Strani: 1 2 3 4

anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775791] 21.05.19 21:05 · odgovor na: bc123a (#2775785)
Odgovori   +    2
[bc123a]
Noro dobre ima tudi Travelodge UK, ki je Ryanair hotelov, ampak tudi white van man se mora dobro naspat, sicer ne bo white vana dobro vozil.
Mene je fuknilo na rit ko sem spal v travelodgu, ki je sicer druga najcenejsa stvar, dokler ne zabredes v prizidke airbnbjev. Sem celo razmisljal da bi si doma dal njihovo vzmetnico, pa bo povsod isto.

Boljsa postelja kot v marsikterem kao premium hotelu.

Najcenejsi v uk pa je "ibis budget", in ne dobis kettla in kozarca in kavic iz vrecke (sparajo, lol), cez shitpojslo imas pa nekaksno folijo pod rjuho, da ni tisti shitjogi poscan in posran od govedi, ki spi v takem hotelu. Jaz ne morem spat v tem, ker sem svicajoca posast. Vsakokrat ko pridem najprej pojslo razmecem in nazaj sestavim brez fuckin folije :-) (vcasih so kaki contracti tako pozno realizirani, da ostanejo fraj samo se svinjaki in hiltoni za 300 funtov, pol pa rodistvorinajdi).
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775792] 21.05.19 21:15 · odgovor na: bc123a (#2775783)
Odgovori   +    4
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> Money money money, makes it funny... Gre seveda za dobri stari eur/m2. Bungalov ima 50 ali vec kvadratov pa se nekaj placa spredaj, za 200 na dan, organizirano v dnevni prostor in locene majhne spalnice. Ce bi zelel imeti take hotelske povrsine, bos moral placati stiri sobe, in bo prec 600 na dan.

Ma saj vidis o kaksnih cenah za kamp ti govori folk... nekaj sto EUR na dan za kamp! Kjer moras dati rit na skoljko kjer je glih en svaba pustil creva po prevec piva ali sljivovice...

Dejansko sem bival v kampu kot odrastel mladoletnik, da tako poimenujemo. Ona klasicno slovenska sindikalna varianta v prikolici brez koles na ceglih... na hrvaskem. Konsenz s starsi je bil, da fajn da smo probali in je dovolj :)
Sem imel isto zgodbo... moji se vedno hodijo, jaz pa se raje v Temzo fuknem, po moznosti naravnost pod tanker :-)

Sicer pa upam da ne debatiramo o teh reliktih preteklosti - mislim da ugledno forumsko ljudstvo preferira take mini hisice, ki imajo svoj wc in kopalnico in klimo, saj smo valjda otmljena zapadna zemlja? In to je stvar ki stane 200 ali celo 300 na dan, ne pa svickonzerva, kjer so delavci iz svicfabrike varni pred sindromom alienacije?
bc123a sporočil: 48.253
[#2775793] 21.05.19 21:18 · odgovor na: anon-207617 (#2775789)
Odgovori   +    3
[NemirniTujec]
> [bc123a]
>
> S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :)

Mah futranje je rounding error...
Spet slovenska posebnost, prodaja hotelskih sob s ceno na osebo, ne na sobo :)))
Ker spodobne hotelske verige prakticno enake stroske ce so v sobi 2 ali 3 ljudje, nastane razlika samo pri obrokih.
Al kaj vi delate na dopustu? Obiskujete muzeje, mamovamkultivirano :-))
Ne dam svojega dopusta za muzeje, si nor... razen ce ni kak specialen muzej, recimo v spanskih kolonijah ti pokazejo kaksno garotto... Nekaj izletov ze ce smo v taksni destinaciji, tudi s hcerko si lahko kaksnega privoscimo, sicer pa lezalniki na plazi v senci, bar, morje, bazen, snorklanje, bar, kosilo, morje, bazen, bar... no potem je pa ze tema :)
Jaz sem parkrat mel sreco v hotelih da sem bil v nekaksnih linked rooms in imajo vrata med seboj, ne samo ven - in lahko imas froce pod kljucem brez da jih izpostavljas svoji sprevrzeni sadisticni naravi - ampak again - placas obe sobi, seveda. $$$.
Jah seveda obstajajo v hotelih povezane sobe, to ni izjema. Ce vprasas, bos ponavadi dobil taksno BP.

(sedaj pa se naj nekdo vprasa, zakaj slovenci nimamo 3+ otrok... ja a ni tu odgovor, matrvola - standard kot sem ga imel prej je dosegljiv s samo enim otrokom, ne z dvema)
bc123a sporočil: 48.253
[#2775795] 21.05.19 21:34 · odgovor na: anon-207617 (#2775792)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
> [bc123a]
> > [NemirniTujec]
> > Money money money, makes it funny... Gre seveda za dobri stari eur/m2. Bungalov ima 50 ali vec kvadratov pa se nekaj placa spredaj, za 200 na dan, organizirano v dnevni prostor in locene majhne spalnice. Ce bi zelel imeti take hotelske povrsine, bos moral placati stiri sobe, in bo prec 600 na dan.
>
> Ma saj vidis o kaksnih cenah za kamp ti govori folk... nekaj sto EUR na dan za kamp! Kjer moras dati rit na skoljko kjer je glih en svaba pustil creva po prevec piva ali sljivovice...
>
> Dejansko sem bival v kampu kot odrastel mladoletnik, da tako poimenujemo. Ona klasicno slovenska sindikalna varianta v prikolici brez koles na ceglih... na hrvaskem. Konsenz s starsi je bil, da fajn da smo probali in je dovolj :)
Meni tu ne uspe izbrati variante 1-15.8, dva odrasla, en otrok 5 let...

www.camping-adriatic...bile-homes

Poskusi pa povej. Glede na to, da imajo hisice z lastnimi WCji ze sedaj maja ceno med 150 in 200 EUR...
Sem imel isto zgodbo... moji se vedno hodijo, jaz pa se raje v Temzo fuknem, po moznosti naravnost pod tanker :-)

Sicer pa upam da ne debatiramo o teh reliktih preteklosti - mislim da ugledno forumsko ljudstvo preferira take mini hisice, ki imajo svoj wc in kopalnico in klimo, saj smo valjda otmljena zapadna zemlja? In to je stvar ki stane 200 ali celo 300 na dan, ne pa svickonzerva, kjer so delavci iz svicfabrike varni pred sindromom alienacije?
anon-476752 sporočil: 484
[#2775797] 21.05.19 21:42 · odgovor na: bc123a (#2775793)
Odgovori   +    0
Družinski hoteli kot je npr novi Amarin v Rovinju, so za nas nekaj novega. Zadeva je super, je pa svinjsko draga. Vendar tudi oprema za kamp je svinjsko draga. Pri kampih pa zaradi pomanjkanja delovne sile, varčevanja ipd vse bolj trpi higiena. Problem Hrvaške je samo v popolnoma nezanimivi ponudbi. Pice, najem čolna, katastrofalni sladoled, hoja v gužvi po brezveznih rivah, dolgočasna hrana... če imas družbo, slednja nadomesti slabo ponudbo. Dobra alternativa prezasedenim plažam so čolni, s katerimi se odpeljes stran od kampa.
bc123a sporočil: 48.253
[#2775815] 22.05.19 08:14 · odgovor na: anon-207617 (#2775791)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
> [bc123a]
> Noro dobre ima tudi Travelodge UK, ki je Ryanair hotelov, ampak tudi white van man se mora dobro naspat, sicer ne bo white vana dobro vozil.

Mene je fuknilo na rit ko sem spal v travelodgu, ki je sicer druga najcenejsa stvar, dokler ne zabredes v prizidke airbnbjev. Sem celo razmisljal da bi si doma dal njihovo vzmetnico, pa bo povsod isto.

Boljsa postelja kot v marsikterem kao premium hotelu.
Tako. Moja top lista najboljsih postelj je: 1) Hilton, 2) Travelodge, 3) Sheraton (ce ima "Sheraton sweet sleeper bed", kar za ostale njihove blagovne znamke ni nujno. 4) HolidayInn (spal sem sicer samo v Holiday Inn Express), Evropske verige so tu dalec zadaj, tudi Kempinski, da o Accorhotels ne govorimo.

Vsi prvi trije jih prodajajo, moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)

Najcenejsi v uk pa je "ibis budget", in ne dobis kettla in kozarca in kavic iz vrecke (sparajo, lol), cez shitpojslo imas pa nekaksno folijo pod rjuho, da ni tisti shitjogi poscan in posran od govedi, ki spi v takem hotelu. Jaz ne morem spat v tem,
Jaz sem bil tam samo enkrat v Ibis budget (takrat je bil se druga blagovna znamka ampak isto pod Accorhotels), na Nizozemskem za ono kao kraljicin rojstni dan festo, pa me takrat sicer ni motilo, ampak res, ni bilo poanta dosti spati :) Se pa Ibisom izogibam za vec kot eno noc, ravno zaradi postelj, tako kot Novotelom.
bc123a sporočil: 48.253
[#2775816] 22.05.19 08:16 · odgovor na: anon-317028 (#2775787)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
> [bc123a]
> > [NemirniTujec]
> >
> S tremi froci je itak bolj kriza...

Za krizo ne potrebuješ tujine imaš Slovenijo. Oči in mami, ki imata doma v stanovanju vse sofisticirano se želita s tremi otroci dva tedna otkačiti v bolj robinzonskem campu na Gorenjskem brez elektrike. Postavita šotor v campu za katerega plačata 15 evrov na dan, za Počivalškovo turistično takso pa morata za pet oseb plačati 16 evrov na dan...Boh pomagaj, tako pač je. Tega na svetu ni.
Turisticna taksa 16 EUR na dan za 2 odrasla in 3 otroke sredi nacionalnega parka je cisto primerna, celo bi rekel, ful poceni. Ce bi bil v ZDA bi ti tam nekje pri Bohinjski Bistrici lepo postavili rampo in bi placal 20 EUR po osebi mrkemu rangerju samo za vstop, pa se za vsak papircek, ki bi ga vrgel mimo smeti bi fasal kazen.
bc123a sporočil: 48.253
[#2775817] 22.05.19 08:21 · odgovor na: (#2775710)
Odgovori   +    2
[rename]
Vse odvisno od hotela, pa ne govorim o 4,5 zvezdic... po mojih izkušnjah je vedno več ločenih kopalnic od wcja (če nimaš ravno sobe za 1 osebo), imaš kavomate, grelce vode za čaj, z room-service se zmeniš tudi za vsebino minibara itd...
Pa predvsem. NE GLEDAT SLOVENIJE. Ker tu so eni tri zvezdice hoteli se vedno v 90tih. Sem enkrat poslovnega gosta 10 let nazaj poslal v hotel Park v ljubljani, ker je zelel 3 zvezdice hotel. Nikoli vec. Sem mu sicer potem povedal da v sloveniji rabi +1 zvezdico ce hoce biti primerljiv s tujino, a bivanje so mu vseeno posteno pokvarili.

Hotel oglasuje da je na izposojo likalna deska. Sam ne povejo, da imajo samo eno za 100 sob ali koliko.

Je imel boarding karto za EasyJet za natisnit. Je vprasal v recepciji. So mu rekli "NE" in to je bilo to.
bc123a sporočil: 48.253
[#2775818] 22.05.19 08:24 · odgovor na: anon-476752 (#2775797)
Odgovori   +    1
[Macadamia]
Družinski hoteli kot je npr novi Amarin v Rovinju, so za nas nekaj novega. Zadeva je super, je pa svinjsko draga.
No, v Grciji in Turciji imas tudi 3* all inclusive hotele ki so tocno namenjeni za druzine. Nezahtevna hrana, ein-zvei-drei zabava za otroke cel dan (ce si odrasel popizdis ob stalnem ponavljanju istih zadev, otrokom pa je to najbolj super na svetu), velike sobe, ampak bazicno opremljene.

Celo nekateri 5* all inclusive hoteli v Turciji imajo recimo sobe ki imajo se mini spalnico za dva otroka.

Samo zato ker necesa ne poznamo v sloveniji in na hrvaskem se ne pomeni da ne obstaja.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2775820] 22.05.19 08:42 · odgovor na: bc123a (#2775816)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [FIN-311684]
> > [bc123a]
> > > [NemirniTujec]
> > >
> > S tremi froci je itak bolj kriza...
>
> Za krizo ne potrebuješ tujine imaš Slovenijo. Oči in mami, ki imata doma v stanovanju vse sofisticirano se želita s tremi otroci dva tedna otkačiti v bolj robinzonskem campu na Gorenjskem brez elektrike. Postavita šotor v campu za katerega plačata 15 evrov na dan, za Počivalškovo turistično takso pa morata za pet oseb plačati 16 evrov na dan...Boh pomagaj, tako pač je. Tega na svetu ni.

Turisticna taksa 16 EUR na dan za 2 odrasla in 3 otroke sredi nacionalnega parka je cisto primerna, celo bi rekel, ful poceni. Ce bi bil v ZDA bi ti tam nekje pri Bohinjski Bistrici lepo postavili rampo in bi placal 20 EUR po osebi mrkemu rangerju samo za vstop, pa se za vsak papircek, ki bi ga vrgel mimo smeti bi fasal kazen.
Tisti, ki bo želel 10 dni poceni kampirati v Sloveniji npr. za 15 evrov na dan bo razmislil, če bo poleg 150 evrov za šotor plačal še 160 evrov turistične takse, če lahko na Hrvaškem plača le cc. 50 evrov te takse. Sicer, ta taksa v višini 3,2 evra po osebi se veliko ne pozna pri npr. 200 evrih dnevnega najema za počitniško hišico ali 100 evriv polpensiona, krepko se pa pozna pri takšnih nizkih cenah dnevnega bivanja.
aimon sporočil: 1.924
[#2775822] 22.05.19 08:56 · odgovor na: bc123a (#2775815)
Odgovori   +    0
[bc123a]
... moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)
"Did you know the Travelodge Dreamer mattresses and beds are available to buy? ... Delivery is to mainland UK only." sleepeezee.com/five-...-mattress/
hostamox sporočil: 8.460
[#2775830] 22.05.19 09:43 · odgovor na: anon-207617 (#2775789)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
> [bc123a]
>
> S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :)

Mah futranje je rounding error... Kak vpliv ima na otroka to, da zeno vklenes v lisice in jo z bicem po riti mlatis medtem ko ti ga vlece? A ga v kopalnico zaklenes in das muzko na glas?


nimaš ti dovolj fantazije.

ne moreš imet žene in k. .
Vsaka je za nekaj.

Če tega še nisi izkusil, pa še boš. Če si 100+ dni zdoma, bo sicer trajalo malo dlje.
bc123a sporočil: 48.253
[#2775845] 22.05.19 10:59 · odgovor na: aimon (#2775822)
Odgovori   +    0
[aimon]
> [bc123a]
> ... moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)

"Did you know the Travelodge Dreamer mattresses and beds are available to buy? ... Delivery is to mainland UK only." sleepeezee.com/five-...-mattress/
Ah qrc :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2775848] 22.05.19 11:02 · odgovor na: anon-317028 (#2775820)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Tisti, ki bo želel 10 dni poceni kampirati v Sloveniji npr. za 15 evrov na dan bo razmislil, če bo poleg 150 evrov za šotor plačal še 160 evrov turistične takse, če lahko na Hrvaškem plača le cc. 50 evrov te takse. Sicer, ta taksa v višini 3,2 evra po osebi se veliko ne pozna pri npr. 200 evrih dnevnega najema za počitniško hišico ali 100 evriv polpensiona, krepko se pa pozna pri takšnih nizkih cenah dnevnega bivanja.
In zakaj bi moral biti dopust v najlepsem nacionalnem parku v sloveniji poceni? Potem pa imas tone pleha ki se vali v Bled in cez bled v sezoni, sendvici v torbi in se pritozujejo da je parkiranje predrago...
anon-202165 sporočil: 970
[#2775865] 22.05.19 11:58 · odgovor na: anon-317028 (#2775820)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-202165 22.05.2019 11:59
[FIN-311684]
> [bc123a]
> > [FIN-311684]
> > > [bc123a]
> > > > [NemirniTujec]
> > > >

Tisti, ki bo želel 10 dni poceni kampirati v Sloveniji npr. za 15 evrov na dan bo razmislil, če bo poleg 150 evrov za šotor plačal še 160 evrov turistične takse, če lahko na Hrvaškem plača le cc. 50 evrov te takse. Sicer, ta taksa v višini 3,2 evra po osebi se veliko ne pozna pri npr. 200 evrih dnevnega najema za počitniško hišico ali 100 evriv polpensiona, krepko se pa pozna pri takšnih nizkih cenah dnevnega bivanja.
Lahko gre pa tak robinzon namesto na Bled recimo v Ljubno, in plača samo 2€ takse osebo / dan (več kot 6 noči -50%) :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775913] 22.05.19 14:17 · odgovor na: hostamox (#2775830)
Odgovori   +    2
[hostamox]
> [NemirniTujec]
> > [bc123a]
> >
> > S tremi froci je itak bolj kriza. Jaz imam enega, in vecina hotelov kamor hodim ti ga futra zastonj do 18 leta :)
>
> Mah futranje je rounding error... Kak vpliv ima na otroka to, da zeno vklenes v lisice in jo z bicem po riti mlatis medtem ko ti ga vlece? A ga v kopalnico zaklenes in das muzko na glas?



nimaš ti dovolj fantazije.

ne moreš imet žene in k. .
Vsaka je za nekaj.

Če tega še nisi izkusil, pa še boš. Če si 100+ dni zdoma, bo sicer trajalo malo dlje.
Morda sem bil res malo prevec slikovit - ampak tudi nadvse obicajnega praznjenja jajc v ljubeci dolgorocni zvezi si ne predstavljam z deco poleg v sobi?

Jaz bi si dopust predstavljal izkljucno tako, da so itroci nekje dalec stran (pri babici ali v koloniji ali karkoli) in se ne jebem z njimi. Hkrati v naprej priznam, da nimam pojma kaka so v resnici ta obcutja, ker nimam ne otrok in ne dopustov. Ceprav eni pravijo da sem jaz permanentno na dopustu :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775916] 22.05.19 14:31 · odgovor na: (#2775860)
Odgovori   +    3
[rename]
> [bc123a]
> > [aimon]
> > > [bc123a]
> > > ... moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)
> >
> > "Did you know the Travelodge Dreamer mattresses and beds are available to buy? ... Delivery is to mainland UK only." sleepeezee.com/five-...-mattress/
>
> Ah qrc :)

Z Nemirnim se zmeni, pa ti bo pripeljal ob naslednjem obisku domovine, ko bo na poti na kampiranje v Dalmacijo :-P
S tega bi lah cel biznis nardili, ce ne bi frdamani Cesko zafilal trga z njegovimi dormeoti :-)

Ko bom sel na dopust kot en tak odklop, bi raje eno koco v skotskih highlandsih, ki mora bit tko postavljena da se ne vidi ne bajt ne ljudi iz nje. Po moznosti vsaj par km od prve asfaltirane ceste. Pa za en teden konzerv zraven in cau.
hijena1 sporočil: 1.214
[#2775925] 22.05.19 14:59 · odgovor na: hostamox (#2775271)
Odgovori   +    2
in kaj je razlika med prikolco/avtodomom in hiško?

povsod papirnate stene, natlačeno eden do drugega. ponoč poslušaš od soseda ne sam smrčanje ampak še brenčanje klime. jasno so vsa ta jajca opremlejan še s TVji.... ki morjo ropotat jih kdo gleda al pa ne.
najobj sporočil: 31.920
[#2775928] 22.05.19 15:13 · odgovor na: bc123a (#2775815)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 22.05.2019 15:13
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> > [bc123a]
> > Noro dobre ima tudi Travelodge UK, ki je Ryanair hotelov, ampak tudi white van man se mora dobro naspat, sicer ne bo white vana dobro vozil.
>
> Mene je fuknilo na rit ko sem spal v travelodgu, ki je sicer druga najcenejsa stvar, dokler ne zabredes v prizidke airbnbjev. Sem celo razmisljal da bi si doma dal njihovo vzmetnico, pa bo povsod isto.
>
> Boljsa postelja kot v marsikterem kao premium hotelu.
Tako. Moja top lista najboljsih postelj je: 1) Hilton, 2) Travelodge, 3) Sheraton (ce ima "Sheraton sweet sleeper bed", kar za ostale njihove blagovne znamke ni nujno. 4) HolidayInn (spal sem sicer samo v Holiday Inn Express), Evropske verige so tu dalec zadaj, tudi Kempinski, da o Accorhotels ne govorimo.

Vsi prvi trije jih prodajajo, moram se pogledati ce bi se dalo Travelodge posteljo nabaviti v Slovenijo :)
... eh, ko si res zmatran, zaspiš tudi stojé, pa ni važno kje ...

P.S.: razen dvometrašev zaradi za njih prekratkih postelj še nisem slišal nikogar, ki bi se pritoževal nad kvaliteto postelj, kaj šele da bi na osnovi postelj izbiral hotele ... jebiga, nekdo rad spi bolj na trdem, drugi bolj na mehkem, tretji nekje vmes, tako da mi res ni jasno, kako bi hotelirji lahko ustregli vsem ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2775941] 22.05.19 15:46 · odgovor na: najobj (#2775928)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: bc123a 22.05.2019 15:47
[najobj]
P.S.: razen dvometrašev zaradi za njih prekratkih postelj še nisem slišal nikogar, ki bi se pritoževal nad kvaliteto postelj, kaj šele da bi na osnovi postelj izbiral hotele ... jebiga, nekdo rad spi bolj na trdem, drugi bolj na mehkem, tretji nekje vmes, tako da mi res ni jasno, kako bi hotelirji lahko ustregli vsem ...
Ja, ti si pa tipicni slovenec. Ne mislim nic slabega, ampak zakaj mislis hotelske verige reklamirajo postelje? Ker je to normalno pomembno recimo za ljudi ki dosti potujejo, in recimo v ZDA je to stalnica.

businesstravellife.c...otel-beds/

Ja, tezko je to dopovedati enemu slovencu, ki za nobeno sluzbeno pot nikoli nikjer ne prespi, ker je slovenija tako majhna.

In hudo je ce "turisticni delavci" razmisljajo tako kot ti.
hostamox sporočil: 8.460
[#2775992] 22.05.19 21:01 · odgovor na: anon-207617 (#2775913)
Odgovori   +    1
Po izkušnjah je padec seksa premosorazmeren s številom otrok. Se pa da marsikaj improvizirat, otrokom risanke staršem pa seks v kopalnici. Ali pa na balkonu, ko mali spijo.
hostamox sporočil: 8.460
[#2775996] 22.05.19 21:26 · odgovor na: hijena1 (#2775925)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: hostamox 22.05.2019 21:37
[hijena1]
in kaj je razlika med prikolco/avtodomom in hiško?

Dve spalnici.

V prikolici sem bil nazadnje ene 30 let nazaj. Avtodom mislim da nikoli. Niti nimam najmanjše želje trogat ga okol. Avtodom mi je penzionerska fora, ne vem zakaj, mogoče ker rabiš stalno vedet kje je najbližji sekret.
bc123a sporočil: 48.253
[#2776025] 23.05.19 07:55 · odgovor na: hostamox (#2775992)
Odgovori   +    1
[hostamox]
Po izkušnjah je padec seksa premosorazmeren s številom otrok. Se pa da marsikaj improvizirat, otrokom risanke staršem pa seks v kopalnici. Ali pa na balkonu, ko mali spijo.
Tako. Midva sicer nisva tako eksperimentirala, a kopalnica je bila vedno dovolj velika da bi to komot slo :) Bonus so seveda ogromna ogledala :)))

Nemirni se bo pa moral nauciti da otrok pac definitivno pomeni padec seksa ... kako dalec dopustis da pade je pa od vsakega para posebej odvisno. Najhujse so zenske, ki so seksale samo zato da bi dobile otroka, sicer jim je pa dec s katerim so porocene sicer nagnusen in bljak in fuj in komaj cakajo da koncajo z delanjem otrok, da ne bo vec treba seksa. Bojte se taksnih.
bc123a sporočil: 48.253
[#2776036] 23.05.19 09:04 · odgovor na: (#2776030)
Odgovori   +    0
[kren]
> [bc123a]
> Najhujse so zenske, ki so seksale samo zato da bi dobile otroka, sicer jim je pa dec s katerim so porocene sicer nagnusen in bljak in fuj in komaj cakajo da koncajo z delanjem otrok, da ne bo vec treba seksa. Bojte se taksnih.

In kako prepoznaš takšne?
Ne vem, moja ni taksna, kot zunanji opazovalec pa preprosto tako da to priznajo kolegicam. Jaz bi rekel, da ce zena/punca seksa s tabo samo brez kontracepcije ("saj hoceva otroka, dragi") je ze kandidatka za to.
hostamox sporočil: 8.460
[#2776039] 23.05.19 09:17 · odgovor na: bc123a (#2776036)
Odgovori   +    0
Jaz takih izkušenj nimam. Je pa tvoja vzgojiteljica, če se ne motim in to je profil žensk, kjer sem mel najmanj sreče. Sicer lustne in cortkane, a kaj več... .
bc123a sporočil: 48.253
[#2776044] 23.05.19 09:46 · odgovor na: hostamox (#2776039)
Odgovori   +    1
[hostamox]
Jaz takih izkušenj nimam. Je pa tvoja vzgojiteljica, če se ne motim in to je profil žensk, kjer sem mel najmanj sreče. Sicer lustne in cortkane, a kaj več... .
Ja, to so velikokrat kokosi, se posebej mlajse. Full je vidna razlika v psihi tistih, ki odhajajo v penzijo, in tistih, ki na sveze smrkave prihajajo iz faksa. Tudi tu jih vodijo napacni vzgibi, velikokrat. Vzgojitelj mora tudi vzgajat, to se velikokrat pozablja. Ne mores biti vzgojitelj ce si sel v ta job da bi ves dan crkljal luskane male kepice ali kaksna podobna neumnost...
Nollem sporočil: 967
[#2776045] 23.05.19 09:49 · odgovor na: hostamox (#2775996)
Odgovori   +    2
[hostamox]
> [hijena1]
> in kaj je razlika med prikolco/avtodomom in hiško?
>
>

Dve spalnici.

V prikolici sem bil nazadnje ene 30 let nazaj. Avtodom mislim da nikoli. Niti nimam najmanjše želje trogat ga okol. Avtodom mi je penzionerska fora, ne vem zakaj, mogoče ker rabiš stalno vedet kje je najbližji sekret.
mi smo bili lani z avtodomom naokoli 65 dni, pa bi bili še več, a nam zaradi ligaskih tekem otrok cez vikend ne znese.

smo zelo aktivni sportniki, saj na dopustu smucamo, kajtamo, kolesarimo, se potapljamo in lovimo kar je pod vodno gladino.

spotoma si ogledamo kakšno znamenitost, sicer pa AD pozimi parkiramo direktno pod gondolo, poleti pa na obali - 5 metrov od morja.

sekreta ne rabimo iskat, ker ga vozimo s seboj, tus kabina pa je od WC-ja locena.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2776051] 23.05.19 10:29 · odgovor na: bc123a (#2776025)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: bobek13 23.05.2019 10:36
vau...

pa da malo obrnemo ogledalo: zenske, pazite se tipov, ki bi vas sam za seks imeli...

:-)

pa dobro no ljudje, a se lahko strinjamo, da je v zivljenju se kaj razen seksa... ali otrok... ali karier... ali politike... ali fucbala... ali igre prestolov... ali what ever makes you tick... naj nadaljujem?

;-)

lpA

p.s.: in ti HR hoteli, so zdaj ze vredni svojga dnarja, al bodo morali se spustit cene? :-)))
hostamox sporočil: 8.460
[#2776053] 23.05.19 10:35 · odgovor na: Nollem (#2776045)
Odgovori   +    0
jaz grem na dopust po dolžnosti. ne može selo iz seljaka.

O avtodomu po pravici niti nisem razmišljal, mogoče enkrat.
najobj sporočil: 31.920
[#2776057] 23.05.19 11:12 · odgovor na: bc123a (#2775941)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.05.2019 11:18
[bc123a]
> [najobj]
> P.S.: razen dvometrašev zaradi za njih prekratkih postelj še nisem slišal nikogar, ki bi se pritoževal nad kvaliteto postelj, kaj šele da bi na osnovi postelj izbiral hotele ... jebiga, nekdo rad spi bolj na trdem, drugi bolj na mehkem, tretji nekje vmes, tako da mi res ni jasno, kako bi hotelirji lahko ustregli vsem ...
Ja, ti si pa tipicni slovenec. Ne mislim nic slabega, ampak zakaj mislis hotelske verige reklamirajo postelje? Ker je to normalno pomembno recimo za ljudi ki dosti potujejo, in recimo v ZDA je to stalnica.

businesstravellife.c...otel-beds/

Ja, tezko je to dopovedati enemu slovencu, ki za nobeno sluzbeno pot nikoli nikjer ne prespi, ker je slovenija tako majhna.

In hudo je ce "turisticni delavci" razmisljajo tako kot ti.
... ja, ampak kaj je to "The Best Hotel Beds for Business Travelers", če pa en biznismen rad spi na bolj trdem, drugi bolj na mehkem, tretji pa nekje vmes ? ... khmm, ker o tem govorim in s to raznolikostjo želja - če s trdo ali mehko posteljo kdo res komplicira - istega tipa gostov imajo verjetno težave vsi turistični delavci po celem svetu in ne le v Sloveniji ...

P.S.: ker ne vem, kakšen je tipičen Slovenec, sebe ne morem opredeliti, je pa res, da narava mojega dela ne zahteva glih dosti službenih poti, na vseh seminarjih v tujini pa Hilton, Sheraton, Hyatt, Marriott - če so v krajih mojih službenih poti sploh obstajali - iz tvojega linka niso bili med hoteli, ki bi mi jih delodajalec plačal ... jebiga, pač nisem tako pomemben, da bi bilo pomembno - če si trdo ali mehko posteljo ob prihodu v omenjene luksuzne hotele res lahko izbiraš - kje prespim, ker zaradi celodnevnih opravil kaj več od spanja in zajtrka na službenih poteh v hotelu nikoli nisem rabil in je bila ugodna lokacija hotela bolj pomembna od luksuza ...

Strani: 1 2 3 4