Strani: 1

0531Zavar sporočil: 2.855
[#3084289] 14:13
Odgovori   +    6
V bistvi je groteskno in smešno, mislim na račun politike obnovljivih virov.
Po vseh subvencijah, ki smo jih davkoplačevalci neprostovoljno investirali v obnovljive vire, v času ko je vročine in sonca na pretek, se elektrika draži...:)
Razumi kdor more, ravno v tem času bi morala biti elektrika poceni kot nikoli v letu :)
odvisnik sporočil: 4.581
[#3084291] 14:59 · odgovor na: 0531Zavar (#3084289)
Odgovori   +    0
[0531Zavar]
V bistvi je groteskno in smešno, mislim na račun politike obnovljivih virov.
Po vseh subvencijah, ki smo jih davkoplačevalci neprostovoljno investirali v obnovljive vire, v času ko je vročine in sonca na pretek, se elektrika draži...:)
Razumi kdor more, ravno v tem času bi morala biti elektrika poceni kot nikoli v letu :)
Nisem bral clanka, a prejsnja leta smo imeli negativne cene kdaj.
Se pravi ce smo sedaj na nuli, to se vedno pomeni podrazitev ;).
In ce imas nek nabor virov elektrike, se bo vse skup podrazilo.
Prosti trg pac ;).

Strani: 1


vm-kiva