1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: domain: finance.si; status: pending_quarantine

Strani: 1

tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778297] 07.06.19 09:39
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: tilenrexi 07.06.2019 09:41
Čestitke za današnji razlog za izpad storitve! :)



domain: finance.si
registrar: HITROST.COM d.o.o.
registrar-url: www.hitrost.com
nameserver: woody.softnet.si (212.103.128.66,2a02:800:0:3::66)
nameserver: buzz.softnet.si (212.103.128.67,2a02:800:0:3::67)
registrant: G551201
status: pending_quarantine
created: 2001-11-13
expire: 2019-06-06
source: ARNES
Endimion sporočil: 11.230
[#2778300] 07.06.19 09:42 · odgovor na: tilenrexi (#2778297)
Odgovori   +    2
Nekdo je v Delavskem domu mal zaspal pri podaljševanju domene....

LOL
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778301] 07.06.19 09:47 · odgovor na: Endimion (#2778300)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: tilenrexi 07.06.2019 09:48
Definitivno 1st world problems :)

Ni mi sicer jasno, kako danes nekdo nima urejenega samodejnega podaljšanja domene, ko ima pa za naročnike samodejno podaljšanje naročnine, ki deluje BP. :)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2778303] 07.06.19 09:49 · odgovor na: tilenrexi (#2778297)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
Čestitke za današnji razlog za izpad storitve! :)



domain: finance.si
registrar: HITROST.COM d.o.o.
registrar-url: www.hitrost.com
nameserver: woody.softnet.si (212.103.128.66,2a02:800:0:3::66)
nameserver: buzz.softnet.si (212.103.128.67,2a02:800:0:3::67)
registrant: G551201
status: pending_quarantine
created: 2001-11-13
expire: 2019-06-06
source: ARNES
Mene "Žabec" obvesti dva meseca prej, da mi poteče domena in mi pošljejo predračun, potem me še nekajkrat opomnijo, dokler na koncu ne plačam.
Endimion sporočil: 11.230
[#2778308] 07.06.19 10:01 · odgovor na: tilenrexi (#2778301)
Odgovori   +    1
Saj so napisali, da "vzpostavljajo proces"

Kako učeno se lahko sliši dodajanje opomnika v outlook :)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778310] 07.06.19 10:08 · odgovor na: Endimion (#2778308)
Odgovori   +    0
Digitalizacija... :)
pobalin sporočil: 14.456
[#2778836] 11.06.19 09:48 · odgovor na: Endimion (#2778308)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Saj so napisali, da "vzpostavljajo proces"
Odgovor je enak "birokratskim blesarijam", nad katerimi se občasno prav vzhičeni razburjajo prav v tem mediju. :-)
Kako učeno se lahko sliši dodajanje opomnika v outlook :)
Lahko dodajo sto opomnikov v sto aplikacij, rezultat bo enak, če nekdo vse opomnike ignorira. Kot je napisal kolega 311684, za opominjanje skrbi že (svojega imena vreden) registrar in/ali register. Vsaj moje izkušnje so take.

Najbolj interesantno je, da so domeno podaljšali za eno samo leto. Pri ceni nekaj 10 evrov na leto je to zelo čudno za firmo, ki je vzpostavila nek soliden brend in se menda vidi vedno bolj digital(izira)no.
crt sporočil: 28.844
[#2778838] 11.06.19 10:01 · odgovor na: pobalin (#2778836)
Odgovori   +    0
[pobalin]
Najbolj interesantno je, da so domeno podaljšali za eno samo leto. Pri ceni nekaj 10 evrov na leto je to zelo čudno za firmo, ki je vzpostavila nek soliden brend in se menda vidi vedno bolj digital(izira)no.
v bistvu je to entirely irrelevant za vse nasteto :)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778839] 11.06.19 10:07 · odgovor na: pobalin (#2778836)
Odgovori   +    0
So sedaj pojačali. :))

Domena finance.si
Ustvarjeno 2001-11-13
Poteče 2025-06-06
Poteče čez 2187 dni
Status OK
pobalin sporočil: 14.456
[#2778840] 11.06.19 10:08 · odgovor na: crt (#2778838)
Odgovori   +    0
[crt]
v bistvu je to entirely irrelevant za vse nasteto :)
Je enoletni ciklus samo vzgojni postopek za odgovorno osebo, ki bo morala vsako leto skrbeti za pravočasno podaljšanje, ker je enkrat orenk zamočila?
pobalin sporočil: 14.456
[#2778841] 11.06.19 10:09 · odgovor na: tilenrexi (#2778839)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
So sedaj pojačali. :))
Opa! Saj bi napisal kaj o moči pobalinskih pripomb v kevdru, ampak bi to bilo zelo domišljavo. :-)))
crt sporočil: 28.844
[#2778844] 11.06.19 10:16 · odgovor na: pobalin (#2778840)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [crt]
> v bistvu je to entirely irrelevant za vse nasteto :)

Je enoletni ciklus samo vzgojni postopek za odgovorno osebo, ki bo morala vsako leto skrbeti za pravočasno podaljšanje, ker je enkrat orenk zamočila?
da se sploh pogovarjamo o tem, je nekaj takega kot tukajsnje globoke razprave o pomenu foruma za finance (veliko vec je razprav kot pomena).

nekdo je zajebal in potem zadevo na hitro resil. ce bi potem cez eno leto podaljsali, okej. ce zdaj X let ne bomo, okej.
pobalin sporočil: 14.456
[#2778848] 11.06.19 10:32 · odgovor na: crt (#2778844)
Odgovori   +    1
[crt]
(veliko vec je razprav kot pomena).
Hehe, a ni to bistvo biti foruma/šanka?
crt sporočil: 28.844
[#2778854] 11.06.19 11:07 · odgovor na: pobalin (#2778848)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [crt]
> (veliko vec je razprav kot pomena).

Hehe, a ni to bistvo biti foruma/šanka?
kakor za koga :)
anon-514918 sporočil: 2.327
[#2778929] 11.06.19 21:54 · odgovor na: tilenrexi (#2778297)
Odgovori   +    0
Po dnevih to računajo? Še dobro da ne po urah, tako kot kak ponudnik sistemov za HFT, po tako ene $80.000 na uro.

Uriah Heep.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778934] 12.06.19 01:32 · odgovor na: anon-514918 (#2778929)
Odgovori   +    0
Dobrih 10 eur na leto. Podaljšanje je bolj kot ne formalnost.

Strani: 1


vm-kiva