše viceve i počeo svinjski da vređa mojega kuma, a ovaj opet, verovatno, nije znao za ovu novootvorenu sobanu, pa po forumskom običaju, intruderu direkt u FRIS ....
Ali ništa zato, ja ću njemu već da objasnim (moja greška što mu nisam ranije rekao za pljuvačko ognjemetnu sobanu) ali biće sve u redu sa njim ali ne verujem i za druge, tako da taj problem mora da se reši .... c+c = CIC ....
PS
Laku noć ti želi moj mačor "BIBO" i njegova negovateljica
www4.slikomat.com/10...beauty.jpg

IISEX

Strani: 1