Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Nov incident v Hormuški ožini; cene nafte navzgor
Strani: 1
sporočil: 912
Mater ej, prav držim fige, da se bradačem barabonskim eden orenk
najebe matere pokvarjene teroristične!! Plovna pot nikdar ni
potekala po Iranskih vodah, vedno po Omanskih, dokler niso
pezdontarji najavili, da jim je na Omanski del odneslo mine. In
zdaj, kar gospodarijo z delom mednarodnih vod, kot, da je tam dol
vse njihovo. Evropa pa, poscanci brezjajčni, sedijo na štoru, da se
ne bi komu zamerili in upajo, da jim bo koridor do poceni nafte
priborila mama Amerika! Sram nas je lahko, pred sabo in pred
svetom...
sporočil: 4.584
[Dynisco]
Mater ej, prav držim fige, da se bradačem barabonskim eden orenk najebe matere pokvarjene teroristične!! Plovna pot nikdar ni potekala po Iranskih vodah, vedno po Omanskih, dokler niso pezdontarji najavili, da jim je na Omanski del odneslo mine. In zdaj, kar gospodarijo z delom mednarodnih vod, kot, da je tam dol vse njihovo. Evropa pa, poscanci brezjajčni, sedijo na štoru, da se ne bi komu zamerili in upajo, da jim bo koridor do poceni nafte priborila mama Amerika! Sram nas je lahko, pred sabo in pred svetom...
Tam doli so red delali evropejci ze od britanskega imperija, sedaj se le vraca naspeotna stran, ki je postala mocnejsa.
sporočil: 1.108
[Dynisco]Naj Americani ostanejo pri ozini. In tako kot bodo bradaci pobirali mitnino, naj za njihove ladje se Evropejci in Americani.
Mater ej, prav držim fige, da se bradačem barabonskim eden orenk najebe matere pokvarjene teroristične!! Plovna pot nikdar ni potekala po Iranskih vodah, vedno po Omanskih, dokler niso pezdontarji najavili, da jim je na Omanski del odneslo mine. In zdaj, kar gospodarijo z delom mednarodnih vod, kot, da je tam dol vse njihovo. Evropa pa, poscanci brezjajčni, sedijo na štoru, da se ne bi komu zamerili in upajo, da jim bo koridor do poceni nafte priborila mama Amerika! Sram nas je lahko, pred sabo in pred svetom...
A bodo sedaj se Spanci in Anglezi pri Giraltarju pobirali mitnino? Pa Francozi sredi Sredozemlja? Malo naprej pa Italijani in Grki?
sporočil: 912
[odvisnik]
Tam doli so red delali evropejci ze od britanskega imperija, sedaj se le vraca naspeotna stran, ki je postala mocnejsa.
Sesali so izpod koz in si težkali mošnjo skozi pesek in dračje, dokler jih zli imperialisti niso začeli zasuvati z denarjem od pogodb za pumpanje nafte. V zahvalo so jim potem vse zaplenili, jih nagnali iz države in se odločili dalje sami tržiti britanske žulje, trud in znanje. Kaj je tu spoštovanja vrednega naj vsak pač sam presodi...
sporočil: 2.862
[Dynisco]V bistvu so to partijo bradači odigrali perfektno,
Mater ej, prav držim fige, da se bradačem barabonskim eden orenk najebe matere pokvarjene teroristične!! Plovna pot nikdar ni potekala po Iranskih vodah, vedno po Omanskih, dokler niso pezdontarji najavili, da jim je na Omanski del odneslo mine. In zdaj, kar gospodarijo z delom mednarodnih vod, kot, da je tam dol vse njihovo. Evropa pa, poscanci brezjajčni, sedijo na štoru, da se ne bi komu zamerili in upajo, da jim bo koridor do poceni nafte priborila mama Amerika! Sram nas je lahko, pred sabo in pred svetom...
Trump ima posrane hlače, Netanjahu je sedaj v precepu, ker ni uspel "zrihtat" Iran , po vseh ostalih zmagah in "zmagah" na bližnjem vzhodu. Skratka, zadeve so postale ravnovesne, podobno kot na ukrajinski fronti.
Svet postaja ravnovesno žarišče in torišče geostrateških interesov velikih plajerjev, in to je dobro, da ne pride do svetovne vojne večjih razsežnosti in nadvlade katerekoli strani.
Samo Kitajci me še skrbijo, ker oni pa zaenkrat niso še doživeli kontra udarca, so kot krokodil, ki čaka v mmlaki na antilopo , če zastopiš, rumena nevarnost :)
sporočil: 4.584
[Dynisco]Tezko, da so briti kaj dejansko delali.
> [odvisnik]
>
> Tam doli so red delali evropejci ze od britanskega imperija, sedaj se le vraca naspeotna stran, ki je postala mocnejsa.
Sesali so izpod koz in si težkali mošnjo skozi pesek in dračje, dokler jih zli imperialisti niso začeli zasuvati z denarjem od pogodb za pumpanje nafte. V zahvalo so jim potem vse zaplenili, jih nagnali iz države in se odločili dalje sami tržiti britanske žulje, trud in znanje. Kaj je tu spoštovanja vrednega naj vsak pač sam presodi...
Imeli so zgolj dobro organizacijo.
Poglej kje je uk danes.
Ciganija.
sporočil: 2.862
[]Govora je bilo o tki imenovanih hladnih žuljuih,
> [Dynisco]
> britanske žulje
lol
mislim ko bičaš sužnja lahko zadobiš tudi žulj,
ko ti ga sužnja vleče, lahko tvoj junak tudi zadobi žulj , če je preveč strastna :)
sporočil: 912
[]
> [Dynisco]
> britanske žulje
lol
Ajde ja, je malo lol, ampak, kdor je hotel zastopiti, je zastopil...
Strani: 1
