Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Janša: Laž je nesmrtna duša komunizma

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (166)

Strani: 1

anon-111380 sporočil: 473
[#580012] 09.09.09 12:27
Odgovori   +    1
Zanimivo, napoveduje se tisto, kar sem sam napovedal že na začetku - afera vse bolj vodi k LDS.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#580391] 09.09.09 20:38 · odgovor na: anon-111380 (#580012)
Odgovori   +    1

morfejus je napisal(a):
Zanimivo, napoveduje se tisto, kar sem sam napovedal že na začetku - afera vse bolj vodi k LDS.
 Saj je logično, kajti v LDS so imeli vse niti v rokah celih 12 let.
Bavčar je oboroževal policijo (pregrešno dragi čolni), Kacin in nasledniki pa vojsko s Kučanovim posredovanjem.
Izraelske zastarele havbice, pilatusi, nikoli uporalbjeni radarski sistemi, pa neuporaben zastarel Rolan in potem še tiste nikoli aktivirane vojaške bolnice. Za vrhunec pa so seveda Valuki, ki jim pokajo karoserije... skratka ogromni denarji so šli v tri krasne.
anon-521 sporočil: 5.625
[#580399] 09.09.09 20:52 · odgovor na: anon-76887 (#580391)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

 Saj je logično, kajti v LDS so imeli vse niti v rokah celih 12 let.
Bavčar je oboroževal policijo (pregrešno dragi čolni), Kacin in nasledniki pa vojsko s Kučanovim posredovanjem.
Izraelske zastarele havbice, pilatusi, nikoli uporalbjeni radarski sistemi, pa neuporaben zastarel Rolan in potem še tiste nikoli aktivirane vojaške bolnice. Za vrhunec pa so seveda Valuki, ki jim pokajo karoserije... skratka ogromni denarji so šli v tri krasne.
 
osnovni problem je, da korupcija in mafijski prijemi niso monopol ene strani (pod pogojem, da pristanemo na vprašljivo tezo, da imamo v Sloveniji politike raznih barv) - pri tem gre kar za koalicijo KGB+J, ti najbolj prednjačijo, čeprav tudi SLS ni od muh.
anon-521 sporočil: 5.625
[#580413] 09.09.09 21:10 · odgovor na: (#580402)
Odgovori   +    0

s8t je napisal(a):

Tudi v Rusiji imaš vse živo, ampak TRAJNO oblast nad državo in vsemi njenimi sferami ima pa Putin. Enako velja za rdečo tovarišijo in Butale.
 
saj se strinjava. edino, da ti misliš, da gospod JJ ni del te ekipe. jaz pa mislim, da je.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#580416] 09.09.09 21:15 · odgovor na: anon-521 (#580413)
Odgovori   +    1

lukav je napisal(a):

 
saj se strinjava. edino, da ti misliš, da gospod JJ ni del te ekipe. jaz pa mislim, da je.
 
Ne vem, po mojem pa ni član te ekipe.
Ga preveč napadajo in sovražijo.
Član te ekipe je po mojem Jelinčič. In še nekateri prejšnji predsedniki SLS.
anon-521 sporočil: 5.625
[#580421] 09.09.09 21:27 · odgovor na: (#580420)
Odgovori   +    0

s8t je napisal(a):

 
Zato imajo do njega tako ljubezniv odnos, on pa jim ne vrača ljubezni?
 
politične igre. ko pride do odločilnih stvari (prevzemi in lopovščine F21 na "levi" strani, lopovščine, kot so Petrol, Hit, Intereuropa, SIJ (Patria?) na "desni" strani), je vse tiho, vsak ropa v svojem rajonu in vsi so zadovoljni (no, v Intereuropi so se mastili oboji, levi in desni).

Brezigarjeva je očitno presek teh interesov, vsem zelo paše, da je "law enforcement" najšibkejši člen. Janša pazi na BB, da ne dela neumnosti, s sodniki ali novinarji pa itak ni problemov, so dovolj nesposobni in/ali kupljivi.
anon-521 sporočil: 5.625
[#580425] 09.09.09 21:28 · odgovor na: anon-76887 (#580416)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

 
Ne vem, po mojem pa ni član te ekipe.
Ga preveč napadajo in sovražijo.
Član te ekipe je po mojem Jelinčič. In še nekateri prejšnji predsedniki SLS.
 
ni član ekipe, v smislu, da bi hodili skupaj na košarko in po tekmi na pivo. je član ekipe, ko gre za vprašanje kleptomanskih podvigov in prikrivanja oziroma nepreganjanja le-teh.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#580431] 09.09.09 21:34 · odgovor na: anon-521 (#580425)
Odgovori   +    0

lukav je napisal(a):

 
ni član ekipe, v smislu, da bi hodili skupaj na košarko in po tekmi na pivo. je član ekipe, ko gre za vprašanje kleptomanskih podvigov in prikrivanja oziroma nepreganjanja le-teh.
 
In to dokazuješ z:
1.______________________
2.______________________
3.______________________

Saj vem, o tem sva najbrž že diskutirala, ampak dejstvo je, da karkoli bolj radikalnega bi JJ storil, bi imeli izredno stanje in 100.000 tacajočih po snegu, v prvi vrsti pa bi izjave dajali Kučan, Semolič in seveda zimzeleni Stanovnik ;-)

Slovenistanci Janše ne potrebuje, ker jih samo moti pri roštiljanju.
anon-521 sporočil: 5.625
[#580444] 09.09.09 21:47 · odgovor na: anon-76887 (#580431)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

 
In to dokazuješ z:
1.______________________
2.______________________
3.______________________

Saj vem, o tem sva najbrž že diskutirala, ampak dejstvo je, da karkoli bolj radikalnega bi JJ storil, bi imeli izredno stanje in 100.000 tacajočih po snegu, v prvi vrsti pa bi izjave dajali Kučan, Semolič in seveda zimzeleni Stanovnik ;-)

Slovenistanci Janše ne potrebuje, ker jih samo moti pri roštiljanju.
boli me q, če bi tacali po snegu - če bi v reforme verjel, bi jih vsaj skušal prodati ali pa odstopil. dejstvo je, da z reformami nikoli ni mislil resno. drugače bi vsaj malenksoti popucal, prodal banke in državne deleže (te je prodal samo koruptnim rusom, kjer so njegovi fantje vlekli lepe "provizije", bavčarju in šrotu, kjer se je del ravno tako gotovo vrnil in volilcem - NKBM), zmanjšal državno upravo, ne pa da je Virant v kafkovskem slogu zgolj beležil in predalčkal morje birokratov. poleg tega je dokazal, da je enak kot prej LDS, kar so lepo dokazovali njegovi fantje v največjih firmah, Baraga v Petrolu in Hitu, Lovšin v Intereuropi, ipd. kjer so kradli na najprimitivnejše načine. podrobnosti ravno ne morem izdati, ampak tovrstni podvig še zdaleč niso neznani v širši javnosti.

Se pa strinjam, da je Janšev 90% socializem in KGBjevski 100% socializem slovencem pisan na kožo in česa drugega niti ne pričakujem.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#580453] 09.09.09 21:56 · odgovor na: anon-521 (#580444)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-76887 09.09.2009 21:57

lukav je napisal(a):

boli me q, če bi tacali po snegu - če bi v reforme verjel, bi jih vsaj skušal prodati ali pa odstopil. dejstvo je, da z reformami nikoli ni mislil resno. drugače bi vsaj malenksoti popucal, prodal banke in državne deleže (te je prodal samo koruptnim rusom, kjer so njegovi fantje vlekli lepe "provizije", bavčarju in šrotu, kjer se je del ravno tako gotovo vrnil in volilcem - NKBM), zmanjšal državno upravo, ne pa da je Virant v kafkovskem slogu zgolj beležil in predalčkal morje birokratov. poleg tega je dokazal, da je enak kot prej LDS, kar so lepo dokazovali njegovi fantje v največjih firmah, Baraga v Petrolu in Hitu, Lovšin v Intereuropi, ipd. kjer so kradli na najprimitivnejše načine. podrobnosti ravno ne morem izdati, ampak tovrstni podvig še zdaleč niso neznani v širši javnosti.

Se pa strinjam, da je Janšev 90% socializem in KGBjevski 100% socializem slovencem pisan na kožo in česa drugega niti ne pričakujem.
 No, saj se strinjava :-)
Razlikujeva se samo v mnenju, da bi bilo za Slovenijo manj slabo, če bi imel JJ še nekaj mandatov in bi vsaj malo po malo spreminjal na bolje. Ti pa bi šel bolj radikalno, na nož ;-) Če Janša noče, naj pa KGB totalno zjebe vse skupaj in bo potem iz nule šlo v nekaj novega. 

 
Ampak debata je šla v smer, ali je JJ član postkomunističnih sil ali ni.
Jaz še vedno trdim, da ni.
anon-521 sporočil: 5.625
[#580459] 09.09.09 22:12 · odgovor na: anon-76887 (#580453)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):

 No, saj se strinjava :-)
Razlikujeva se samo v mnenju, da bi bilo za Slovenijo manj slabo, če bi imel JJ še nekaj mandatov in bi vsaj malo po malo spreminjal na bolje. Ti pa bi šel bolj radikalno, na nož ;-) Če Janša noče, naj pa KGB totalno zjebe vse skupaj in bo potem iz nule šlo v nekaj novega. 

 
Ampak debata je šla v smer, ali je JJ član postkomunističnih sil ali ni.
Jaz še vedno trdim, da ni.
moja debata ne gre toliko v smeri, ali je JJ član postkkomunističnih sil ali ne. bolj me zanima, če je to sploh relevantno oziroma ali smo kaj na boljšem, če je na oblasti JJ. OK, glede na groteskno vlado, ki jo imamo trenutno, to ni vprašanje, ni pa dvoma, da me pri Janši moti kup stvari poleg njegove ljubezni do socializma :)

Strani: 1