Zasebnost
12 min
Intervju: takšne imajo pri Renaultu načrte z najmočnejšim hibridom doslej
1 ura
Kaj se dogaja po uvedbi novega prispevka, koliko ljudi ima zadržane zdravstvene pravice in morajo vse plačati iz žepa 6
2 uri
Nemški izvozniki maja nekoliko bolj optimistični
2 uri
Zakaj veter dviguje strehe in kako to preprečiti
2 uri
Kako poenostaviti upravljanje večoblačnih IKT-okolij (Oglas)
3 ure
Vrhunska briška vina na dobrodelni dražbi
4 ure
Direktorske limuzine postajajo eksotika 1
4 ure
O konkurenčnosti in razvoju slovenskih živilcev 1
4 ure
Prestižna poslovna priložnost v strogem središču Ljubljane, v poslovni stavbi SKB (OTP) (Oglas)
5 ur
Z digitalnimi dvojčki do boljšega upravljanja infrastrukture pametnih mest
5 ur
Velikokolesni skuter za skok iz cone avtomobilskega udobja
8 ur
German Business Outlook Improves as Economic Momentum Builds
8 ur
Najboljše junijske dražbe: stanovanja, zemljišča, pisarne, apartma v Šibeniku ...
14 ur
Energetski prehod: NGEN iz Žirovnice bo v Nemčiji gradil hranilnike energije za energetskega giganta Uniper
15 ur
Slovenija je v Alžiriji odprla veleposlaništvo, Sonatrach bo Geoplinu dobavljal več plina
15 ur
Najbolj brani članki danes
18 ur
Kaj se skriva v milijardah, ki bodo šle za obnovo po poplavah 1
19 ur
Reforma JPP: julija vklapljamo nov sistem upravljanja potniškega prometa. Bo kaj bolje in kako bo ob navalih upokojencev?
19 ur
Eksperimenti z zdravstvom 6
20 ur
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ... 2

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ali lahko sodobna ekonomija deluje etično?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.976
Zadnja sprememba: najobj 23.06.2011 11:07
[peterfrankl]
Hvala za vprašanje.
Se mi zdi, da Šrot ni pisal za Finance. Morda se motim, a zdi se mi, da ne, lahko preverim. Gremo naprej: meni se ne zdi prav, da se obregnete ob to, da so Finance dale Marku Kryžanowskemu možnost, da objavi svoj tekst. Dekleta in fantje, smo pač odprt časopis, vsi natančno vedo, kdo je Marko Kryžanowski, je razkrito. Ali želite, da uredniki nismo odprti, da smo upravitelji klubov ekskluzivizma? Ko je bi M.K. predsednik uprave Petrola, smo mu namenili mnogo kritičnih tekstov - v času, ko so ga drugi predvsem hvalili in se ga bali. Verjemite mi, da to ni bilo enostavno delo. Danes mu damo možnost, da kaj objavi. Pa tudi prej bi mu jo. Ni fer, da nas pozivate k cenzuri, pustite nam malo demokracije, spoštovani udeleženci demokratičnega foruma.
Vsem lep pozdrav,
Peter Frankl

... eh, pa saj jaz sploh nisam nikogar pozival cenzuri ampak ravno nasprotno ... jaz sem zgoraj napisal, da za uravnoteženje našega medijskega prostora predlagam, da namesto Boškota Hilda Tovšak nekaj napiše o odgovornosti managerjev do delavcev ...

... ja, in verjamem, da vaše delo ni enostavno ... khmm, še več ... verjamem, da je vaše delo težko, sploh ko morate poslušati ali brati komentarje zgroženih bralcev tistih člankov, kjer "kurve o poštenju" ...

... aja, če sem iskren, se jaz tudi ne spomnim, če je Boško v Finance one dni pisal sam ali pa so za njega pisali njegovi piarovci ali odvetniki ... no, pa saj to niti ni tako pomembno, ker sem Boškota zgoraj uporabil (zlorabil) samo za to, da sem lahko še Hildo zraven privlekel, ker ima ona tudi pravico, da kaj objavi, a ne ? ...


P.S.: sorry, ampak tukaj pač ne morem brez cinizma ... eh, pa ne se sekirat, ker sem sam itak samo en takšen anonimni forumski begavček, na katerega mnenje se res ni treba preveč ozirat ... ja, in Vam tudi lep pozdrav ...

... aja, pa lep pozdrav tudi totemu pizdeku tukaj nad mano, se razume ... khmm, ker on je stručko za logiko, ki gre nekako takole ... pizdek pije vodo, pa osel tudi pije vodo ... alzo, pizdek je osel ... no, sicer taka logika praviloma ne pije vode, ampak pizdek je pač izjema, ki potrjuje pravilo ...