Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Grad Borl, dom iskalca svetega grala

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (3)

Strani: 1

anon-185535 sporočil: 481
[#612851] 21.10.09 07:17
Odgovori   +    0
Vsaka čast ga.Petrovćić za lepo predstavitev g.Mihe Pogačnika,ki se mi v dno duše zdaj smili,kar pa ni dobro.Takšen projekt se mora narediti hitro in tiho,kajti kanalje vitezov našega prostora in prav tako kingi Arturji, da ne govorim o raznih Lancelotih in Genevievah ga bodo milo rečeno popapali...škoda,pa tako pravljično zveni...jaz sem se že videla,kako sem eno leto šparala za en vikend na tem gradu ob kakšnem koncertu,kjer bi se naužila lepot pokrajine,umetnosti in predvsem sproščujočega miru...kljub temu za popotnico gospodu vso srečo...moja izkušnja s podobnim projektom na primorskem,kjer bi prav tako vključila študente zgodovine in arheologije,ter športnike kolesarje ali rekreativce v taboru borovega gozda,kamor so italijanski zdravniki pošiljali svoje paciente na "bagno di aria"ker je prostor naravno zdravilišče in veliko ravno ne bi bilo treba vlaganj razen nujne infra strukture...pa sem od leta 1990,ko sem polna upov v novi državi želela doprinesti svoj prispevek k razvoju...doživela zlom družine,podjetja,krajo vsega premoženja,pa še novih dolgov en kup,ki se vlečejo kot jara kača,ki jih plačujem že desetletje...toliko,ker spet jokam
bigl sporočil: 18.363
[#612921] 21.10.09 08:45
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bigl 21.10.2009 08:46
Po Brownu (De Vinci šifra), Mosse (Labirint) je na Borlu (Pogačnikova varianta) še en sv. gral. Varinat je še več.  Vsak si ga razlaga po svoje. Kot projekt v tem primeru pa menim, da Pogačnik kot umetnik nima občutka za čas in denar:-) Lep dan.

Strani: 1