Strani: 1

stutek sporočil: 742
[#3084148] 06:39
Odgovori   +    0
Povpraševanje po hranilnikih bo res šlo gor, vendar večino na račun Na-Ion baterij, ne Li-Ion. Morda bo pa povpraševenje tako naraslo, da bosta šla oba gor? Glede e-avtomobilov, pa se mi zdi trg precej zasičen...
leben1 sporočil: 865
[#3084162] 16:55 · odgovor na: stutek (#3084148)
Odgovori   +    0
Tudi naslednik bo voden od istega ozadja in istih agend, morda bo samo imel lepši obraz za javnost.

Strani: 1


vm-kiva