Strani: 1

AndrejTribuson sporočil: 260
[#3084193] 15:09
Odgovori   +    4
Ko berem, kaj bo "delovna skupina" delala, me prime srat in se primem za žep. Spet "naši", da se omastijo ob mešanju megle in delanju prepiha.
lojze1 sporočil: 1.070
[#3084198] 16:47 · odgovor na: AndrejTribuson (#3084193)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: lojze1 23.06.2026 16:47
Te je "primlo srat" in mešaš meglo.

Strani: 1


vm-kiva