Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Odmev: Ne z mojim po koprivah

Strani: 1

anon-50465 sporočil: 22
[#141612] 12.10.07 10:21
Odgovori   +    0
S TO STRATEGIJO MISLI JANKOVIĆ DOBITI DENAR NA OBEH STRANEH OD NAS DAVKOPLAČEVALCEV IN PRIVATNE INICIATIVE.
SAJ SE JE ŽE VEČKRAT IZKAZALO, DA Z JANKOVIĆEM NI ZA ZOBATI ČEŠENJ.
ADIJO ETIKA.
anon-45881 sporočil: 7.327
[#141769] 12.10.07 13:39
Odgovori   +    0
Hehe, dobro sem se nasmejal pri branju tega članka. Stavim 10 EUR, da bo piarovka o tej temi sedaj tiho kot miška, sicer se bodo še bolj osmešili.

Sicer pa to sploh ni tema o stadionu, ampak o manipuliranju s predvolilnimi obljubami in plačevanju z davkoplačevalskim (našim) denarjem. Samo "ljubljanske srajce" in "navijači z reprezentačnim sindromom" tega ne razumejo/te.

PS: tudi jaz si želim sodobnega stadiona, a glej ga, zlomka, Celje in sedaj tudi Maribor premoreta prav sodobne nogometne objekte. In le s čigavim denarjem so ga zgradili? Perverznost, I tell you, perverznost!
anon-41562 sporočil: 4
[#147840] 26.10.07 11:02 · odgovor na: anon-45881 (#141769)
Odgovori   +    0
Za Slovenijo bi bilo morda bolj pametno, da pogleda kaj so nacionalni šport, kje je množičnost, kje so naši talenti, sposobnosti in upoštevajmo rezultate. Takrat bi nogomet verjetno prišel malo bolj na stranski tir. Ampak nogomet je v svetu št.1 in mi kot čreda ... Glede Jankoviča pa le tole; ko bi le bil dolgo župan Ljubljane, ker kot kaže resno misli izpolnjevat večino obljub na podlagi katerih smo ga izvolili - pa čeprav se bodo nekatere realizirale malo drugače kot so bile zamišljene. Seveda pa volkovi vedno čakajo ...

Strani: 1