Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odgovor: Je Rodetov umik povezan z razvratom?

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

čarli sporočil: 13.178
[#1053729] 08.01.11 15:59 · odgovor na: (#1053728)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [čarli]
>
> Če si pravi liberalec si proti vojni;) Če se zavzemaš za vojne si konzervativec...

Sem proti vojni, ampak če te napadejo, se spodobi nazaj užgati, potem pa se iti k njim domov pretepati, ne?
A s tem da napadeš tujo državo? A ti slučajno veš koliko baz ima ZDA v tujini?
> Zaradi česa je cela evropa v vojni? A ti ne vidiš vzporednic eu z jugo. Eno samo siljenje, kaj je potrbno naresti, miljon regulacij...

Kdo je rekel, da je v vojni? Uporabil sem prihodnji pogojnik "Evropa je v vojni, ker so se obubožane nacionalne đamahirije med sabo sklofale za hrano, potem ko so uničile EU.".
Kdo je uničil EU? Poglej eu birokrate. So si lepo zvišal plače. Ja seveda za njih ni krize a ne;) Oni niso namreč več plebejci...

> A je zaustavitev imigracije ustavitev prostega pretoka delovne sile? Kaj pa če Farage misli predvsem na priseljence iz pakistana in indije, ki jih je tam ogromno?;)

Se strinjam, da je Farađe ena navadna nacionalistična in rasistična opica. Saj nikoli nisem trdil drugega.
Ja seveda ker pa te zaslepljena ideologija vodi. Migracije so problem zaradi tega ker spreminja kulturo neke nacije. In če migracijo vsiliš pride potem do problemov...
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1053730] 08.01.11 16:01 · odgovor na: anon-97761 (#1053572)
Odgovori   +    5
[posavski]
> [dob]
> Kaj je gnalo ljudi v Novi svet? Kaj jim Evropa ni dajala, pa so zato verjeli, da jim Novi svet bo?

mogoče pa so si želeli osvoboditve od klerofašističnega fevdalizma?
angleži?v klerofašizmu????a jih ni un sifilitik odrešu tega in zapenu vse kar se je dal..

kakšen drek od poznavanja zgodovine,ameriko so ustanovil ravno puritanci,najbolj fanatični med protestanti..
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1053732] 08.01.11 16:03 · odgovor na: anon-97761 (#1053578)
Odgovori   +    5
[posavski]
> [picikato]
> > [jani639]
> > > [picikato]
> > > Papež pometa pred cerkvenim pragom in prah se dviguje daleč naokoli. Za tiste, ki spremljajo vatikanske zadeve je bolje da si pokrijejo usta, da ne vdihnejo preveč škodljivega prahu in ne trosijo bacilov naokoli. Če ne bi bilo Trubarja pred 500 leti, ki nas Slovence je pisati in brati učil in pred tako cerkvijo je branil bi še danes ždeli lačni in nevedni sredi polja.
> >
> > trubar je že res pisal kar je pisal,vendar je bilo to dostopno ozkemu krogu ljudi,vsak ki pa vsaj malo pozna zgodovino pa se zaveda da so slovence učili brat in pisat predvsem duhovniki od 18. stoletja naprej,brez teh bi nas v 19. stoletju germanizacija požrla,to agresivno(drugega nam ni ostalo kot agresivnost) slovenstvo med preprostimi ljudmi je pripeljalo do tega da so se nemško govoreči prebivalci slovenskih dežel iz same jeze na cerkev množično prepisovali v protenstatizem...verjetno je tu kal takoimenovanih liberalcev in njihovega sovraštva do RKC
>
> Saj res, le od kod toliko sovraštva do Trubarja, da ga je RKC pregnala v svet in mu sežigala slovenske knjige z namenom, da bi bilo njegovo delo dostopno čim ožjemu krogu ljudi. Niso vsi duhovniki slepo sledili RKC in so brali Trubarja in posledice tega so njeni verniki zagotovo opazili.

in se sprašujem, od kod toliko sovraštva do naših pradedov, katerih svetišča Peruna in Vesne so porušili in vbetonirali v temelje cerkva, ki zdaj neobiskane samevajo na vsakem gričku, osvetljene z milijoni žarometov, brez najmanjšega spoštovanja do zvezd in ptic...
a ti bi svetišča peruna...pa sej jih imate v raznih krimskih in hudih jamah..ker moč krščanstva je bila ravno v tem da se je nehal žrtvovanje ljudi..sam,kolkr je videt ima perun še velik častilcev..
čarli sporočil: 13.178
[#1053737] 08.01.11 16:15 · odgovor na: (#1053733)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [čarli]
> > [NavadniNimda]
> > > [čarli]
> > >
> > > Če si pravi liberalec si proti vojni;) Če se zavzemaš za vojne si konzervativec...
> >
> > Sem proti vojni, ampak če te napadejo, se spodobi nazaj užgati, potem pa se iti k njim domov pretepati, ne?
>
> A s tem da napadeš tujo državo? A ti slučajno veš koliko baz ima ZDA v tujini?

Če ne bi bilo ZDA, bi se sedaj midva z gorjačami pogovarjala - in to v Ruščini.
A si zihr? A ti sploh veš zakaj je prišlo do 2. SV in zakaj se je hitler sploh zavihtel na oblast;) Če te neka država zaprosi za pomoč ji greš lahko pomagat. V tem ne vidim problema;) je pa drugo, če greš kao osvobajat in pol si 10 let tam....
>
> > > Zaradi česa je cela evropa v vojni? A ti ne vidiš vzporednic eu z jugo. Eno samo siljenje, kaj je potrbno naresti, miljon regulacij...
> >
> > Kdo je rekel, da je v vojni? Uporabil sem prihodnji pogojnik "Evropa je v vojni, ker so se obubožane nacionalne đamahirije med sabo sklofale za hrano, potem ko so uničile EU.".
>
> Kdo je uničil EU? Poglej eu birokrate. So si lepo zvišal plače. Ja seveda za njih ni krize a ne;) Oni niso namreč več plebejci...

Dej no, tkole zganjat fovšijo. A imaš raje naše oligarhe, za katere se sploh ne ve koliko so si povišali plače? Vidim, da rabite nekateri reality check.
Me ne zanimajo niti desni niti levi komunisti;) OK? Če kdo rabi reality check potem si ti vsekakor ti prvi v vrsti;) Ker je evidetno da živiš v EU pravljici in te ne zanimajo dejstva...

Preberi si še tole:A French Politician Has a Strong Entry in the Dumbest Thing Ever Said Contest
danieljmitchell.word...d-contest/

>
> >
> > > A je zaustavitev imigracije ustavitev prostega pretoka delovne sile? Kaj pa če Farage misli predvsem na priseljence iz pakistana in indije, ki jih je tam ogromno?;)
> >
> > Se strinjam, da je Farađe ena navadna nacionalistična in rasistična opica. Saj nikoli nisem trdil drugega.
>
> Ja seveda ker pa te zaslepljena ideologija vodi. Migracije so problem zaradi tega ker spreminja kulturo neke nacije. In če migracijo vsiliš pride potem do problemov...

Migracija je nastajala zato, ker so Angleži odšli iz Indije, še prej so jim pa pokazali dobrobiti civilizacije. Tega so si želeli tudi oni. Zadnja leta imajo, ZARADI GLOBALIZACIJE, tudi oni precejšen napredek na ekonomskem področju, in Indija se že skokovito razvija. Tudi Pakistan je stomilijonski in ko popucajo svojo extremistično navlako, se bodo tudi oni zbudili. Podobno, kot se je Indonesia.

Farađe se ubada s problemom, ki je bil, torej s takim ki ga ni (več). "Beating a dead horse", kot pravijo. Ali pa "water under the bridge". Ko ga yebe, škodljivca!
Kako to misliš? A pakitanci in indijci lahko sedaj vstopajo brez problemov v VB? Od kje tebi to? Da ne govorim o schengenu, ki praktično dela železno zaveso;)
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1053738] 08.01.11 16:15 · odgovor na: čarli (#1053666)
Odgovori   +    4
[čarli]
> [najobj]
> > [NavadniNimda]
> > Ni res Dorki22, nasedaš jim. Evroskepticizem je nacionalizem v svoji nabolj perverzni obliki, nacional-socializmu.
>
> ... čuj, EU je dobra samo za to, da se na tem prostoru ne bodo spet tako hitro stepli med sabo ...

Pa ravno zaradi EU se bodo kmal stepli. Počakaj da bo ena država rekla fuck off in ne bo plačla dolgov...

> ... khmm, za vse ostalo pa je eno veliko centralnoplansko skupnoskledarsko sranje, če mene vprašaš ...

lepo da se strinjamo:)

> ... ja, za katerega pa vseeno upam, da bo čim bolj dolgo zdržalo, ker se bodo sicer tukaj spet začeli veselo tepst med sabo, kot že tolikokrat dosedaj ...

V čem je point, če malo dlje zdrži EU? To je kot v zakonu kjer se zakonca ne razumeta. Gresta narazen čimprej, da slučajno ne pride še do kakšnega prepira z nožem:)
točn to..bolje prej ko potem ko so krožniki že poletel..ma ni šans da bi ostal vsi nerazbiti..

jaz vidim samo dve opciji..sranje da bo klanje in razpad,al popolno spremembo EU,kar je pa že bolj podobno kaki novi religiji,vera pač..
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1053739] 08.01.11 16:22 · odgovor na: anon-97761 (#1053725)
Odgovori   +    5
[posavski]
> [jani639]
> > [Maj]
> > > [s69t]
> > > > [Maj]
> > > > ... podari domu Malči Beličeve(narodni herojki, ki je delovala ravno v okolju okrog Goričan)
> > >
> > > zdaj mi je končno jasno, čemu komunisti tako očitno kot papige ena za drugo preferirajo to organizacijo, ko je govora o donacijah NGO ali pa odškodninah za težke duševne bolečine, ki naj bi bile nakazane v dobro tej organizaciji
> > >
> > > check & bookmark, še en kriterij prepoznavanja verskih levičarjev in članov Udbomafije
> >
> > Lepo, da sem te spet nekaj novega naučil.
> >
> > A ne bi bilo lepo, če bi se tudi cerkev zgledovala po teh komunistih, ki pomagajo temu domu in podarila dvorec Goričane otrokom ter se s tem vsaj malo odkupila za vse grehe.
>
> naj jim zoki podari lublanski grad..tem otrokom brez staršev..le kje so jih izgubili,huh..

a ti slučajno primerjaš bogastvo Vatikana z bogastvom mesta Ljubljane?
nemogoče,lublana ma jankovića, vatikan pa samo ratzingerja..
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053750] 08.01.11 16:47 · odgovor na: najobj (#1053564)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [dob]
> > [najobj]
> > ... aha, da bi pa RKC kaj naredila v smer, da bi jo ljudje sprejemali drugače ... ja, ta pa ne, to pa ne gre, se razume ...
> >
> > ... ja, razume pa se iz enega zelo preprostega razloga, ker se ji sladko jebe, kdo pri nas vlada, ker toti "rdeči dečki" v rdečih in črnih kiklah obvladajo svojo sceno v nulo ne glede na "oblast", kot se lepo vidi iz priloženega ...



> Hej, RKC je ločena od države! Ni ji treba nič narediti, da bi jo ljudje jemali drugače, ker jo lahko svobodno jemljejo tako, kot jo hočejo in nočejo. Če jim je pa kaj naredila, jo lahko tožijo, enako kot lahko vsakdo toži janšo, če mu je kaj naredil. Da bi pa sama po sebi RKC kaj naredila - ni ne dolžna, ne pozvana.
>
> Delati vtis, da če ne bi na oblasti bili komunisti, potem bi pa oblast zgrabila RKC, je res beden izgovor. Predvsem ni nobenega razloga, da komunisti še kar naprej držijo državo za goltanec in je ne spustijo. Tebi očitno ni jasno kaj je Država.


... čuj, kje si ti to prebral, o čem tukaj zgoraj pišeš, veš samo ti ... khmm, jaz sem komentiral tole tukaj spodaj s poudarkom na boldano, se razume ...


> [Miran77]
>hehe... berem komentarje, pa se mi zdi, da sm na forumu Mladine ali Dnevnika :) Ja, če še sploh kaj >lahko združi naše "libertarce" s komunajzarji, da si ga potem vzajemno mečejo na roke, je to lahko le >skupno in neminljivo sovraštvo do RKC. Heh, dragi moji, vidite, to je recept, po katerem nam bodo >komunajzarji še dolgo vladali, z ohranjanjem ravno tistih 10% prednosti, ki jo potrebujejo. Ko bo >treba, bodo le ustrezno pritisnili na vgrajeni nam gumbek "cerkev je sovražnik ", pa bodo šle v rdečo >maloro še ene volitve. Libertarci se bodo raje povezali s komunisti (farji nam pa že ne bojo vladali), >pa bomo spet tam, kjer čepimo že 60 let. Škoda, da moji libertarni kolegi ne doumejo, da je >manipuliranje z RKC zadnje in najmočnejše orožje, kar ga komunajzarji sploh še imajo na voljo. Ko se >bo sovraštvo do cerkve, danes del moderne slovenske folklore, uneslo vsaj do nivoja neke nežolčne, >nečustvene in predvsem objektivne kritike, bo s komunisti konec. Kot pa sodim po nekaterih tukajšnjih >komentarjih in odzivih nanje (zelo toplo je bil spet pozdravljen recimo en "še-več-bi-jih-blo-treba" >komentar) - se našim rdečkarjem za oblast ni treba bati. Imajo namreč ključ do srca slovenskega >človeka. In na ključu piše - sovraštvo.
>
>... aha, da bi pa RKC kaj naredila v smer, da bi jo ljudje sprejemali drugače ... ja, ta pa ne, to pa >ne gre, se razume ...
>
>... ja, razume pa se iz enega zelo preprostega razloga, ker se ji sladko jebe, kdo pri nas vlada, ker >toti "rdeči dečki" v rdečih in črnih kiklah obvladajo svojo sceno v nulo ne glede na "oblast", kot se >lepo vidi iz priloženega ...
>
>... khmm, ker oni niso tukaj, da bi bili od ljudi sprejeti, ampak so tukaj zato, da od ljudi >sprejemajo ...
>
>
>
>P.S.: čuj, pubec ... kam si te ti f šolo hode, ha ? ... ker f tote šole za pese al kak je že toti Rode >takrat reko, ti že nisi hodo, če mene fprašaš ...


... alzo, preberi še enkrat ... khmm, oni Miran77 je namreč združil komuniste in liberalce, če dobro vidim ... kdo potem pri nas sploh še ostane, ha ? ...


P.S.: itak pa jaz sploh nisem govoril o nobeni oblasti ... khmm, niti formalni niti oni drugi ... ampak sem pisal o tem, da je za to, da te nekdo sprejme, treba tudi nekaj narediti ... in če te ne sprejema tako, kot ti pričakuješ, je zelo verjetno, da si tudi ti naredil nekaj narobe ... khmm, ali pa ti vedno narediš vse prav, ha ? ...


pa še en P.S.: oni kurac fukjeni je spet editor razjebal, ampak ne grem zdaj še tega popravljat ...

Stari, spet si vse zdrekal, ker nič ne razumeš. Potem pa meni pisemca pišeš, da ne berem dobro.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053753] 08.01.11 16:49 · odgovor na: RTM (#1053570)
Odgovori   +    5
[RTM]
> [Maj]
> > [s69t]
> > > [Maj]
> > > ... podari domu Malči Beličeve(narodni herojki, ki je delovala ravno v okolju okrog Goričan)
> >
> > zdaj mi je končno jasno, čemu komunisti tako očitno kot papige ena za drugo preferirajo to organizacijo, ko je govora o donacijah NGO ali pa odškodninah za težke duševne bolečine, ki naj bi bile nakazane v dobro tej organizaciji
> >
> > check & bookmark, še en kriterij prepoznavanja verskih levičarjev in članov Udbomafije
>
> Lepo, da sem te spet nekaj novega naučil.
>
> A ne bi bilo lepo, če bi se tudi cerkev zgledovala po teh komunistih, ki pomagajo temu domu in podarila dvorec Goričane otrokom ter se s tem vsaj malo odkupila za vse grehe.

Za začetek naj SD, prej ZLSD, SDP, ZKS, ZKJ vrnejo vilo na Vrtači, kjer se šopirijo, prvotnim lastnikom.

To bo krasen zgled za vse ostale !

To bi bil res pravi začetek.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053755] 08.01.11 16:50 · odgovor na: anon-97761 (#1053578)
Odgovori   +    5
[posavski]
> [picikato]
> > [jani639]
> > > [picikato]
> > > Papež pometa pred cerkvenim pragom in prah se dviguje daleč naokoli. Za tiste, ki spremljajo vatikanske zadeve je bolje da si pokrijejo usta, da ne vdihnejo preveč škodljivega prahu in ne trosijo bacilov naokoli. Če ne bi bilo Trubarja pred 500 leti, ki nas Slovence je pisati in brati učil in pred tako cerkvijo je branil bi še danes ždeli lačni in nevedni sredi polja.
> >
> > trubar je že res pisal kar je pisal,vendar je bilo to dostopno ozkemu krogu ljudi,vsak ki pa vsaj malo pozna zgodovino pa se zaveda da so slovence učili brat in pisat predvsem duhovniki od 18. stoletja naprej,brez teh bi nas v 19. stoletju germanizacija požrla,to agresivno(drugega nam ni ostalo kot agresivnost) slovenstvo med preprostimi ljudmi je pripeljalo do tega da so se nemško govoreči prebivalci slovenskih dežel iz same jeze na cerkev množično prepisovali v protenstatizem...verjetno je tu kal takoimenovanih liberalcev in njihovega sovraštva do RKC
>
> Saj res, le od kod toliko sovraštva do Trubarja, da ga je RKC pregnala v svet in mu sežigala slovenske knjige z namenom, da bi bilo njegovo delo dostopno čim ožjemu krogu ljudi. Niso vsi duhovniki slepo sledili RKC in so brali Trubarja in posledice tega so njeni verniki zagotovo opazili.

in se sprašujem, od kod toliko sovraštva do naših pradedov, katerih svetišča Peruna in Vesne so porušili in vbetonirali v temelje cerkva, ki zdaj neobiskane samevajo na vsakem gričku, osvetljene z milijoni žarometov, brez najmanjšega spoštovanja do zvezd in ptic...

Ali res? Kje pa ste imeli ta svetišča?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053757] 08.01.11 16:55 · odgovor na: anon-97761 (#1053582)
Odgovori   +    6
[posavski]
> [dorki22]
> > [dob]
> Svoboda verovanja je ena od najpomembnejših svobod, kar jih je.
>
> Dob, to pa ne bo držalo. In prav to me moti, ko govorimo o svobodi do česarkoli. Potem je svoboda verovanja v komunizem enako legitimna. Ne obstaja bolj ali manj pomembna svoboda. Sicer bi to vsi radi, pa ne zaradi svobode.
>
> ALI SI SVOBODEN, AL PA NE.
>
> Če izraziš svojem mnenje, pa ti mnogo ljudi hiti razlagat, da si komunajzar, ali pa cerkvena miš, potem ti toti ljudje tvoje svobode ne privoščijo. Hočejo ti podtakniti svojo svobodo.
>
> Lp

posameznikova svoboda gre do svobode drugega. ko začne nekdo zajedati v mojo svobodo, imava problem.

cerkev kot vsaka kapitalna megakorporacija pač ima tisti gen za širjenje, ki se zajeda v svobodo neverujočih. iz tega potem nastane kolektivni problem.

Seveda. Zmanjša ti plačo in pokojnino. Pa še delo lahko zgubiš.
purinoli sporočil: 8.690
[#1053761] 08.01.11 17:08 · odgovor na: (#1053669)
Odgovori   +    5
[janezpizdek]
Čuj Puri, ne vem kakšne travme imaš ti sez RKC, jaz ti bom v odgovor dal samo to:

Do sedaj mi je komunistična fašistična kamarilja v formi eksproprijacijskih navzgor neomejenih reketov in absurdno visokoprogresivnih haračev, nasilno odvzela kevivalent cca 5 miljonov EUR prihodkov - beri premoženja, plus peneze, ki jih je plačal vsak povprečen Slovenec. Toti povprečni znesek pa tudi ni znesek ki ga ne bi dali pod vprašaj, kajti že ta je bil neupravičeno.

RKC pa niti centa.

No, kaj čeva zdaj midva s tem? A se lahko dogovoriva, da mi komunistična fašistična kamarilja vrne teh cca 5 mio in me poslej neha dodatno ropati, jaz se pa lotim razmišljanja o tem ali lahko tak kot ti zrelativiziram zadeve in rečem da sta RKC in Kompartija, seveda šele po na tak način predhodno korigirani kompartijski praksi, usiglih?

Da nea bova kot nekšna kurčeva materijalista, hehe, debatirala samo o šoldih, dajva malo obnoviti lekcijo. RKC me ne sili v cerkev k maši, niti mi otroka ne sili peti v zboru za cerkvene praznike, niti mi življenja ne ureja nasilno po cerkveni doktrini. Kompartija je silila mahati z zastavco ob obisku tovariša Tita in je še par mesecev nazaj imela zločinski namen mojega otroka v šoli zlorabiti da poje v zboru ob komunisitčnem spomeniku klavcem koder se proliferiara olepšana slika klavcev.

Razlika je, dragi moj Puri, drastična. Branko Đurić Đuro bi rekel: Drastićna, jarane, drastićna!
Nikakor pa ni useglih, pa da ga jebeš.

Zato ti men ne tu nažirat z "Good try". Ker jaz kot vidiš imam zadeve v nulo razpucaen in jebeno tenđibl argumentacijo, zato raje ne žlobudraj v to smer tako nemarno, pač pa začni s stavkom - "Ja shaman, razlika je drastična, RKC te nasilno ne ropa niti v karkoli sili, kompartija pa".

P: Ne hodim k maši, menim celo, da je to nedopustna blasfemija v formi malikovanja, in do RKC nisem slepo nekritičen, bognedaj, verjamem da entiteta, ki ji ljudje rečemo Bog je, a ravno zaradi komunističnega nasilja skrbno pazim, da je moje spoštovanje do vere drugih, verskih praks drugih, ki jim pomaga do duhovnega ravnotežja in vernikov ter cerkvenih organizacij vobče, brezmadežno in brezrezervno. Spoštujem jih v bistvu za deset stopenj bolj ravno zato, ker jih komunistična satanska sodrga tako zaničuje in je do njih tako agresivna. Eto, to ti je, dragi moj Puri.

LP shaman
Eh, Shaman, po pazljivem branju se mi šajna, da pravzaprav nisva daleč v tej v bistvu nepomembni zadevi ( saj sem še sam rekel, da bi četudi pingvin, branil pravice RKC v tem trenutku, če bi kdo enačil totalno bedo 65 let z današnjim vplivom RKC....). Mene samo vedno dvigne, če se relativizira en totalitarizem z drugim. Česar sicer tebi ne očitam, vendar sam najraje ne omenjam tega bančno-nepremičninsko-dušnega holdinga, ker hitro koga užalim. Vendar stavim svojo violino, da noben vernik RKC nikoli ne pomisli, s čim lahko užali pingvina po "veroizpovedi" he he.

Kar se tiče zaplenjenega denarja, sem 2000 tudi sam naredil poskus bilance. Pri konkretnem denarju sem krajši, kot ti, le na okoli 2-3 M, pri potencialnem pa si sploh ne upam računat. Po mojih postopkih se je naredilo preko 3.000 ton API v vrednosti >2 G€. Če bi takrat delal v EU ( Nimda, mir tam !), bi bil sicer enako srečen, kot danes, ampak mošnja Dementiostana bi bila manjša, moja pa veeečja he he. Priznam, RKC mi je pobrala zanemarljive peneze ( ne pa nič, ker plačujem njihove kurate, zavarovanje njihovih funkcionarjev etc), ampak ne delam si utvar, da bi mi pobrali podobne peneze, kot rdeči&roza, če bi imeli tak položaj v družbi, kot si ga želijo. Motiš se, nimam nobenih travm z njimi, celo prijatelja med župniki, vendar to ne spremeni mojega odnosa do totalitarcev.

Spoštovanje vere je tudi meni domače, nikoli pa spoštovanje do mafijskih holdingov. Nou meter of kalr. Blek is blek, infra is red. Dislajk ajder of dem. Torej takole imam v nulo razpucano jaz, ti pa malo drugače. Tebi redkokdaj repliciram, ker se s tvojo huronsko - herojsko borbo proti kradljivcem naše in potomcev imovine, zdravja in bodočnosti še kako strinjam in globok poklon za to od mene.

Sicer, pa kaj bi bil dialog med totalno enako mislečimi? Po mojem podbno, kot pogovor med tremi brkatimi ministricami v naši "vladi" o novih trendih pri kemikalijah za farbanje. Las in butastih volilcev he he.

Lep pozdrav, Purinoli
čarli sporočil: 13.178
[#1053763] 08.01.11 17:11 · odgovor na: (#1053747)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: čarli 08.01.2011 17:15
[NavadniNimda]
> [čarli]
>
> A si zihr? A ti sploh veš zakaj je prišlo do 2. SV in zakaj se je hitler sploh zavihtel na oblast;) Če te neka država zaprosi za pomoč ji greš lahko pomagat. V tem ne vidim problema;) je pa drugo, če greš kao osvobajat in pol si 10 let tam....

Ja, ziher sem. Ziher sem tudi, da če Hitler ne bi šel nad CCCP dne 22.6.1941, da bi prej kot v dveh letih napadli Nemčijo prav Rusi. BTW, a si ti kej seznanjen z dandanašnjimi približevanji Rusije EU? :) Tolk, da naumo lupetali o preteklih dogodkih, nad katerimi nimamo vpliva.
Jah po Suvorovu (knjiga IceBreaker) naj bi hitler prehitel stalina samo za dva tedna: Tukaj imaš več o tem:
trzisnoresenje.blogs...lomac.html
kaj hočeš povedat z Rusijo. A to da ima eu zahteva še vedno vize za ruse? zakaj ne bi vize ukinili vsem državam, ki niso v eu? A ti povem razlog zakaj se to ne zgodi;)

>
> Preberi si še tole:A French Politician Has a Strong Entry in the Dumbest Thing Ever Said Contest
> danieljmitchell.word...d-contest/

Sicer se strinjam, da če ne bi bilo Evropskih integracij, da bi bila Evropa v vojni sama s sabo. Baltik, Španija, Kosovo, Belgium, Italija na slovenskem Krasu, Makedonija z Albanijo, Grčija s Turčijo,... Moldavia z Romunijo, Mađarska z Romunijo,... Šele na koncu bi na veliko počilo med Nemčijo in Francijo. Ne obratno, kot namiguje zgorajšnje osebno in strateško irelevantno mnenje nekega tamle evroskeptika.
Aha, a ti kar predvidevaš da bi nastala vsesplošna vojna. In dokaz za to je kje?
Kot Slovenec vem, da bi v slučaju razpada EU imel na voljo samo dve nagravžni opciji:

A.) Samostojnost (pod JJ), ki bi ji hitro sledila prisilna uvedba naborniške vojske, nato vojna s Hrvaško, ali indefiniten stand-off. Zapiranje za carinskimi zidovi, skupnoskledarsko uničevanje zasebne gospodarske pobude.

B.) Re-yugoslovanizacija (pod ZKJ), ki bi ji hitro sledila prisilna uvedba naborniške vojske, nato zapiranje za carinskimi zidovi, skupnoskledarsko uničevanje zasebne gospodarske pobude.

Ne bi, hvala!
Ja, jaz pa ne bi rad poleg teh dveh zblojencev dobil na glavo še eu birokrate.Ampak tebe očitno oni nič ne motijo, ker so baje bolj razsvetljeni. Pa kje ti živiš?
> >
> > Farađe se ubada s problemom, ki je bil, torej s takim ki ga ni (več). "Beating a dead horse", kot pravijo. Ali pa "water under the bridge". Ko ga yebe, škodljivca!
>
> Kako to misliš? A pakitanci in indijci lahko sedaj vstopajo brez problemov v VB? Od kje tebi to? Da ne govorim o schengenu, ki praktično dela železno zaveso;)

Bolj se bo EU širila proti vzhodu, več bo lahko migracij. Do Pakistana je še dolga, napjrej je tu Moldova, Ukrajina, Gruzija, za razmisliti bo o Turčiji in nekoč tudi o Rusiji (pa Lukašenkota popucat čimprej). Schengen govori o ilegalnem priseljevanju, ne pa o domnevni rasistični histeriji, ki jo zganja identitetnež Farađe. Ne mešaj!
Ne schengen ustvarja novo železno zaveso, kdor ni v njem ;) Je pa zanimivo, da ne dovolijo sedaj bolgariji in romuniji. Spet francozi na delu...
anon-169378 sporočil: 945
[#1053768] 08.01.11 17:15 · odgovor na: anon-98210 (#1053322)
Odgovori   +    5
Nekdo je bil tov. Adolf Hitler, prijatelj naših komunistov. Nemško, rusko, slovensko, italjansko, ni pomebno. Pomebno je da smo internacionalisti. V čast in slavo obiska prijatelja in soborca tov.Hitlerja v Mrb, so naši komunisti 26.aprila 1941 leta ustanovili Protiimperijalistično fronto, ki ga letno praznujemo 27.aprila. Hecno, a ne?
anon-169378 sporočil: 945
[#1053777] 08.01.11 17:35 · odgovor na: anon-19197 (#1053246)
Odgovori   +    1
[0129Pe2]
Zanimivo, da ni bilo nobenega odziva na članek v Mladini, ki je te zadeve opisoval zelo podrobno in podkrepljeno z drugimi viri?

Gre torej tudi v tem primeru za reexport preko Hrvaške, kot Kučanova Patria preko Finske!
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053782] 08.01.11 17:52 · odgovor na: čarli (#1053630)
Odgovori   +    7
[čarli]
> [hrvatini]
> Nekdo spodaj se ukvarja z nekaterimi pisuni, ki naj bi bili "liberalni"...Lepo vas prosim, kakšni liberalci neki !! V Sloveniji so bili do druge svetovne vojne, med vojno in po njej pa so pristopili (mnogi, ne vsi) h komunistom ! Zdaj v SLO govoriti o liberalcih je laž. nekaj jih gotovo je, kak Ljubo Sirc, toda koliko glasov pa je dobil, 1 do 2 % !!! Ti samozvani liberalci so drugače poimenovani komunisti, v političnem in človeškem pogledu enostavno DIVJAKI. O liberalnosti pri njih ni ne duha ne sluha. Gre za DIVJAKE, za katere je značilen egoizem, žaljenje drugih, katerim sicer predavajo o STRPNOSTI, to pa pojmujejo tako, da morajo biti drugi strpni do njih divjaštva...To kar t. im liberalci pisarijo o RKC, dr. Rodetu itd. je navadno primitivno, barbarsko divjaštvo....In za take divjake je ta oblast kot naročena. Če KGB vlade ne bi bilo, bi si jo za take divjake nekdo moral izmisliti...A ni v resnici tako, da vsak voli kandidate, politike, s katerimi se lahko identificira....Ker je tako, lahko hitro naredimo "posnetek" stanja duha v Sloveniji....Volivcev, pa tudi nevolivcev, ki so enako odgovorni za KGB vlado kot tisti, ki so jo volili....Koliko nas torej ostane demokratov, normalnih Evropejcev ???

Spet se nisi izneveril svoji ideologiji a ne:) Samo jj je edini pravi in zveličavni in mi liberalci mu bomo samo kradli glasove, če bomo kandidirali. Fuck off ok;) Da nisi ti slučajno tale stric v spodnjem linku, ki tudi samo v sds (seveda na čeku z jj kakopak) vidi alternativo komunistom:
Udbovec piše "proti" UDBI???
www.gibanje-ops.com/...rotiq-udbi

PS:Ni mi pa jasno kako so lahko desni komunisti alternativa levim komunistom?:)
Pa če se še tako napenjaš, ne moreš biti liberalec na osnovi antijanšizma. Taki ste samo kanon futer pri dnevnem obračunavanju z opozicijo (beri Janšo). Verjetno pa se imaš sam za nekaj večjega in bolj pomenbnega, tako zelo pomenbnega, kot je pomenbna tvoja podoba v ogledalu. Ko se odmakneš od ogledala tvoje podobe ni nikjer več, tako kot ni nikjer tvoje politične opredeljenosti. Je samo nastavljenost in vase zaverovanost. Skratka čar limone.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053789] 08.01.11 18:17 · odgovor na: anon-97761 (#1053660)
Odgovori   +    6
[posavski]
> [Aleister]
> > [marsonn]
> > Če bi bilo kaj pravice na tem svetu, bi vsa ta cerkvena navlaka samovšečnih brezdelnežev in lenuhov zgolj pridigala sama sebi. Nekje na zaprtem oddelku. Ker pa trgujejo z vraževerjem, si lahko privoščijo tudi dvorce na stara leta.
> >
> > Kaj niso njegova specialnost ravno pridige o skromnosti, lol?
>
>
> Ali si imel v mislih našo vlado, ker tale Rode nas Slovencev čisto nič ne stane, če nočemo, v nasprotju z našim predragim in uničevalskim vladarskim dvorom.

Cerkvena korporativna pošast najbolj uspeva v kapitalizmu in verjetno je tudi zato na veliko podpirala prepisovanje kolektivnega družbenega premoženja na privat žepe, sploh na račun denacionalizacijskih požrtij!

Ne vem, o čem govoriš. Toliko je bilo in je še požrtij, kot so jih imeli in jih še imajo naši tajkuni na račun denacionalizacije in ropanja državljanov brez pomoči cerkvene oligarhije, da jih še nihče ni preštel. Iz Slovenije je odteklo desetine milijard €, samo ne vem kje vidiš ti tu zraven cerkev.
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1053791] 08.01.11 18:26 · odgovor na: anon-226334 (#1053707)
Odgovori   +    6
[vojkothaler]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > Vau kakšna novica.
> >
> > Da je Rode videti tako kot tisti, ki ima rad mlade fantke sem napisal že ene sedem let nazaj.
> >
> > >
>
> Kaj pa ima Rode z Malči Beličevo? Raje se pozanimaj, kdo od njenih "tovarišev" jo je izdal.

Da pripada organizaciji, ki je ogromnemu številu otrok naredila nepopravljivo škodo.
Zato bi lahko za odpuščanje naredili nekaj v tem stilu, kot je predlagal Maj.
največja organizacija ki je programsko in organizirano največjemu številu otrok naredila nepopravljivo škodo je definitivno komunistična partija z vsemi njenimi derivati..

pa če ti je prav ali ne...
najobj sporočil: 32.021
[#1053794] 08.01.11 18:28 · odgovor na: anon-178479 (#1053750)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 08.01.2011 18:34
[Aleister]
> [najobj]
> > [dob]
> > > [najobj]
> > > ... aha, da bi pa RKC kaj naredila v smer, da bi jo ljudje sprejemali drugače ... ja, ta pa ne, to pa ne gre, se razume ...
> > >
> > > ... ja, razume pa se iz enega zelo preprostega razloga, ker se ji sladko jebe, kdo pri nas vlada, ker toti "rdeči dečki" v rdečih in črnih kiklah obvladajo svojo sceno v nulo ne glede na "oblast", kot se lepo vidi iz priloženega ...
>
>
>
> > Hej, RKC je ločena od države! Ni ji treba nič narediti, da bi jo ljudje jemali drugače, ker jo lahko svobodno jemljejo tako, kot jo hočejo in nočejo. Če jim je pa kaj naredila, jo lahko tožijo, enako kot lahko vsakdo toži janšo, če mu je kaj naredil. Da bi pa sama po sebi RKC kaj naredila - ni ne dolžna, ne pozvana.
> >
> > Delati vtis, da če ne bi na oblasti bili komunisti, potem bi pa oblast zgrabila RKC, je res beden izgovor. Predvsem ni nobenega razloga, da komunisti še kar naprej držijo državo za goltanec in je ne spustijo. Tebi očitno ni jasno kaj je Država.
>
>
> ... čuj, kje si ti to prebral, o čem tukaj zgoraj pišeš, veš samo ti ... khmm, jaz sem komentiral tole tukaj spodaj s poudarkom na boldano, se razume ...
>
>
> > [Miran77]
> >hehe... berem komentarje, pa se mi zdi, da sm na forumu Mladine ali Dnevnika :) Ja, če še sploh kaj >lahko združi naše "libertarce" s komunajzarji, da si ga potem vzajemno mečejo na roke, je to lahko le >skupno in neminljivo sovraštvo do RKC. Heh, dragi moji, vidite, to je recept, po katerem nam bodo >komunajzarji še dolgo vladali, z ohranjanjem ravno tistih 10% prednosti, ki jo potrebujejo. Ko bo >treba, bodo le ustrezno pritisnili na vgrajeni nam gumbek "cerkev je sovražnik ", pa bodo šle v rdečo >maloro še ene volitve. Libertarci se bodo raje povezali s komunisti (farji nam pa že ne bojo vladali), >pa bomo spet tam, kjer čepimo že 60 let. Škoda, da moji libertarni kolegi ne doumejo, da je >manipuliranje z RKC zadnje in najmočnejše orožje, kar ga komunajzarji sploh še imajo na voljo. Ko se >bo sovraštvo do cerkve, danes del moderne slovenske folklore, uneslo vsaj do nivoja neke nežolčne, >nečustvene in predvsem objektivne kritike, bo s komunisti konec. Kot pa sodim po nekaterih tukajšnjih >komentarjih in odzivih nanje (zelo toplo je bil spet pozdravljen recimo en "še-več-bi-jih-blo-treba" >komentar) - se našim rdečkarjem za oblast ni treba bati. Imajo namreč ključ do srca slovenskega >človeka. In na ključu piše - sovraštvo.
> >
> >... aha, da bi pa RKC kaj naredila v smer, da bi jo ljudje sprejemali drugače ... ja, ta pa ne, to pa >ne gre, se razume ...
> >
> >... ja, razume pa se iz enega zelo preprostega razloga, ker se ji sladko jebe, kdo pri nas vlada, ker >toti "rdeči dečki" v rdečih in črnih kiklah obvladajo svojo sceno v nulo ne glede na "oblast", kot se >lepo vidi iz priloženega ...
> >
> >... khmm, ker oni niso tukaj, da bi bili od ljudi sprejeti, ampak so tukaj zato, da od ljudi >sprejemajo ...
> >
> >
> >
> >P.S.: čuj, pubec ... kam si te ti f šolo hode, ha ? ... ker f tote šole za pese al kak je že toti Rode >takrat reko, ti že nisi hodo, če mene fprašaš ...
>
>
> ... alzo, preberi še enkrat ... khmm, oni Miran77 je namreč združil komuniste in liberalce, če dobro vidim ... kdo potem pri nas sploh še ostane, ha ? ...
>
>
> P.S.: itak pa jaz sploh nisem govoril o nobeni oblasti ... khmm, niti formalni niti oni drugi ... ampak sem pisal o tem, da je za to, da te nekdo sprejme, treba tudi nekaj narediti ... in če te ne sprejema tako, kot ti pričakuješ, je zelo verjetno, da si tudi ti naredil nekaj narobe ... khmm, ali pa ti vedno narediš vse prav, ha ? ...
>
>
> pa še en P.S.: oni kurac fukjeni je spet editor razjebal, ampak ne grem zdaj še tega popravljat ...
Stari, spet si vse zdrekal, ker nič ne razumeš. Potem pa meni pisemca pišeš, da ne berem dobro.

... eh, gospa Aleister, saj vi dobro veste, da jaz ne morem, da se ne bi skoraj vedno strinjal z vami ...

... khmm, ampak da ne bi zdaj preveč ugibal, kaj vse sem spet narobe razumel in ga mogoče spet kje polomil, bi vas lepo prosil, da mi vi to napišete ...

... ja, pa lepo po vrsti mi napišite, da bom lahko razumel napisano ... khmm, najprej citirajte stavek od Mirana77, potem mi napišite, kaj je Miran77 hotel v tistem stavku povedati, potem citirajte moj stavek in mi napišite, kje sem ga polomil, ker sem Mirana77 narobe razumel ... a je prav, gospa Aleister, ha ? ...

... no, potem ko bova Mirana77 tako lepo počasi obdelala, pa se bova na enak način lotila še doba, ker ste verjetno malo v naglici še njega zraven zmešali ... ja, čeprav bi se jaz na vašem mestu obeh lotil posebej, ker bi bilo potem meni vse skupaj bolj razumljivo, vam pa gre samo za to, da jaz ne bi spet ostal zmeden kot ponavadi ... saj mi boste pomagali, gospa Aleister, a ne ? ...

... ja, sicer bodo zlobni jeziki na tem forumu spet govorili, da ste se kot običajno obregnili ob moj prvi post, na katerega ste naleteli, ne da bi ga sploh prebrali, kaj šele da bi ga razumeli ...

... eh, pa kaj bi vam govoril, saj vi najbolje veste, kakšni so ljudje tukaj ... alzo, čakam na vašo pomoč ...
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1053796] 08.01.11 18:39 · odgovor na: čarli (#1053717)
Odgovori   +    5
> ja,kwa zdej?a svoboda odločanja početja s svojim telesom al neki napol..??odloč se,jebemu!

Kva ti ni spet jasno? A če pomagaš samomorilcu a se s tem vmešavaš v njegovo svobodo. Možno. Vendar bi ga še vedno probal prepričati oz rešiti. Mogoče mi bo JM ampak v najslašem primeru se bo lahko šel spet fentat. Ali pa se mi bo zahvalil, ker sem ga odvrnil oz rešil;) Bo šlo sedaj?

> samomorilcu pomagat,sej ja odolča sam kaj in kako,splav tud..kwa ma nerojen pamž za govort? ma ja mami pravico da ga fenta,zajedalca NJENEGA telesa!!!in nimaš kj pizdit če prodam ledvico enmu nagravžnmu mafijskemu bosu ki ma sto ljudi na duši..

Aha zdaj pa kaj ima nerojen pamž za govort. Ja seveda. Kje pa je meja kdaj otrok postane bitje? A imaš odgovor na to? In če prodaš svojo ledvico imaš do tega vso pravico. Če pa te k temu kdo prisili je pa že druga pesem. Samo ti tega kot ponavadi ne znaš razlikovati ;)

> ko bo džanki delu in si pošten zaslužu naj si šprica kokr če,sam vemo da tega v večini niso zmožni,medtem ko alkoholiki so..

Aha, seveda. Spet tvoje izkušnje a ne;) Naj dela đanki kar hoče. Če bo kradel, bo šel v zapor. Enako kot če bo alkoholik delal probleme in se pretepal. Kapiš?
ne bo šlo...ti bi malo mešano,nekje bi se vtikal v pričakovanju zahvale,ne zato ker je človek bolan ali uničen radi liberalnih jebivetrov,loh tud neliberalnih,nekje bi samomor z drogami pospeševal..magar pri otrocih,ker ti so ciljni element,ne stari biki,a je teb to jasn,osel trimotorni..ke si vidu kakega 40 letnika da se navleče na heroin????

simpl,otrok postane bitje z oploditvijo..ampak zakoni pravjo da ne..da je tist le skupek celic..čemu pol omejitev pri 12 tednih?pobijmo zajedalce v 8 mescu,sej ja gostiteljica odloča o svojem telesu!!!sej maš poln gobec te kvaziliberalne lajne..odločat o svojem telesu,ka se zdej to prav,1x loh,drugič ne??'fakof!!odloč se!!!ja,ledvico uni filipinci prodajajo ker jim tako paše,mah,mot jih mal pr scanju,in pol se rešjo tko,pa še pokasirajo mal,resda mal,ampak pustmo to trgu....in to vse ker odločajo o svojem telesu!!!


men se vsebolj zdi da ste si dal mal možganov odstrant v smislu te lajne o svobodnem odločanju o svojem telesu..
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1053802] 08.01.11 18:52 · odgovor na: anon-226334 (#1053707)
Odgovori   +    6
[vojkothaler]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > Vau kakšna novica.
> >
> > Da je Rode videti tako kot tisti, ki ima rad mlade fantke sem napisal že ene sedem let nazaj.
> >
> > >
>
> Kaj pa ima Rode z Malči Beličevo? Raje se pozanimaj, kdo od njenih "tovarišev" jo je izdal.

Da pripada organizaciji, ki je ogromnemu številu otrok naredila nepopravljivo škodo.
Zato bi lahko za odpuščanje naredili nekaj v tem stilu, kot je predlagal Maj.
Organizacija ni naredila nobene škode. Škodo so naredili posamezniki. Države, kjer se je to dogajalo so dolžne posiljevalce srpaviti pred sodišče. Zakaj jih niso? Zakaj niso Tita in udbašev postavili pred sodišče za medvojne in povojne poboje? Zakaj še vedno pobiti niso dobili svojih grobov?
Cerkev je pa že naredila svoje šole in vrtce, toliko kolikor ji je bilo dovoljeno. Pa Karitas je tudi njena dobrodelna organizacija, ki ni na tako slabem glasu kot RK, ki doniran denar raje daje tajkunom kot revežem.
anon-237972 sporočil: 256
[#1053806] 08.01.11 18:56
Odgovori   +    1
tip je redni udeleženec rave partyjev...hudoooo
čarli sporočil: 13.178
[#1053814] 08.01.11 19:25 · odgovor na: anon-178479 (#1053782)
Odgovori   +    1
[Aleister]
> [čarli]
> > [hrvatini]
> > Nekdo spodaj se ukvarja z nekaterimi pisuni, ki naj bi bili "liberalni"...Lepo vas prosim, kakšni liberalci neki !! V Sloveniji so bili do druge svetovne vojne, med vojno in po njej pa so pristopili (mnogi, ne vsi) h komunistom ! Zdaj v SLO govoriti o liberalcih je laž. nekaj jih gotovo je, kak Ljubo Sirc, toda koliko glasov pa je dobil, 1 do 2 % !!! Ti samozvani liberalci so drugače poimenovani komunisti, v političnem in človeškem pogledu enostavno DIVJAKI. O liberalnosti pri njih ni ne duha ne sluha. Gre za DIVJAKE, za katere je značilen egoizem, žaljenje drugih, katerim sicer predavajo o STRPNOSTI, to pa pojmujejo tako, da morajo biti drugi strpni do njih divjaštva...To kar t. im liberalci pisarijo o RKC, dr. Rodetu itd. je navadno primitivno, barbarsko divjaštvo....In za take divjake je ta oblast kot naročena. Če KGB vlade ne bi bilo, bi si jo za take divjake nekdo moral izmisliti...A ni v resnici tako, da vsak voli kandidate, politike, s katerimi se lahko identificira....Ker je tako, lahko hitro naredimo "posnetek" stanja duha v Sloveniji....Volivcev, pa tudi nevolivcev, ki so enako odgovorni za KGB vlado kot tisti, ki so jo volili....Koliko nas torej ostane demokratov, normalnih Evropejcev ???
>
> Spet se nisi izneveril svoji ideologiji a ne:) Samo jj je edini pravi in zveličavni in mi liberalci mu bomo samo kradli glasove, če bomo kandidirali. Fuck off ok;) Da nisi ti slučajno tale stric v spodnjem linku, ki tudi samo v sds (seveda na čeku z jj kakopak) vidi alternativo komunistom:
> Udbovec piše "proti" UDBI???
> www.gibanje-ops.com/...rotiq-udbi
>
> PS:Ni mi pa jasno kako so lahko desni komunisti alternativa levim komunistom?:)

Pa če se še tako napenjaš, ne moreš biti liberalec na osnovi antijanšizma. Taki ste samo kanon futer pri dnevnem obračunavanju z opozicijo (beri Janšo). Verjetno pa se imaš sam za nekaj večjega in bolj pomenbnega, tako zelo pomenbnega, kot je pomenbna tvoja podoba v ogledalu. Ko se odmakneš od ogledala tvoje podobe ni nikjer več, tako kot ni nikjer tvoje politične opredeljenosti. Je samo nastavljenost in vase zaverovanost. Skratka čar limone.
Opa tovarišica Aleister, pa ne da si še ti postala psihologinja:) Praviš torej, da če si antijašist, da ne moreš biti liberalec. A to ti resno?:) Neverjetni ste verniki od jj. Še dobro da me nisi spet obtožila za komunista:) No kakorkoli že, tvoj bog jj je dokazano komunist. Vem da resnica boli, vendar se ji nikoli ne da ubežati...
čarli sporočil: 13.178
[#1053823] 08.01.11 19:43 · odgovor na: anon-202104 (#1053796)
Odgovori   +    0
[jani639]
> > ja,kwa zdej?a svoboda odločanja početja s svojim telesom al neki napol..??odloč se,jebemu!
>
> Kva ti ni spet jasno? A če pomagaš samomorilcu a se s tem vmešavaš v njegovo svobodo. Možno. Vendar bi ga še vedno probal prepričati oz rešiti. Mogoče mi bo JM ampak v najslašem primeru se bo lahko šel spet fentat. Ali pa se mi bo zahvalil, ker sem ga odvrnil oz rešil;) Bo šlo sedaj?
>
> > samomorilcu pomagat,sej ja odolča sam kaj in kako,splav tud..kwa ma nerojen pamž za govort? ma ja mami pravico da ga fenta,zajedalca NJENEGA telesa!!!in nimaš kj pizdit če prodam ledvico enmu nagravžnmu mafijskemu bosu ki ma sto ljudi na duši..
>
> Aha zdaj pa kaj ima nerojen pamž za govort. Ja seveda. Kje pa je meja kdaj otrok postane bitje? A imaš odgovor na to? In če prodaš svojo ledvico imaš do tega vso pravico. Če pa te k temu kdo prisili je pa že druga pesem. Samo ti tega kot ponavadi ne znaš razlikovati ;)
>
> > ko bo džanki delu in si pošten zaslužu naj si šprica kokr če,sam vemo da tega v večini niso zmožni,medtem ko alkoholiki so..
>
> Aha, seveda. Spet tvoje izkušnje a ne;) Naj dela đanki kar hoče. Če bo kradel, bo šel v zapor. Enako kot če bo alkoholik delal probleme in se pretepal. Kapiš?

ne bo šlo...ti bi malo mešano,nekje bi se vtikal v pričakovanju zahvale,ne zato ker je človek bolan ali uničen radi liberalnih jebivetrov,loh tud neliberalnih,nekje bi samomor z drogami pospeševal..magar pri otrocih,ker ti so ciljni element,ne stari biki,a je teb to jasn,osel trimotorni..ke si vidu kakega 40 letnika da se navleče na heroin????
O čemu ti spet? Kaj malo mešano? Daj bodi malo konkreten. A če nekomu rešim življenje posegam v njegovo svobodo? Res, da mu posegam v njegovo svobodo vendar to dela čisto iz moralnih etičnih razlogov in ja mogoče bi bil zaradi v anarhokapitatlističnemu svetu celo obtožen, da sem kratil svobodo, vendar bi to še vedno storil če bi videl da nekdo hoče narediti samomor. A bo šlo zdaj? BTW A bi ti samomorilcu rekel, kaj še čakaš?

simpl,otrok postane bitje z oploditvijo..ampak zakoni pravjo da ne..da je tist le skupek celic..čemu pol omejitev pri 12 tednih?pobijmo zajedalce v 8 mescu,sej ja gostiteljica odloča o svojem telesu!!!sej maš poln gobec te kvaziliberalne lajne..odločat o svojem telesu,ka se zdej to prav,1x loh,drugič ne??'fakof!!odloč se!!!ja,ledvico uni filipinci prodajajo ker jim tako paše,mah,mot jih mal pr scanju,in pol se rešjo tko,pa še pokasirajo mal,resda mal,ampak pustmo to trgu....in to vse ker odločajo o svojem telesu!!!
Poln gobec je tebe o represiji, čeprav se tega niti ne zaveš. Enkrat si proti komunistom, drugih jih pa podporaš z vsemi štirim. Ok?
In gostiteljica ne odloča o svojem gostu, ker nima pravico ubiti človeško bitje. A si sploh prebral link, ki sem ga v prejšnem postu napopal? Dvomim, ker ne bi spet pisal take neumnosti. No pa saj tebe dejstva itak ne zanimajo a ne. Smo to vidli že pri drogah, ko te linki niso zanimal...

men se vsebolj zdi da ste si dal mal možganov odstrant v smislu te lajne o svobodnem odločanju o svojem telesu..
In to so tvoji argumenti a ne;) Ko ne moreš paritrati se začne diskredetirati vse povprek. No pa saj me taki kot si tine presenečate. Vse aplicirate na svoje izkušnje in bog ne daj da bi iz te kletke kaj vn pogledali. Bi bil prevelik šok ko bi dojeli da so imeli narobe...
čarli sporočil: 13.178
[#1053827] 08.01.11 19:59 · odgovor na: (#1053821)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [čarli]
>
> Jah po Suvorovu (knjiga IceBreaker) naj bi hitler prehitel stalina samo za dva tedna: Tukaj imaš več o tem:
> trzisnoresenje.blogs...lomac.html

Kdor pozna sam potek vojne, ve, da Rusija niti približno ni bila pripravljena za obrambo, niti za kakršen koli organiziran napad na armadnem ali višjem nivoju. To je zmogla šele s 5. decembrom 1941, vendar le kot ofenzivni protinapad in še to zaradi številčne in materialne prednosti, ter prednosti kratkih komunikacijskih linij tik pred Moskvo, Leningradom in Rostovom. Dva tedna je bullšit, dve leti je realno, da bi imela kvalificirano moč, kar je kasneje dokazala pred Štalingradom.
A si prebral knjigo da si upaš trditi te stvari? Verjetno spet pišeš kar je teb všečno a ne;)
> kaj hočeš povedat z Rusijo. A to da ima eu zahteva še vedno vize za ruse? zakaj ne bi vize ukinili vsem državam, ki niso v eu? A ti povem razlog zakaj se to ne zgodi;)

Rusi komplicirajo z nekimi carinami zadnje cajte. Sicer je IZJEMNO veliko dogajanja na relaciji Nemčija-Rusija. Tole podpiramo vsi tisti, ki si ne želimo prehitre dominacija s strani Kitajske.
O kakšni dominaciji to ti? A nisi kao liberalec? Če si te to ne bi smelo skrbet;) Sploh pa kitajska bo se razpočla...
>
> Aha, a ti kar predvidevaš da bi nastala vsesplošna vojna. In dokaz za to je kje?

V celotni zgodovini ne-integrirane Evrope.
Aha, ja pa res. Kaj pa yuga? A ona pa ni bila je bia intergrirana? Kaj pa sz? sam teb pa res ni jasno, a integracija ne pomeni ničesar samo po sebi. To je isti kot da bi rekel da s poroko pa ne pride več do nobenih problemov in težav. Se pravi naj žrtev (beri mi in kup drugih držav) kar naprej se pusti pretepati tiranu (francija).
>
> Ja, jaz pa ne bi rad poleg teh dveh zblojencev dobil na glavo še eu birokrate.Ampak tebe očitno oni nič ne motijo, ker so baje bolj razsvetljeni. Pa kje ti živiš?

Ja, raje imam EU birokrate kot SLO/YUGO birokrate. Če ne drugega zato, ker imam 300x večji trg ter precej moči na globalnem odru.
Aha torej nisi liberalec. Rajši imaš da ti ga uvali eu birokrat kot naš birokrat. Zanimivo, da se pustiš. Vidiš jaz pa se ne pustim nobenemu. Ko bom enkrat enemu pustil, se ne morem šteti za liberalca. A veš kaj je Benjamin Franklin rekel:
Those who would trade in their freedom for their protection deserve neither.
>
> Ne schengen ustvarja novo železno zaveso, kdor ni v njem ;) Je pa zanimivo, da ne dovolijo sedaj bolgariji in romuniji. Spet francozi na delu...

Ne dovolijo zato, ker še niso dosti naredili v borbi proti korupciji. To pomeni, da je tista tvoje železna zavesa precej porozna in ne zdrži kritičnega tehtanja.
Aha, sevda. Nisi naredili dovolj. Pa veš kdo je to rekel? A se ti kaj sanja? To je naredila francija, ki je največji nacionalist. Najbolj hecno je pa da jim ti nonstop držiš štango. kar nadaljuj. Imeli bomo enake davke kot francozi, ki niso daleč za nami....
anon-28790 sporočil: 114
[#1053828] 08.01.11 20:00 · odgovor na: anon-111975 (#1053278)
Odgovori   +    1
Nisem ne klerik ne komunist zato vedno izhajam samo iz dejstev ne pa iz kakršnihkoli trapastih ideologij.
čarli sporočil: 13.178
[#1053849] 08.01.11 20:33 · odgovor na: (#1053822)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: čarli 08.01.2011 20:35
[janezpizdek]
Čarli,

Relativiziranje na temelju špekulacije kaj bi bilo če bi bilo in to po tvojem mnenju, je škodljivo in iracionalno a tudi nefer do RKC.
To je tako, kot če bi pred sodiščem relativizirali zločin posiljevalca tako, da bi rekli, "gospod sodnik, ne štekate, ta pupa ima tako božanske joške in telo, da bi tudi vi posilili, če se bi znašli v položaju v kakršnem se je obtoženec, ki jo je napol pijano pomanjkljivo pokrito zagledal na kavču v dnevni".
A cerkev ni bila nikoli na oblasti?
Ja, komunisti oz. KPS in Janša oz. SDS in Bajuk oz. NSi so se s svojimi političnimi praksami že dezauvirali kot: Kreatorji doktrine in zakonodaje, ki je lopovsko-zajedalska (KPS oz. Bojda-Leva_Bojda-na-sredini) in kot benevolentni oportunistični ohranjevalci komunajzer-lopovsko-zajedalske zakonodaje in doktrine (SDS; NSi).
Ja saj so jj&co pokazali, da jim je socializem v krvi;) Saj s tem se strinjamo a ne?
Niti oni si med seboj niso "usiglih", ker eni so zakone in doktrino kreirali in na njih srdito insistirajo, drugi pa niso imeli mentalne in druge moči zlo odpraviti, oz. so podlegli mamljivosti sladkosti vladanja državi s prepolno kaščo, pa so dušo prodali [komunističnemu] hudiču. A ipak, efekti na nas davkozavezance so bili enaki in zato vse njih zaradi mene lahko celo po usegliharsko za tote konkretne zločine enako obsodiš. Ker so že, de facto in dokazano oboji storili dejanja plenilskega in boljševiško-etato-nasilnega-uravnilovksega zločina nad narodom!
Kako niso useglih, če pa enako razmišljajo kot komunisti. A rabiš še 4 leta za to?
Govoriti o RKC kot o politični stranki je nesmisleno in znanstveno nekorektno iz več razlogov. Funkcionira kot čisti red herring tudi.
Bilo je rečeno hipotetično. Kje je torej problem?
Prvič, to je po Ustavi in zakonih te države nemogoče. Skratka, vsaka nadaljna debata o tem je odveč.
Right, a ustave se ne da spreminjat?
Drugo, RKC je organizacija stara 2000 let, ki je že šla skozi fazo, ko je njena hijerahijska organizacija bila prepletena z, oz. del piramide posvetne oblasti. To doktrino je tako sama RKC opustila kot so tudi države v svoje Ustave bolj ali manj povsod zapisale zapovedano ločenost posvetne oblasti in RKC oz. vseh cerkva.
In kaj hočeš povedati? A je to merilo, da ne bi imeli harača?
Tretje, ja zavedam se, da kler RKC konkretno, a bogami tudi SPC, da o islamski cerkvi v recimo arabskih deželah niti ne govorimo, še kako ima ambicijo biti del celotnega političnega hepeninga in na družbo politično vplivati. Moj edini komentar je - sou fakin wot, kaj pa je s tem apriorno narobe?
Lej sam nimam nič proti cerkvi. Naj zaradi mene se tudi politično vpleta. Kot liberalec me to ne moti;) OK?
RKC konkretno, v praksi dokazano, to poskuša na legalen in zelo subtilen način. Kar je pravica teh ljudi, saj s tem da so duhovni niso ostali brez volivne pravice in brez pravice govoriti in misliti, ne smejo pa po Ustavi nastopiti recimo kot organizacija/politstranka "RKC" na volitvah, a tega niti ne počnejo. Nikjer, ne le pri nas!
Sem že prej napisal, da imajo pravico nastopiti;)
Sam sem zelo slabe volje v zvezi z devijacijami v RKC, ki se kažejo v formi patoloških oblik ekscesno ekstenzivnega grmadenja premoženja, nekak mi ne sede skupaj Kristusov nauk, Biblija in dvojna rola personala RKC, kot (1) dušnih pastirjev in (2) peneze kolektorjev in celo peneze mejkerjev.
Ja to kaže kako je cerkev v svojem bistvu sprevržena. Nima ničesar opraviti z Bogom;)
Slednje mi je odurno, ne morem pomagati. Aaaaaaaaaaameeeeeeeeeen!
A se o celtni RKC v vseh njenih aspektih nikakor ne da tako enodimenzionalno debatirati in z levo roko z vem opraviti.
Se strinjam. Je dosti ljudi dobrih, ki delujejo v cerkvah
RKC za določene zadeve peenze potrebuej že zato, ker ej značaj teh aspektov ohranjanje za človeško zicilizacijo in kulturo pomembnih artefaktov recicmo. TO ej dejstvo in nekdo bi za to mroal skrbeti tako ali tako.
Seveda v anarhokapitalističnem sistemu bi bilo to boljše urejeno;)
Skratka nimam odgovora, niti rešitve kako se poskrbi za fizične potrebe in finance verskih hramov in dušnih pastirjev, ki so samo ljudje kanede, hehe, če jim recimo po njihoviuh lastnih kanonih alo kanonih družbe ne bi bilo dovoljeno zbirati peneze od svojih vernikov, ki to dajejo prostovoljno, da se razumemo. (Komunistom nihče ne daja prostovoljno, kanede, komunisti odvzamejo nasilno!)
Seveda vse mora delovati na prostovoljni bazi oz je potrebno delati s soglasjem;)
Ravno zato, moram tudi tebe opomniti, da RKC, naj si je to s presežnimi penezi meni in ali milijonom ljudi odurno, ipak počne na legalne načine, tako kot vsi prostovoljni klubi in prostovoljna društva in prostovoljni prispevki članov po svetu funkcionirajo. Tudi odgovor na vprašanje legalno vknjižene lastnine, ki pripada temu "klubu" ni enoznačen, najmanj bi pa jaz recimo bil pripravljen podpreti kakšne komunajzarske revolucionarne eksproprijacijske nasilniške eksperimente in aspiracije v zvezi s temi zadevami.
No če cerkev zbira denar legalno je vprašanje;) Me pa to po pravici niti ne zanima...
Reči hočem, področje materijala v zvezi z RKC je ena sama kontroverza, ma komunajzer lopovi so zadnji, ki o tem smejo odpreti svoje požrešne grabežljive lopovske žnable, if ju nou vot aj miin. Bolj so za te zadeve poklicani kakšni ideološko neobremenjeni legalistični modri možje, če sploh kdo mimo vernikov samih, ki so kontributorji.
Ja sam a ni zanimivo. Cerkev ima pa največ povedati čez komuniste. Sama pa deluje po podobnem principu. Obe ideologiji drugo drugo hrani;)
Dovoli mi da sklenem tako - relativizacija, ki jo nudiš ne pije vode, ker že storjenim zločinom po realnih zločincih, ki še naprej delajo zlo, ti skušaš za pandan postaviti špekulativno virtualno nevarnost v formi papirnatega hipotetičnega zmaja s hipotetičnimi dejanji "kaj bi bilo, če bi bilo", medtem ko vsi vemo, da ni niti teoretičnih predpostavk da bi sploh lahko bilo.
Nikjer ni bilo relativizacije. Sem samo napisal, da bi delal enako kot so komunisti. Imajo pač enako ideologijo. To je dejstvo a ni res?
Pa ne se zdaj čisto v blato spustii in mi v to debato pritresi nebulozo trditve, da je NSi enako RKC tu v Sloveniji.
A sem kje to trdil oz namigoval, da je nsi isto kot rkc?
Ni preveč nežno niti vljudno, ma ne zdržim, zato ti bom kar rekel - če se ti tega zavedaš ali ne, iz tebe govori ideološka kontaminacija, ki si ji bil podvržen v deželi, v kateri še vedno rulajo tako komunisti kot komunistična doktrina in močna baražna komunistična agitpropaganda, zakoni in politpraksa, zlasti ko gre za lastninska razmerja in odnos do zasebne lastnine.
Lej iz mene govorijo liberalni nazori;) Bo šlo sedaj?
Ti se sicer zaradi mene lahko tolažiš, da je tvoja poza nekšna vzvišena nadpoza, ki je kao eto na verbalni ravni vsaj enako nad komunajzari in nad RKC, ma sorči stari, dezauvira te predimenzionirana municija, ki jo uporabljaš in v bistvu predimenzionirana hostilnost do papirnatega zmaja RKC, ki morda res sloni golj na do konca nepremišljeni in na nekorektno interpretirani, de facto in de iure situaciji v perimetru, a te to nič kaj bistveno ne opraviči.
Saj se nobenmu ne opravičujem;) Stojim pa za tistim kar sem prej zapisal;)
Ker komunajzarom je takšno relativiziranje v enako korist, če se čarli enačenja RKC loti tako da so mu vse ustavne okoliščine jasne in prezentne, ali pa ne.
Komunizem je kot yin in yang. Ena brez drugega ne more obstati;)
O tem mora vsak misliti, ko se loti relativiziranja in usegliharskega enačenja realnega zla in realno že operirajočih zlodejev s fatamorganami papirnatih zmajev, ki jih namerno hočejo videti tisti, ki se jim v obrambo, ali blaženje zločinov komunistov (nimam pojma odkod enim ta potreba!), rado prikazuje "kaj bi bilo če bi bilo" v zvezi z drugimi potencialnimi zlodeji.
Aha usegliharji again. A sem kdaj pisal v prid komunistom?
Ne pozabiti, da tvoja izjava vsebuje tudi naslednje sporočilo, ki ga zavestno, skorajda sem 100% prepičan, nisi želel odposlati: "Jebeš RKC in Janšo in kogakkoli drugega, itak bi usi kradli, če bi bili na mestu komunistov, zato kar pustimo komuniste naprej na oblasti.
Ja sem že večkrat zapisal, da jj in njegov dvor poznam kar dobro. In ja a jj ni kradel v trgovini z orožjem? Kdo sedaj koga opravičuje? Ti si ne moreš zbiti z glave, da je jj navaden manipulant. Briga me če zaradi tega mene označuješ za usegliharja. V bistvi sem celo ponosen, da sem, ker vem kakšna baraba je. Sem pa za to rabil lastno videnje. Nekateri niso niti tega rabili, in so vedeli da je palček in škrat eno in isto sranje. In za to jim seveda čestitam;) Bo pa zanimivo, ko boste spet jamral leta 2016 čez njega. No upam da pridejo liberalci na sceno že te volitve...
Če ne zaradi drugega, je najmanj zaradi tega tovrstno relativiziranje antinarodno in total iracionalno in ultimativno anti-demokratično. Pa vsakemu normalnemu državljanu nesprejemljivo tudi! Pa nenamerno oz. posredno konzervativno tudi. Ker posredno insistira na konzerviranju večne kontinuitete oblasti enih in istih, tistih v čigar korist se relativizira!
Še enkrat, jj je eno in isto sranje;)
Bolj te bi spoštoval, če odkrito rečeš, da te kraje in nategunjenja naciej od komunistov nič ne motijo in jih boš še naprej podpiral, kto pa abotno usegliharsko realtiviziranje, češ da je RKC pandan komuanzjer klepto-kamriljni kartelni kliki.
Spoštuj me kakor želiš;) Če ti niso znani moji nazori ti naj povem, da sem za anarhokapitalizem kakor sem že prej napisal. In to je odkrito rečeno;) In komunisti meni nso bili nikoli alternativa. Samo in zgolj le jj, dokler nisem ugotovil, da je isti kot palček. In ko bo palček padel bo tudi jj;)
LP shaman
LP
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1053858] 08.01.11 20:43 · odgovor na: anon-178479 (#1053720)
Odgovori   +    0
[Aleister]
Šefi pa grejo z njimi (nepremičninami) na ono stran, pa zato zate nič ne ostane. Kako hudo. Da so ti pa tvoji šefi ukradli pokojnino in se trudijo še, da ti jo zmanjšajo, te pa nič ne moti.
Glede na to, da sem izključno sam svoj šef, sem potem očitno tak kozel, da sem sam sebi ukradel penzijo.

Sicer pa človek je ravno na stara leta najbolj osamljen in nič lepšega ne bo, kot hoditi kam med ljudi do smrti-tepst te ne smejo, odpustit te ne smejo, torej hodiš lepo malce debatirat,...

Poznam človeka, ki je ob odhodu v penzijo postal tako zelo depresiven in brez vsakega smisla-da ga je pobralo v enem mesecu.
čarli sporočil: 13.178
[#1053862] 08.01.11 20:48 · odgovor na: (#1053835)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [čarli]
>
> A si prebral knjigo da si upaš trditi te stvari? Verjetno spet pišeš kar je teb všečno a ne;)

Ne, sem pa prebral eno kariolo knjig, med drugim tudi od Glantza. Tule nimaš šans. ;)
Lepo, torej ne želiš si novih spoznanj;) Zanimivo...
>
> O kakšni dominaciji to ti? A nisi kao liberalec? Če si te to ne bi smelo skrbet;) Sploh pa kitajska bo se razpočla...

To še ni razlog, da se razpoči tudi EU.
O razpočenju sem mislil v gospodarskem smislu. če bo politično bomo pa še vidli. Vendar zgodovina kaže, da se narodi slekoprej otresejo terorja, ker za teror nobeden noče več delati...
>
> Aha, ja pa res. Kaj pa yuga? A ona pa ni bila je bia intergrirana? Kaj pa sz? sam teb pa res ni jasno, a integracija ne pomeni ničesar samo po sebi. To je isti kot da bi rekel da s poroko pa ne pride več do nobenih problemov in težav. Se pravi naj žrtev (beri mi in kup drugih držav) kar naprej se pusti pretepati tiranu (francija).

Yuga je bila komunajzarski drek. Nobenega trga ni bilo, pač pa samoupravni socializem. Tisto je cicifuj.
Ja pa vendarle je bila integracija a ne;) Saj to je tebi všeč. Intergacija pa magari na silo...
> Aha torej nisi liberalec. Rajši imaš da ti ga uvali eu birokrat kot naš birokrat. Zanimivo, da se pustiš. Vidiš jaz pa se ne pustim nobenemu. Ko bom enkrat enemu pustil, se ne morem šteti za liberalca. A veš kaj je Benjamin Franklin rekel:
> Those who would trade in their freedom for their protection deserve neither.

I want freedom. If it ain't possible, then I want power. V tem vrstnem redu. Libertarec sem, in sicer 100%. To je seveda na idejno-teoretičnem področju in na področju osebne prakse. Na strateškem nivoju pa o tem ne bo možno razmišljati, dokler ni cel svet en globalen prostor. Ampak potem bo treba naprej (kolonizacija planetov) in verjetno spet ne bo cajta za razmišljati o tem.
Aha se pravi če nimaš svobode hočem imeti pa moč. ja zanimivo.
kar se pa tiče liberalizma pa ti moram povedati, da nimaš pojma kaj to je;) Tko pač je. Imaš do neke mere liberalna načela vendar pri nekaterih vprašanjih si hujši od levičarjev;)
>
> Aha, sevda. Nisi naredili dovolj. Pa veš kdo je to rekel? A se ti kaj sanja? To je naredila francija, ki je največji nacionalist. Najbolj hecno je pa da jim ti nonstop držiš štango. kar nadaljuj. Imeli bomo enake davke kot francozi, ki niso daleč za nami....

Francija je samo ena od teh, ki so to rekli (glede Romunie in Bolgarije). Samo ena!
A ni zadost? francija je namreč najbolj vplivna. Za jajca drži nemčijo in s tem celotno eu. Saj zato pa gre eu zu grund;)
Če bomo imeli take davke kot v Franciji, bo za nas to torej velik korak naprej. Sicer pa bi raje imel take davke kot Slovakiji.
Lepo da priznaš da imaš rad francoske davke. Zanimivo, da so tukaj na prvem mestu:
www.forbes.com/globa...index.html

davke kot Slovaki pa ne boš imel zaradi tega ker francozi ne bodo to pustili;) Oni imajo radi enako visoke davke. nekako kot imajo radi komunisti da so vsi enako revni;)
anon-234405 sporočil: 1.159
[#1053864] 08.01.11 20:49
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-234405 08.01.2011 20:51
G. Rodeta so vplivni krogi lansirali za bodočega Papeža. Seveda gre to, da je Slovenec marsikomu v nos. Po tej zadnji akciji je 1:0 za nasprotnike, a ne bo ostalo pri tem. Igra je dolga še 5 let.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1053865] 08.01.11 20:50 · odgovor na: anon-202104 (#1053708)
Odgovori   +    1
[jani639]
> [Maj]
> > [s69t]
> > > [Maj]
> > > ... podari domu Malči Beličeve(narodni herojki, ki je delovala ravno v okolju okrog Goričan)
> >
> > zdaj mi je končno jasno, čemu komunisti tako očitno kot papige ena za drugo preferirajo to organizacijo, ko je govora o donacijah NGO ali pa odškodninah za težke duševne bolečine, ki naj bi bile nakazane v dobro tej organizaciji
> >
> > check & bookmark, še en kriterij prepoznavanja verskih levičarjev in članov Udbomafije
>
> Lepo, da sem te spet nekaj novega naučil.
>
> A ne bi bilo lepo, če bi se tudi cerkev zgledovala po teh komunistih, ki pomagajo temu domu in podarila dvorec Goričane otrokom ter se s tem vsaj malo odkupila za vse grehe.

naj jim zoki podari lublanski grad..tem otrokom brez staršev..le kje so jih izgubili,huh..
A Ljubljanski grad je že kar Zokijev?
Od kdaj pa to?

Če pa tako gledava potem pa slabo spremljaš medije.

"Zoki" je ravno okrog Božiča podaril obnovljeno hišo Hospicu.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8