Strani: 1

0531Zavar sporočil: 2.872
[#3084339] 16:43
Odgovori   +    0
Odvsinost od družabnih pomrežij je res škpodljiva, evo pred kratkim sem ustvaril en fake profil na Facebooku ¸(meta varianta) in sem totalno zgrožen, že prve dneve se ti obeša na profil vse živo, ko daš kakšen output pa sploh , grozljivo, mislim da nisem pripravljen na ta BS.
Koliko folka tam buši cajt, in kakšni psihopati se tam valijo, vse bi njih nagnal na plantaže bombaža, da služijo kot sužnji, potem pa da vdimo njihovo pamet po par letih :)

Strani: 1


vm-kiva