Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

Gustl sporočil: 13.629
[#2358672] 27.03.14 12:03 · odgovor na: crt (#2358466)
Odgovori   +    2
[crt]
> [najobj]
> ... čuj, Črt ... evo, če bi tukaj forum.finance.si/?user=53633 lahko zrihtal, da se poševni tisk ne bi vlekel čez celi thread, bi ti bil zelo hvaležen ...
>
> P.S.: tukaj forum.finance.si/?m=...424&single je opisano, kako je prišlo do problema ...

jasno je, kako pride do problema. pride tako, da je v enem postu odprt bold ali italic, ni pa tudi zaprt. ali pa je celo bil, a je potem to nekdo citiral in pustil odprto. nakar se zadeva vlece v tralala.

100% zanesljiva in vsestransko stabilna resitev tega je, da bolda in italica v postih vec ni sploh.

(obstajajo tudi druge, vendar ima ta lastnosti z zacetka stavka.)

ampak o tem se bo odlocil gustl, ko se bo lahko, ker obstaja znj pomembnejsih stvari kot to, a je v forumu nekaj posevno ali ne.
Gre za feature, ne bug. Ce se ne zapira in je vse bold in crno, je jasno, da je to zaradi favoriziranja ta crnih.

Ce je vse italic, je vse nagnjeno v desno. Spet vse jasno

Tako je jasna ideoloska orientiranost tega foruma. :)
crt sporočil: 27.194
[#2358696] 27.03.14 12:27 · odgovor na: Gustl (#2358672)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Gre za feature, ne bug. Ce se ne zapira in je vse bold in crno, je jasno, da je to zaradi favoriziranja ta crnih.

Ce je vse italic, je vse nagnjeno v desno. Spet vse jasno

Tako je jasna ideoloska orientiranost tega foruma. :)
na nek nacin je to implicitno ze v sami uporabi slovenskega jezika in pisave, kajti pisemo z leve proti desni.

roko na srce je sicer tu prostor za dilemo o tem, ali to pomeni tisto podkupljeno, fdvjevsko in siviljsko, namrec da dajemo levico na prvo mesto, ali pa tisto pravicno, posteno in strokovno, torej da sugeriramo razvoj od levice k desnici.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#2358728] 27.03.14 12:58
Odgovori   +    0
čas vnosa: 27.03.14 09:59
Še eno pismo:

PISMO Matjaža Kranjca
27 March 2014 at 09:47

Obtožujem!

Pozdravljeni,

preprosto sem moral te svoje misli pri svojih sedeminpetdesetih letih zliti na papir.

Rad imam to deželo – Slovenijo, rad imam to domovino, pokrajino – Slovenijo,
ne maram pa de države v njenem institucionalnem ali oblastnem smislu.
Tega me je sram, tega me je groza in strah. Sram me je!
Moj oče je bil znani slovenski pisatelj, ljubil je to deželo, ljubil je svoje ljudi, ljubil je to, da smo nekoč na svoji zemlji. Tudi jaz imam rad to deželo.

Kot novinar, terenski, sem imel možnost, da sem jo kot eden redkih Slovencev spoznal po dolgem in počez. In je res lepa, enkratna, neponovljiva. In vedno sem bil vesel in ponosen, da živim na tako lepi zemlji, v tako lepi deželi. A...

A za tak sistem se jaz nisem trudil, ne boril. Bil sem srečen, ko smo dobili svojo državo, ko smo prišli na svoje, kot se reče. Jaz to lahko rečem, ker so bili moji stari starši tlačani na zemlji madžarske grofice. Ki sploh ni bila slaba. Bil sem srečen, ko sem odraščal, od leta 1955 naprej, v neki državi, ki se ji je takrat reklo Jugoslavija, kjer je bilo na začetku težko, zelo težko. Meni in mami je v podstrešnem stanovanju voda zmrznila v umivalniku.

A – vsak naslednji dan je bil težak, a vendarle boljši. Bil sem srečen, da sem lahko hodil v šolo, da sem lahko študiral, da sem lahko dobil službo, si ustvaril družino in v vsem tem užival.

Za boljši jutri. Pa so bili boni za bencin, pa je bil sistem par – nepar za avtomobile, pa je bila inflacija.

Ampak, dragi moji, bila je tudi sociala, bili so počitniški domovi, bile so šole, bili so vrtci, bili so športni amaterski klubi, amaterska gledališča, bilo je življenje. Bila so potovanja po svetu, bil je nakupovalni Trst, Celovec, Graz, pa še kaj. Vsak dan je bilo bolje.

A potem je prišla osamosvojitev, samostojnost, z novimi junaki – vsi iz istega gnezda! In so nam prinesli nove resnice, novo državo. In sem upal vanjo, ponosen sem bil, da jo imam. Kako ponosno sem tista leta v Franciji, Belgiji, Italiji, pa še kje drugje potrpežljivo razlagal, od kod prihajam, da sem iz Slovenije, da to ni več Jugoslavija. Bil je en sam ponos.

Potem pa minejo leta... Potem pride privatizacija, pride tranzicija, pridejo pidi in sodi, pride Koržetov sklad za državna podjetja. In potem pridejo razni Bavčarji, Kordeži, Valanti, Duhovnikove, Volki, Šroti, da Hildice ne pozabim, in cela plejada z njimi zlizanih novih povzpetnikov. In z njimi povezanih novih menedžerjev z mojim nekdanjim kolegom Samom Miličem Hribarjem na čelu.

Kdo bi jih vse našteval. Škoda časa in prostora. In potem nam ukradejo državo.

In naredijo dva sistema, enega za „elito“ in enega za navadne ljudi, za sodobne sužnje. Mar je treba naštevati primere... Mislim da ne. In potem jemljejo, kradejo.
In ko skorajda vse „privatizirajo“, si za ubogega človečka izmislijo še recesijo. Odpuščanja, cesta, brez plač, ki so jih ljudje zaslužili, brez zavarovanja, ki so ga že plačali. Brez upanja in brez prihodnosti. In brez pravne države. Potem ga do konca oropajo. Do tega, da ljudje ne morejo več živeti, da se po kleteh blokov vlačijo kot podgane, da si pozimi najdejo topel kotiček, da bi dočakali jutri. Brez služb, brez prihodnosti. Kje so Litostroji, Mure, Tami, Labodi, Lisce, Mipi, Jutranjke, kje je SCT, kje je Vegrad, kje je Prevent. In kje so ti ljudje. In kje je denar, ki je bil tam. Kdo ga je vzel, kdo ga je privatiziral. Kdo je pokradel NLB. Za zasluge so direktorji dobivali nagrade, saj se še spomnite imen. Upam da.
Pa še ni dovolj. Potem se vsi ti „mojstri“, ne bi rad uporabil hujšega izraza, potem se lotijo še generacije upokojencev. Tistih, ki so jim s svojim delom dali sploh možnost, da so svoje riti prinesli do šol in fakultet, da so postali to, kar so. No, prepričan sem, da tega njihovi starši tega niso želeli. In na to niso ponosni. Zdaj ropajo še njih. Sramota.

In kaj so dali mladim? Povejte mi, kaj in kakšna je vaša prihodnost. Če mi boste dali optimizem, bom srečen. Pa se bojim, da ne bo nikakršnega optimizma v vaših odgovorih, če bodo pošteni. Na žalost. Mi bomo na stara leta delali do smrti, kje pa boste vi dobili službo, kako si boste ustvarjali boljši jutri, lepšo prihodnost. Kako boste v življenje spravili vaše otroke, ki so nekaj najlepšega, kar se vam lahko zgodi. Povejte mi, kako!

O vsem tem tudi pišem, vsak teden, vsak dan o tem razmišljam. Pa ne pomaga.

Treba je nekaj narediti. To, kar je pred nami, verjemite, ni dobro. Ne pelje nikamor. To je preprosto kraja v imenu – koga že?? - morda ljudstva. Dajte no, to je svinjarija.

Pa še vedno bom zapisal: imam najlepšo domovino, najlepšo deželo, rad imam Slovenijo.

A čas je, da se nekateri, mnogi umaknejo. Dovolje je bilo. Dajte nam, da zadihamo.

Matjaž Kranjec
anon-70031 sporočil: 5
[#2358730] 27.03.14 12:58
Odgovori   +    1
čas vnosa: 27.03.14 11:14
Spoštovani g. Pliberšek,
popolnoma se strinjam z Vami in Vašim pisanjem. Žal oba in vem, da še nešteto drugih ve kaj dosežejo taki apeli pri tistih katerim so namenjeni. Stavim, da NIČ !
Morebiti pa so ti apeli, čeprav povedani/napisani iskreno, povedani na napačen način.
Način, ki je prijazen in kulturen, kar je edino pravilno, a to je isti njihov način s katerim nas prefinjeno potapljajo in mažejo oči in ki nima v sebi niti kančka dobronamernosti. Vem, da so za korenite spremembe potrebna korenita dejanja, pravzaprav radikalna in zakaj nebi radikalno spremenili način sporočanja, ko pa očitno tak prijazen in kulturen NE deluje, ker ga poslušajo a ga ne slišijo, berejo in ne razberejo sporočila... Nismo sami in edini, kar se zavožene države in nezadovoljstva državljanov tiče, vendar že v sami naši bližini odgovorni slišijo in razberejo ter ukrepajo v dobrobit ljudstva in države ( kanton Švica, ki ga omenjate, pa amnestije za nazaj ampak pazi se za v naprej, vrni in povej in oproščeno ti bo, ker ko najdemo mi...).
Sprašujem se tudi kdaj bo/do kateri od "izbrancev" ljudstva zbrali dovolj poguma in nastopili pred "kolegi in ljudstvom" vsaj približno tako:
www.facebook.com/pho...6647728878 , ker če ne so PRIZNALI .
Samir Samir Hvalec :-)
anon-116591 sporočil: 2.641
[#2358748] 27.03.14 13:07 · odgovor na: anon-43949 (#2358550)
Odgovori   +    3
[sreckos]
> [NICKNAME]
> > [sreckos]
> > > [jazorit]
> > > Včeraj je leva vlada naredila nov korak v posmeh vsem podjetnikom tipa Pliberšek, vsem davkoplačevalcem, vsem razumnikom v Sloveniji.
> > > Na direktorsko mesto v NLB je imenovala Praprotnika.
> > > Zakaj Slovenci čakamo križem rok?
> >
> >
> > Praprotnik je velik bančni strokovnjak!
> >
> > Kateri bančni strokovnjak bi napisal prek 600 umazanih diskreditacijskih člankov v nek obskurni dnevni časopis?
> >
> > Prepričan sem, da nobeden. Zato je prav, da so ga postavili naravnost v čelo največje slovenske banke. Tam bo lahko naredil največ dobrega. Seveda ne za davkoplačevalce, ampak za diskreditatorje.
> >
> > Večna mu hvala za življenjsko delo! Nikoli ne bomo pozabili!
>
> dr. Vinko Gorenak ‏@drVinkoGorenak 24 hrs
> 700 ljudi iz NLB na cesto. Med njimi ni nikogar, ki bi zasedel mesto, ki ga je dobil Rok Praprotnik iz KPK na javnem razpisu. KDO TO VERJAME


Se opravičujem dr. Gorenaku, če sem nevede povzel njegove misli. Je bilo mišljeno to?

Koliko jih verjame? Upajmo, da nobeden, a je očitno tudi to dovolj.
Ne, ne kje pa. Prebral tvoj komentar in malo prej videl twitt z konkretno številko. Se mi je zdelo da paše skupaj.

p.s. Jasno tudi sam ne vem, od kje jim jajca da postavijo v največjo banko FSPN (FDV) 571 novinarja in se pri tem delajo ,kot da to ni zgolj nagrada za opravljen masaker na politični sceni.
anon-327192 sporočil: 1.234
[#2358791] 27.03.14 13:54
Odgovori   +    3
čas vnosa: 27.03.14 13:51
tega "filma ne bomo gledali" , da bi se politiki obnašali odgovorno !
uživajo tako dolgo na račun neumnih davkoplačevalcev dokler jih kdo ne zbrca v rit .....

kje na svetu bi gledali tako mojškro na tako odgovornem mestu kot jo imamo mi brez vseh kompetenc ....
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2358816] 27.03.14 14:11 · odgovor na: anon-116591 (#2358748)
Odgovori   +    3
[NICKNAME]
> [sreckos]
> > [NICKNAME]
> > > [sreckos]
> > > > [jazorit]
> > > > Včeraj je leva vlada naredila nov korak v posmeh vsem podjetnikom tipa Pliberšek, vsem davkoplačevalcem, vsem razumnikom v Sloveniji.
> > > > Na direktorsko mesto v NLB je imenovala Praprotnika.
> > > > Zakaj Slovenci čakamo križem rok?
> > >
> > >
> > > Praprotnik je velik bančni strokovnjak!
> > >
> > > Kateri bančni strokovnjak bi napisal prek 600 umazanih diskreditacijskih člankov v nek obskurni dnevni časopis?
> > >
> > > Prepričan sem, da nobeden. Zato je prav, da so ga postavili naravnost v čelo največje slovenske banke. Tam bo lahko naredil največ dobrega. Seveda ne za davkoplačevalce, ampak za diskreditatorje.
> > >
> > > Večna mu hvala za življenjsko delo! Nikoli ne bomo pozabili!
> >
> > dr. Vinko Gorenak ‏@drVinkoGorenak 24 hrs
> > 700 ljudi iz NLB na cesto. Med njimi ni nikogar, ki bi zasedel mesto, ki ga je dobil Rok Praprotnik iz KPK na javnem razpisu. KDO TO VERJAME
>
>
> Se opravičujem dr. Gorenaku, če sem nevede povzel njegove misli. Je bilo mišljeno to?
>
> Koliko jih verjame? Upajmo, da nobeden, a je očitno tudi to dovolj.

Ne, ne kje pa. Prebral tvoj komentar in malo prej videl twitt z konkretno številko. Se mi je zdelo da paše skupaj.

p.s. Jasno tudi sam ne vem, od kje jim jajca da postavijo v največjo banko FSPN (FDV) 571 novinarja in se pri tem delajo ,kot da to ni zgolj nagrada za opravljen masaker na politični sceni.

Naključje. Ne pišem in ne berem tvitov, čeprav sicer Gorenakova prizadevanja spoštujem.

Jajca sledijo od tukaj, da delajo kar hočejo in se nikogar ne bojijo, iz vseh nas pa se še norčujejo, nam na veliko lažejo in kradejo. Pa nič, še vedno bojda na špici popularnosti.
Imajo pač popolno imuniteto.

Smešno je že brati obvezno opravičevanje piscev, ki se očitno imajo za silno pametne in ki želijo ohraniti vemokomu všečen videz z obveznim dostavkom "Janše sicer ne maram...".
Najbrž je "maranje" najosnovnejši vidik človekoljubne podalpske politike...
Skratka - nagnusno, zaudarjajoče po gnilobi mrtvaške jame.

Torej čakam, da jim "pade žlica z rok - žlica z rok in čevelj z nog"...
najobj sporočil: 31.920
[#2358818] 27.03.14 14:13 · odgovor na: crt (#2358466)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2014 14:15
[crt]
> [najobj]
> ... čuj, Črt ... evo, če bi tukaj forum.finance.si/?user=53633 lahko zrihtal, da se poševni tisk ne bi vlekel čez celi thread, bi ti bil zelo hvaležen ...
>
> P.S.: tukaj forum.finance.si/?m=...424&single je opisano, kako je prišlo do problema ...
jasno je, kako pride do problema. pride tako, da je v enem postu odprt bold ali italic, ni pa tudi zaprt. ali pa je celo bil, a je potem to nekdo citiral in pustil odprto. nakar se zadeva vlece v tralala.

100% zanesljiva in vsestransko stabilna resitev tega je, da bolda in italica v postih vec ni sploh.

(obstajajo tudi druge, vendar ima ta lastnosti z zacetka stavka.)

ampak o tem se bo odlocil gustl, ko se bo lahko, ker obstaja znj pomembnejsih stvari kot to, a je v forumu nekaj posevno ali ne.
... eh, saj se sploh ne bi javil, če me včeraj oni NavadniNimda ne bi naštartal, češ da sem jaz zajebal celi forum ...

P.S.: tega problema do pred kratkim nisem opazil in sem mislil, da je nekaj novega ... ja, ampak kot praviš, so bili do zdaj vsi uporabniki različnih pisav očitno zelo dosledni ... no, in ker je vsaka stvar za nekaj dobra, se jaz zdaj zvedel, da sem desničar ... khmm, kot da tega sam ne bi vedel ...
coflex sporočil: 153
[#2358836] 27.03.14 14:32
Odgovori   +    0
Bravo Plibersek, samo imena bi se moral nasteti: Peterle, Jansa, Bavcar, Pucnik, Zagozen.. nekaterih ni vec, tako kot "Jugoslavije ni vec" in "Jutri bo nov dan" -kdo je ze to rekel? In kaj imamo sedaj?
anon-71706 sporočil: 3
[#2358882] 27.03.14 15:22
Odgovori   +    0
Čestitam in se popolnom strinjam.
anon-71706 sporočil: 3
[#2358888] 27.03.14 15:30 · odgovor na: anon-293700 (#2357568)
Odgovori   +    0
Kmečka miselnost in nerazgledanost (danes lepo zapakirana v mestnem in podeželskem snobizmu), ki ne nese več ko do trafike čez cesto nas je pripeljala kjer smo.
In po svojem jeziku spada oba direkt med novodobne kmete (skupaj z Mr Moneto). Kr sprijazni se.
In ko boš odgovoren za 300 plač (mogoče v drugem življenju) boš lažje pametnejši, a ne.
anon-198638 sporočil: 735
[#2358890] 27.03.14 15:33
Odgovori   +    1
Ljudje, ki jim je to pismo namenjeno, tega itak ne berejo. Čeprav se z vsem strinjam, pa teh ljudi ne ganejo uglajena psima. Njih zaboli samo če:

- se prebudi ulica in jih nasilno odstavi
- nastnane nova politična stranka, ki jim odnese glasove ter izrine iz parlamenta.

Že nekaj let se sprašujem, zakaj nihče od uspešnih slovenskih podjetnikov, ki kot male deklice jokajo po medijih o stanju v državi, ne ustanovi stranke podjetnikov, ki bi zagovarjala zdrav razum, ki ga mora imeti vsak podjetnik?
anon-12848 sporočil: 216
[#2359061] 27.03.14 19:13 · odgovor na: anon-43332 (#2357539)
Odgovori   +    5
Točno tako. Tudi meni se zdi škoda brat tako dolg test, pa sem ga vseeno. Še en vseglihar! Vse je zanič in vsi so krivi. Pa niso! Krivi so eni in isti - že od leta 1945. Ostali smo pa žrtve. Ene in iste žrtve, tako kot smo bili v SFRJ, tako smo tudi v RS. Še ko smo imeli pošteno vlado je bila odtavljena po enem letu. In samo z pozivi na tehnično vlado samo tiščimo glave v pesek. Te (ja točno te) pingvine je potrebno odstaviti in komuniste lustrirati. To je naša naloga; za nas, za naše otroke in za naše vnuke.
slovenecnb1 sporočil: 5.626
[#2359069] 27.03.14 19:27 · odgovor na: anon-43332 (#2357539)
Odgovori   +    0
[Viewer]
Dolg tekst - sem kar s CTRL+F iskal, če je kje omenil Forum 21, pa Kučana pa LDS pa Bratuškovo...

Kot mačka okrog vrele kaše, še en vseglihar, ki si ne upa reči bobu bob.

Niso vsi isto krivi, g. Pliberšek, in ne zavzemajo se vsi za iste stvari.
Enim takim kot si ti ni pomoči očitno si res samo na ctrl F pritiskal jasno je napisal glede vseh ČRNIH; BELIH RDEČIH SIVKASTODRLAJKASTIH....ti pa o nekem forumu 21 ????
anon-191476 sporočil: 168
[#2359303] 28.03.14 09:04
Odgovori   +    1
Kaksnim Slovencem, saj jih ne bo vec. Cez nekaj generacij se bo govorili v tej drzavi samo se Srbsko.
anon-36971 sporočil: 8.543
[#2359329] 28.03.14 09:40 · odgovor na: anon-36971 (#2357546)
Odgovori   +    1
[Moneta]
Ista brezvezna jajca, kot prvo pismo. samo še daljše in še bolj dolgovezno...
Če pa to ni dosežek na katerega sem lahko ponosen :)

[+0/70]
anon-328784 sporočil: 1
[#2359361] 28.03.14 10:01
Odgovori   +    1
čas vnosa: 27.03.14 22:21
No to je pa že preveč. Tipično v njegovem slogu, samo nalaga. To je brez veze. Jaz pa vas vprašam g. Pliberšek. Kaj ste pa vi dali državi v teh dveh letih od zadnjega pisma. A je država kriva za vse vaše skrbi? Tudi vi dobivate subvencije, delavci pa ne dobijo plač ali pa so na minimalni. Haloo.
Okrog se kitite noter imate pa sam gnoj. Najprej bi bilo treba v lastnem hlevu skidati, potem pa plezat na gnoj.
Samo javno izpostavljanje pa ni način reševanja lastnih problemov.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#2359963] 28.03.14 15:42
Odgovori   +    1
Mladi intelektualci, mladi obrtniki odhajajo v tujino, kjer jih sprejemajo odrtih rok, saj se zavedajo dodane vrednosti njihovega znanja in pridnosti.
Če bi si stvari uredili po neoliberalno, tako kot naprimer Latvija, bi bilo nekajkrat huje:

upload.wikimedia.org...Latvia.PNG
anon-35163 sporočil: 30.643
[#2360078] 28.03.14 17:07 · odgovor na: (#2360021)
Odgovori   +    2
Izseljevanje mladih iz Slovenije je torej katastrofa, izseljevanje iz Latvije pa nabiranje izkušenj.
anon-187696 sporočil: 1
[#2360202] 28.03.14 18:45
Odgovori   +    0
čas vnosa: 28.03.14 15:39
Podobno tudi sam razmišljam in čestitam gospodu za pametno razmišljanje!
anon-35163 sporočil: 30.643
[#2360226] 28.03.14 19:14 · odgovor na: (#2360109)
Odgovori   +    2
[Inside]
V tej globalizaciji ni straha da bi zmanjkalo ljudi, res pa je da se avtohtonost izgublja.
Obljubljali so globalno vas, dobili smo globalen slum.
rub15 sporočil: 1.344
[#2360290] 28.03.14 21:07 · odgovor na: anon-187696 (#2360202)
Odgovori   +    0
[kozimuc]
Podobno tudi sam razmišljam in čestitam gospodu za pametno razmišljanje!
To je pa ful kul, da si se registriral in pojasnil vesoljni množici, da si pameten.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#2360545] 29.03.14 13:12 · odgovor na: (#2360370)
Odgovori   +    0
Moj point je bil v to, da se ne boš imel več kam odseliti, ker bo povsod ista revščina.
anon-327192 sporočil: 1.234
[#2360688] 29.03.14 18:42
Odgovori   +    0
čas vnosa: 29.03.14 17:54
otrokom bo slovenija zapustila malo morje ponarejenih diplomskih in magisterijev s katerimi si še rit ne bodo mogli obrisat !
Edna vrednoste teh del je kalorična če jih skuriš v peči ...
anon-293700 sporočil: 135
[#2362219] 01.04.14 09:24 · odgovor na: anon-71706 (#2358888)
Odgovori   +    0
delam privat, "spoštovani". Živela sem in delala v 3 državah, poznam 3 jezike in mi ni treba razlagati o moji kmečki zaplankanosti. Prišparaj svoje "globokoumne" izjave za Pliberška.
anon-328936 sporočil: 1
[#2363134] 02.04.14 11:27
Odgovori   +    0
čas vnosa: 02.04.14 09:36
bravo, odlicno! upam vsaj da se se kdo od vidnih podjetnikov, ki imajo to moc, da kaj spremenijo v nasi drzavi, pridruzi Franciju Plibersku. Vsa cast!
anon-329047 sporočil: 1
[#2365784] 06.04.14 15:23
Odgovori   +    1
čas vnosa: 06.04.14 11:54
Bravo Franci!Sem vesela, da v Sloveniji obstajajo ljudje, kot ste vi. Osebno sem odšla v Nemčijo zaradi trenutne situacije v državi. Enkrat smo z družino že naredili ta korak, ko smo se iz Srbije preselili v Slovenijo. Tokrat nismo čakali na totalni kolaps države, ker je situacija že videna. Že ob prvih znakih, da bo do tega prišlo, smo začeli iskati rešitev, kje? Pa seveda, v Nemčiji. Imamo pač zadosti eksperimentiranja, tam vsaj država ne bo propadla, kako pa se bomo mi znašli, je na nas. Otroka bosta sigurno imela boljšo priložnost, da si v življenju izbereta poklic in najdeta službi s katerimi bosta zadovoljni in od katerih bosta plačani tako, da jima ne bo treba vsak mesec razmišljati o goli eksistenci. Torej pozdravljam vašo iniciativo in upam, da ima tale vlada vseeno kakšnega, ki bo razumel sporočilo in poskusil nekaj konkretnega narediti za dobro države in državljanov.
Lep pozdrav, Barbara Plavšič
anon-193370 sporočil: 36
[#2487364] 29.12.14 21:02
Odgovori   +    0
Se oproščam, v skrajni nemoči trkam, da kdo sliši ...

za te, ki so naklonjeni razprodaji: - politični predstavniki

spoštovani! še včeraj ste bili del nas, danes pa nas ne slišite. ...
zavedajte se , da ste le orodje v rokah slabih gospodarjev, ki ga bodo zavrgli. Lahko pa kaj storite za nas, vas, postali boste zopet , nekdo izmed nas. Iz kapelj se združujmo v ,mnoge vode ...

link. peticije proti razprodaji, ne more biti slaba odločitev. www.mladina.si/peticije/

Poglejte si na yutubu," katastrojka" www.youtube.com/watc...ojOAHy0Gi0

in opozorilo -- www.youtube.com/watc...qg2Pwtz42Y

. vsaj 10 min ogleda .4d.rtvslo.si/arhiv/s.../174310983
4d.rtvslo.si

še en modrijan začaran z mantro o prodaji in slepi pokorščini bogovom v Bruslju, ki ne ve dobro kaj pomeni suverenost. Vsaj 10 min si oglejte to modrovanje. "in nima težave z ljudstvom , ljudstvo ima težavo, ker je navajeno na previsoke standarde" ... Boš ti g. Koprivnikar čakal 3 na diagnozo in še 6 mesecev na operacijo, ko si boš poškodoval ramo. Čakal v bolečinah in spal zaradi njih po 2- 4 ure. si bil v trgovini tujega grosista , ko je otrok spraševal mamico in očita:," ali to tudi preveč stane, ? kaj pa to? , in to"?... ko so bili na oddelku s hrano ... Ne se sprenevedat, Marcel vas ni mogel naravnost vprašati, podpora vam je padla, ker tako kot vsi , ste obljubljali, da ne boste prodajali, pa prodajate vse. Ste samo še en slab nerazumljen gospodar -smc- Vprašajte ljudi na referendumu, kaj si mislimo o prodaji. Seveda vi ste bogovi, ki vedo vse , ljudstvo pa vam mora samo poslušno slediti. Želim Božji blagoslov , tistim, ki slabo ravnajo z nami. Vse se vrača
Območje s prilogami
Predogled videoposnetka CATASTROIKA Slovenian subtitles v YouTubu

CATASTROIKA Slovenian subtitles
Predogled videoposnetka UPOZORENJE SVIMA NA OPASNOST!!! v YouTubu

UPOZORENJE SVIMA NA OPASNOST!!!
anon-333304 sporočil: 2
[#2487398] 30.12.14 08:17
Odgovori   +    0
čas vnosa: 29.12.14 13:30
To sporočilo je izbrisal avtor (03.01.2015 14:47)
anon-322865 sporočil: 3
[#2487437] 30.12.14 09:27
Odgovori   +    0
čas vnosa: 29.12.14 13:36
Vse kar ste napisali v tem pismo je žalostna resnica. Tudi sam sem podjetnik,ki se sprašuje popolnoma isto,saj sem tudi jaz začel iz nič in s pomočjo tujih bank, saj mi ta država ni ponudila nič, ampak potem pa znajo hitro prislonit svoj lonec.
Zato me zelo motijo nasprotniki tega pisma,ki neznajo drugega kakor nergati in pljuvati,saj ne premorejo toliko pameti,da bi mislili s svojo glavo kaj se šele zavedali v kakem breznu smo pristali, ali pa imajo povne žepe nakradenega denarja in jim je za drugo malo mar.Mogoće pa bi bil čas,da se podjetniki združimo,saj če znamo uspešno voditi svoja podjetja bi prav tako tudi vlado - saj imamo delovne navade in poštenost, ne pa ponarejene diplome.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8