Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10

anon-214372 sporočil: 3.048
[#1792621] 22.08.12 09:54 · odgovor na: crt (#1792588)
Odgovori   +    0
Tale tema o prijavljanju je postala en tak kriptiran semi-duplex kjer nihče ne prebere niti prejšnega posta ampak samo svoj kriptiran kanal. Včasih še tega ne torej kar private simplex :D
crt sporočil: 27.194
[#1792651] 22.08.12 10:17 · odgovor na: anon-214372 (#1792621)
Odgovori   +    1
[naporen]
Tale tema o prijavljanju je postala en tak kriptiran semi-duplex kjer nihče ne prebere niti prejšnega posta ampak samo svoj kriptiran kanal. Včasih še tega ne torej kar private simplex :D
tako :)

en cas smo razmisljali o tem, da bi v forumu obstajal uporabniski status "invisible man". taksen uporabnik bi lahko po mili volji pisal, brez vsakrsnih omejitev, le da bi njegovi izdelki bili vidni samo njemu. to zdaj je nekako anti-sorodno temu - pise brez omejitev, vsi vidijo njegove tekste, problem je le, da on pa vidi samo svoje :)
crt sporočil: 27.194
[#1792653] 22.08.12 10:18 · odgovor na: crt (#1792651)
Odgovori   +    0
in se obvestilo za tiste, ki preberejo se kaj razen svoje robe:

forum.finance.si/?m=...637&single
MF-391439 sporočil: 794
[#1794247] 23.08.12 15:09 · odgovor na: crt (#1792653)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: MF-391439 23.08.2012 15:12
No po enih par kritikah izrečenih takoj v štartu "transformacije" portala sem se le nekoliko navadil na prenovljeno stran.

Vprašal bi pa samo za najboljmotečo stvar, katere se res ne morem privadit. Zakaj pod članki ni več oklepajčka [125] s številom komentarjev, na katerega klik je direktno omogočal dostop do foruma.

No in še razlog zakaj me to moti, ker enkrat ko prebereš članek, mi je res brezveze spet klikat na članek in scrollat do konca da pridem do rubrike "komentarji" ... pač preveč moteča in dolgoveza reč, pač starejša verzija je bila bolj praktična.

Vso srečo po prenovi, kritiziramo pa itak zato, da bodo finance postale boljše kot so bile :D
Gustl sporočil: 13.629
[#1794256] 23.08.12 15:13 · odgovor na: MF-391439 (#1794247)
Odgovori   +    0
[MF-391439]
No po enih par kritikah izrečenih takoj v štartu "transformacije" portala sem se le nekoliko navadil na prenovljeno stran.

Vprašal bi pa samo za najboljmotečo stvar, katere se res ne morem privadit. Zakaj pod članki ni več oklepajča [125] s številom komentarjev, na katerega klik je direktno omogočal dostop do foruma.

No in še razlog zakaj me to moti, ker enkrat ko prebereš članek, mi je res brezveze spet klikat na članek in scrollat do konca da pridem do rubrike "komentarji" ... pač preveč moteča in dolgoveza reč, pač starejša verzija je bila bolj praktična.

Vso srečo po prenovi, kritiziramo pa itak zato, da bodo finance postale boljše kot so bile :D

Ne razumem. Kje ni linka na komentarje? Pod vsakim člankom je link na komentarje. Ni ga pa več v zgornjem desnem robu članka. ali tega pogrešaš?

Ker tisti spodaj pod člankom je ravno zato, da ko končaš branje, greš lahko direktno na komentarje.
MF-391439 sporočil: 794
[#1794265] 23.08.12 15:18 · odgovor na: Gustl (#1794256)
Odgovori   +    0
Pogrešam tise oklepaje za link na forum ob npr. novicah v zadnji uri, in takoj pod člankom na naslovni strani ....

Sej point ki ga želim je ravno ta. Članek preberem v celoti, pridem do konca in komentiram ali ne, vseeno prelistam kaj so drugi pokomentirali ... če želim čez eno uro videt komentarje moram spet kliknit na članek, scrollat do konca in kliknit na link komentarji .. prej si pač preprosteje kar klinu na naslovni strani pod oklepajček za komentiranje postan takoj pod povzetkom novice ... nekolk bolj praktično je tisto delovalo.
Gustl sporočil: 13.629
[#1794272] 23.08.12 15:21 · odgovor na: MF-391439 (#1794265)
Odgovori   +    0
[MF-391439]
Pogrešam tise oklepaje za link na forum ob npr. novicah v zadnji uri, in takoj pod člankom na naslovni strani ....

Sej point ki ga želim je ravno ta. Članek preberem v celoti, pridem do konca in komentiram ali ne, vseeno prelistam kaj so drugi pokomentirali ... če želim čez eno uro videt komentarje moram spet kliknit na članek, scrollat do konca in kliknit na link komentarji .. prej si pač preprosteje kar klinu na naslovni strani pod oklepajček za komentiranje postan takoj pod povzetkom novice ... nekolk bolj praktično je tisto delovalo.
Aha, vse jasno. Ja, to se pogreša. Bomo nekoč našli kakšno rešitev.

Osnovni dizajn to predvideva: www.pb.pl/

...ampak samo ob predpostavki, da se uporablja sistem za komentiranje novic, ki je dodan sistemu in je povsem osnovni. To pa nam ni všeč, zato smo obdržali forum. Zaradi tega pa imamo nekaj omejitev pri tem, kako prikazat na straneh iz novega sistema, kaj se dogaja na straneh iz starega sistema. (ko napišeš to, še bolj dojameš, kakšna štala je :)
MF-391439 sporočil: 794
[#1794281] 23.08.12 15:26 · odgovor na: Gustl (#1794272)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [MF-391439]
> Pogrešam tise oklepaje za link na forum ob npr. novicah v zadnji uri, in takoj pod člankom na naslovni strani ....
>
> Sej point ki ga želim je ravno ta. Članek preberem v celoti, pridem do konca in komentiram ali ne, vseeno prelistam kaj so drugi pokomentirali ... če želim čez eno uro videt komentarje moram spet kliknit na članek, scrollat do konca in kliknit na link komentarji .. prej si pač preprosteje kar klinu na naslovni strani pod oklepajček za komentiranje postan takoj pod povzetkom novice ... nekolk bolj praktično je tisto delovalo.

Aha, vse jasno. Ja, to se pogreša. Bomo nekoč našli kakšno rešitev.

Osnovni dizajn to predvideva: www.pb.pl/

...ampak samo ob predpostavki, da se uporablja sistem za komentiranje novic, ki je dodan sistemu in je povsem osnovni. To pa nam ni všeč, zato smo obdržali forum. Zaradi tega pa imamo nekaj omejitev pri tem, kako prikazat na straneh iz novega sistema, kaj se dogaja na straneh iz starega sistema. (ko napišeš to, še bolj dojameš, kakšna štala je :)

Odlično!... forum res predtsvlja nekakšno češnjico na tortici, zato se vredno potrudit ga ohranit .. ;)
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1795991] 25.08.12 17:04 · odgovor na: Gustl (#1794272)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [MF-391439]
> Pogrešam tise oklepaje za link na forum ob npr. novicah v zadnji uri, in takoj pod člankom na naslovni strani ....
>
> Sej point ki ga želim je ravno ta. Članek preberem v celoti, pridem do konca in komentiram ali ne, vseeno prelistam kaj so drugi pokomentirali ... če želim čez eno uro videt komentarje moram spet kliknit na članek, scrollat do konca in kliknit na link komentarji .. prej si pač preprosteje kar klinu na naslovni strani pod oklepajček za komentiranje postan takoj pod povzetkom novice ... nekolk bolj praktično je tisto delovalo.

Aha, vse jasno. Ja, to se pogreša. Bomo nekoč našli kakšno rešitev.

Osnovni dizajn to predvideva: www.pb.pl/

...ampak samo ob predpostavki, da se uporablja sistem za komentiranje novic, ki je dodan sistemu in je povsem osnovni. To pa nam ni všeč, zato smo obdržali forum. Zaradi tega pa imamo nekaj omejitev pri tem, kako prikazat na straneh iz novega sistema, kaj se dogaja na straneh iz starega sistema. (ko napišeš to, še bolj dojameš, kakšna štala je :)

Joj joj, Gustl, da nas morajo eni bogi Poljaki učit, kako je treba sestaviti spletni časopis!
Kaj hudiča smo počenjali zadnjih dvajset, trideset, štirideset let, s čim smo izgubljali dragoceni čas, da so naši tehnološki učitelji zdaj že Poljaki? Sicer sem ljubitelj Chopina, med Poljaki imam kar nekaj prijateljev, ampak...

Osebno sem z obnovo časopisa kar zadovoljen, čeprav je bodenje z reklamami včasih prav sitno, prostor pa z vidika bralca tudi ne najbolj racionalno izrabljen. Se bo sčasoma še kaj izgladilo in izboljšalo, upam.

Forum pa je kar OK, zlasti v primerjavi z onimi obupnimi TV forumi standardno zanič oblike, z grozljivimi, nepotrebnimi ikonami in brez ene pametne funkcionalnosti.
jeanmark sporočil: 2.903
[#1797661] 27.08.12 21:46 · odgovor na: anon-43949 (#1795991)
Odgovori   +    2
Joj joj, Gustl, da nas morajo eni bogi Poljaki učit, kako je treba sestaviti spletni časopis!
Kaj hudiča smo počenjali zadnjih dvajset, trideset, štirideset let, s čim smo izgubljali dragoceni čas, da so naši tehnološki učitelji zdaj že Poljaki? Sicer sem ljubitelj Chopina, med Poljaki imam kar nekaj prijateljev, ampak...
He he, tako so se verjento počutili Čehi, Slovaki, Hrvati. Romuni, Bolgari, Moldavci ... ko je CME določil slovenski sistem (24ur) za korporativni standard :-))
fabiani sporočil: 4.454
[#1815827] 14.09.12 13:16 · odgovor na: Gustl (#1794256)
Odgovori   +    0
Tudi težave z linkom na komentarje.
Link je pod člankom z aktivno ikono za osvežitev. Komentarji so nedostopni.
Če želim napisati nov komentar, preveriti napisano, dobim opozorilo, da ni izbran forum.
Dostopam lahko samo preko aktivnih oz zadnjih komentarjev.
Rešitev, prosim lipo!
crt sporočil: 27.194
[#1815951] 14.09.12 14:32 · odgovor na: fabiani (#1815827)
Odgovori   +    0
[fabiani]
Link je pod člankom z aktivno ikono za osvežitev.
kaksno aktivno ikono?

Komentarji so nedostopni.
kako tocno je to videti, kaj naredis in kaj se potem zgodi?

Dostopam lahko samo preko aktivnih oz zadnjih komentarjev.
do cesa? kaj so to aktivni oz. zadnji komentarji?
fabiani sporočil: 4.454
[#1815964] 14.09.12 14:40 · odgovor na: crt (#1815951)
Odgovori   +    0
[crt]
> [fabiani]
> Link je pod člankom z aktivno ikono za osvežitev.

kaksno aktivno ikono?


> Komentarji so nedostopni.

kako tocno je to videti, kaj naredis in kaj se potem zgodi?
krožnica s puščico, ki se vrti...


> Dostopam lahko samo preko aktivnih oz zadnjih komentarjev.

do cesa? kaj so to aktivni oz. zadnji komentarji?
grem na forum - aktivne teme - če so že komentarji?...lahko odgovarjam na komentarje drugih, ne morem pa zapisati lastnega komentarja v okencu pod člankom.
Npr. napišem komentar, kliknem objavi ali predogled in me opozori, da ni izbran noben forum.

op.: uporabljam brskalnik Opera.
crt sporočil: 27.194
[#1815974] 14.09.12 14:46 · odgovor na: fabiani (#1815964)
Odgovori   +    0
grem v opero
se prijavim
grem na naslovnico
izberem nakljucno nek clanek, na primer: www.finance.si/janse...t_1_505380
spodaj pise: komentarjev: 114
kliknem na "komentarjev" - pridem pravilno v forum
grem nazaj k clanku
vnesem v skatlico spodaj "to je mali test"
kliknem objava
vse dela

to ne pomeni, da ti ne verjamem, da imas tezave. pomeni pa, da imam jaz tezave, ker ce ne morem problema ponoviti, potem ga tezko zacnem resevati :(
fabiani sporočil: 4.454
[#1816144] 14.09.12 16:42 · odgovor na: crt (#1815974)
Odgovori   +    1
[crt]
grem v opero
se prijavim
grem na naslovnico
izberem nakljucno nek clanek, na primer: www.finance.si/janse...t_1_505380
spodaj pise: komentarjev: 114
kliknem na "komentarjev" - pridem pravilno v forum
grem nazaj k clanku
vnesem v skatlico spodaj "to je mali test"
kliknem objava
vse dela

to ne pomeni, da ti ne verjamem, da imas tezave. pomeni pa, da imam jaz tezave, ker ce ne morem problema ponoviti, potem ga tezko zacnem resevati :(
grem na Finance, na članek, spodaj se ob komentarji namesto številke vrti ikonca loader
Spodaj je okno za komentarje. Če vpišem in kliknem objavi ali predogled, se mi odpre stran foruma in napis: niste izbrali foruma.
Po moje nimam edini takih težav. A je ta malenkostna v primeri s temami o katerih Finance pišejo:)
Gustl sporočil: 13.629
[#1816616] 15.09.12 12:13 · odgovor na: fabiani (#1816144)
Odgovori   +    0
[fabiani]
grem na Finance, na članek, spodaj se ob komentarji namesto številke vrti ikonca loader
Spodaj je okno za komentarje. Če vpišem in kliknem objavi ali predogled, se mi odpre stran foruma in napis: niste izbrali foruma.
Po moje nimam edini takih težav. A je ta malenkostna v primeri s temami o katerih Finance pišejo:)
imas omogocen javascript? Ker oboje, kar ti ne dela, zahteva omogocen javascript.
fabiani sporočil: 4.454
[#1816822] 15.09.12 17:37 · odgovor na: Gustl (#1816616)
Odgovori   +    0
Hvala, od danes zjutraj dela!
Gustl sporočil: 13.629
[#1816953] 15.09.12 20:05 · odgovor na: fabiani (#1816822)
Odgovori   +    0
[fabiani]
Hvala, od danes zjutraj dela!
Verjetno je bilo treba samo ugasniti brskalnik/masino in zagnati na novo. Mi nismo ( kolikor vem ) nic spreminjali.
fabiani sporočil: 4.454
[#1817986] 17.09.12 11:14 · odgovor na: Gustl (#1816953)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [fabiani]
> Hvala, od danes zjutraj dela!

Verjetno je bilo treba samo ugasniti brskalnik/masino in zagnati na novo. Mi nismo ( kolikor vem ) nic spreminjali.
Mora biti še kaj zazraven.Enkrat dela, drugič spet ne. Neodvisno od izklopa.
Bomo že preživeli.
vrac sporočil: 11.068
[#1876506] 12.11.12 13:06 · odgovor na: (#1532476)
Odgovori   +    0
[gsavli]
> [cink]
>
>
> FQ je povsem odvisen samo od dolžine posameznikovih prispevkov, če so v povprečju daljši od ene 300 znakov imaš pač visok Fakju. Si v zelo dobri družbi (ki "seveda ne nabija o opankarju, komunajzarjih" (;))) janezapizdeka recimo. In tudi nakladača v prazno Mirana77 (sem šel še za tegale pacienta pogledat...)

Eh, zadeva niti ni namenjena uporabnikom. Zato imaš funkcijo ignore in prijatelji. Je pa presenetljivo, ko opažam, da berem v glavnem uporabnike z višjim FQ-jem in da imajo oni z nižjim za moj okus praviloma neprebavljive poste. Imam pa tudi izjemo, ki jo vsake tolk pogledam, s FQ, nižjim od 40, pa še orto levičar je, tako da na koncu se vse konča pri vsebini postov in osebnih preferencah. :)
Gsavli, saj en cajt si mel nizkega, potem si se pa začel prsit, da si zdravnik, se je pa potem Gustl ustrašil, da lahko pride k tebi v obdelavo, si pa dobil FQ 64. Sicer pa tvojih umotvorov ne razganja od pameti, da ne boš preveč napihnjen.
vrac sporočil: 11.068
[#1877370] 13.11.12 08:56 · odgovor na: vrac (#1876506)
Odgovori   +    1
[vrac]
> [gsavli]
> > [cink]
> >
> >
> > FQ je povsem odvisen samo od dolžine posameznikovih prispevkov, če so v povprečju daljši od ene 300 znakov imaš pač visok Fakju. Si v zelo dobri družbi (ki "seveda ne nabija o opankarju, komunajzarjih" (;))) janezapizdeka recimo. In tudi nakladača v prazno Mirana77 (sem šel še za tegale pacienta pogledat...)
>
> Eh, zadeva niti ni namenjena uporabnikom. Zato imaš funkcijo ignore in prijatelji. Je pa presenetljivo, ko opažam, da berem v glavnem uporabnike z višjim FQ-jem in da imajo oni z nižjim za moj okus praviloma neprebavljive poste. Imam pa tudi izjemo, ki jo vsake tolk pogledam, s FQ, nižjim od 40, pa še orto levičar je, tako da na koncu se vse konča pri vsebini postov in osebnih preferencah. :)

Gsavli, saj en cajt si mel nizkega, potem si se pa začel prsit, da si zdravnik, se je pa potem Gustl ustrašil, da lahko pride k tebi v obdelavo, si pa dobil FQ 64. Sicer pa tvojih umotvorov ne razganja od pameti, da ne boš preveč napihnjen.

Gsavli, malo sem te preveč obdelal, zato mi oprosti za grde besede. Si kar pameten dečko, mal sem se razburil, ko si malo v nič dal forumaše z nizkim FQ in sem potem s kritiko pretiraval. Si eden boljši, če ti malo prišepnem.
anon-220443 sporočil: 745
[#1899135] 29.11.12 10:12 · odgovor na: vrac (#1877370)
Odgovori   +    1
A si dobil kak opomin (v obliki znižanja fakiča) ali od kod tako radikalna sprememba v samo 1 dnevu? Ali tudi ti v bližnji prihodnosti planiraš kako obdelavo pri doc-u? ;-)

Meni je bil pa tvoj prvi post kar všeč (ampak za plus je žal prestar)!
vrac sporočil: 11.068
[#1899624] 29.11.12 14:33 · odgovor na: anon-220443 (#1899135)
Odgovori   +    3
[gcsgcsuazcgzasgvc]
A si dobil kak opomin (v obliki znižanja fakiča) ali od kod tako radikalna sprememba v samo 1 dnevu? Ali tudi ti v bližnji prihodnosti planiraš kako obdelavo pri doc-u? ;-)
He, he, he, dobra! Je pa res, ne vem, če ravno zaradi tega posta, vseeeno mi je ravno v tem cajtu fakju padel iz 56 na 54. Dejanskona si na tem forumu "kaznovan", če se lotiš kakšnega plastičnega boga ali nekoga, ki se za njega ima. Tudi dvom o veri v totalno prodajo vsega državnega premoženja in v zdrav duh v zdravem telesu vladalcev na tem forumu ni najbolj zaželen.
Meni je bil pa tvoj prvi post kar všeč (ampak za plus je žal prestar)!
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1900687] 30.11.12 07:45 · odgovor na: vrac (#1899624)
Odgovori   +    1
[vrac]
Dejanskona si na tem forumu "kaznovan", če se lotiš kakšnega plastičnega boga ali nekoga, ki se za njega ima. Tudi dvom o veri v totalno prodajo vsega državnega premoženja in v zdrav duh v zdravem telesu vladalcev na tem forumu ni najbolj zaželen.
Ne ne, to ni božja roka, to je ta vrhunski algoritem za ocenjevanje kakovosti, Turing test končno uspešno opravljen ;)
Gustl sporočil: 13.629
[#1911097] 05.12.12 18:11 · odgovor na: anon-214372 (#1900687)
Odgovori   +    0
[naporen]
> [vrac]
> Dejanskona si na tem forumu "kaznovan", če se lotiš kakšnega plastičnega boga ali nekoga, ki se za njega ima. Tudi dvom o veri v totalno prodajo vsega državnega premoženja in v zdrav duh v zdravem telesu vladalcev na tem forumu ni najbolj zaželen.
>

Ne ne, to ni božja roka, to je ta vrhunski algoritem za ocenjevanje kakovosti, Turing test končno uspešno opravljen ;)
Pa je ta test upošteval FIFO? :)

Sprememba FQ se lahko zgodi tudi zaradi aktivnosti v preteklosti in FO.
anon-220443 sporočil: 745
[#1920726] 13.12.12 09:44 · odgovor na: vrac (#1899624)
Odgovori   +    0
Madonca ... da si se tak zasekiral zaradi 2 pik? Meni moj fakič skače ko da je na borzi - bil sem že pod 50, potem sem nekaj časa bil tiho (pa ne zaradi tega... ;-)) pa sem prišel na 54 (če se ne motim... no, tam nekje, se mi zdi), zdaj sem pa s par posti spet pod 50 ... duhovit algoritem, ni kaj! ;-)
153 sporočil: 9.333
[#1937278] 26.12.12 20:14 · odgovor na: Gustl (#1791359)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [153]
> > [Gustl]
> > > [153]
> > > Ocenjevanje postov še vedno ni korektno.
> > > Ni res, da se šteje le en plus ali en minus;
> > > za določene vsebine gre drugače, kakor pač
> > > vam bolj paše. Zakaj tako, mar korektnost
> > > ne šteje (največ) ?
> >
> > Ni res. Za vse vsebine je enako.
>
> Vam bi moral seveda verjeti-na besedo !
> Vendar moje večkratne izkušnje kažejo drugače,
> zato bom odslej posebej pazil in vam
> sporočil, ko bom spet zaznal ugovarjano.
>
> Še to-svojčas je bilo pojasnjeno (od bralca),
> da se to dogodi ko dva, v istem trenutku, data
> različni oceni, se te poničijo. Skoraj nemogoče je,
> da bi se to ponavljalo večkrat, še posebej, ko gre
> za ocenjevanje dveh postov, enega za drugim. In to
> razmeroma redkemu ocenjevalcu, z minusi pa sploh.
>
> O tem bi me zanimale tudi izkušnje drugih - če je
> radoznalost seveda dobrodošla...


Pa poglejmo iz druge strani. Ali se RES komu zdi, da smo si dali toliko opravka, da smo sprogramirali sistem, ki prepozna vsebino, jo razume in na podlagi tega odloči, ali se en klik na plus/minus šteje 1x ali 2x?
Kako ste sprogramirani dobro veste samo vi,
čemu, potem, še vaše ? na koncu sledi ?

Odzivam pa se na današnjo izkušnjo:
forum.finance.si/?m=...242&single
stanje ocene +0/0, pritisnem plus, pokaže
se +1/3, zatavam na druge strani, se spet
vrnem na citirano, a glej, stanje ocen=+0/0 !?
Pozneje, ko se je vsulo ocen, je ta podatek,
seveda spremenjen...

RES se mi zdi, da nekaj, nekam čudno štrli.
Hvala za resen in cenjeni odgovor !

Sodražan
Gustl sporočil: 13.629
[#1937375] 26.12.12 21:51 · odgovor na: 153 (#1937278)
Odgovori   +    1
[153]
> [Gustl]
> > [153]
> > > [Gustl]
> > > > [153]
> > > > Ocenjevanje postov še vedno ni korektno.
> > > > Ni res, da se šteje le en plus ali en minus;
> > > > za določene vsebine gre drugače, kakor pač
> > > > vam bolj paše. Zakaj tako, mar korektnost
> > > > ne šteje (največ) ?
> > >
> > > Ni res. Za vse vsebine je enako.
> >
> > Vam bi moral seveda verjeti-na besedo !
> > Vendar moje večkratne izkušnje kažejo drugače,
> > zato bom odslej posebej pazil in vam
> > sporočil, ko bom spet zaznal ugovarjano.
> >
> > Še to-svojčas je bilo pojasnjeno (od bralca),
> > da se to dogodi ko dva, v istem trenutku, data
> > različni oceni, se te poničijo. Skoraj nemogoče je,
> > da bi se to ponavljalo večkrat, še posebej, ko gre
> > za ocenjevanje dveh postov, enega za drugim. In to
> > razmeroma redkemu ocenjevalcu, z minusi pa sploh.
> >
> > O tem bi me zanimale tudi izkušnje drugih - če je
> > radoznalost seveda dobrodošla...
>
>
> Pa poglejmo iz druge strani. Ali se RES komu zdi, da smo si dali toliko opravka, da smo sprogramirali sistem, ki prepozna vsebino, jo razume in na podlagi tega odloči, ali se en klik na plus/minus šteje 1x ali 2x?

Kako ste sprogramirani dobro veste samo vi,
čemu, potem, še vaše ? na koncu sledi ?

Odzivam pa se na današnjo izkušnjo:
forum.finance.si/?m=...242&single
stanje ocene +0/0, pritisnem plus, pokaže
se +1/3, zatavam na druge strani, se spet
vrnem na citirano, a glej, stanje ocen=+0/0 !?
Pozneje, ko se je vsulo ocen, je ta podatek,
seveda spremenjen...

RES se mi zdi, da nekaj, nekam čudno štrli.
Hvala za resen in cenjeni odgovor !

Sodražan
Lahko prikaz kaksne cachirane strani, ne vem. RES ni tako pomembno, da bi se s tem ukvarjal.
anon-316679 sporočil: 52
[#2103664] 04.05.13 21:02 · odgovor na: Gustl (#698344)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 04.05.13 18:31
Bodo mogoče kdaj tudi kakšne varovalke pred bolano desnimi admin-i?
Gustl sporočil: 13.629
[#2103670] 04.05.13 21:04 · odgovor na: anon-316679 (#2103664)
Odgovori   +    3
[ebise]
Bodo mogoče kdaj tudi kakšne varovalke pred bolano desnimi admin-i?
Bodo. Ce se mislis tu usajat, bos obvarovan celo pred admini.

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10