Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Katastrofa, imenovana javni sektor

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8

anon-22053 sporočil: 2.869
[#735349] 05.03.10 11:46 · odgovor na: anon-166829 (#735288)
Odgovori   +    0
Priznam , jaz nisem poznal ne one z n ali brez n, a sem začutil, da je nekaj v zraku ...te je dolgo čakal -:). Pa kaj, če imajo svoje veselje , samo dokazujejo , kaj je za njih v življenju pomembno.Veš, mene taki sploh pretirano ne vznejevoljijo (krepijo svoj ego) ,bolj me spominjajo na one mulce, ki so morda zastavili vprašanje koliko m visoko skoči neka zverina s plenom težkim 30 kg -:) in onemeli, ko si priznal, da ti tega ne veš in da boš hvaležen za ta podatek.
Ampak jaz bi še vedno raje neko slovensko enostavno razlago. Menda jo je Ličen uporabil, da zadeve zvenijo bolj strokovno prepričljive.
anon-22053 sporočil: 2.869
[#735367] 05.03.10 11:59 · odgovor na: anon-119197 (#735314)
Odgovori   +    1
Jap,včasih je težje najti kot starš pravo-najbolj racionalno rešitev za svojega otroka, kot to lahko naredi zares neobremenjen tuj človek. Le človek mora biti ta pravi.Veš, včasih je treba otroka celo zaščititi pred preambicioznimi starši (nisem rekel,da si ti to, ke te ne poznam) , pa se morda da včasih to doseći samo s "podarjeno" oceno.Marsikaj se da oceniti.Tudi zato ta poklic ni vedno tako enostaven, kot ga neklateri vidijo, ko ocenjuje vse samo skozi neka svoja očala.
bc123a sporočil: 48.253
[#735437] 05.03.10 12:34 · odgovor na: anon-119197 (#735299)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bc123a 05.03.2010 12:36
[dalex]
> Iz prosvete sem šla prav zaradi tega, ker nisem več prenesla, da so učitelji svojo avtoriteto gradili na posmehu in poniževanju učencev zaradi njihovega neznanja in nevednosti.

Ne spremljam vajine debate posebej, ampak tole citirano se (je) res dogaja(lo)? Aktivno, med poukom, ali kako? Mogoce bolj kot saljiva izmenjava izkusenj med ucitelji? Mislim, da tega sam ne bi (in ne bom) toleriral in bi sel s tezko artilerijo nad profesorja in direktorja.
Jasno da se tega ne sme tolerirati. Vprasanje je, ali je ponizevanje nekoga ze to, da mu pritisnes cvek in ali je osnovna otrokova pravica da nikoli ne dobi negativne ocene?

Pa jebemo, dogajajo se nore stvari. Recimo da otroci ne smejo ponavljati, pa sploh ideje, da ne bi bilo vec negativnih ocen v srednji (!) soli. Da bi enostavno vsi naredili. Ne vem, po kaksni logiki je to ideja uciteljev? To so ideje nedojebanih teoretikov (prosto po EdiSce) z doktorskimi nazivi, ki celo solstvo drzijo za talca svojim teoretskim raziskavam.

Ja moj bog, pa kaj bos naredil z otrokom, ki ne dosega minimalnega znanja za doloceno stopnjo? Ne zna sestevati, pa ga bos spustil v naslednje leto, kjer se bo ucil mnoziti, potem ne bo znal ne mnoziti in ne sestevati, pa ga bos spustil na stopnjo, kjer se bodo ucili deliti, in tako naprej, dokler ne bos dobil polpismenega revcka z vsemi spricevali in diplomami...

S tem mu bos sele unicil moznosti za samostojno zivljenje, ne s tem, da bo dobil slabo oceno, ali pa ponavljal.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#735463] 05.03.10 12:46 · odgovor na: anon-22053 (#735349)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-166829 05.03.2010 12:55
[marjanhoma]
Ampak jaz bi še vedno raje neko slovensko enostavno razlago. Menda jo je Ličen uporabil, da zadeve zvenijo bolj strokovno prepričljive.
Ne vem kaj je mislil Ličen, pravzaprav me sploh ne zanima.

Zanimivo pa se mi je zdelo, da je ugotovil, da imamo sistev v sistemu.

To bi morala že davno ugotoviti, a nisem. Zdaj mi je jasno, da mora biti tako. Če želi vlada še naprej imeti glavno besedo v gospodarstvu, in naša politika je taka, mora imati za seboj državni aparat, ki jo pri tem podpira. Najlažje je krasti in ropati ljudstvo s pomočjo dobrega državnega aparata, ki ne občuti sistema kot ga občuti ljudstvo. In zato moraš imeti sistem v sistemu. Nujno je imeti dva sistema enega znotraj drugega, če hočeš ohraniti tretji sistem zase. Tak sistem so bili nadzorniki na plantaži sužnjev, valpeti pri fevdalcih, biriči pri cesarju, ...

Pri nas to ne morejo biti policaji ali vojaki, ker bi bilo preočitno, je pa lahko to ves državni aparat.

Glede besede redundanca pa tole:
- v italijanščini pomeni beseda redundance obilje in izhaja iz latinske besede
- v latinščini pomeni beseda redundantia poplava (overflowing, redundancy)

Torej bi jaz rekla, da je poplava nečesa obilje.

- pridevnik je izpeljanka, ki pomeni preveč obilja, preveč vsega, poplava besed; pa tudi lastnosti, ki so odvečne in nepotrebne, recimo presežki delovne sile med delavci.
- redundanca je lahko peto kolo, (nekdo ali nekaj, kar je nezaželeno in nepotrebno)
- redundanca je tudi nekaj kar je odvečnega, recimo ponavljanje dejanja po nepotrebnem, (delo, ki ga delaš, da je videti, da delaš)
- z redundanco imamo opravka tudi pri informatiki (ponavljanje sporočil, da se zmanjša verjetnost napak pri prenosu informacije, selektivne informacije, entropija ((teorija točnosti, natančnosti sporočilo), numerično merilo negotovosti izida, ker "signal vsebuje na tisoče bitov informacij"
- z redundanco v sistemu (elektronika) Sistem modelov, dvojnikov komponent, ki zagotavljajo možnosti ohranitve sistema v primeru odpovedi ene sestavine)

Upam, da sem ti bila kaj v pomoč. Z besedo sem se srečala pri informatiki tudi v sklopu komuniciranja in jo kot tako tudi predstavila. Sicer pa sam veš, da je pri prenosu neke informacije na drugega vedno pomembno, da se spustiš na nivo prejemnika, drugače ta ne bo razumel, o čem govoriš. Pri pogovoru iz oči v oči je to lahko, saj ti telesna govorica sporoča, kako tvoje sporočilo sprejema tvoj sogovornik. Na forumu tega ne vidiš, zato sama izberem besede glede na vtis, ki ga je name napravil nek forumaš.

Z nesramnimi in arogantnim, pač govorim nesramno in arogantno, saj drugačne govorice niti ne razume.
mimoidoci sporočil: 6.045
[#735482] 05.03.10 12:54 · odgovor na: anon-166829 (#735288)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: mimoidoci 05.03.2010 12:58
[Pia]
> [mimoidoci]
> Zanimivo, da si ob vsej svoji tolerantnosti in strpnosti na katero pogosto pozivaš, moj zapis sprejela skrajno negativistično. Zakaj tako? Bogata zakladnica znanja je vendarle kompliment.
>
> Ne vemo namreč vsi na izust da (citiram): "Redudanca pomeni varovalke, propravek entropije, zahtevati informacije, ukrep predvidljivosti v okviru nekih podatkov...."
>
> Jaz naprimer, sploh še nikoli nisem slišal za redudanco, ki jo ti zgoraj omenjaš in ločeno zapišeš vsaj petkrat. Torej besede redudanca res nisem poznal, vem pa za redundanco in ti ob tej priliki izrekam še kompliment za poznavanje redudance. A je to slabo, če sem prijazen?

Ni težko najti razloga, da se nekomu posmehuješ. S takim za lase privlečenimi razlogi, so ljudje tisočletja pobijali slabše od sebe; bolj neumne, bolj pokvarjene, preklete bedake patriotske, gnile naciste, enopartijske komuniste, bedne izdajalce, ponižne hlapce, kapitalistične grebatorje, neverne antikriste, ... Aleluja, alah je velik, udri po njih, jebat čemo jim mater!

Ni težko najti razlog za poniževanje. Glej ga bedaka nič ne zna, baha se s svojo vsevednostjo, vse je pokradel, kako grozno je oblečen, še teči ne zna, spet izziva, boji se samega sebe; i opet, pokazat čemo mi njemu. Tale nepismena krava se bo tu repenčila, mene bo zajebavala, nisem zastonj študiral, bo ona že videla, kdo je najpametnejši, jaz ji bom dal boga!

Ni težko biti pameten, če imaš vse druge za neumne.

Teže pa je biti strpen, spoštljiv, potrpežljiv, spodbujajoč, pojasnjujoč, analitičen, ... Tak bi moral biti človek, če bi želel, da zadeve funkcionirajo tudi, ko ni poleg njega. Ne moreš imeti nadzora povsod, ne moreš podpisati pogodbe z življenjem, bogom ali državo, da boš imel ti vedno prav. Zakaj ti misliš, da si jo?

In ko enkrat ugotoviš, da na svetu nisi samo ti, je enostavno preklicati pogodbo enostransko in na škodo drugega; potem pa ponudiš v zameno izgovor, s katerim naj se ta sprijazni in postaneš pokroviteljski. Zakaj se nisi držal svoje pogodbe, pojasnil zadevo in imel zopet najbolj prav kot vedno? Ne tebi to ne zadošča več. Ni dovolj, da imaš vedno prav, zadaj moraš še pokazati kaj to pomeni in zato vztrajno ponižuješ nasprotnika. Posmehuješ se mu, naj se ve, kdo je kdo in kaj si ti!

Zmotila sem se, izpustila sem črko n, in to večkrat. In zdaj? Koliko si ti pametnejši zaradi tega in koliko sem jaz neumnejša zato?

Ti si nezmotljiv, jaz pa ne. In tega nisem tudi nikoli trdila.

Sem zaradi tega človek na katerega je treba stopiti in ga s peto zariti v tla?

Iz prosvete sem šla prav zaradi tega, ker nisem več prenesla, da so učitelji svojo avtoriteto gradili na posmehu in poniževanju učencev zaradi njihovega neznanja in nevednosti. Zdaj pa od mene zahtevaš, naj bo strpna in prijazna do tebe, ki delaš prav to?

Boš še trdil, da si bil samo prijazen?


Dekle drago, ti se enostavno prevečkrat zmotiš in nato zelo burno odreagiraš. Krivdo vališ na druge, kriva si pa sama. Slog pisanja: "Kot sem že večkrat tule na forumu dejala in zapisala....." ti ni ravno v ponos. Pa razni napotki in definicije....., pa kreteni, tepci, debili in podobni dovtipi z dobom, s8t in ostalimi. Sem mar morda jaz v tem threadu provociral forumaše z boljšo definicijo redudance brez n od moje, ali si to počela ti? Zakaj si pa provocirala z definicijo tujke, ki je niti ne znaš zapisati, ne preveriti kako se zapiše?

Janezupizdeku si napisala: "Ti nisi Shaman, nimaš njegovega besednega zaklada, ne znaš tako oblikovati stavkov, da o briljantnem umu Shamana, o katerem pri tebi ni niti sledu, niti ne spregovorim! Če nimaš nič drugega pokazati, kot slabo posnemanje enega najboljših furomašev s Financ ter svojo nekulturo in nerazgledanost, si pri meni slabo naletel. Farbaj koga drugega."

Odličen misinterpretation dejanskega stanja izrečen v naglici, z ihto in v afektu. Taka si, jebiga, marjanhoma te kljub temu občuduje.

Drugače pa tvoja statistika na forumu govori sama zase: prijatelj od 5, ignoriran od 32. E draga moja, zamisli se raje nad to statistiko in nad minusi, ki te tako prizadanejo. Morda si pa iz prosvete morala oditi zaradi kake briljantne statistike in ne zaradi nekakšnega kvazi nestrinjanja s šolskim sistemom, ki ponižuje učence. Ti tudi ponižuješ forumaše, pobrskaj no malo po zgodovini in poglej svoje tekste, ocene, preštej prijatelje in množico, ki te ignorira. Skratka, stopi no že enkrat pred ogledalo, kokoš impulzivna.

P.S.: Raziskavo o tebi sem naredil takoj po tem, ko sem prebral tvojo zgornjo mojstrovino o meni in sem nehal biti prijazen.
anon-169640 sporočil: 1.426
[#735508] 05.03.10 13:03 · odgovor na: (#735496)
Odgovori   +    0
aleluja. ker bejbi je doktorila iz tega, da si fejk šaman
anon-166829 sporočil: 5.290
[#735538] 05.03.10 13:13 · odgovor na: mimoidoci (#735482)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-166829 05.03.2010 13:25
[mimoidoci]
Dekle drago, ti se enostavno prevečkrat zmotiš in nato zelo burno odreagiraš. Krivdo vališ na druge, kriva si pa sama. Slog pisanja: "Kot sem že večkrat tule na forumu dejala in zapisala....." ti ni ravno v ponos. Pa razni napotki in definicije....., pa kreteni, tepci, debili in podobni dovtipi z dobom, s8t in ostalimi. Sem mar morda jaz v tem threadu provociral forumaše z boljšo definicijo redudance brez n od moje, ali si to počela ti? Zakaj si pa provocirala z definicijo tujke, ki je niti ne znaš zapisati, ne preveriti kako se zapiše?

Janezupizdeku si napisala: "Ti nisi Shaman, nimaš njegovega besednega zaklada, ne znaš tako oblikovati stavkov, da o briljantnem umu Shamana, o katerem pri tebi ni niti sledu, niti ne spregovorim! Če nimaš nič drugega pokazati, kot slabo posnemanje enega najboljših furomašev s Financ ter svojo nekulturo in nerazgledanost, si pri meni slabo naletel. Farbaj koga drugega."

Odličen misinterpretation dejanskega stanja izrečen v naglici, z ihto in v afektu. Taka si, jebiga, marjanhoma te kljub temu občuduje.

Drugače pa tvoja statistika na forumu govori sama zase: prijatelj od 5, ignoriran od 32. E draga moja, zamisli se raje nad to statistiko in nad minusi, ki te tako prizadanejo. Morda si pa iz prosvete morala oditi zaradi kake briljantne statistike in ne zaradi nekakšnega kvazi nestrinjanja s šolskim sistemom, ki ponižuje učence. Ti tudi ponižuješ forumaše, pobrskaj no malo po zgodovini in poglej svoje tekste, ocene, preštej prijatelje in množico, ki te ignorira. Skratka, stopi no že enkrat pred ogledalo, kokoš impulzivna.
Vidim, da sem te odlično presodila. Hvala za tole sporočilo in potrdilo moje presoje.

Od kar sem prišla na forum, se forumaši pod vtisom Doba, ki trdi, da sem nora, trudijo vsem dopovedati, da taka res sem. Stalno mi očitajo, da sem lažnivka. Zakaj? Zato, ker tako trdi Dob!

Njegova beseda proti moji. Dob prav dobro ve, da ni tako, kot govori on. Skoraj pol leta sva imela vsakodnevne zaupne pogovore. Toliko časa je potreboval, da je čez noč ugotovil, da sem pokvarjena nora baba. Ko sem prišla na forum, je to vsem vneto razlagal. Zakaj ve le on. Sama tega ne bi nikoli storila. Nikoli nisem opravljala in niti ne bom. Ne bom pa dopustila, da me pokvarjenosti nekaterih, prestrašijo in spodijo s foruma, le zakaj. Zakaj bi nekomu, ki je nesramen do mene, delala še uslugo.

V vsem ostalem se ne mislim zagovarjati, ker mi zadošča, da poznam sama sebe, svoje sposobnosti in svoj značaj. To mi popolnoma zadošča.

Morda še to. Dobu sem hvaležna za njegove pogovore. On dobro ve, kaj je v tem času naredil zame. Zato bom Dobu kljub njegovim lažem, vedno hvaležna. Ne more mi ukazovati kakšen odnos naj imam do njega.

S forumsko statistiko si pa lahko rit obrišeš. Pazi, da te pri tem ne bo zabolela glava.

PS:
Morda samo še to. Ko sem dobivala minuse, sem na to opozorila Črta. Ne zaradi mene, mene minusi ne ganejo, saj ne vem kdo mi jih daje. Kaj pa vem ali ocenjuje mene, ali me samo provicira, ali pa dela po nalogu nekoga tretjega. Črta sem opozorila zaradi foruma, da bi popravil možnost, da mu nekdo na tak način sesuje forum. Kljub temu, da je vedel in videl, da sem v eni uri dobila okoli 2000 minusev, ni naredil ničesar. Temu ti praviš korekten odnos in profesionalnost. In temu ti rečeš dobra in pravična ocena forumaša.
mimoidoci sporočil: 6.045
[#735585] 05.03.10 13:35 · odgovor na: anon-166829 (#735538)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: mimoidoci 05.03.2010 13:42
[Pia]

Vidim, da sem te odlično presodila. Hvala za tole sporočilo in potrdilo moje presoje.

Od kar sem prišla na forum, se forumaši pod vtisom Doba, ki trdi, da sem nora, trudijo vsem dopovedati, da taka res sem. Stalno mi očitajo, da sem lažnivka. Zakaj? Zato, ker tako trdi Dob!

Njegova beseda proti moji. Dob prav dobro ve, da ni tako kot govori on. Skoraj pol leta sva imela vsakodnevne zaupne pogovore. Toliko časa je potreboval, da je čez noč ugotovil, da sem pokvarjena nora baba. Ko sem prišla na forum, je to vsem vneto razlagal. Zakaj ve le on. Sama tega ne bi nikoli storila. Nikoli nisem opravljala in niti ne bom. Ne bom pa dopustila, da me pokvarjenosti nekaterih, prestrašijo in spodijo s foruma, le zakaj. Zakaj bi nekomu, ki je nesramen do mene delala še uslugo.

V vsem ostalem se ne mislim zagovarjati, ker mi zadošča, da poznam sama sebe, svoje sposobnosti in svoj značaj. To mi zadošča.

Morda še to. Dobu sem hvaležna za njegove pogovore. On dobro ve, kaj je v tem času naredil zame. Zato bom Dobu kljub njegovim lažem, vedno hvaležna. Ne more mi ukazovati kakšen odnos naj imam do njega.

S forumsko statistiko si pa lahko rit obrišeš. In pazi, da te pri tem ne bo bolela glava.

Dobro si me presodila ja. Kot tedaj janezapizdeka (hvala pizdek, mam te rad tudi jaz) pa še post scriptum si namerno izbrisala po citiranju, ker govori ravno o tem, kdaj sem nehal biti prijazen.

Ne štekaš pa še vedno. Ni res, da le Dob ve, da si nora, in da nas je v to prepričeval. To, da si nora je zatečeno stanje - v to ni potrebno nikogar nikomur prepričevati. Vidim, da si mu težila tudi s privatno pošto he, he...

Škoda mi je fanta, pa tko lpo je znou o živlenu govort. Pa kuko lepe pesmi je pel (linkal). Pa u politki kok je vedu....
anon-22053 sporočil: 2.869
[#735658] 05.03.10 14:08 · odgovor na: mimoidoci (#735482)
Odgovori   +    0
Odličen misinterpretation dejanskega stanja izrečen v naglici, z ihto in v afektu. Taka si, jebiga, marjanhoma te kljub temu občuduje.
To veš, ali predvidevaš? Oboževanje kogarkoli je daleč od mene. Lahko pa se strinjam v nečem s tabo,lahko s Pio, lahko celo z napoleonom12. Če bi pozorno prebral moj post Pii , bi lahko spoznal, da sem omenil,da si jo dolgo "cvrl" z n...In ne morem se znebiti občutka , da si v tem zelo užival. Meni tvoje početje ni bilo všeč,mi tudi sedaj ni,a se nisem oglasil iz razloga, ker mi pomen besede ni bil znan, sem samo iz vsebine predvideval. Naju s Pio pa zelo,zelo veliko pogledov loči, morda jih imaš ti z njo več na skupnem imenovalcu kot jaz. Sicer pa zaradi tega, ne bom šel, brati nazaj tvojih postov. A o teh pogledih, se jaz raje zaradi narave mnogih ljudi na tem forumu skoraj ne izjasnjujem. Moj moto je : ni važno, kaj si drugi mislijo o meni, pomembno je, kar jaz vem o sebi. Zato, se mi pogosto s prepričanimi ni gnjaviti preveč. Toliko o meni. To,da pa ima Pia močno potrebo po samoobrambi, sem že zdavnaj opazil. Ampak veš,ko kateregakoli prebiram, se jaz vedno vprašam zakaj takšna stališča, zakaj takšen način pisanja....
Tukaj ne velja argument, tukaj velja rdeče ali modro . Enako sem opazil, da po vsej sili tu mrgoli ljudi, ki morajo imeti prav-težko si dovolijo, da ne bi imeli.
mimoidoci sporočil: 6.045
[#735831] 05.03.10 15:48 · odgovor na: anon-22053 (#735658)
Odgovori   +    1
[marjanhoma]
>Odličen misinterpretation dejanskega stanja izrečen v naglici, z ihto in v afektu. Taka si, jebiga, marjanhoma te kljub temu občuduje.

To veš, ali predvidevaš? Oboževanje kogarkoli je daleč od mene. Lahko pa se strinjam v nečem s tabo,lahko s Pio, lahko celo z napoleonom12. Če bi pozorno prebral moj post Pii , bi lahko spoznal, da sem omenil,da si jo dolgo "cvrl" z n...In ne morem se znebiti občutka , da si v tem zelo užival. Meni tvoje početje ni bilo všeč,mi tudi sedaj ni,a se nisem oglasil iz razloga, ker mi pomen besede ni bil znan, sem samo iz vsebine predvideval. Naju s Pio pa zelo,zelo veliko pogledov loči, morda jih imaš ti z njo več na skupnem imenovalcu kot jaz. Sicer pa zaradi tega, ne bom šel, brati nazaj tvojih postov. A o teh pogledih, se jaz raje zaradi narave mnogih ljudi na tem forumu skoraj ne izjasnjujem. Moj moto je : ni važno, kaj si drugi mislijo o meni, pomembno je, kar jaz vem o sebi. Zato, se mi pogosto s prepričanimi ni gnjaviti preveč. Toliko o meni. To,da pa ima Pia močno potrebo po samoobrambi, sem že zdavnaj opazil. Ampak veš,ko kateregakoli prebiram, se jaz vedno vprašam zakaj takšna stališča, zakaj takšen način pisanja....
Tukaj ne velja argument, tukaj velja rdeče ali modro . Enako sem opazil, da po vsej sili tu mrgoli ljudi, ki morajo imeti prav-težko si dovolijo, da ne bi imeli.

Pustiva vzajemne občutke. Moj občutek vajinega zavezništva in simpatij in tvoj občutek, da sem jo jaz cvrl in pri tem užival. Irelevantno. Drugače pa jaz pišem pretežno o poljudnih stvareh s fokusom na politiki in financah.
Endimion sporočil: 10.440
[#735918] 05.03.10 17:09 · odgovor na: mimoidoci (#735831)
Odgovori   +    1
hmmmm.. .tole (osebno) debato sem izpustil... jebat ga.. je treba delat, da zaslužiš za living...

Imam pa idejo.... kaj ko bi se omejili od osebnih, pa žaljivih in nepovezanih debat v forumu?

Mislim... sem že Pii predlagal... pejmo na pivo pa se smejmo... ne pa da se obmetavamo tukaj z pridevniki, ki nikomur ne pritičejo

Mimoidoči... pred letom si imel vojno z branetom okol vzajemcev in upravljanja.... te je kdaj takrat kdo nasadil z idejo da si debil?

Komentirajmo... navsezadnje smo tukaj en drugemu zgolj nick-name-i, in ne poznamo en drugega... ostalo pa naj ostane za real life, in ne nek virtualni forum... sprejmimo razlike, ker nas te bogatijo...

In Pia... tudi jaz še nisem slišal za pojem "REDUDANCA" ampak te zarad tega ne bom na križ pribil....

LP Endimion
anon-166829 sporočil: 5.290
[#737628] 08.03.10 08:30 · odgovor na: mimoidoci (#735585)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
Dobro si me presodila ja. Kot tedaj janezapizdeka (hvala pizdek, mam te rad tudi jaz) pa še post scriptum si namerno izbrisala po citiranju, ker govori ravno o tem, kdaj sem nehal biti prijazen.

Ne štekaš pa še vedno. Ni res, da le Dob ve, da si nora, in da nas je v to prepričeval. To, da si nora je zatečeno stanje - v to ni potrebno nikogar nikomur prepričevati. Vidim, da si mu težila tudi s privatno pošto he, he...

Škoda mi je fanta, pa tko lpo je znou o živlenu govort. Pa kuko lepe pesmi je pel (linkal). Pa u politki kok je vedu....
Tole je tvoja strpnost.
[mimoidoci]
Dekle drago, ... ... ..., kokoš impulzivna.
In tole tvoj poniževalni karakter forum.finance.si/?m=...441&single

Nikoli nisi bil strpen, ne do mene ne do drugih.

Včasih si mislim, poglej in to naj bi bil cvet slovenske intelligence? Prepotentni, nesramni, poniževalni, pokroviteljski, posmehljivi, vzvišeni ste nad vsemi in prostaško žaljivi do vseh drugače mislečih. Vi imate vedno prav. Kadar vam kdo ugovarja, se inteligentno spravite nanj z najbolj pocestnimi izrazi, kar jih je svet slišal. Krasno se vam zdi, če koga pošljete v kurec, ozmerjate z debilom in ga ignorirate, vi nenadkriljivi razumniki, vi boljša, bolj inteligentna rasa, kurčeva rasa.

Ne skrbi za Doba, bolj je trdoživ, kot si ti misliš. Lepo je znal govoriti o življenju in tudi o politiki je veliko vedel, množice so mu ploskale, rad je imel lepe pesmi; pa poglej, kako je končal ta veliki govorec - Hitler. Veliko ljudi mu je ploskalo, imel je štab svojih somišljenikov, pritepencev, ki so se mu klanjali in ubogali vsak njegov ukaz. Zmerjali in grozili so vsem ljudem, celemu svetu, pa še jim ni bilo dovolj, bili so žejni krvi. In so pili človeško. Vendar so bili tudi takrat oporečniki, ki so morali izginiti v tujini, če so želeli preživeti. Nekateri so celo preživeli. Celoten Hitlerjev štab na čelu z njegovo priležnico, pa ni dočakal svobode tistih, katerim so se za življenja posmehovali. Primerljivo?

Tako kot Hitler, se tudi ti že nekaj časa se pripravljaš, da boš šel v napad. Kar nekaj namigov si mi dal. Nisem se pustila sprovocirati, ker mi enostavno ni mar za take, kot si ti. Vse preveč ste arogantni, bistvo je nevidno vašim očem, srca pa itak nimate. Imate samo eno veliko požrešno rit s katero mislite in pljuvate po drugače mislečih. V glavi pa vam odmeva, da ste boljši, lepši, večji, bolj pametni, bolj izobraženi, ...

Na forumu vas je kar nekaj, ki ste slinasti od sladkih besed, ki jih namenjate drug drugemu za vsako figo, ostale pa ozmerjate, ob vsaki priložnosti. Malo sem se šla statistiko. Preverila sem na iskalniku kdaj in kolikokrat sem uporabila očitane mi besede. Poglej si. Takoj ti bo jasno, da si jih ti veliko, veliko večkrat napisal kot jaz. Pa še tiste, ki so se izpisale, so napisane, zaradi mojega naštevanja vaših lepih besed, kadar mi napišete kako res lepo misel in prijazno besedo.

Kaj dosti domišljije itak nimate pri tem. Spolni organ, spolni nagon, spolna potešitev in namig na duševno ravnovesje, je ves vaš domet.

Lepo pozdravljena vsa vaša ravbar komanda,

Pia


PS:
Nikoli ne brišem svojih sporočil in jih ne popravljam. Ne smiselno. Včasih popravim kako slovnično napako, če pa hočem popraviti vsebino, jo vedno dodam na koncu, kot post scriptum. Vprašala sem se, kdaj sem pri tebi kaj brisala. Kasneje sem ugotovila, da misliš, da sem namerno izpustila besede o prenehanju tvoje strpnosti. Pa nisem.

Prišla sem na forum, videla tvoj odgovor in se odločila, da ti sproti, ko berem, tudi pišem odgovor. Tako tvojega pripisa sploh nisem videla, ko sem ti pisala odgovor, ker si ga pripisal kasneje, ko sem jaz že imela odprto okence za odgovor in sem ti ga pisala. Sicer pa si se tako in tako že prej odločil, da mi boš dal vetra, zato pripis sploh ni važen.

Zakaj si pa ti izpustil moj pripis, v katerem razlagam o generiranju minusov?

PSS:
Tvoja razumnost je zelo omejena, če namiguješ, da sem razlago prekopirala iz slovarja. Misliš, da sem tako blesava, da imajo še moji slovarji napačne podatke? Ali pa sem po kopiranju popravljala vsako besedo posebej in ji brisala črko n?

PSSS:
Pa kaj, če sem se zafrkavala z Janezompizdekom? Sem morda žalila vašega firerja Shamana?

PSSSS:
Enfrice je najboljši pisec na forumu zdaj, ko ni več Doba, pa ga ima še enkrat več forumšev na ignorju kot mene.

Če ti to kaj pove?
anon-166829 sporočil: 5.290
[#737827] 08.03.10 10:20 · odgovor na: anon-119197 (#735299)
Odgovori   +    0
[dalex]
> Iz prosvete sem šla prav zaradi tega, ker nisem več prenesla, da so učitelji svojo avtoriteto gradili na posmehu in poniževanju učencev zaradi njihovega neznanja in nevednosti.

Ne spremljam vajine debate posebej, ampak tole citirano se (je) res dogaja(lo)? Aktivno, med poukom, ali kako? Mogoce bolj kot saljiva izmenjava izkusenj med ucitelji? Mislim, da tega sam ne bi (in ne bom) toleriral in bi sel s tezko artilerijo nad profesorja in direktorja.
Želela sem ti odgovoriti, pa je mimoidoči dal nekaj takih opazk, da sem mu žal dala prednost. Zdaj pa nima več smisla odgovarjati.

Saj veš; informacijska zaščita je največja prioriteta naše družbe.

Naredili smo veliko neumnosti, hočemo, da ostanejo skrivnost!
mimoidoci sporočil: 6.045
[#737896] 08.03.10 11:13 · odgovor na: anon-166829 (#737628)
Odgovori   +    0
[Pia]
> [mimoidoci]
> Dobro si me presodila ja. Kot tedaj janezapizdeka (hvala pizdek, mam te rad tudi jaz) pa še post scriptum si namerno izbrisala po citiranju, ker govori ravno o tem, kdaj sem nehal biti prijazen.
>
> Ne štekaš pa še vedno. Ni res, da le Dob ve, da si nora, in da nas je v to prepričeval. To, da si nora je zatečeno stanje - v to ni potrebno nikogar nikomur prepričevati. Vidim, da si mu težila tudi s privatno pošto he, he...
>
> Škoda mi je fanta, pa tko lpo je znou o živlenu govort. Pa kuko lepe pesmi je pel (linkal). Pa u politki kok je vedu....

Tole je tvoja strpnost.

>[mimoidoci]
>Dekle drago, ... ... ..., kokoš impulzivna.

In tole tvoj poniževalni karakter forum.finance.si/?m=...441&single

Nikoli nisi bil strpen, ne do mene ne do drugih.

Včasih si mislim, poglej in to naj bi bil cvet slovenske intelligence? Prepotentni, nesramni, poniževalni, pokroviteljski, posmehljivi, vzvišeni ste nad vsemi in prostaško žaljivi do vseh drugače mislečih. Vi imate vedno prav. Kadar vam kdo ugovarja, se inteligentno spravite nanj z najbolj pocestnimi izrazi, kar jih je svet slišal. Krasno se vam zdi, če koga pošljete v kurec, ozmerjate z debilom in ga ignorirate, vi nenadkriljivi razumniki, vi boljša, bolj inteligentna rasa, kurčeva rasa.

Ne skrbi za Doba, bolj je trdoživ, kot si ti misliš. Lepo je znal govoriti o življenju in tudi o politiki je veliko vedel, množice so mu ploskale, rad je imel lepe pesmi; pa poglej, kako je končal ta veliki govorec - Hitler. Veliko ljudi mu je ploskalo, imel je štab svojih somišljenikov, pritepencev, ki so se mu klanjali in ubogali vsak njegov ukaz. Zmerjali in grozili so vsem ljudem, celemu svetu, pa še jim ni bilo dovolj, bili so žejni krvi. In so pili človeško. Vendar so bili tudi takrat oporečniki, ki so morali izginiti v tujini, če so želeli preživeti. Nekateri so celo preživeli. Celoten Hitlerjev štab na čelu z njegovo priležnico, pa ni dočakal svobode tistih, katerim so se za življenja posmehovali. Primerljivo?

Tako kot Hitler, se tudi ti že nekaj časa se pripravljaš, da boš šel v napad. Kar nekaj namigov si mi dal. Nisem se pustila sprovocirati, ker mi enostavno ni mar za take, kot si ti. Vse preveč ste arogantni, bistvo je nevidno vašim očem, srca pa itak nimate. Imate samo eno veliko požrešno rit s katero mislite in pljuvate po drugače mislečih. V glavi pa vam odmeva, da ste boljši, lepši, večji, bolj pametni, bolj izobraženi, ...

Na forumu vas je kar nekaj, ki ste slinasti od sladkih besed, ki jih namenjate drug drugemu za vsako figo, ostale pa ozmerjate, ob vsaki priložnosti. Malo sem se šla statistiko. Preverila sem na iskalniku kdaj in kolikokrat sem uporabila očitane mi besede. Poglej si. Takoj ti bo jasno, da si jih ti veliko, veliko večkrat napisal kot jaz. Pa še tiste, ki so se izpisale, so napisane, zaradi mojega naštevanja vaših lepih besed, kadar mi napišete kako res lepo misel in prijazno besedo.

Kaj dosti domišljije itak nimate pri tem. Spolni organ, spolni nagon, spolna potešitev in namig na duševno ravnovesje, je ves vaš domet.

Lepo pozdravljena vsa vaša ravbar komanda,

Pia


PS:
Nikoli ne brišem svojih sporočil in jih ne popravljam. Ne smiselno. Včasih popravim kako slovnično napako, če pa hočem popraviti vsebino, jo vedno dodam na koncu, kot post scriptum. Vprašala sem se, kdaj sem pri tebi kaj brisala. Kasneje sem ugotovila, da misliš, da sem namerno izpustila besede o prenehanju tvoje strpnosti. Pa nisem.

Prišla sem na forum, videla tvoj odgovor in se odločila, da ti sproti, ko berem, tudi pišem odgovor. Tako tvojega pripisa sploh nisem videla, ko sem ti pisala odgovor, ker si ga pripisal kasneje, ko sem jaz že imela odprto okence za odgovor in sem ti ga pisala. Sicer pa si se tako in tako že prej odločil, da mi boš dal vetra, zato pripis sploh ni važen.

Zakaj si pa ti izpustil moj pripis, v katerem razlagam o generiranju minusov?

PSS:
Tvoja razumnost je zelo omejena, če namiguješ, da sem razlago prekopirala iz slovarja. Misliš, da sem tako blesava, da imajo še moji slovarji napačne podatke? Ali pa sem po kopiranju popravljala vsako besedo posebej in ji brisala črko n?

PSSS:
Pa kaj, če sem se zafrkavala z Janezompizdekom? Sem morda žalila vašega firerja Shamana?

PSSSS:
Enfrice je najboljši pisec na forumu zdaj, ko ni več Doba, pa ga ima še enkrat več forumšev na ignorju kot mene.

Če ti to kaj pove?

Skratka. Praviš, da je vsa moja arogantnost, večvrednost, brezsrčnost, nestrpnost do tebe in drugih (in kar je še takih okrasnih pridevkov) dokazana v eno leto in pol starem linku, kjer neko gospo vprašujem po tem, kaj je pravzaprav v postu želela povedati. Priznam, da je moj način v tem linku malček hudomušen, nič kaj hudomušno pa ni, da me ti zaradi tega in drugih napihljivih dejstev primerjaš s Hitlerjem.

In kaj naj na vse to poreče objektivni bralec najinih duelov?
Kdo od naju, da je shizofren...?


P.S.: Če bi bila rada - pri pisanju na forum - bolj duhovita, manj suhoparna, manj raztresena, manj pokroviteljska in manj zakompleksana, pripovedno močnejša, kredibilnejša, boljša v argumentaciji, zanimivejša in bolj priljubljena, ti dovolim, da še naprej proučuješ mojo forumsko zgodovino. Pri tem pa še posebej poudarjam, da je tale post scriptum namenjen izrecno in izključno le tebi in nikakor ne komu drugemu. Zato ga ne razteguj in ne posplošuj, kot je bil to primer v tvojem zgornjem tekstu. Skratka uči se, kar drugi večinoma že obvladamo.

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8