Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Graje in pohvale

Strani: 1 2 3 4

anon-102577 sporočil: 1.544
[#194681] 25.01.08 10:44 · odgovor na: anon-120479 (#105387)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

..... Franklstein, daj že enkrat pukni z roko po mizi jebenti. Naj nekdo že poštima ta forum.

..... Dajte en sam pogled (recimo vsa sporočila), odjebajte možnost, da vsak pizdek izbira kam se bi mu naj sporočilo uvrstilo in nam dajte simpl forum , ki dela. Tako me je groza, da nas polovica tle tipka v prazno, ker ga 3/4 foruma itak ne bo videlo in ne bo prav nobene debate.

Kdo je to tako zapesnil, da ni videti ne konca ne kraja tažavam? Preberem sporočila v pogledu "vsa sporočila", osvežim in kaj imam, spet so vsa sporočila označena kot neprebrana. To je nekoč lepo delalo, a se vam je pokvarilo, ko ste srali z dodajanjem možnosti, da svak pizdek uvrša svoje cenjeno sporočilo kamor se njemu zdi....

Pa ignore lsto rajši ukinite, če vam pa ta povzroča interference, da se postov nekaterih ljudi sploh ne vidi, ker vaša koda ne zna ločiti koga ignoriam in koga ne..... Mislim, groza me je možnosti, da bom tu pisal in iniciral kao debato, pa tega nadobudnega sranja nihče ne bo niti videl. ......
Veliko boljši bi bil forum Financ, če bi bil enostaven in pregleden in v njem en sam pogled na vsa sporočila. Ignore lista pa naj se ukine.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#194688] 25.01.08 10:50 · odgovor na: anon-102577 (#194681)
Odgovori   +    0

Bor777 je napisal(a):

Veliko boljši bi bil forum Financ, če bi bil enostaven in pregleden in v njem en sam pogled na vsa sporočila. Ignore lista pa naj se ukine.

Ne, lepo prosim, ukinjat ignora. Bom slabe volje, saj je ta "feature" bil narejen specialno zame kar nekaj let nazaj. Pri tem "zame" pomeni, da so Črtu to naročili njegovi prijatlji zato, da lahko ignorirajo mene. A ja, ukinjena pa je bila "shit lista" na kateri se je dalo spremljat kdo je kolikokrat ignoriran.
crt sporočil: 27.196
[#195402] 26.01.08 23:49 · odgovor na: (#195388)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 26.01.2008 23:55
karkoli v zvezi z ignore se lahko popravlja (ce je res karkoli narobe) sele takrat, ko se najde oseba, ki izpolnjuje hkrati vse naslednje pogoje:

- meni, da ima tezave z ignore
- je sposobna natancno opisati, kaj tocno se ji dogaja
- in to na konkretnih ponovljivih primerih
- povrhu je sposobna brati in pisati zasebna sporocila

doslej taksne osebe zal ni bilo.

na podlagi "menpanedelaaaa" in "ja men tud ne dela" se ne da zaceti nic, pa kdorkoli bi ze hotel to urejati.

ce imate morda tezave s kombinacijo ignore + lojtra (ugibam, ne vem), pa se je dobro spomniti, da je lojtra ne-podprta, dela kakor dela. me pa veseli, da se je pojavilo povprasevanje po enem samem nacinu pogleda, da se jo potem vendarle vrze stran.

pisanje komentarjev na en clanek v razlicne forume je posledica tega, da praksa ZELO jasno kaze, da ljudje posamezne teme pac dojemajo v razlicnih kontekstih (to je bila ultra diplomatska formulacija) in temu primerno njihovi odzivi na posamezno temo dejansko spadajo v razlicne forume.

pisanje o tem, kako zelo se kdo ne strinja s tem tekstom, NE bo pomagalo. glej stiri alineje zgoraj.

kdor pa meni, da je njegovo izvajanje v forumu silno pomembno in bosta narod in drzava trpela pomanjkanje, ce ga ne bo (trpljenje je sicer v praksi ponavadi bolj pri avtorjih), pa se lahko obrne tudi na: www.finance.si/oglasevanje.php
anon-9013 sporočil: 5.146
[#195404] 27.01.08 00:07 · odgovor na: crt (#195402)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):
karkoli v zvezi z ignore se lahko popravlja (ce je res karkoli narobe) sele takrat, ko se najde oseba, ki izpolnjuje hkrati vse naslednje pogoje:

- meni, da ima tezave z ignore
- je sposobna natancno opisati, kaj tocno se ji dogaja
- in to na konkretnih ponovljivih primerih
- povrhu je sposobna brati in pisati zasebna sporocila

doslej taksne osebe zal ni bilo.

na podlagi "menpanedelaaaa" in "ja men tud ne dela" se ne da zaceti nic, pa kdorkoli bi ze hotel to urejati.

ce imate morda tezave s kombinacijo ignore + lojtra (ugibam, ne vem), pa se je dobro spomniti, da je lojtra ne-podprta, dela kakor dela. me pa veseli, da se je pojavilo povprasevanje po enem samem nacinu pogleda, da se jo potem vendarle vrze stran.

pisanje komentarjev na en clanek v razlicne forume je posledica tega, da praksa ZELO jasno kaze, da ljudje posamezne teme pac dojemajo v razlicnih kontekstih (to je bila ultra diplomatska formulacija) in temu primerno njihovi odzivi na posamezno temo dejansko spadajo v razlicne forume.

pisanje o tem, kako zelo se kdo ne strinja s tem tekstom, NE bo pomagalo. glej stiri alineje zgoraj.

kdor pa meni, da je njegovo izvajanje v forumu silno pomembno in bosta narod in drzava trpela pomanjkanje, ce ga ne bo (trpljenje je sicer v praksi ponavadi bolj pri avtorjih), pa se lahko obrne tudi na: www.finance.si/oglasevanje.php
 
Frankl, sedaj, ko se vidi, da Pahor v resnici nikoli ni imel več kot 17 odstotkov, bi bilo dobro še Črta in to njegovo sranje na financah ukiniti. Saj Črt nima tri čiste ne o računalništvu, ne o matematiki, ne o gospodarstvu, ne o matematiki in ne o borzi.
 
Ko je bil Črt še 'borker' je bila borza le debatni klub, na katerem so si udeleženci izmenjavali informacije, kdo je od Kučana dobil pooblastilo, da lahko kaj ukrade. To so potem servisirali Črt in njemu podobni. Tako da, to štalo, ki si jo Finance na internetu privoščijo, bi bilo res treba čimprej urediti in Črta poslati u kurac enkrat za vedno.

Enfrice.

 
anon-44403 sporočil: 200
[#195452] 27.01.08 12:06 · odgovor na: anon-9013 (#195404)
Odgovori   +    0
Se popolnoma strinjam z Enfricem.

Crt je naredil iz foruma Financ svojo privatno vasko gostilno. Kjer s svojimi tremi prijatelji buzerira vse drugace mislece. Jim grozi z izkljucitvijo iz foruma.. Svoje groznje ne malokrat tudi uresnici, ce se udelezenec popolnoma ne podredi misljenju treh frajerjev na forumu.. kateri lahko pisejo prav vse. Zalijo druge forumase, svinjajo z nevmesnimi komentarji in tako delajo forum nepregleden..
A bog nedaj, da morda napises kasno prek njih jim podrzis ogledalo.. potem so v dno duse prizadeti.. zacnejo izsiljevat s svojim odhodom iz foruma (roka na srce ne bi bila prav velika skoda. Celo korist).. in kaj naredi glavni vaski frajer Crt.. zacne tolazit svojega prijatelja, da pac imas idiote, debile na forumu in naj ne oddide, da so samo oni tisti ki na forumu, kaj vedo.. Naj mu samo pove kdo ga je uzalil in ga bo takoj zabrisal ven.. in tako gre zadeva spet naprej.. na forumu jim potem ostajajo samo lojalni pritrjevalci njihovih umotvorov.. oni se spet pocutijo frajerje in krog je sklenjen.

Crtu predlagam, da na vrhu vsakega foruma kjer je moderator frizne "R.I.P" listo z imeni vseh, ki jih je izkljucu iz debate.. To predlagam predvsem v tvojo korist, da se malo zamislis nad sabo. In tudi za preostale udelezence foruma, da se zamislijo nad moderatorjem.

LP
crt sporočil: 27.196
[#195454] 27.01.08 12:34 · odgovor na: anon-44403 (#195452)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 27.01.2008 12:39

tibors je napisal(a):
Se popolnoma strinjam z Enfricem.

seveda se strinjas, to ni nobeno presenecenje, saj si prav tako bil sutiran.

forum obstaja od 1998 in je v tem casu prezivel razna okolja, pojavne oblike in uporabnike. grozni crt ga je upravljal od lastnorocne postavitve 1998 do jeseni 2003, od jeseni 2007 dalje pa sem moderator enega od delov foruma, to je borza & skladi. tudi vmes nisem gledal v zrak.

to je kar precej casa in v taksnem casu dobis po mojem vtisu kar soliden vpogled v to, kako forum zivi skozi razna okolja, trende, pojavne oblike in uporabnike. med drugim tudi v to, da bo tisti, ki je bil vrzen ven, vedno predstavljal ta svoj problem kot zelo hud in kriticen splosni problem. in seveda se navadis tudi, koliko je to vredno. namrec tam nekje nic.

borza & skladi je trenutno edini moderirani forum znotraj forumov financ. spada med tako imenovane tematske forume. zanje je (se posebej) znacilno, da v njih niti slucajno ni demokracije, temvec meritokracija. kar pomeni, da je bolj cenjen uporabnik tisti, ki lahko vec prispeva k vsebini. vsekakor vec kot pa svoje osebne fiksne ideje.

po tem kriteriju nekateri uporabniki mocno odstopajo, nekateri v plus, drugi v minus. kot moderator bom se naprej podpiral prvo skupino in se naprej postpono izlocal drugo. po svoji presoji, seveda. finance kot moj narocnik so se pac odlocile, da je dovolj dobra. in se naprej bodo frajerji v drugi skupini jamrali, da je to problem moderatorja in ne tega, da so sami zblojeni. dolgocasno, vendar clovesko in pricakovano.

kdor se ima za tako velikega, da mu nikakor ne zadoscajo vsi drugi forumi znotraj financ, hkrati pa ni sposoben brati in upostevati niti splosnih pravil forumov niti pravil borza & skladi, je teslo in si povsem zasluzi, kar ga doleti. kar se mene tice, lahko crkne od jeze in ne bo nobene skode.

komur pa je glavni predmet obsesije grozni crt in se mu ta prikazuje ob vsaki priliki, ta naj se zaveda, da to ni zato, ker bi jaz bil tako velik in vseobsezen, temvec zato, ker je njegov horizont tako majhen; in velja enak sklep kot zgoraj.

kdor misli, da je vse to grozno, kriticno in neznosno, ima vse moznosti, da ravna v skladu s tem - torej ne uporablja foruma borza & skladi ali pa sploh ne uporablja foruma financ. ce je njegova ocena groznosti tocna, ne bi smel imeti nobenega problema pri pritegovanju velike mnozice uporabnikov za enako odlocitev. to pa pomeni (se enkrat, ce je ocena groznosti tocna) tudi trzno priloznost. veliko srece.
0227Lu1 sporočil: 286
[#195470] 27.01.08 14:12 · odgovor na: crt (#195454)
Odgovori   +    1

crt je napisal(a):


seveda se strinjas, to ni nobeno presenecenje, saj si prav tako bil sutiran.

forum obstaja od 1998 in je v tem casu prezivel razna okolja, pojavne oblike in uporabnike. grozni crt ga je upravljal od lastnorocne postavitve 1998 do jeseni 2003, od jeseni 2007 dalje pa sem moderator enega od delov foruma, to je borza & skladi. tudi vmes nisem gledal v zrak.

to je kar precej casa in v taksnem casu dobis po mojem vtisu kar soliden vpogled v to, kako forum zivi skozi razna okolja, trende, pojavne oblike in uporabnike. med drugim tudi v to, da bo tisti, ki je bil vrzen ven, vedno predstavljal ta svoj problem kot zelo hud in kriticen splosni problem. in seveda se navadis tudi, koliko je to vredno. namrec tam nekje nic.

borza & skladi je trenutno edini moderirani forum znotraj forumov financ. spada med tako imenovane tematske forume. zanje je (se posebej) znacilno, da v njih niti slucajno ni demokracije, temvec meritokracija. kar pomeni, da je bolj cenjen uporabnik tisti, ki lahko vec prispeva k vsebini. vsekakor vec kot pa svoje osebne fiksne ideje.

po tem kriteriju nekateri uporabniki mocno odstopajo, nekateri v plus, drugi v minus. kot moderator bom se naprej podpiral prvo skupino in se naprej postpono izlocal drugo. po svoji presoji, seveda. finance kot moj narocnik so se pac odlocile, da je dovolj dobra. in se naprej bodo frajerji v drugi skupini jamrali, da je to problem moderatorja in ne tega, da so sami zblojeni. dolgocasno, vendar clovesko in pricakovano.

kdor se ima za tako velikega, da mu nikakor ne zadoscajo vsi drugi forumi znotraj financ, hkrati pa ni sposoben brati in upostevati niti splosnih pravil forumov niti pravil borza & skladi, je teslo in si povsem zasluzi, kar ga doleti. kar se mene tice, lahko crkne od jeze in ne bo nobene skode.

komur pa je glavni predmet obsesije grozni crt in se mu ta prikazuje ob vsaki priliki, ta naj se zaveda, da to ni zato, ker bi jaz bil tako velik in vseobsezen, temvec zato, ker je njegov horizont tako majhen; in velja enak sklep kot zgoraj.

kdor misli, da je vse to grozno, kriticno in neznosno, ima vse moznosti, da ravna v skladu s tem - torej ne uporablja foruma borza & skladi ali pa sploh ne uporablja foruma financ. ce je njegova ocena groznosti tocna, ne bi smel imeti nobenega problema pri pritegovanju velike mnozice uporabnikov za enako odlocitev. to pa pomeni (se enkrat, ce je ocena groznosti tocna) tudi trzno priloznost. veliko srece.

Se popolnoma strinjam z Črtom, Enfrice in ostali, ki imajo kaj proti, naj ne berejo sporocil na frorumu, kdor ne želi svojega mnenja podeliti z ostalimi na forumu, če misli da je zelo pameten, da ima IQ 210, naj tega ne obiskuje, naj bo tiho,. Če bi bil jaz Črt bi Vas vse poslal v Q in vas spustil v ZOO, da se med seboj pokončate
Howg, govoril sem
anon-9013 sporočil: 5.146
[#195495] 27.01.08 17:53 · odgovor na: crt (#195454)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


seveda se strinjas, to ni nobeno presenecenje, saj si prav tako bil sutiran.

forum obstaja od 1998 in je v tem casu prezivel razna okolja, pojavne oblike in uporabnike. grozni crt ga je upravljal od lastnorocne postavitve 1998 do jeseni 2003, od jeseni 2007 dalje pa sem moderator enega od delov foruma, to je borza & skladi. tudi vmes nisem gledal v zrak.

to je kar precej casa in v taksnem casu dobis po mojem vtisu kar soliden vpogled v to, kako forum zivi skozi razna okolja, trende, pojavne oblike in uporabnike. med drugim tudi v to, da bo tisti, ki je bil vrzen ven, vedno predstavljal ta svoj problem kot zelo hud in kriticen splosni problem. in seveda se navadis tudi, koliko je to vredno. namrec tam nekje nic.

borza & skladi je trenutno edini moderirani forum znotraj forumov financ. spada med tako imenovane tematske forume. zanje je (se posebej) znacilno, da v njih niti slucajno ni demokracije, temvec meritokracija. kar pomeni, da je bolj cenjen uporabnik tisti, ki lahko vec prispeva k vsebini. vsekakor vec kot pa svoje osebne fiksne ideje.

po tem kriteriju nekateri uporabniki mocno odstopajo, nekateri v plus, drugi v minus. kot moderator bom se naprej podpiral prvo skupino in se naprej postpono izlocal drugo. po svoji presoji, seveda. finance kot moj narocnik so se pac odlocile, da je dovolj dobra. in se naprej bodo frajerji v drugi skupini jamrali, da je to problem moderatorja in ne tega, da so sami zblojeni. dolgocasno, vendar clovesko in pricakovano.

kdor se ima za tako velikega, da mu nikakor ne zadoscajo vsi drugi forumi znotraj financ, hkrati pa ni sposoben brati in upostevati niti splosnih pravil forumov niti pravil borza & skladi, je teslo in si povsem zasluzi, kar ga doleti. kar se mene tice, lahko crkne od jeze in ne bo nobene skode.

komur pa je glavni predmet obsesije grozni crt in se mu ta prikazuje ob vsaki priliki, ta naj se zaveda, da to ni zato, ker bi jaz bil tako velik in vseobsezen, temvec zato, ker je njegov horizont tako majhen; in velja enak sklep kot zgoraj.

kdor misli, da je vse to grozno, kriticno in neznosno, ima vse moznosti, da ravna v skladu s tem - torej ne uporablja foruma borza & skladi ali pa sploh ne uporablja foruma financ. ce je njegova ocena groznosti tocna, ne bi smel imeti nobenega problema pri pritegovanju velike mnozice uporabnikov za enako odlocitev. to pa pomeni (se enkrat, ce je ocena groznosti tocna) tudi trzno priloznost. veliko srece.
 
Črt več kot očitno detorira, tako kot Kučanova banda nasploh. Zato tako debilnega in površinskega odgovora od Črta res nisem pričakoval. Možakar se sicer še vedno hvali, kaj da je bil naredil pred 15. leti, vendar čas teče. Je bil Črt recimo sposoben v zadnjih letih spremljati dogajanje v zvezi s slovenskimi certifiaktati, ki jih izdajajo tuje banke in se z njimi lahko trguje na nemških borzah?

Ne. Ni bil. Od Črta bralci foruma niso izvedlei ničesar. Pravazprav je 'pokrivanje' tega področja v Financah danes enako sposobnostim 'pokrivanja' tujih delnic pred 10 leti.  Sestavki na nivoju pičke, ki se dolgočasi, medtem ko čaka, da jo pofukajo. To je Črtov nivo. A je sedaj to tisto, kar Finance rabijo?

Sedaj pa še malo bolj resne resnice. Celotno onemogočanje psianja in cenzura na forumu obstajata zato, da bi Črt in Frankl lahko prikrila kakšna bebca sta, kako oba skupaj o financah tri čiste nimata. To je bistvo, ki pa je seveda položeno na 40 letno udbovsko podlago. Ko sešteješ oboje skupaj, jasno da se ne izide. Res ne vem kako udbovsko-kučanovska psevdointelektualna pokveka, kakršna Črt je, sploh lahko misli, da poseduje bolj kvalitetno znanje in vedenje od Enfriceja???

Enfrice.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#195498] 27.01.08 18:11 · odgovor na: (#195497)
Odgovori   +    0

milwal je napisal(a):

Kako bi sploh kdo na svetu lahko pomislil kaj takega?


(razen tistih, ki te berejo že več kot 2 meseca, seveda)

hehe, beri med vrsticami.
0227Lu1 sporočil: 286
[#195513] 27.01.08 18:37 · odgovor na: anon-9013 (#195495)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):


Črt več kot očitno detorira, tako kot Kučanova banda nasploh. Zato tako debilnega in površinskega odgovora od Črta res nisem pričakoval. Možakar se sicer še vedno hvali, kaj da je bil naredil pred 15. leti, vendar čas teče. Je bil Črt recimo sposoben v zadnjih letih spremljati dogajanje v zvezi s slovenskimi certifiaktati, ki jih izdajajo tuje banke in se z njimi lahko trguje na nemških borzah?

Ne. Ni bil. Od Črta bralci foruma niso izvedlei ničesar. Pravazprav je 'pokrivanje' tega področja v Financah danes enako sposobnostim 'pokrivanja' tujih delnic pred 10 leti. Sestavki na nivoju pičke, ki se dolgočasi, medtem ko čaka, da jo pofukajo. To je Črtov nivo. A je sedaj to tisto, kar Finance rabijo?

Sedaj pa še malo bolj resne resnice. Celotno onemogočanje psianja in cenzura na forumu obstajata zato, da bi Črt in Frankl lahko prikrila kakšna bebca sta, kako oba skupaj o financah tri čiste nimata. To je bistvo, ki pa je seveda položeno na 40 letno udbovsko podlago. Ko sešteješ oboje skupaj, jasno da se ne izide. Res ne vem kako udbovsko-kučanovska psevdointelektualna pokveka, kakršna Črt je, sploh lahko misli, da poseduje bolj kvalitetno znanje in vedenje od Enfriceja???

Enfrice.

Saj tega nihče ne misli, ne bodi ljubosumen,
včasih imaš zelo dobre komentarje
lp
anon-76887 sporočil: 18.121
[#196207] 28.01.08 19:37 · odgovor na: (#195388)
Odgovori   +    0

velikidrobizek je napisal(a):



Se strinjam z obema; sem opazila, da funkcija Ignore samo "mede" sistem (in ljudi).

Zato jaz nimam nobenega na Ignore !

Ignore je odlična in daleč najboljša opcija na tem forumu.

Pozicija: lojtre in ignore ne damo press :-)))
anon-44403 sporočil: 200
[#196228] 28.01.08 20:40 · odgovor na: crt (#195454)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


seveda se strinjas, to ni nobeno presenecenje, saj si prav tako bil sutiran.

forum obstaja od 1998 in je v tem casu prezivel razna okolja, pojavne oblike in uporabnike. grozni crt ga je upravljal od lastnorocne postavitve 1998 do jeseni 2003, od jeseni 2007 dalje pa sem moderator enega od delov foruma, to je borza & skladi. tudi vmes nisem gledal v zrak.

to je kar precej casa in v taksnem casu dobis po mojem vtisu kar soliden vpogled v to, kako forum zivi skozi razna okolja, trende, pojavne oblike in uporabnike. med drugim tudi v to, da bo tisti, ki je bil vrzen ven, vedno predstavljal ta svoj problem kot zelo hud in kriticen splosni problem. in seveda se navadis tudi, koliko je to vredno. namrec tam nekje nic.

borza & skladi je trenutno edini moderirani forum znotraj forumov financ. spada med tako imenovane tematske forume. zanje je (se posebej) znacilno, da v njih niti slucajno ni demokracije, temvec meritokracija. kar pomeni, da je bolj cenjen uporabnik tisti, ki lahko vec prispeva k vsebini. vsekakor vec kot pa svoje osebne fiksne ideje.

po tem kriteriju nekateri uporabniki mocno odstopajo, nekateri v plus, drugi v minus. kot moderator bom se naprej podpiral prvo skupino in se naprej postpono izlocal drugo. po svoji presoji, seveda. finance kot moj narocnik so se pac odlocile, da je dovolj dobra. in se naprej bodo frajerji v drugi skupini jamrali, da je to problem moderatorja in ne tega, da so sami zblojeni. dolgocasno, vendar clovesko in pricakovano.

kdor se ima za tako velikega, da mu nikakor ne zadoscajo vsi drugi forumi znotraj financ, hkrati pa ni sposoben brati in upostevati niti splosnih pravil forumov niti pravil borza & skladi, je teslo in si povsem zasluzi, kar ga doleti. kar se mene tice, lahko crkne od jeze in ne bo nobene skode.

komur pa je glavni predmet obsesije grozni crt in se mu ta prikazuje ob vsaki priliki, ta naj se zaveda, da to ni zato, ker bi jaz bil tako velik in vseobsezen, temvec zato, ker je njegov horizont tako majhen; in velja enak sklep kot zgoraj.

kdor misli, da je vse to grozno, kriticno in neznosno, ima vse moznosti, da ravna v skladu s tem - torej ne uporablja foruma borza & skladi ali pa sploh ne uporablja foruma financ. ce je njegova ocena groznosti tocna, ne bi smel imeti nobenega problema pri pritegovanju velike mnozice uporabnikov za enako odlocitev. to pa pomeni (se enkrat, ce je ocena groznosti tocna) tudi trzno priloznost. veliko srece.
 Crt namesto, da bi se mi opravicil in me povabil nazaj na forum, pises taksne bedarije, da se te bog usmili.

Crt ti imas velike probleme sam z sabo! In te frustracije zaradi neuspesnega poslovanja na borzi prenasas na uspesne udelezence foruma, tako, da jih ozmerjas in na koncu tudi zabrises iz foruma.. Kot je Enfric napisal se neprestano sklicujes na preteklo svojo dejavnost, kako si bil broker v devedesetih, kako si bil moderator na nekem forumu.. Crt zivljenje tece dalje.. zivi zdaj.. planiraj za naprej.

Pa se to.. Pravis, da je forum aktivno moderiran?? Daj, da me ne bo pobralo od smeha. Glej, kaj tvoj prijatelj Bob pise. 99% njegovih postov je bednih, gnoj, nic.. Za izbrisat. Ampak ta verjetno po tvojih kriterijih meritokracije spada v skupino, ki so veliko prispevali forumu.. Cega le? Dreka?
Crt, takih drekacov kot je tvoj prijatelj Bob kopicis na forumu. Forum homogeniziras. Bojis se ljudi, ki kaj vedo o borzi, da ne bi izpadel bedn (paranoja). Pravzaprav si zavisten ljudem, ki imajo velike dobicke, ker se sam bojis vlagat vecjih vsot na borzo. Zato jih ozmerjas s bebci in hazarderji. Sam si ekstremno konzervativen vlagatelj, zato si tudi bolj ali manj vedno 100% v cesh poziciji. Kar samo po sebi ne bi bilo nic narobe, ce seveda ne bi prislo do omalozevanja drugace mislecih.

Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.

Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

Lep pozdrav!
anon-521 sporočil: 5.625
[#196232] 28.01.08 20:50 · odgovor na: anon-44403 (#196228)
Odgovori   +    0

tibors je napisal(a):

 Crt namesto, da bi se mi opravicil in me povabil nazaj na forum, pises taksne bedarije, da se te bog usmili.

Crt ti imas velike probleme sam z sabo! In te frustracije zaradi neuspesnega poslovanja na borzi prenasas na uspesne udelezence foruma, tako, da jih ozmerjas in na koncu tudi zabrises iz foruma.. Kot je Enfric napisal se neprestano sklicujes na preteklo svojo dejavnost, kako si bil broker v devedesetih, kako si bil moderator na nekem forumu.. Crt zivljenje tece dalje.. zivi zdaj.. planiraj za naprej.

Pa se to.. Pravis, da je forum aktivno moderiran?? Daj, da me ne bo pobralo od smeha. Glej, kaj tvoj prijatelj Bob pise. 99% njegovih postov je bednih, gnoj, nic.. Za izbrisat. Ampak ta verjetno po tvojih kriterijih meritokracije spada v skupino, ki so veliko prispevali forumu.. Cega le? Dreka?
Crt, takih drekacov kot je tvoj prijatelj Bob kopicis na forumu. Forum homogeniziras. Bojis se ljudi, ki kaj vedo o borzi, da ne bi izpadel bedn (paranoja). Pravzaprav si zavisten ljudem, ki imajo velike dobicke, ker se sam bojis vlagat vecjih vsot na borzo. Zato jih ozmerjas s bebci in hazarderji. Sam si ekstremno konzervativen vlagatelj, zato si tudi bolj ali manj vedno 100% v cesh poziciji. Kar samo po sebi ne bi bilo nic narobe, ce seveda ne bi prislo do omalozevanja drugace mislecih.

Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.

Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

Lep pozdrav!
 
a na televiziji tudi gledaš program, ki ti ni všeč? tako kot tam preklopiš na kaj drugega, imaš tudi tu vso možnost glasovati z nogami in se odpraviti na kak forum, ki ti bolj ustreza. zbogom!
crt sporočil: 27.196
[#196238] 28.01.08 21:03 · odgovor na: anon-44403 (#196228)
Odgovori   +    0

tibors je napisal(a):
pises taksne bedarije, da se te bog usmili.
imas velike probleme sam z sabo!
jih ozmerjas
takih drekacov
(paranoja)
zavisten
Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.
Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

zahvaljujem se ti za tvoj prijetni poziv in ti v odgovor posiljam srednji prst. lahko si ga vtaknes v poljubno mesto po svoji izbiri, da bo le pomagalo.
crt sporočil: 27.196
[#196245] 28.01.08 21:10 · odgovor na: (#196244)
Odgovori   +    0
jah, kdo bi vedel ... :)
anon-89 sporočil: 10.178
[#196282] 28.01.08 22:57 · odgovor na: anon-44403 (#196228)
Odgovori   +    0

tibors je napisal(a):

 Crt namesto, da bi se mi opravicil in me povabil nazaj na forum, pises taksne bedarije, da se te bog usmili.

Crt ti imas velike probleme sam z sabo! In te frustracije zaradi neuspesnega poslovanja na borzi prenasas na uspesne udelezence foruma, tako, da jih ozmerjas in na koncu tudi zabrises iz foruma.. Kot je Enfric napisal se neprestano sklicujes na preteklo svojo dejavnost, kako si bil broker v devedesetih, kako si bil moderator na nekem forumu.. Crt zivljenje tece dalje.. zivi zdaj.. planiraj za naprej.

Pa se to.. Pravis, da je forum aktivno moderiran?? Daj, da me ne bo pobralo od smeha. Glej, kaj tvoj prijatelj Bob pise. 99% njegovih postov je bednih, gnoj, nic.. Za izbrisat. Ampak ta verjetno po tvojih kriterijih meritokracije spada v skupino, ki so veliko prispevali forumu.. Cega le? Dreka?
Crt, takih drekacov kot je tvoj prijatelj Bob kopicis na forumu. Forum homogeniziras. Bojis se ljudi, ki kaj vedo o borzi, da ne bi izpadel bedn (paranoja). Pravzaprav si zavisten ljudem, ki imajo velike dobicke, ker se sam bojis vlagat vecjih vsot na borzo. Zato jih ozmerjas s bebci in hazarderji. Sam si ekstremno konzervativen vlagatelj, zato si tudi bolj ali manj vedno 100% v cesh poziciji. Kar samo po sebi ne bi bilo nic narobe, ce seveda ne bi prislo do omalozevanja drugace mislecih.

Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.

Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

Lep pozdrav!
 
kakšne manire, samoobvladovanje, kot pravi angleški gentleman.:)

če uredništvo financ slučajno ne bo ugodilo tvoji zahtevi, predlagam peticijo in javni protest.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#196574] 29.01.08 13:24 · odgovor na: anon-44403 (#195452)
Odgovori   +    0
Kaj stokaš.
Sporočil imaš še precej malo in enostavno se registriraj znova, z novim imenom in boš spet lahko pisal povsod le odslej minimalno misli kaj pišeš.

Ali pa mu piši in ga prosi milosti pa te bo po mojem pomilostil.

Po Črtovih forumih pišem že desetletje pa še nisem imel kakšnih večjih težav zato se mi zdi zelo dober moderator in mislim, da je še vsakogar pred banom vsaj enkrat ali pa še večkrat opozoril, da bo letel in, če potem nekdo še kar teži in teži mu enostavno drugega kot ban ne preostane.

Povrhu pa je Črt eden redkih, ki si ogromnokrat vzame čas in marsikomu tudi pomaga z nasveti-kar žal počne zelo malo ostalih.
crt sporočil: 27.196
[#198727] 02.02.08 16:36 · odgovor na: crt (#195402)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):
karkoli v zvezi z ignore se lahko popravlja (ce je res karkoli narobe) sele takrat, ko se najde oseba, ki izpolnjuje hkrati vse naslednje pogoje:
- meni, da ima tezave z ignore
- je sposobna natancno opisati, kaj tocno se ji dogaja
- in to na konkretnih ponovljivih primerih
- povrhu je sposobna brati in pisati zasebna sporocila
doslej taksne osebe zal ni bilo.

to zgoraj zal se vedno velja.

da pa bi vseeno prisli blizje resitvi situacij, ko je uporabnik sveto preprican, da on pa ze ni uporabil ignore in da se je karkoli v zvezi s tem naredilo kar samo od sebe, sem izvedel naslednje:

- uvedeno je logiranje ignore in un-ignore, tako da se da v bazi pogledati, s katerim uporabniskim imenom je bilo sprozeno ali ukinjeno ignoriranje nekega drugega imena in kdaj;

- stran je vrzena lastnost foruma, da ko si nekaj naredil (med drugim tudi ignore), si dobil kratko sporocilce o tem (na primer: ignorirate uporabnika X), ki pa je cez par sekund avtomaticno izginilo; zdaj sporocilo ostane na zaslonu in je treba izrecno uporabiti link "naprej", ki se pojavi pod njim.

kdor je preprican, da je vse skupaj tkoaltko zarota adminov in da je vse sranje razen scanja, ne bo seveda zaradi tega nic manj preprican. ampak to je njegova stvar.

za vse ostale pa lahko to solidno prispeva k razvozlavanju primerov, ko je kdo zaprmejdus preprican, cesa da ni naredil (... pa po vsej verjetnosti vendarle je).

morebitne tezave sporocite, ce jih opazite, cim hitreje in cim bolj natancno. ("meni nekaj ne dela" ni uporabno.)
anon-17372 sporočil: 6.680
[#215466] 09.03.08 22:19 · odgovor na: Gustl (#4086)
Odgovori   +    0
se vam je spet kaksna komunikologinja s ketne strgala?
Gustl sporočil: 13.629
[#215555] 10.03.08 06:40 · odgovor na: anon-17372 (#215466)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):
se vam je spet kaksna komunikologinja s ketne strgala?
 
Ne razumem....
anon-17372 sporočil: 6.680
[#215734] 10.03.08 11:20 · odgovor na: Gustl (#215555)
Odgovori   +    0

Gustl je napisal(a):


Ne razumem....

en nov forum imate, ki se mi zdi ... kako bi rekel... kreativen.
Gustl sporočil: 13.629
[#215777] 10.03.08 12:09 · odgovor na: anon-17372 (#215734)
Odgovori   +    0
Aha. ja. Jaz sem si ga izmislil, Črt ga je odprl, nisva komunikologa :)

Več bo jasnega kmalu, z novim forumom bomo malo merili, kako bi izgledalo, če bi odpirali nove strani in bi želeli ohraniti skupni forum...
anon-119197 sporočil: 9.214
[#244463] 08.05.08 23:28 · odgovor na: Gustl (#215777)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-119197 08.05.2008 23:29
Resite se tega ocenjevanja komentarjev ali pa malo kontrolirajte tega politicnega bhorva25 in z njimi povezane osebe. Razumem, da so volitve blizu, ampak to je ze pateticno.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#297349] 17.08.08 22:29 · odgovor na: Gustl (#215777)
Odgovori   +    0
Zakaj imate spoh ta hec "Ta članek še ni dostopen...", oz. zakaj imate aktivno povezavo. Jaz bi ze kaj bral zdaj, glede jutri.

Ce pa ze pise "Ta članek še ni dostopen.", bi lahko pisalo, kdaj bo dostopen in/ali zakaj sploh "Ta članek še ni dostopen."...

S.v.a.s.t.a.
Gustl sporočil: 13.629
[#297434] 18.08.08 09:17 · odgovor na: anon-119197 (#297349)
Odgovori   +    0
Članki tiska za naslednji dan so dostopni ob 22:30. Tako je že precej časa.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#297447] 18.08.08 09:40 · odgovor na: Gustl (#297434)
Odgovori   +    0
Vem, da ni to tvoja domena; zakaj tista KDFT ne dela, a ni bilo receno, da ne bo vec problemov z ISP?

Mater, ce bi mene toliko kdo tolikokrat napiz...  glede linka...
crt sporočil: 27.196
[#297452] 18.08.08 09:50 · odgovor na: anon-119197 (#297447)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Vem, da ni to tvoja domena; zakaj tista KDFT ne dela
ne, to pa res ni gustlova domena in ti tudi ves, na kateri mail naslov lahko posljes vprasanje.
kdft sicer dela.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#297461] 18.08.08 10:02 · odgovor na: crt (#297452)
Odgovori   +    0
Vem, ampak sem tukaj v nekaksni trdnjavi s premocnimi zidovi, ne morem do nicesar, kar ni posebej odobreno, s sluzbenega maila pa ne morem posiljati zasebnih stvari :) Smrc, smrc. Saj skusam biti nekoliko kripticen v svojih vprasanjih :)
anon-119197 sporočil: 9.214
[#299053] 20.08.08 15:22 · odgovor na: crt (#297452)
Odgovori   +    0
Kliknes ono Volitveno kuro, potem das Vsi komentarji (Sustersic) in ....

§$"! ##   K A B L U I   %%!!##**
crt sporočil: 27.196
[#299056] 20.08.08 15:24 · odgovor na: anon-119197 (#299053)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Kliknes ono Volitveno kuro, potem das Vsi komentarji (Sustersic) in ....

§$"! ##   K A B L U I   %%!!##**

kliknes ono volitveno kuro in dobis podstran o volitvah.
nakar kaj?

Strani: 1 2 3 4