Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-127647 sporočil: 2
Pozdravljeni,

predvsem bi rad opozorila vse bodoče ali potencialne kupce stanovanj "Zeleni Biser" naj si prej DOBRO preberejo pogodbo, preverijo občinske akte (kaj se bo gradilo) v neposredni bližini (beseda ZELENI dobi prav zanim pomen..) predvsem pa naj povprašajo kupce ali tiste, ki so bili potencialni kupci, pa stanovanja niso kupili, zakaj ga niso.
Še pomoč - preberite si pravilnik o minimalnih tehničnih zahtevah pri graditvi objektov www.uradni-list.si/1...dhid=66031 morda vam bo pomagal pri odločitvi..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 104418

Strani: 1

anon-106499 sporočil: 3.507

zelenibiser je napisal(a):
Pozdravljeni, predvsem bi rad opozorila vse bodoče ali potencialne kupce stanovanj "Zeleni Biser" naj si prej DOBRO preberejo pogodbo, preverijo občinske akte (kaj se bo gradilo) v neposredni bližini (beseda ZELENI dobi prav zanim pomen..) predvsem pa naj povprašajo kupce ali tiste, ki so bili potencialni kupci, pa stanovanja niso kupili, zakaj ga niso. Še pomoč - preberite si pravilnik o minimalnih tehničnih zahtevah pri graditvi objektov www.uradni-list.si/1...dhid=66031 morda vam bo pomagal pri odločitvi..
 
Ali pa če skrajšamo in direktno poveš na kaj bi rada opozorila...
anon-132314 sporočil: 4
Spoštovana!
Sama sem med tistimi, ki sem stanovanje v Zelenem biseru tudi kupila in me gre to pisanje zelo na živce. Sama sem namreč kupila stanovanje v Zelenem biseru in sem zelo zadovoljna, saj sem pred nakupom videla veliko ljubljanskih in tudi ostalih stanovanj po Postojni in okolici.  Pri Batagelu sem dobila poštene in pravilne informacije. Stanovanje sem rezervirala in ni mi bilo potrebno plačati nikaršnega pologa, niti enega samega evra. Prav ničesar do podpisa kupoprodajne pogodbe za že zgrajeno stanovajnje, ki je že imelo uporabno dovoljenje in je bilo vpisano v zemljiško knjigo. Kupovala sem torej stanovenje, ki sem ga predhodno videla in bi ga lahko tudi odklonila, če mi ne bi bilo všeč. Najbolj pošteno pa se mi je zdelo, da je bila cena v okviru napovedanega. Kje še lahko tako varno in korektno kupujete stanovanje? Sevad če  imaš denar. Očitno je bil problem pri Vas denar. če bi ga imeli, bi danes bili lastnik stanovnja, tako pa pišete iz nevoščjivosti. Drugače si tega ne znam razložiti. Za podobno ceno se danes v Postojni prodajajo stara stanovanja ne Kremenci. Pa še nekaj - stanovanje je zelo kvalitetno izdelano, kar mi marsikdo reče, ki pride na obisk. Tudi odtenki kopalnice so prav posrečeni - stvar dobrega okusa pač.

Strani: 1