Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Na Štajerskem gradi enega največjih nasadov kivija v Sloveniji
Strani: 1
sporočil: 6.620
Medič pojasnjuje, da je pot do vzpostavitve namakalnega sistema zahtevna, saj je veliko birokracije, ob tem pa so pristojni organi in komunalna podjetja pogosto neodzivni in nefleksibilni...Hmmmm, zakaj se sploh ukvarja s to birokracijo.
Poznam kar nekaj ljudi, ki namakajo svoje rastline in niso nikogar nič vprašali.
Gospodu Aljažu želim veliko pridelka.
Strani: 1
