Zasebnost

Strani: 1 2 3 4

mimoidoci sporočil: 6.062
[#3038142] 15.03.24 15:09 · odgovor na: najobj (#3038091)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [primvla]
> baltik kot "ratal je lake nato" nima razen PR nobenega pomena. bil je lake nato defakto ze prej (severni tok). dejure pa tudi ni lake nato, saj ima rusija se vedno zagotovljen izhod.
>
> medvedev igra vlogo (najbrz tudi pisano na kozo) bad copa v obupnem poskusu, da putin izpade bolj normalen, ces, glejte tega morona, a cte, da zgubim volitve? ukrajina je tolk drzava, kot je to BiH. s to razliko, da bodo zasedena ozemlja ostala rusiji, tu sta srbija in republika srbska celo bolje (zase) sfurali. ruski aneks bo trn v peti mednarodni skupnosti se dolgo, saj priznal tega ne bo prakticno nihce.

... evo, ker nekateri eminentni forumaši tukaj modrujejo o nekdanjih ruskih protektoratih, ki so nad bleskom kapitalističnega potrošništva navdušene našle novo zatočišče v ZDA, me res zanima, kako se bo z ne preveč navdušeno Madžarsko iztekla zgodba www.rtvslo.si/svet/z...ijo/701617 , ki jo je v Budimpešti ameriški veleposlanik Pressman zaključil z zanimivimi besedami “Ne dvomim, da ste do zdaj že opazili, da običajno v drugih zavezniških državah ne nastopamo na tak način. Z drugimi zaveznicami se pogovarjamo in sodelujemo – tudi kadar se ne strinjamo v vsem. Tu pa to ne deluje, dokler ne ukrepamo.” ...

P.S.: marsikdo na totem forumu nima pojma, kako se je začela "demokracija" v Ukrajini www.youtube.com/watc...L7cgMiGKL0 , zato je dobro obnoviti spomin, sploh ker imam občutek, da se bo podobna "demokracija" nadaljevala na Madžarskem, čeprav se je Victoria "Fuck the EU" Nuland na vrhu svojih moči predčasno upokojila ...

Glede Madžarske le toliko, da pogleduje prav na vse strani izven svojih meja (tudi v Prekmurje), ker jih je krepko dobila po glavi v trianonskem dvorcu.

Glede Nulandove pa: če bi naključno prisluškovali vsem diplomatom (tudi npr. ruskim, kitajskim ali pa palestinskim) in njihovim pogovorom in jih nato javno objavljali, bi bila tvoja glava izpostavljena še bolj kaotičnemu političnemu opredeljevanju, kot je že sicer. Lahko bi jo celo razneslo - tvojo glavo namreč.
najobj sporočil: 32.052
[#3038144] 15.03.24 15:37 · odgovor na: mimoidoci (#3038142)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.03.2024 15:50
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [primvla]
> > baltik kot "ratal je lake nato" nima razen PR nobenega pomena. bil je lake nato defakto ze prej (severni tok). dejure pa tudi ni lake nato, saj ima rusija se vedno zagotovljen izhod.
> >
> > medvedev igra vlogo (najbrz tudi pisano na kozo) bad copa v obupnem poskusu, da putin izpade bolj normalen, ces, glejte tega morona, a cte, da zgubim volitve? ukrajina je tolk drzava, kot je to BiH. s to razliko, da bodo zasedena ozemlja ostala rusiji, tu sta srbija in republika srbska celo bolje (zase) sfurali. ruski aneks bo trn v peti mednarodni skupnosti se dolgo, saj priznal tega ne bo prakticno nihce.
> ... evo, ker nekateri eminentni forumaši tukaj modrujejo o nekdanjih ruskih protektoratih, ki so nad bleskom kapitalističnega potrošništva navdušene našle novo zatočišče v ZDA, me res zanima, kako se bo z ne preveč navdušeno Madžarsko iztekla zgodba www.rtvslo.si/svet/z...ijo/701617 , ki jo je v Budimpešti ameriški veleposlanik Pressman zaključil z zanimivimi besedami “Ne dvomim, da ste do zdaj že opazili, da običajno v drugih zavezniških državah ne nastopamo na tak način. Z drugimi zaveznicami se pogovarjamo in sodelujemo – tudi kadar se ne strinjamo v vsem. Tu pa to ne deluje, dokler ne ukrepamo.” ...
>
> P.S.: marsikdo na totem forumu nima pojma, kako se je začela "demokracija" v Ukrajini www.youtube.com/watc...L7cgMiGKL0 , zato je dobro obnoviti spomin, sploh ker imam občutek, da se bo podobna "demokracija" nadaljevala na Madžarskem, čeprav se je Victoria "Fuck the EU" Nuland na vrhu svojih moči predčasno upokojila ...
Glede Madžarske le toliko, da pogleduje prav na vse strani izven svojih meja (tudi v Prekmurje), ker jih je krepko dobila po glavi v trianonskem dvorcu.

Glede Nulandove pa: če bi naključno prisluškovali vsem diplomatom (tudi npr. ruskim, kitajskim ali pa palestinskim) in njihovim pogovorom in jih nato javno objavljali, bi bila tvoja glava izpostavljena še bolj kaotičnemu političnemu opredeljevanju, kot je že sicer. Lahko bi jo celo razneslo - tvojo glavo namreč.
... alzo, če te prav razumem, se strinjaš, da Američani tudi na volitvah izvoljenemu diktatorju Orbanu - BTW, ameriškemu veleposlaniku Pressmanu ni bilo treba prisluškovati, ker je javno povedal, da bodo Američani ukrepali - enako kot takrat Janukoviču v Ukrajini "demokratično" priredijo novi "Majdan" na kakšnem trgu sredi Budimpešte ... eh, jebiga ...

P.S.: na totem forumu vsi dobro vemo, da sta Rusija in Kitajska - kje si Palestince našel - imperialistične diktature, tako da ne vem, zakaj bi mi razneslo glavo ...
mimoidoci sporočil: 6.062
[#3038145] 15.03.24 15:49 · odgovor na: najobj (#3038144)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [primvla]
> > > baltik kot "ratal je lake nato" nima razen PR nobenega pomena. bil je lake nato defakto ze prej (severni tok). dejure pa tudi ni lake nato, saj ima rusija se vedno zagotovljen izhod.
> > >
> > > medvedev igra vlogo (najbrz tudi pisano na kozo) bad copa v obupnem poskusu, da putin izpade bolj normalen, ces, glejte tega morona, a cte, da zgubim volitve? ukrajina je tolk drzava, kot je to BiH. s to razliko, da bodo zasedena ozemlja ostala rusiji, tu sta srbija in republika srbska celo bolje (zase) sfurali. ruski aneks bo trn v peti mednarodni skupnosti se dolgo, saj priznal tega ne bo prakticno nihce.

> > ... evo, ker nekateri eminentni forumaši tukaj modrujejo o nekdanjih ruskih protektoratih, ki so nad bleskom kapitalističnega potrošništva navdušene našle novo zatočišče v ZDA, me res zanima, kako se bo z ne preveč navdušeno Madžarsko iztekla zgodba www.rtvslo.si/svet/z...ijo/701617 , ki jo je v Budimpešti ameriški veleposlanik Pressman zaključil z zanimivimi besedami “Ne dvomim, da ste do zdaj že opazili, da običajno v drugih zavezniških državah ne nastopamo na tak način. Z drugimi zaveznicami se pogovarjamo in sodelujemo – tudi kadar se ne strinjamo v vsem. Tu pa to ne deluje, dokler ne ukrepamo.” ...
> >
> > P.S.: marsikdo na totem forumu nima pojma, kako se je začela "demokracija" v Ukrajini www.youtube.com/watc...L7cgMiGKL0 , zato je dobro obnoviti spomin, sploh ker imam občutek, da se bo podobna "demokracija" nadaljevala na Madžarskem, čeprav se je Victoria "Fuck the EU" Nuland na vrhu svojih moči predčasno upokojila ...

> Glede Madžarske le toliko, da pogleduje prav na vse strani izven svojih meja (tudi v Prekmurje), ker jih je krepko dobila po glavi v trianonskem dvorcu.
>
> Glede Nulandove pa: če bi naključno prisluškovali vsem diplomatom (tudi npr. ruskim, kitajskim ali pa palestinskim) in njihovim pogovorom in jih nato javno objavljali, bi bila tvoja glava izpostavljena še bolj kaotičnemu političnemu opredeljevanju, kot je že sicer. Lahko bi jo celo razneslo - tvojo glavo namreč.

... alzo, če te prav razumem, se strinjaš, da Američani tudi diktatorju Orbanu enako kot takrat Janukoviču v Ukrajini "demokratično" priredijo novi "Majdan" na kakšnem trgu sredi Budimpešte ... eh, jebiga ...

P.S.: na totem forumu vsi dobro vemo, da sta Rusija in Kitajska - kje si Palestince našel - imperialistične diktature, tako da ne vem, zakaj bi mi razneslo glavo ...
Narobe me razumeš pa še besede mi polagaš v usta. Če storiva obratno, bi ti očitno rad, da tudi doslej neodvisna Ukrajina postane del imperalistične ruske diktature. Ob tem da mnenje Nulandove v hierarhiji zahodne diplomacije postavljaš više od drugega človeka ruske hierarhije Medvedeva.

Drugače povedano, če sem jaz komentiral Madžarsko in Nulandovo, lahko sedaj še ti na mojo prošnjo komentiraš 7 mirovnih točk, ki jih je včeraj podal Medvedev (glej zgoraj v tej niti).
najobj sporočil: 32.052
[#3038146] 15.03.24 15:57 · odgovor na: mimoidoci (#3038145)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.03.2024 16:01
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > [primvla]
> > > > baltik kot "ratal je lake nato" nima razen PR nobenega pomena. bil je lake nato defakto ze prej (severni tok). dejure pa tudi ni lake nato, saj ima rusija se vedno zagotovljen izhod.
> > > >
> > > > medvedev igra vlogo (najbrz tudi pisano na kozo) bad copa v obupnem poskusu, da putin izpade bolj normalen, ces, glejte tega morona, a cte, da zgubim volitve? ukrajina je tolk drzava, kot je to BiH. s to razliko, da bodo zasedena ozemlja ostala rusiji, tu sta srbija in republika srbska celo bolje (zase) sfurali. ruski aneks bo trn v peti mednarodni skupnosti se dolgo, saj priznal tega ne bo prakticno nihce.
> > > ... evo, ker nekateri eminentni forumaši tukaj modrujejo o nekdanjih ruskih protektoratih, ki so nad bleskom kapitalističnega potrošništva navdušene našle novo zatočišče v ZDA, me res zanima, kako se bo z ne preveč navdušeno Madžarsko iztekla zgodba www.rtvslo.si/svet/z...ijo/701617 , ki jo je v Budimpešti ameriški veleposlanik Pressman zaključil z zanimivimi besedami “Ne dvomim, da ste do zdaj že opazili, da običajno v drugih zavezniških državah ne nastopamo na tak način. Z drugimi zaveznicami se pogovarjamo in sodelujemo – tudi kadar se ne strinjamo v vsem. Tu pa to ne deluje, dokler ne ukrepamo.” ...
> > >
> > > P.S.: marsikdo na totem forumu nima pojma, kako se je začela "demokracija" v Ukrajini www.youtube.com/watc...L7cgMiGKL0 , zato je dobro obnoviti spomin, sploh ker imam občutek, da se bo podobna "demokracija" nadaljevala na Madžarskem, čeprav se je Victoria "Fuck the EU" Nuland na vrhu svojih moči predčasno upokojila ...
> > Glede Madžarske le toliko, da pogleduje prav na vse strani izven svojih meja (tudi v Prekmurje), ker jih je krepko dobila po glavi v trianonskem dvorcu.
> >
> > Glede Nulandove pa: če bi naključno prisluškovali vsem diplomatom (tudi npr. ruskim, kitajskim ali pa palestinskim) in njihovim pogovorom in jih nato javno objavljali, bi bila tvoja glava izpostavljena še bolj kaotičnemu političnemu opredeljevanju, kot je že sicer. Lahko bi jo celo razneslo - tvojo glavo namreč.
> ... alzo, če te prav razumem, se strinjaš, da Američani tudi diktatorju Orbanu enako kot takrat Janukoviču v Ukrajini "demokratično" priredijo novi "Majdan" na kakšnem trgu sredi Budimpešte ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: na totem forumu vsi dobro vemo, da sta Rusija in Kitajska - kje si Palestince našel - imperialistične diktature, tako da ne vem, zakaj bi mi razneslo glavo ...
Narobe me razumeš pa še besede mi polagaš v usta. Če storiva obratno, bi ti očitno rad, da tudi doslej neodvisna Ukrajina postane del imperalistične ruske diktature. Ob tem da mnenje Nulandove v hierarhiji zahodne diplomacije postavljaš više od drugega človeka ruske hierarhije Medvedeva.

Drugače povedano, če sem jaz komentiral Madžarsko in Nulandovo, lahko sedaj še ti na mojo prošnjo komentiraš 7 mirovnih točk, ki jih je včeraj podal Medvedev (glej zgoraj v tej niti).
... eh, saj Medvedeva sem že komentiral forum.finance.si/?m=...138&single , pa očitno - menda ni pretežko razumeti - nisi prebral ...

P.S.: važna so dejanja in ne hierarhija, sploh če podrejena Victoria "Fuck the EU" Nuland dobesedno "by the book" izvaja politiko nadrejenih ...
rx170 sporočil: 6.457
[#3038147] 15.03.24 16:04 · odgovor na: odvisnik (#3038131)
Odgovori   +    1
[odvisnik]
P. S
Pijem ekolosko vino iz lidla za 2 eur liter, priznam ni slab in se sprašujem zakaj mene le cena materiala, ddv in tocenja stane podobno.
Le kje neki italjani dobijo vino? :).
Ne bi želeć špekulirati ampak jaz bi temu rekel, da gre za "dumping" znoraj EU.

Ne bi rekel, če bi šlo za navadno vino, za ekološko 2 € pa je...
rx170 sporočil: 6.457
[#3038149] 15.03.24 16:09 · odgovor na: crt (#3038078)
Odgovori   +    2
kar se tice putin won't stop, so pogledi na relevantnost te teze verjetno precej korelirani z geografsko blizino rusije. hocem reci, da imajo dolocene drzave na vzhodu eu neke zgodovinske izkusnje, ki jih verjetno ne zelijo ponavljati (celo orban je uspel nedavno skrpati skupaj izjavo glede tega :) in jim glede na dogajanje ne zadosca "ah ampak saj ne bo" oziroma "ah ampak poglejte one druge".
Morda pa vendar, če smo imeli s strani Ukrajine neizveden Minsk 1 in Minsk 2 ter odločitev za nadaljevanje vojne ca. 1 mesec po začetku, ko je bilo premirje praktično na mizi, potem pač naj to financirajo tisti, ki so Ukrajino v to prepričani, pa jim sedaj pravzaprav odrekajo pomoč....
rx170 sporočil: 6.457
[#3038150] 15.03.24 16:11 · odgovor na: odvisnik (#3038130)
Odgovori   +    1
[odvisnik]
Od 1 naprej nima smisla brat.
In je nekje v okvirih sosednjega članka, ki piše o Rusih.

Ker smo že dve leti v vojni in se vseskozi pogovarjajo o nekih premirjih, bi se razumen tudi vprašal ali so že vseskozi takšni pogoji za premirje in ali se spreminjajo.
Še malo bolj razumen, bi se vprašal kaj je bilo leta 2014 z aneksijo Krima in zakaj takrat niso zaratili. Nekateri bi sli se dalj do 2 svetovne vojne, redki pa do carske Rusije itnazaj.
In ko bi prišli do zacetka, bi ostal le še en in ta bi vse skup poslal v kurr...
2014 ni bil samo Krim ampak tudi Donbass (še prej naislni prevrat v Kijevu), ki ga je režim aprila napadel. Sedaj nekateri bodo vleklki vzporednice s hrvaškim napadom na krajino, kdo drug pa z neuspelo intervencijo JNA v SLoveniji leta 1991. Je pa dejstvo, da je bil nbeuresničeni Minsk2 za Ukrajino izjemno ugoden, saj je predvideval, da regije ostanejo del Ukrajine.
rx170 sporočil: 6.457
[#3038151] 15.03.24 16:13 · odgovor na: mimoidoci (#3038121)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
> [rx170]
> > []
> > > [Froc]
> > > Koliko dlje bo trajala morija in koliko več mrtvih to pomeni? Namesto da bi se pričeli pogovarjati
> >
> > ne vem, zakaj je to treba izrecno razloziti in zdi se mi bizarno, da je treba, ampak - to, da v vojni ena stran ostane brez orozja, tipicno ne pripelje do pogovarjanja.
>
> Mi lahko kdo argumentirano razloži zakaj nam je v interesu, da ena stran tukaj ne ostane brez orožja in da Ukrajinci še naprej umirajo po nepotreben za verjetno enak rezultat in na naše stroške?
>


Odgovarjam ti na tvojo boldano prošnjo v upanju da te prav razumem.

Dimitri Medvedev je trenutno namestnik predsednika Varnostnega sveta Ruske federacije, predsednik tega sveta je Putin. Formalno je Medvedev še vedno drugi človek v državi, njegov včerajšnji predlog za dosego miru v sedmih točkah pa objavljam spodaj. Medvedev zadevo imenuje "Russian formula for peace".


Former Russian President Dmitry Medvedev has presents his "Russian formula for peace"

1. Recognition by the former "Ukraine" of defeat in the military component of the conflict. The complete and unconditional surrender of the former "Ukraine".
Demilitarization of the former "Ukraine" and a ban on the creation of paramilitary groups in its territories in the future.

2. Recognition by the international community of the Nazi character of the former Kiev political regime and the forced denazification of all authorities of the former "Ukraine" under UN supervision.

3. The UN's statement of the loss of international legal personality by the former "Ukraine" and the impossibility of any of its legal successors joining military alliances without Russia's consent.

4. The resignation of all constitutional authorities of the former "Ukraine" and the immediate holding of elections to the provisional parliament of the self-governing territory of the former "Ukraine" under the auspices of the United Nations.

5. The adoption by the provisional Parliament of laws on the payment of all necessary compensations to Russia, including payments to relatives of deceased citizens of our country and payments for harm to the health of the wounded. Establishment of the procedure for compensation of property damage caused to the subjects of the Russian Federation.

6. The official recognition by the provisional parliament of the former "Ukraine" that its entire territory is the territory of the Russian Federation. The adoption of the act on the reunification of the territories of the former "Ukraine" with Russia.

7. Self-dissolution of the provisional Parliament. UN recognition of the act of reunification.


P.S.: Še moja prošnja. Napiši prosim (v treh kratkih stavkih, lahko pa tudi več) če in kako razumeš napisan mirovni predlog.
DA je to slahko krajna posledica, če Ukrajina ne bo sklenila premirja.
odvisnik sporočil: 703
[#3038153] 15.03.24 17:15 · odgovor na: najobj (#3038146)
Odgovori   +    0
P.S.: važna so dejanja in ne hierarhija, sploh če podrejena Victoria "Fuck the EU" Nuland dobesedno "by the book" izvaja politiko nadrejenih

Potlej bi nas morali že fuknit iz EU zaradi enih mnenj najobjestnesega:)
Oz nas sploh ne bi sprejeli tja :).
odvisnik sporočil: 703
[#3038155] 15.03.24 17:36 · odgovor na: rx170 (#3038147)
Odgovori   +    0
Po ene 3 dcl in 4 ure kasneje, bo šel preostanek verjetno v kanal.
Ali je veliko ostankov zvepla not ali pa še kaj.
Na policah je bil napis Mira priporoča pri dol vinih, tule bi moral bit Ne priporoča :).
V trgovinah že nekaj let ne kupujem vin pod 8 evrov, očitno se bom moral tega držat še naprej:).
Razen za kak poskus :).
0531Zavar sporočil: 1.413
[#3038158] 15.03.24 19:49 · odgovor na: rx170 (#3038150)
Odgovori   +    1
[rx170]
> [odvisnik]
> Od 1 naprej nima smisla brat.
> In je nekje v okvirih sosednjega članka, ki piše o Rusih.
>
> Ker smo že dve leti v vojni in se vseskozi pogovarjajo o nekih premirjih, bi se razumen tudi vprašal ali so že vseskozi takšni pogoji za premirje in ali se spreminjajo.
> Še malo bolj razumen, bi se vprašal kaj je bilo leta 2014 z aneksijo Krima in zakaj takrat niso zaratili. Nekateri bi sli se dalj do 2 svetovne vojne, redki pa do carske Rusije itnazaj.
> In ko bi prišli do zacetka, bi ostal le še en in ta bi vse skup poslal v kurr...

2014 ni bil samo Krim ampak tudi Donbass (še prej naislni prevrat v Kijevu), ki ga je režim aprila napadel. Sedaj nekateri bodo vleklki vzporednice s hrvaškim napadom na krajino, kdo drug pa z neuspelo intervencijo JNA v SLoveniji leta 1991. Je pa dejstvo, da je bil nbeuresničeni Minsk2 za Ukrajino izjemno ugoden, saj je predvideval, da regije ostanejo del Ukrajine.
Minsk je bil mrtva črka na papirju še preden je bil sploh podpisan, nobena stran se ga ni v celoti držala, še najmanj pa Rusija. V bistvu je šlo za (delno) taktično premirje, ki sta ga potrebovali obe strani za to sedanjo vojno.
Putin je namreč strateg, ki svoje ideje razvija za 10 let vnaprej. In ta vojna je bila takrat z njegove strani že splanirana vnaprej, kar sovpada s to teorijo. Neresno je sploh pomisliti, da je to bil nek resni mirovni sporazum.
mimoidoci sporočil: 6.062
[#3038161] 15.03.24 20:12 · odgovor na: rx170 (#3038151)
Odgovori   +    1
[rx170]
> [mimoidoci]
> > [rx170]
> > > []
> > > > [Froc]
> > > > Koliko dlje bo trajala morija in koliko več mrtvih to pomeni? Namesto da bi se pričeli pogovarjati
> > >
> > > ne vem, zakaj je to treba izrecno razloziti in zdi se mi bizarno, da je treba, ampak - to, da v vojni ena stran ostane brez orozja, tipicno ne pripelje do pogovarjanja.
> >
> > Mi lahko kdo argumentirano razloži zakaj nam je v interesu, da ena stran tukaj ne ostane brez orožja in da Ukrajinci še naprej umirajo po nepotreben za verjetno enak rezultat in na naše stroške?
> >
>
>
> Odgovarjam ti na tvojo boldano prošnjo v upanju da te prav razumem.
>
> Dimitri Medvedev je trenutno namestnik predsednika Varnostnega sveta Ruske federacije, predsednik tega sveta je Putin. Formalno je Medvedev še vedno drugi človek v državi, njegov včerajšnji predlog za dosego miru v sedmih točkah pa objavljam spodaj. Medvedev zadevo imenuje "Russian formula for peace".
>
>
> Former Russian President Dmitry Medvedev has presents his "Russian formula for peace"
>
> 1. Recognition by the former "Ukraine" of defeat in the military component of the conflict. The complete and unconditional surrender of the former "Ukraine".
> Demilitarization of the former "Ukraine" and a ban on the creation of paramilitary groups in its territories in the future.
>
> 2. Recognition by the international community of the Nazi character of the former Kiev political regime and the forced denazification of all authorities of the former "Ukraine" under UN supervision.
>
> 3. The UN's statement of the loss of international legal personality by the former "Ukraine" and the impossibility of any of its legal successors joining military alliances without Russia's consent.
>
> 4. The resignation of all constitutional authorities of the former "Ukraine" and the immediate holding of elections to the provisional parliament of the self-governing territory of the former "Ukraine" under the auspices of the United Nations.
>
> 5. The adoption by the provisional Parliament of laws on the payment of all necessary compensations to Russia, including payments to relatives of deceased citizens of our country and payments for harm to the health of the wounded. Establishment of the procedure for compensation of property damage caused to the subjects of the Russian Federation.
>
> 6. The official recognition by the provisional parliament of the former "Ukraine" that its entire territory is the territory of the Russian Federation. The adoption of the act on the reunification of the territories of the former "Ukraine" with Russia.
>
> 7. Self-dissolution of the provisional Parliament. UN recognition of the act of reunification.
>
>
> P.S.: Še moja prošnja. Napiši prosim (v treh kratkih stavkih, lahko pa tudi več) če in kako razumeš napisan mirovni predlog.

DA je to slahko krajna posledica, če Ukrajina ne bo sklenila premirja.

Kakšna krajna posledica, če ne bo premirja? A zajebavaš? Teh 7 točk je pogoj za premirje.
odvisnik sporočil: 703
[#3038183] 16.03.24 09:38 · odgovor na: mimoidoci (#3038161)
Odgovori   +    0
Wiki pravi, da je medvedjev iz vojaške šole in to ruske, poleg tega je še Rus. Jeba.
Kaj je drugega za pričakovat?
Mogoče ima kaj zraven tudi ta slika.
tradingeconomics.com...per-capita

Gdp je padal po razpadu SZ, ko je bil nemajhen vpliv amerov, pod Putinom raste.
Podoben gdp ima Mehika. Ukrajina vsaj pol manjši.
Svet je drugačen kot 1938 ob podpisu ChemberlinHitler.
"hudiča" ne moreš premagat, lahko pa "živiš z njim"
Endimion sporočil: 10.465
[#3038185] 16.03.24 09:53 · odgovor na: odvisnik (#3038183)
Odgovori   +    1
Predvsem pa je to predstava za domačo rajo. V Rusiji so volitve. Sicer ni dvoma, kdo bo zmagal, a nekaj dekorativnega pumpanja pa mora bit že zarad vtisa, da so volitve volitve.. ne pa referendum, kdo je za Putina, ali pa proti. Volitve v Rusiji so farsa :)
odvisnik sporočil: 703
[#3038187] 16.03.24 10:03 · odgovor na: Endimion (#3038185)
Odgovori   +    0
Volitve še kje drugje so farsa, če kot v ameriki stane vstopnica 250miljonov dolarjev :).

of January 31, 2016, the Trump campaign had received $7.5 million in donations from individuals, $250,318 donated directly by Trump himself, and a $17.78-million loan from the candidate.[643] The loaned
rx170 sporočil: 6.457
[#3038189] 16.03.24 10:10 · odgovor na: odvisnik (#3038187)
Odgovori   +    0
[odvisnik]
Volitve še kje drugje so farsa, če kot v ameriki stane vstopnica 250miljonov dolarjev :).

of January 31, 2016, the Trump campaign had received $7.5 million in donations from individuals, $250,318 donated directly by Trump himself, and a $17.78-million loan from the candidate.[643] The loaned
Če bi bile volitve dejansko pomembne in bi kaj spremenile, bi bile prepovedane. Kot so v Ukrajini.
odvisnik sporočil: 703
[#3038193] 16.03.24 12:01 · odgovor na: rx170 (#3038189)
Odgovori   +    0
No ja volitve so vseeno napredek, če so na to primernem času in kraju. Tako da je o tem škoda razglabljat. Je pa tako, da se vedno "prikrade človeški faktor", in kot ugotavljaš se to ponavadi rešuje z revolucijami.
Vsekakor pa so ljudje, ki bolje prosperirajo v enem ali drugem sistemu in nič ni narobe, če bi bilo omogočeno prosto prehajanje.
Kot podatki kažejo grejo ljudje raje iz kot v Rusijo. Zato se mora vsak razumen trudit k temu, da Rusija kot je ni ravno najboljša opcija, za imet jo za sosedo npr.
najobj sporočil: 32.052
[#3038198] 16.03.24 12:54 · odgovor na: odvisnik (#3038153)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.03.2024 12:55
[odvisnik]
P.S.: važna so dejanja in ne hierarhija, sploh če podrejena Victoria "Fuck the EU" Nuland dobesedno "by the book" izvaja politiko nadrejenih
Potlej bi nas morali že fuknit iz EU zaradi enih mnenj najobjestnesega:)
Oz nas sploh ne bi sprejeli tja :).
... eh, moje mnenje še na totem forumu nič ne pomeni, tako da se jaz na tvojem mestu ne bi preveč zanašal na moje mnenje ...

P.S.: če še nisi vedel, kaj je EU v resnici, boš to videl pri naših sosedih Madžarih ... khmm, kmalu ...
najobj sporočil: 32.052
[#3038199] 16.03.24 12:59 · odgovor na: Endimion (#3038185)
Odgovori   +    1
[Endimion]
Predvsem pa je to predstava za domačo rajo. V Rusiji so volitve. Sicer ni dvoma, kdo bo zmagal, a nekaj dekorativnega pumpanja pa mora bit že zarad vtisa, da so volitve volitve.. ne pa referendum, kdo je za Putina, ali pa proti. Volitve v Rusiji so farsa :)
... khmm, medtem ko so evropske volitve demokracija par excellence ... eh, jebiga ...

P.S.: samoizvoljeni bruseljski spitzenkandidati z ono von der lajno na čelu te tudi naslednjih 5 let lepo pozdravljajo ...
najobj sporočil: 32.052
[#3038200] 16.03.24 13:07 · odgovor na: odvisnik (#3038183)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.03.2024 13:19
[odvisnik]
Wiki pravi, da je medvedjev iz vojaške šole in to ruske, poleg tega je še Rus. Jeba.
Kaj je drugega za pričakovat?
Mogoče ima kaj zraven tudi ta slika.
tradingeconomics.com...per-capita

Gdp je padal po razpadu SZ, ko je bil nemajhen vpliv amerov, pod Putinom raste.
Podoben gdp ima Mehika. Ukrajina vsaj pol manjši.
Svet je drugačen kot 1938 ob podpisu ChemberlinHitler.
"hudiča" ne moreš premagat, lahko pa "živiš z njim"
... čuj, ker zaradi njene moči in velikosti Rusijo od nekdaj primerjajo z medvedom, je pri nas med kmeti na Notranjskem in Kočevskem dolga stoletja v praksi preizkušeno življenje z medvedom forum.finance.si/?m=...856&single primernejše za primerjavo od tvoje primerjave življenja s hudičem, s katerim roko na srce v praksi ni živel še noben ...
najobj sporočil: 32.052
[#3038201] 16.03.24 13:36 · odgovor na: 0531Zavar (#3038158)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 16.03.2024 13:41
[0531Zavar]
> [rx170]
> > [odvisnik]
> > Od 1 naprej nima smisla brat.
> > In je nekje v okvirih sosednjega članka, ki piše o Rusih.
> >
> > Ker smo že dve leti v vojni in se vseskozi pogovarjajo o nekih premirjih, bi se razumen tudi vprašal ali so že vseskozi takšni pogoji za premirje in ali se spreminjajo.
> > Še malo bolj razumen, bi se vprašal kaj je bilo leta 2014 z aneksijo Krima in zakaj takrat niso zaratili. Nekateri bi sli se dalj do 2 svetovne vojne, redki pa do carske Rusije itnazaj.
> > In ko bi prišli do zacetka, bi ostal le še en in ta bi vse skup poslal v kurr...
>
> 2014 ni bil samo Krim ampak tudi Donbass (še prej naislni prevrat v Kijevu), ki ga je režim aprila napadel. Sedaj nekateri bodo vleklki vzporednice s hrvaškim napadom na krajino, kdo drug pa z neuspelo intervencijo JNA v SLoveniji leta 1991. Je pa dejstvo, da je bil nbeuresničeni Minsk2 za Ukrajino izjemno ugoden, saj je predvideval, da regije ostanejo del Ukrajine.
Minsk je bil mrtva črka na papirju še preden je bil sploh podpisan, nobena stran se ga ni v celoti držala, še najmanj pa Rusija. V bistvu je šlo za (delno) taktično premirje, ki sta ga potrebovali obe strani za to sedanjo vojno.
Putin je namreč strateg, ki svoje ideje razvija za 10 let vnaprej. In ta vojna je bila takrat z njegove strani že splanirana vnaprej, kar sovpada s to teorijo. Neresno je sploh pomisliti, da je to bil nek resni mirovni sporazum.
... ja, seveda je za "demokratični" zahod mrtva črka na papirju vsaki sporazum, ki ga ponudijo Rusi, vprašanje pa je, koliko mrtvih ljudi bo še potrebno, da bodo črke na papirju zaživele ... khmm, ker namreč enkrat bodo zaživeti morale in verjetno bodo tudi takrat Rusi morali biti zraven ...

P.S.: od Rusov ponujeni in parafirani mirovni sporazum v Carigradu komaj mesec dni po začetku vojne sicer ni bil takoj mrtva črka na papirju, ampak je po pričevanju glavnega ukrajinskega pogajalca Davida Arakhamije www.youtube.com/watc...G_j-7gLnWU v Kijev priletel Bidenov potrčko Boris Johnson - BTW, kje se skuštrana imperialistična britanska pizda bori, da ga ni nič videt - in z besedami "let's just fight" že parafirani mirovni sporazum hladno mrtvo ubil ... khmm, in ko je meni najbolj hecno ali bolje rečeno bedno, ko David Arakhamija reče, da so šli v vojno, ker kao niso mogli sprejeti pogoja, da bi Ukrajina ostala nevtralna, ker bi zato morali spremeniti ustavo, jaz pa se dobro spomnim - tole forum.finance.si/?m=...927&single preberi - da so davnega leta 2015 na ameriško komando dobesedno čez noč spremenili ustavo, ker iz Amerike preko Gruzije v Ukrajino uvoženi nekdanji gruzijski predsednik (WTF?) z naglasom južnega Manhattana Mihail Sakašvili brez podarjenega ukrajinskega državljanstva ni mogel postati guverner Odese ...
odvisnik sporočil: 703
[#3038202] 16.03.24 13:42 · odgovor na: najobj (#3038200)
Odgovori   +    0
Z medvedom so kmetje živeli, le ker so morali, bi rekel.
In ko so ga lahko, so ga iztrebili, razen, če je živel v res od ročnih krajih.
V krščanstvu hudiča nekak simbolizira kača. Na tebi pa je ali boš to kačo poslušal, uposteval, ali jo pustil živeti ali preganjal.
Vzhodnjaki imajo jing in jang, ateisticni zahodnjaki pa dobro/slabo.
Verjetno sem koga še spustil:)
Ampak v grobem je to od tu mogoče tudi crtova pregovorna ljudska dvotaknost :).
najobj sporočil: 32.052
[#3038203] 16.03.24 13:46 · odgovor na: odvisnik (#3038202)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.03.2024 13:48
[odvisnik]
Z medvedom so kmetje živeli, le ker so morali, bi rekel.
In ko so ga lahko, so ga iztrebili, razen, če je živel v res od ročnih krajih.
V krščanstvu hudiča nekak simbolizira kača. Na tebi pa je ali boš to kačo poslušal, uposteval, ali jo pustil živeti ali preganjal.
Vzhodnjaki imajo jing in jang, ateisticni zahodnjaki pa dobro/slabo.
Verjetno sem koga še spustil:)
Ampak v grobem je to od tu mogoče tudi crtova pregovorna ljudska dvotaknost :).
... eh, saj nisem napisal, da so bili zaradi medveda kmetje veseli, ampak sem napisal - preberi P.S. v nalimanem postu - da se z medvedom da živeti, če ga pustiš na miru, ker potem tudi medved tebe pusti na miru ...
0531Zavar sporočil: 1.413
[#3038204] 16.03.24 14:06 · odgovor na: najobj (#3038201)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [0531Zavar]
> > [rx170]
> > > [odvisnik]
> > > Od 1 naprej nima smisla brat.
> > > In je nekje v okvirih sosednjega članka, ki piše o Rusih.
> > >
> > > Ker smo že dve leti v vojni in se vseskozi pogovarjajo o nekih premirjih, bi se razumen tudi vprašal ali so že vseskozi takšni pogoji za premirje in ali se spreminjajo.
> > > Še malo bolj razumen, bi se vprašal kaj je bilo leta 2014 z aneksijo Krima in zakaj takrat niso zaratili. Nekateri bi sli se dalj do 2 svetovne vojne, redki pa do carske Rusije itnazaj.
> > > In ko bi prišli do zacetka, bi ostal le še en in ta bi vse skup poslal v kurr...
> >
> > 2014 ni bil samo Krim ampak tudi Donbass (še prej naislni prevrat v Kijevu), ki ga je režim aprila napadel. Sedaj nekateri bodo vleklki vzporednice s hrvaškim napadom na krajino, kdo drug pa z neuspelo intervencijo JNA v SLoveniji leta 1991. Je pa dejstvo, da je bil nbeuresničeni Minsk2 za Ukrajino izjemno ugoden, saj je predvideval, da regije ostanejo del Ukrajine.

> Minsk je bil mrtva črka na papirju še preden je bil sploh podpisan, nobena stran se ga ni v celoti držala, še najmanj pa Rusija. V bistvu je šlo za (delno) taktično premirje, ki sta ga potrebovali obe strani za to sedanjo vojno.
> Putin je namreč strateg, ki svoje ideje razvija za 10 let vnaprej. In ta vojna je bila takrat z njegove strani že splanirana vnaprej, kar sovpada s to teorijo. Neresno je sploh pomisliti, da je to bil nek resni mirovni sporazum.

... ja, seveda je za "demokratični" zahod mrtva črka na papirju vsaki sporazum, ki ga ponudijo Rusi, vprašanje pa je, koliko mrtvih ljudi bo še potrebno, da bodo črke na papirju zaživele ... khmm, ker namreč enkrat bodo zaživeti morale in verjetno bodo tudi takrat Rusi morali biti zraven ...

P.S.: od Rusov ponujeni in parafirani mirovni sporazum v Carigradu komaj mesec dni po začetku vojne sicer ni bil takoj mrtva črka na papirju, ampak je po pričevanju glavnega ukrajinskega pogajalca Davida Arakhamije www.youtube.com/watc...G_j-7gLnWU v Kijev priletel Bidenov potrčko Boris Johnson - BTW, kje se skuštrana imperialistična britanska pizda bori, da ga ni nič videt - in z besedami "let's just fight" že parafirani mirovni sporazum hladno mrtvo ubil ... khmm, in ko je meni najbolj hecno ali bolje rečeno bedno, ko David Arakhamija reče, da so šli v vojno, ker kao niso mogli sprejeti pogoja, da bi Ukrajina ostala nevtralna, ker bi zato morali spremeniti ustavo, jaz pa se dobro spomnim - tole forum.finance.si/?m=...927&single preberi - da so davnega leta 2015 na ameriško komando dobesedno čez noč spremenili ustavo, ker iz Amerike preko Gruzije v Ukrajino uvoženi nekdanji gruzijski predsednik (WTF?) z naglasom južnega Manhattana Mihail Sakašvili brez podarjenega ukrajinskega državljanstva ni mogel postati guverner Odese ...
Vsak pač vidi svoje :)
youtu.be/0G_j-7gLnWU?t=104

Putin* je pač padel na kredibilnosti s strani Zahoda (kot nekoč Hitler) , ta vojna pa traja samo zato, ker se diktator bori za svoj obstoj. Pozabi na "kao" interese Rusije.
Rusija bo gotovo obstala, seveda če (in) ko bodo poštimali svojo lokalno infrastrukturo in priznali sveje sosede za partnerje.
Tiste republike, ki bodo imele EKONOMSKO korist od tega, da ostanejo v federaciji - bodo PAČ ostale, ostale pa bodo hotele ven.
Ekonomija je namreč taglavni motiv dandanašnjega sveta (pa prejšnji ni bil nič kaj dosti rugačen :)


*Njegova beseda v zahodni hemisferi ne pomeni prav nič, ampak predvsem samo zato, ker jo je prelomil že nič-kolikokrat.
Na balkanu bi rekli - tip prodaje muda za bubrege :)
0531Zavar sporočil: 1.413
[#3038209] 16.03.24 16:19 · odgovor na: mimoidoci (#3038161)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
> [rx170]
> > [mimoidoci]
> > > [rx170]
> > > > []
> > > > > [Froc]
> > > > > Koliko dlje bo trajala morija in koliko več mrtvih to pomeni? Namesto da bi se pričeli pogovarjati
> > > >
> > > > ne vem, zakaj je to treba izrecno razloziti in zdi se mi bizarno, da je treba, ampak - to, da v vojni ena stran ostane brez orozja, tipicno ne pripelje do pogovarjanja.
> > >
> > > Mi lahko kdo argumentirano razloži zakaj nam je v interesu, da ena stran tukaj ne ostane brez orožja in da Ukrajinci še naprej umirajo po nepotreben za verjetno enak rezultat in na naše stroške?
> > >
> >
> >
> > Odgovarjam ti na tvojo boldano prošnjo v upanju da te prav razumem.
> >
> > Dimitri Medvedev je trenutno namestnik predsednika Varnostnega sveta Ruske federacije, predsednik tega sveta je Putin. Formalno je Medvedev še vedno drugi človek v državi, njegov včerajšnji predlog za dosego miru v sedmih točkah pa objavljam spodaj. Medvedev zadevo imenuje "Russian formula for peace".
> >
> >
> > Former Russian President Dmitry Medvedev has presents his "Russian formula for peace"
> >
> > 1. Recognition by the former "Ukraine" of defeat in the military component of the conflict. The complete and unconditional surrender of the former "Ukraine".
> > Demilitarization of the former "Ukraine" and a ban on the creation of paramilitary groups in its territories in the future.
> >
> > 2. Recognition by the international community of the Nazi character of the former Kiev political regime and the forced denazification of all authorities of the former "Ukraine" under UN supervision.
> >
> > 3. The UN's statement of the loss of international legal personality by the former "Ukraine" and the impossibility of any of its legal successors joining military alliances without Russia's consent.
> >
> > 4. The resignation of all constitutional authorities of the former "Ukraine" and the immediate holding of elections to the provisional parliament of the self-governing territory of the former "Ukraine" under the auspices of the United Nations.
> >
> > 5. The adoption by the provisional Parliament of laws on the payment of all necessary compensations to Russia, including payments to relatives of deceased citizens of our country and payments for harm to the health of the wounded. Establishment of the procedure for compensation of property damage caused to the subjects of the Russian Federation.
> >
> > 6. The official recognition by the provisional parliament of the former "Ukraine" that its entire territory is the territory of the Russian Federation. The adoption of the act on the reunification of the territories of the former "Ukraine" with Russia.
> >
> > 7. Self-dissolution of the provisional Parliament. UN recognition of the act of reunification.
> >
> >
> > P.S.: Še moja prošnja. Napiši prosim (v treh kratkih stavkih, lahko pa tudi več) če in kako razumeš napisan mirovni predlog.
>
> DA je to slahko krajna posledica, če Ukrajina ne bo sklenila premirja.


Kakšna krajna posledica, če ne bo premirja? A zajebavaš? Teh 7 točk je pogoj za premirje.
Sorry, načeloma se Sicer ne vpletam v debate drugih ljudi,
amak tokrat si (najbrž slučajno) dregnil ob moje mnenje.

Pomoje rusofolom sploh ni jasno kaj sploh zagovarjajo (večino njih gotpovo ne).

Rusofili (na tem forumu jih bom imenoval Putonofili) zagovarjajo predvasem navidezno demokracijo.
V renici pa ladavino diktature in
0531Zavar sporočil: 1.413
[#3038212] 16.03.24 18:57 · odgovor na: rx170 (#3038151)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0531Zavar 16.03.2024 19:05
[rx170]
> [mimoidoci]
> > [rx170]
> > > []
> > > > [Froc]
> > > > Koliko dlje bo trajala morija in koliko več mrtvih to pomeni? Namesto da bi se pričeli pogovarjati
> > >
> > > ne vem, zakaj je to treba izrecno razloziti in zdi se mi bizarno, da je treba, ampak - to, da v vojni ena stran ostane brez orozja, tipicno ne pripelje do pogovarjanja.
> >
> > Mi lahko kdo argumentirano razloži zakaj nam je v interesu, da ena stran tukaj ne ostane brez orožja in da Ukrajinci še naprej umirajo po nepotreben za verjetno enak rezultat in na naše stroške?
> >
>
>
> Odgovarjam ti na tvojo boldano prošnjo v upanju da te prav razumem.
>
> Dimitri Medvedev je trenutno namestnik predsednika Varnostnega sveta Ruske federacije, predsednik tega sveta je Putin. Formalno je Medvedev še vedno drugi človek v državi, njegov včerajšnji predlog za dosego miru v sedmih točkah pa objavljam spodaj. Medvedev zadevo imenuje "Russian formula for peace".
>
>
> Former Russian President Dmitry Medvedev has presents his "Russian formula for peace"
>
> 1. Recognition by the former "Ukraine" of defeat in the military component of the conflict. The complete and unconditional surrender of the former "Ukraine".
> Demilitarization of the former "Ukraine" and a ban on the creation of paramilitary groups in its territories in the future.
>
> 2. Recognition by the international community of the Nazi character of the former Kiev political regime and the forced denazification of all authorities of the former "Ukraine" under UN supervision.
>
> 3. The UN's statement of the loss of international legal personality by the former "Ukraine" and the impossibility of any of its legal successors joining military alliances without Russia's consent.
>
> 4. The resignation of all constitutional authorities of the former "Ukraine" and the immediate holding of elections to the provisional parliament of the self-governing territory of the former "Ukraine" under the auspices of the United Nations.
>
> 5. The adoption by the provisional Parliament of laws on the payment of all necessary compensations to Russia, including payments to relatives of deceased citizens of our country and payments for harm to the health of the wounded. Establishment of the procedure for compensation of property damage caused to the subjects of the Russian Federation.
>
> 6. The official recognition by the provisional parliament of the former "Ukraine" that its entire territory is the territory of the Russian Federation. The adoption of the act on the reunification of the territories of the former "Ukraine" with Russia.
>
> 7. Self-dissolution of the provisional Parliament. UN recognition of the act of reunification.
>
>
> P.S.: Še moja prošnja. Napiši prosim (v treh kratkih stavkih, lahko pa tudi več) če in kako razumeš napisan mirovni predlog.

DA je to slahko krajna posledica, če Ukrajina ne bo sklenila premirja.
Putinova logika je res neprecenljva :)

Đura če ti oprostiti što te je tukao :)
www.youtube.com/watc...URCUOc4m_U

p.s.
Bata Stojković je eden od najboljših igralcev iz bivše Juge, poleg seveda Poldeta Bibiča :)
odvisnik sporočil: 703
[#3038213] 16.03.24 19:11 · odgovor na: 0531Zavar (#3038212)
Odgovori   +    0
Ko smo pri Logiki in Etiki.
Kake so možnosti da ukrajinci zmagajo, do kdaj jih zahod lahko podpira itn.
Meni je edina opcija ali sprejmejo neke vrste premirje ali pa ukrajine več ne bo, ker če ruski vojaški stroj zalaufa, ga ne bojo ustavili, ameriška pomoč pa se bo.
Druga možnost je odkrita pomoč zaveznic in pohod do Moskve.
Sedaj je le vprašanje koliko mrtvih še.
0531Zavar sporočil: 1.413
[#3038214] 16.03.24 19:20 · odgovor na: odvisnik (#3038213)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0531Zavar 16.03.2024 19:39
[odvisnik]
Ko smo pri Logiki in Etiki.
Kake so možnosti da ukrajinci zmagajo, do kdaj jih zahod lahko podpira itn.
Meni je edina opcija ali sprejmejo neke vrste premirje ali pa ukrajine več ne bo, ker če ruski vojaški stroj zalaufa, ga ne bojo ustavili, ameriška pomoč pa se bo.
Druga možnost je odkrita pomoč zaveznic in pohod do Moskve.
Sedaj je le vprašanje koliko mrtvih še.
Po moji (vedno obrabni) teoriji Ukrajina drži fronto v šestih obrabnih linijah in zadržuje linijo proti agresji.
Po 6 letih bo fašističenemu agresorju zmanjkalo sape in Ukrajina bo zadihala.

Ena taka iz bivših časov :)
www.youtube.com/watc...xZbzuK2B8k
odvisnik sporočil: 703
[#3038215] 16.03.24 19:49 · odgovor na: 0531Zavar (#3038214)
Odgovori   +    0
Zadihala v prejsnjih mejah?
Če bojo to pustili še 6let,bojo šli rusi do Berlina.
0531Zavar sporočil: 1.413
[#3038217] 16.03.24 20:20 · odgovor na: odvisnik (#3038215)
Odgovori   +    2
[odvisnik]
Zadihala v prejsnjih mejah?
Če bojo to pustili še 6let,bojo šli rusi do Berlina.
Ukrajina sama v vojašlkem smislu dolgoročno v bistvu nima veliko šans.
Dandanes Rusija proizvaja 3 X toliko streliva kot ZDA + EU skupaj ,
torej če bi mi vsi skupaj darovali vse svoje strelivo Ukrajini, bi jo imela Rusija še vedno 3 X več.
Ob tem Rusija dobiva še orožje iz Severne Koreje, Irana in Kitajske ( slednja seveda zanika kakršnekoli vojaške povezave z Rusijo :) :)


Ampak kljub temu Ukrajini ni za obupat.
Ruski fašizem ne bo zmagal, ker se bosta gospodarsko aktivirala tako EU kot ZDA in to bo dokončna zmaga proti fašizmu.

Strani: 1 2 3 4