Zasebnost

Strani: 1

Jaka1955 sporočil: 660
[#2582824] 21.02.16 23:05
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: Jaka1955 21.02.2016 23:09
kaj komplicirajo, če kupec naknadno plača z gotovino? Izpolnijo UPN s podatki kupca in ga vplačajo na pošti ali banki, pa bo plačilo prejeto na TRR.
Upajmo, da bodo kmalu volitve in bodo tile tepci odleteli v zgodovino in prišli "normalni", ki bodo ukinili to birokratsko neumnost. Volim vsako stranko, ki bo to obljubila v svojem programu!
Škodljivega bramorja pa za večno odstranit iz vsakršnih funkcij povezanih z denarjem in gospodarstvom.
slotrade sporočil: 362
[#2582985] 22.02.16 15:24
Odgovori   +    1
..ja problém je v detajlih.Ker se mi je mudilo odpremiti 1 žel.cisterno iz ČR v SLO,stari logist mi šel v prisilko,z novim/SLO firma/ pa nisem še imel pogodbe in je zahteval predplačilo...šlo je za ušivih cca 1000 eur in zaradi nujnosti sem hotel plačati v gotovini.Računovodja me je poslal v banko z fakturo....obredel sem jih 4 i nobena ni hotela sprejeti denarjaČE NISEM NJIHOV KOMITENT???!!!...na koncu se me je računovodja Intereurope usmilil in sem lahko potrdilu vplačal gotovino in nujna pošiljka bila lahko takoj odpremljena/slučajno in na srečo sem bil v Ljubljani???!!!/
Pa še ena kratka "cvetka" iz Slovenske bogate prakse lovljenja kurjih tatov/ki to niti niso/:
prijatelj -diplomat je preko banke iz Prage poslal soprogi v Lj.2500.-eur.Soproga je bila na NLBju v Lj. kar nekaj časa "zasliševana...kaj je to ze endenar iz tujine?!"
/pošiljatel in prejemnik z enakim priimkom!!!/
Na tem istem NLBju pa se ni nihče vprašal kakšno blago se v miljonih plačuje na Ciper,Liechtenstein,Monaco,Delaware s strani tajkunov/...to so vendar "naši"/??






Tole bi rad poslal Mramorju in njegovim pametnjakovičem....

Strani: 1