2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: AMD

Strani: 1

Dynisco sporočil: 909
[#3055437] 24.01.25 17:05
Odgovori   +    0
A ima še kdo morda kaj AMDja? Stalno dobivam neke "Korporacijske akcije-unofficial offer" pa nimam pojma za kaj gre.
Nobene cenovne ponudbe ni, same neke gluposti pisano vse z velikimi črkami. Pride pa to mail iz NLBja, zaščiten z geslom, tako, da ni neka nigerijska fora okrog dediščine.

Ve kdo mogoče kaj okrog tega?
FIskalnaFinta2 sporočil: 690
[#3055440] 24.01.25 17:48 · odgovor na: Dynisco (#3055437)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIskalnaFinta2 24.01.2025 17:49
Na borzi imaš AMDja kolikor imaš denarja.
Dynisco sporočil: 909
[#3055444] 24.01.25 18:42 · odgovor na: FIskalnaFinta2 (#3055440)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Dynisco 24.01.2025 18:43
Uf, ni to!!

Če ima še kdo AMD sprašujem, ker verjetno dobiva enaka obvestila in morda za razliko od mene ve za kaj se v teh "Korporacijskih akcijah" gre!?
0313EKINX sporočil: 1.106
[#3055471] 25.01.25 17:49 · odgovor na: Dynisco (#3055437)
Odgovori   +    0
[Dynisco]
A ima še kdo morda kaj AMDja? Stalno dobivam neke "Korporacijske akcije-unofficial offer" pa nimam pojma za kaj gre.
Nobene cenovne ponudbe ni, same neke gluposti pisano vse z velikimi črkami. Pride pa to mail iz NLBja, zaščiten z geslom, tako, da ni neka nigerijska fora okrog dediščine.

Ve kdo mogoče kaj okrog tega?
To je cisti nateg. Nek 2pametnjakovic" da ven ponudbo, da kupi doloceno stevilo delnic, po ceni, ki je 10% visja od trenutne trzne cene. Vendar je zadeva PAST. Ni casovne omejitve. Podpises, in potem cakas .... in s pogodbo si ujet. Ko cena te delnice zraste (zaradi inflacije ...) ti kupijo delnico in ti placajo. Takrat pa je cena te delnice lahko veliko visja od vrednosti, ki ti jo placajo po pogodbi.

Skratka, organizator "Korporacijske akcije" ne reskira nicesar. Caka in lovi naivne ofce
mimoidoci sporočil: 6.497
[#3055500] 26.01.25 13:20 · odgovor na: 0313EKINX (#3055471)
Odgovori   +    0
[0313EKINX]
> [Dynisco]
> A ima še kdo morda kaj AMDja? Stalno dobivam neke "Korporacijske akcije-unofficial offer" pa nimam pojma za kaj gre.
> Nobene cenovne ponudbe ni, same neke gluposti pisano vse z velikimi črkami. Pride pa to mail iz NLBja, zaščiten z geslom, tako, da ni neka nigerijska fora okrog dediščine.
>
> Ve kdo mogoče kaj okrog tega?

To je cisti nateg. Nek 2pametnjakovic" da ven ponudbo, da kupi doloceno stevilo delnic, po ceni, ki je 10% visja od trenutne trzne cene. Vendar je zadeva PAST. Ni casovne omejitve. Podpises, in potem cakas .... in s pogodbo si ujet. Ko cena te delnice zraste (zaradi inflacije ...) ti kupijo delnico in ti placajo. Takrat pa je cena te delnice lahko veliko visja od vrednosti, ki ti jo placajo po pogodbi.

Skratka, organizator "Korporacijske akcije" ne reskira nicesar. Caka in lovi naivne ofce
Kakšna bedarija.
Dynisco sporočil: 909
[#3055575] 27.01.25 15:31 · odgovor na: 0313EKINX (#3055471)
Odgovori   +    0
A, to je to!? Hvala za pojasnilo...

Strani: 1


vm-kiva