Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

slotrade sporočil: 362
..ja problém je v detajlih.Ker se mi je mudilo odpremiti 1 žel.cisterno iz ČR v SLO,stari logist mi šel v prisilko,z novim/SLO firma/ pa nisem še imel pogodbe in je zahteval predplačilo...šlo je za ušivih cca 1000 eur in zaradi nujnosti sem hotel plačati v gotovini.Računovodja me je poslal v banko z fakturo....obredel sem jih 4 i nobena ni hotela sprejeti denarjaČE NISEM NJIHOV KOMITENT???!!!...na koncu se me je računovodja Intereurope usmilil in sem lahko potrdilu vplačal gotovino in nujna pošiljka bila lahko takoj odpremljena/slučajno in na srečo sem bil v Ljubljani???!!!/
Pa še ena kratka "cvetka" iz Slovenske bogate prakse lovljenja kurjih tatov/ki to niti niso/:
prijatelj -diplomat je preko banke iz Prage poslal soprogi v Lj.2500.-eur.Soproga je bila na NLBju v Lj. kar nekaj časa "zasliševana...kaj je to ze endenar iz tujine?!"
/pošiljatel in prejemnik z enakim priimkom!!!/
Na tem istem NLBju pa se ni nihče vprašal kakšno blago se v miljonih plačuje na Ciper,Liechtenstein,Monaco,Delaware s strani tajkunov/...to so vendar "naši"/??






Tole bi rad poslal Mramorju in njegovim pametnjakovičem....

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen