Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Admiral Mamula hoče \'\'domov\'\'

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Strani: 1 2 3

murje sporočil: 5.120
[#579794] 09.09.09 09:29
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: murje 09.09.2009 09:47
Konec osemdesetih je bil objavljen tudi slavni članek v Mladini o slavnemu admiralu Mamuli, "Mamula go home",ki je pri nas in v vojaških krogih, dvignil veliko prahu in bila seveda zaplenjena. Tako, da so v tistem času, pohodniki tradicionalnega pohoda na Učko imeli priložnost, kot slavnostnega govornika še zadnjič poslušati prav omenjenega admirala Mamulo. Dobro bi bilo, ko bi sedaj še vsi vojaki, ki so pomagali graditi tisto vilo, sedaj zahtevali njihov košček...


p1. februar
Adriano Kiršić, naš reški dopisnik, je Mladino do takrat že dobro založil s podatki o gradnji Mamulove vile v Opatiji. Od sredine januarja do začetka februarja smo se radi sprehajali po Opatiji, na videz zaljubljeni, a v resnici smo spremljali vsak korak gradnje. Pri točnosti podatkov in dokumentiranih pričevanjih sem v zvezi z »vojaškimi temami« res vztrajal. Anderličeve besede »... ampak pazi z vojsko ...« so bile zelo pomenljive, zato smo vse stvari na temo vojske natančno dokumentirali.
12. februar
Gorazd Suhadolnik je spisal udarni uvodnik Mamula go home. Pri Mladini smo v začetku leta 1988 uvodnike podpisovali z »uredništvo«. Navadno so bila to najudarnejša besedila, ki so napovedala temo tedna. Gorazda smo zaradi udarnosti v uredništvu klicali »Rambo«. Naše ugotovitve o prodaji orožja Etiopiji je Gorazd pospremil s komentarjem, če ga parafraziram, da Mamula ne zasluži spoštovanja svojih vojakov. Pa je uletel še en obtožni predlog, sedmi po vrsti, če se ne motim. Mogoče bom v teh spominih kako cifro pomešal, je pač veliko datumov in dogodkov, ki jih človek nosi v glavi, kar mi boste oprostili, je tako?
19. februar
Mladina je objavila podrobnosti o gradnji Mamulove vile v Opatiji. V tistem času smo vzdrževali stike z različnimi viri, ki so nam prinašali »zgodbe iz vojaškega življenja«, od anonimnih vojakov do oficirjev, med njimi z Ivanom Borštnerjem. V bistvu je iz vojske prihajalo več zgodb kot iz Udbe, ta je bolj »dihtala«.
www.mladina.si/tedni...lgih_nozev
anon-90118 sporočil: 91
[#579895] 09.09.09 11:03
Odgovori   +    0
Naj jo sedaj Mesič da Merklovi... mogoče bi pa potem Nemci nas zamenjali za Hrvate v EU :-)
anon-154207 sporočil: 7.023
[#579925] 09.09.09 11:25
Odgovori   +    0
Takšne in podobne zadeve so pogajalski aduti naše drage balkanske sosede. Sosedje namreč odlično poznajo človeško naravo, ki ji dandanes vlada pohlep, egoizem, ..., skratka lakomnost za materialnimi dobrinami, s katerimi si preštevilni poskušajo kompenzirati svoj "notranji manjko".
anon-182066 sporočil: 11.068
[#579951] 09.09.09 11:48 · odgovor na: anon-178479 (#579724)
Odgovori   +    0

Aleister je napisal(a):
Kar pa ni res, Cerkev je podprla Kučana komunista in ne Pučnika ateista. Gliha vkup štriha.

Bodo pa ja podprli vernika, ne ateista, pa čeprav protestantske veroizpovedi! Kučan je ja neštetokrat pred tem kot predsednik komisije CK za verska vprašanja z dejanji dokazoval, da je zaveznik RKC - kdo je na udbovske seanse klical duhovnike in škofe, Pučnik ali Kučan? Bog te nima rad!
anon-116290 sporočil: 1.784
[#580105] 09.09.09 13:28
Odgovori   +    0
Ja, če bi bil v Sloveniji se to ne bi zgodilo. DOBIL BI VILO, PLUS OGROMNO ODŠKODNINO PLUS REDNO OGROMNO POKOJNINO.
anon-105170 sporočil: 547
[#580211] 09.09.09 14:55
Odgovori   +    0
e đenerale a nisi mal pozn, kurčeva JLA
anon-76887 sporočil: 18.121
[#580383] 09.09.09 20:16 · odgovor na: anon-15715 (#579530)
Odgovori   +    0

Dudek je napisal(a):

 Ni šans, da bi mu vojska in partija pred letom 1990 dovolila "knjiženje" takšne lastnine na njegovo ime. Poznaš kakšen primer, da je kakšen veljak dobil stanovanje v last ? Tudi direktorji niso dobivali stanovanja v lastništvo, ampak samo stanovanjske pravice.

lp
 
Stanovanj ne, so si pa direktorji zgradili velike hiše.
Če malo pomislim, kolikor sem poznal direktorjev iz osemdesetih, so vsi imeli lastne hiše.
anon-159060 sporočil: 2.115
[#580439] 09.09.09 21:42
Odgovori   +    0
Hrvaška nima Kresalke in komunajzarske vlade. Mamula piši propalo.
anon-72235 sporočil: 914
[#580655] 10.09.09 09:46
Odgovori   +    0
kodka [ 13:28 9.9.2009 ]
Ja, če bi bil v Sloveniji se to ne bi zgodilo. DOBIL BI VILO, PLUS OGROMNO ODŠKODNINO PLUS REDNO OGROMNO POKOJNINO.

Po moje pa ne, saj ni fajmošter ali RKC!
anon-68108 sporočil: 963
[#580675] 10.09.09 10:02
Odgovori   +    0
V SLO bi še njegovi potomci dobivali rento. Tako kot domobranci!
anon-195618 sporočil: 1.141
[#582372] 11.09.09 23:38 · odgovor na: anon-76887 (#579529)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):

Daj nehaj, kaj se pa ti repenčiš??
Ravno tvoje znanje je pasje sranje :-)))
 
solo copy-paste od negde tamo okoli  23.07.08
….posluš ti Herr 0902ISXdX…. pejd' rajš v tvoje gozdove nabirat zelišča….
….kaj te tvoji starši niso naučili, da se ne vpletaš v disku®zije, ko »odgovorne osebe« na tem 4Umuuu podajajo inter-vuj-vuj-e in »izjave za š(t)ampooo«…..???? (tvog prijatelja Ša-mona-press)
….in ne ga lomit s tvojim »vz kaka njem« (….interfere = vmešavanjem)

Pišeš TI.: "Daj nehaj, kaj se pa ti repenčiš??"
Pišem JA.: "A tebe valjda nešto boli, pa se ovde stalno kurčiš (sha-mona-press) ili što bi ti ja rek'o (i napisao).: "Кој'те курац тера крај Мораву, кад' незнаш да пливаш(?)" Zato te pozdravljam sa istom slikom kao i tvojeg Ša-monu ....
       ,/                 &n bsp;       &nbs p; ,  
      ((____,-""''"''''"-,____))
       -----)~           ~(-----/
        ,----'(       & nbsp;      )`----,
        '~~d       &nb sp;    /b~~'
                |        & nbsp;   |
                (6__.__6)
                   `------`
Pišeš TI.: "Ravno tvoje znanje je pasje sranje :-)))

Pišem JA.: "Tvoje je već viđeno na bednih 16700 postova, (15,39 na dan) jebote..... pa kada ćeš već jednom pokazati TVOJE znanje, izuzev laprdanja, naravno(?)
Verovatno kao što tvoj Janček Janša reče.: "kada sloni letijo".... ja bih to malce modificirao i kao oni iz Cincinnatija napis'o.: "when pigs fly" , а ми Балканц& #1080; смо то дословц& #1077; схватил& #1080;, па таквима, као што си ти, помажем& #1086; са преводо& #1084; " пигз вил флај, бифор ит хепенз" (Ша-мона-l 7;ресс) а ако не знаш ћирилиц& #1091;, замоли Шаламан& #1090;у, да ти преведе, јербо је то његов "фох" 
Ааааа ono 16700 postova, (15,39 na dan ) daje mi na znanje, da osim laprdanja na forumu, naravno, ništa drugo (korisno) neznaš da uradiš .... možda da u "gozdu" (tvoje familije) praviš "toporišča" po ugledu na tvoja i tvojega prijatelja Ša-mone toporišča u glavi (u vašim mozgovima je to nemoguće, jer ih nemate)
PS
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_pig
PPS
nadam se da nećeš da potegneš pitanje tvojih autorskih "pra-vic", ako malce ja tebe citiram, pa ti napišem "Ravno tvoje znanje je pasje sranje :-)))
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-76887 sporočil: 18.121
[#582634] 12.09.09 20:20 · odgovor na: anon-195618 (#582372)
Odgovori   +    1

Xitos je napisal(a):

Vse tvoje flancanje vseeno ne spremeni dejstva, da se welcome piše z enim in ne z dvema L.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#582695] 13.09.09 00:11 · odgovor na: jurijjurij (#579592)
Odgovori   +    0

jurijjurij je napisal(a):

 
Aha, bebbone IvanSeronja alias šitos alias selenio alias lessenio alias cenzor alias LorneGreen alias , ,,, se spet napenja in to v slovenštini, ker slovenščine pač ne obvlada. Očitno se ti je med dvema obiskoma negovalke ostarelih občanov in menjavanjem plenic, odprla kapilara v sivi skorjici pa si trenutne prebliske poskusil izliti na papir. Seveda neuspešno.

PS. Če ne bi bil tako glup, kot pač si, bi opazil še več namernih detajlov v mojem postu. Naj ti pomagam: dženeral, probljem, welcome. Razumevanje zapisanega včasih zahteva nekaj intelekta. Jebiga.

PS1. Povej če rabiš prevod v materin jezik , ker tu na tem forumu že mnogi vemo, da ti je slovenščina tuj jezik.

PS2. Še vedno pa velja tisto iz mojega citiranega posta, saj veš: odjebi .... Drži se raje hojce in negovalke sicer  bo pri tvojih 80 naslednja kap usodna ( "одјеби у скокови& #1084;а на твој Мирни Гај")

PS3. Moj in zdravnikov nasvet: brez napenjanja šitos.

 
1.) za pozdrav.:
"волджиk 5;енздже&#1076 ;игаун.!"
2.) prolog.:
Verovatno je tvoj poduži boravak u ša-monijevoj guzici ostavio trajne posledice na tvojoj "псиси" (Јовица из 7 младих-п рес), što se sasvim jasno odražava na tvojoj fuk-si-analnoj nepismenosti (пардон, "функцио налној") i načinu izvlačenja iz govana, po onom našem balkanskom izrazu, koji glasi.: "Ако мож' да прође, важи....а ако не може, ја се шалим.".... e moj dilejko, slabi su ti aduti za vađenje iz govana, a niti tvoj uzor (ša-mona) ti ne može pomoći....
I tvoj uzor je srao dok si ti bio u njegovoj guzici, pa ti se zalepilo za mali mozak (jer velikoga ITAK nemaš), kada je, bolestan od "complex shitosticus" -a, baljezgao po forumu.:
14.05.09 22:38  shaman je napisal(a): Beograđanine, prjatu ...... (dok smo još bili "prjatli")....
28.06.09 00:29  Pri Ivanu, to jes Jovanu, je tak, da v desetih jezikih dela nekšne dijabolične (uvrnute, bre!) jezikovne akrobacije.
03.07.09 01:56  Ne seri lesen i (BTW, a si to ti druže Jovane?, he,he).
05.07.09 20:57  V seštevku kume Jovane, Kitos, Šitos, Zitos, Čitos, inu tako naprej
09.08.09 23:34   E pa fala vi gosn Leseni Jovane i tebi i Šitosu, alias Ђекил и Хајду, bre
10.08.09 00:45  Čak, kaj si zdaj v tem konkretnem postu - Đekil ali Hajd?
05.09.09 20:10  Še to. Dragi bratje in sestre forumske, preberite si te lucidne misli velikega in nenadkriljivega Enfriceja, pa vam bo jasno zakaj je meni v čast in ponos, ko me Đekil& Hajd, alias Xitos, Šitos, Selenio, nejmit, itd...i šire, pojmuje kot zgolj drugi nick od Enfriceja. he,he.
07.09.09 01:10  Toti Đekil in Hajd je nepremagljiv jebote, he,he. Ker deluje praktično anderkaver, ....Xitos, Selenio i još sedem inoe tdeset nickov. A bogami i puno šire.

Kao što vidiš da, iako si toliko vremena bio u ša-moni-noj guzici, ipak su tvoji ka-pici-teti bili nedovoljni da apsorbuješ srž vašeg problema, као што је написао Шаламан& #1090;ијев "connazionale" Скендер Куленов& #1080;ћ у књизи "Збор дервиша" .: "Није рупа на планети, већ је рупа на памети.! ", a ti si i dalje "zadrig'o", pa stalno sereš jednoteisto još od prošle godine.:
Pišeš TI.: "Aha, bebbone IvanSeronja alias šitos alias selenio alias lessenio alias cenzor alias LorneGreen alias ,,,, se spet napenja in to v slovenštini, ker slovenščine pač ne obvlada.
Pišem JA.: "Seronja je bio na tvojoj majci kada se upinjao da tebe napravi, pa je promašio lokaciju, te si TI ispao iz dupeta tvoje matere" hehehe, pa se još uvek ne zna koji ti je "spol".... (verjetno si siroto dvospolno bitje kot polž oli ona južnoafriška tekmovalka, za katero pišejo da je hermafrodit, jebote ...
Pišeš TI.: "Če ne bi bil tako glup, kot pač si, bi opazil še več namernih detajlov v mojem postu. Naj ti pomagam: dženeral, probljem, welcome. Razumevanje zapisanega včasih zahteva nekaj intelekta. Jebiga.
Pišem JA.: Kao što napisah.: "Ako može, može - ako ne može ja se šalim" (Mamula nije eneral nego admiral, a Mirogoj nije baš daleko od tvoje Bele Krajine i "zelenog Jurija", pa kada napišeš welcome, svi forumaši znaju da si tamo "domaći" ....из гована се не можеш извући, па ма колико ти XDX у томе помагао .....
Pišeš TI.: "Povej če rabiš prevod v materin jezik, ker tu na tem forumu že mnogi vemo, da ti je slovenščina tuj jezik.
Pišem JA.: "Kako bi ga TI prevedel, ko ne znaš kateri je MOJ materin jezik in ga niti ne obvladaš, ti superchauvinist. ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Chauvinism
http://womenshistory.about.com/cs/60s70s/g/gl_mc p.htm
Pa še ti podarim ček na 1000 € (tisoč ojrof), če mi pokažeš in dokažeš da sem trdil da je slovenščina moj materni jezik (materinščina)  i ne materin jezik, како га ти "прави Словене& #1094;" познаје& #1096;.! .... марш поново у О.Ш, da se TI naučiš slovenščine ...(idiota nato)
Verovatno si se TI preveč naprezal, pa si se usral (mimo plenic)
3.) epilog .:
To je bila zgolj demonstracija mojeg pasjeg sranja po tebi, čeprav ti od srca želim, da dočakaš moja leta (чисто сумњам, Београд& #1087;рес)
Pa povej ti meni gegulo roftarska (SH-press), a je na tem forumu nujno pisati v slovenščini(?)... kaj pa angleščina, ruščina, italijanščina, USA-angleščina, s katero se forumaši ponašajo(?) šovinist zahojeni si, a ne da(?)
Naslednjič ti bom našrajbal vse v nemščini oli italijanščini, v katere se tvoj Sha-mona (tudi lecner) razumeta kot Marica v kriv kurac (shamanpress), pa da vidim v katerem delu Slovenije živiš, ti bedni usrane.
Razumevanje zapisanega včasih zahteva nekaj intelekta. Jebiga.(tvoj press)
In na koncu copy-paste.: "odpeketaj" (одјеби) у скокови& #1084;а на твој Мирни Гај")
PS
tvoji kolegi so mi poslali najnovejšo sliko tvoje visokosti ko sise sam-sebi smejal na tvoj toti "comment",  podarim ti gratis, ker od bednika nikoli nisem zahteval plačila....beda ostaja beda za vedno.... a ne(?)
________________________________________________ ______________________________
ΛΠ ΧΙΤΟΣ, η ελληνική τρομοκρα&# 964;ική, υπολείμμ&# 945;τα από το τέλος του 2ου Παγκοσμί&# 959;υ Πολέμου &n bsp; 
anon-195618 sporočil: 1.141
[#582697] 13.09.09 00:26 · odgovor na: anon-76887 (#582634)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Vse tvoje flancanje vseeno ne spremeni dejstva, da se welcome piše z enim in ne z dvema L.
 
A boš sâm kupil očala, oli ti ja tukaj takoj podarim(?), večja dioptrija = lažje in boljše branje.... (LL)... WTF(?) xexexe.....
PS
Ja,ja,.... leta naredijo svoje.... macacco nato....
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
jurijjurij sporočil: 4.944
[#582727] 13.09.09 09:53 · odgovor na: anon-195618 (#582695)
Odgovori   +    0

Xitos je napisal(a):
 
Cretino mozgovič je za svoje novo govno rabil celih 5 (pet) dni! Jebiga, ko imaš v podsteršju vakuum (rabiš prevod?) je kriza a ne šitos alias selenio alias lessenio alias cenzor alias LorneGreen alias deložirani IvanSe-ronja ,,,, in še obilica "nikov"? Glede na to, da spet na veliko serješ po forumu je jasno, da ti negovalka strejših občanov ni zamenjala plenic, pa se tvoj mehkokurčnež opet svaljka u govnu in to tvoje govno bi rad delil s forumaši. Očitno pa še nisi opazil, da te nihče ne jebe. V naših krajih sodi govno na svoje pravo mesto (prosim, naj mu nekdo pojasni kje to je) in ne na 4um.

Sedaj pa še bistvo: одјеби у скокови& #1084;а на твој Мирни Гај . Њива захтева ђубриво.

PS. Da boš vse razumel, sem moral uporabiti nekaj detajlov iz tvojega jezika, čefurščine.
PS1. Welcome se zaenkrat še vedno piše z enim l, razen pri ŠŠŠitosu, ki mu tudi očala ne pomagajo, čeprav le-te svetuje drugim.
PS3. Ker je čas dobrina, ga za tepce tvoje vrste nikakor ni vredno trošiti. Nekateri imamo pametnejše delo, to sem ti pojasnil že davno pa tega nikakor ne razumeš. Rabiš jezikovni ali pomenski prevod? Priznam pa, da bo za tvoj IQ, ki je enak številki tvojih čevljev, prevod zelo trd oreh. Sedaj pa si še enkrat preberi boldan tekst in odjebi ....
 

jurijjurij sporočil: 4.944
[#582749] 13.09.09 11:14 · odgovor na: anon-195618 (#582695)
Odgovori   +    0

Xitos je napisal(a):

Tu non sei diventato cretino dopo, tu sei nato come un cretino. Ker si se rodil glup, se tega ne da popravit. Žal, ampak pri penzionisanih zastavnikih oli ex yugo carinikih bi bilo tudi škoda truda in sredstev, ker bi bil to strel v prazno (žal pa še zmeraj prejemaš slovensko penzijo in kradeš pokojninskemu proračunu). Bistvo pa je naslednji link

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_tes ta&expression=jezik&hs=551

iz katerga se boš naučil nekaj slovenščine in uporabe izraza materin in materni jezik. Bo šlo kretino?
Drugače pa velja odjebi.... i tako dalje. Si že dojel?
anon-195618 sporočil: 1.141
[#583078] 14.09.09 00:20 · odgovor na: jurijjurij (#582749)
Odgovori   +    0

jurijjurij je napisal(a):


Tu non sei diventato cretino dopo , tu sei nato come un cretino. Ker si se rodil glup, se tega ne da popravit. Žal, ampak pri penzionisanih zastavnikih oli ex yugo carinikih bi bilo tudi škoda truda in sredstev, ker bi bil to strel v prazno ( žal pa še zmeraj prejemaš slovensko penzijo in kradeš pokojninskemu proračunu ). Bistvo pa je naslednji link

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_tes ta&expression=jezik&hs=551

iz katerga se boš naučil nekaj slovenščine in uporabe i zraza materin in materni jezik. Bo šlo kretino?
Drugače pa velja odjebi.... i tako dalje. Si že dojel?
 
ви оули џеиди еј ен џеиди ај гаунеј.!
ker vidim da s' pr'šu navskriž s slovenščino (tut' s tujimi jeziki), sem malce "postponiral" (preložil) pisanje v italijanščini (oli nemščini) oli .... in ti pišem v jeziku, katerga upam da razumeš.:
1.) vidim da su ti govana puna usta (jebote, u jednom pasusu od dve rečenice četiri puta napišeš "govno").... pa šta je tebi(?) zar si toliko gladan (lačen).... hehehe, nič bat ... jaz ti tuki darujem nekaj linkof, pa si izaberi, kateri od totih specijalitetof ti je najbolj všeč....
http://img49.imageshack.us/img49/1573/govno28fyk a2.jpg
moje darilo tebi
http://www.imageup.ru/img35/govno140208.jpg
to je bilo trdo
http://i146.photobucket.com/albums/r262/longonsi lver/ShitBrick.jpg
2.) Pišeš TI. : "PS1. Welcome se zaenkrat še vedno piše z enim l, razen pri ŠŠŠitosu, ki mu tudi očala ne pomagajo, čeprav le-te svetuje drugim.
Pišem Ja.:  još jednom proćitaj sve od početka (tvoj post a i one od XDX-a) dao sam samo copy-paste vaših umotvorov (ali moram priznati, da nigde nema dva LL)...kupi i ti očala i ne blebeći ako nisi "prebral".... 'bemti analfabetu.: "идеш за Несс-ом (xdx) к'о свиња по говни" (твој домен)...
3.) da si funkcionalno, pa čak i potpuno nepismen, vidi se iz toga, što kopiraš Ša-monu i njegovog kompanjona Lecnera, a sam nisi ni mogao da izmisliš nešto, što je Lecner glodao skoro čitavu večnost (da ti negovalka strejših (WTF?)) občanov ni zamenjala plenic, pa se tvoj mehkokurčnež opet svaljka u govnu in to tvoje govno bi rad delil s forumaši). .. beda od pismenosti....a takođe i sha-monu.: " Žal, ampak pri penzionisanih zastavnikih oli ex yugo carinikih bi bilo tudi škoda truda in sredstev, ker bi bil to strel v prazno (žal pa še zmeraj prejemaš slovensko penzijo")
hehehe, a to tebe boli(?)... ja sam svoju penziju zaradio u YUGI i po svetu, gradeći objekte, koji su tebi omogućili da danas u društvu Shamano(r)ida, možeš na ovom forumu srati o onome o čemu pojma nemaš (ako želiš da ti dâm koordinate da ih vidiš sa satelita ili na GOOGLE EARTH-u) što ti do konca svojeg bednog laprdatorskog i maminohotelskog života nećeš uspeti da ostvariš...
(mater, neko je već napisao da su svemir (vesolje) i ljudska glupost (neumnost) beskrajni, ali da za ono prvo ne može biti sasvim siguran, i da vidiš, čovek je bio potpuno u pravu..)
4.) Pišeš TI.: "iz katerga se boš naučil nekaj slovenščine in uporabe izraza materin in materni jezik. Bo šlo kretino?"... . hehehe, hvala enako, ali se vidi da ga se TI nisi naučil... marš nazaj v OŠ.... hehehe, CRETINO.... 'talijanščina ti ne leži, konzul-tiraj Lecnerja in Bunypo, pa bo šlo.....
5.) Pišeš TI.: "mozgovič je za svoje novo govno rabil celih 5 (pet) dni..... hehehe, a ti misliš da ja tuki na 4Umuuuu samo na tebe mislim i čakam da se proserješ, i da nimam drugega dela, budalo svemirsko, .... rajši imam jadranje po morju in otipavanje negovalk strejših občanov , čeprav moram takrat zbežat od doma, da me žena ne ujame (tebe žena, če je že imaš, ne izpusti iz rok, pa zategadelj "дреждиш ту на Шама-нор ијуму" и крадеш Богу дане, наместо да радиш и донесеш жени "ђенги") ,,,,, ама све ми се чини да ти је жена побегла са млекаџи& #1112;ом, па ти сада немаш друге да те доведе у ред и зато си све блесави& #1112;и (Pia-press)....
6.) Pišeš TI.: "PS. Da boš vse razumel, sem moral uporabiti nekaj detajlov iz tvojega jezika, čefurščine.
Pišem JA.:  "Знаш ли ти, мајмуне, да прво треба да знаш језик на којем хоћеш некога да зајебав& #1072;ш(?).... када желиш да "чефура" имитира& #1096; аутомат& #1089;ки постаје& #1096; "ЧАПАЦ" (čapac), што је (чудо божје) далеко-д алеко гори појам у Словени& #1089;тану..... ерго ("therefore") ....
Čitaj, seronjo, šta kaže razvezani jezik (SLO), imaš Link spodaj (tudi v hlačah)
http://razvezanijezik.org/?page=%C4%8Defur%2Fpri pomni
Čefur je veliko starejša beseda in ni alternativno poimenovanje pripadnika določene skupine, temveč ga je kot izraz treba definirati na naslednji, veliko bolj preprost način:
Čefur, -ja: Žaljivka za vse neslovenske prebivalce Slovenije, večinoma iz republik bivše Jugoslavije.

http://razvezanijezik.org/?page=%C4%8Dapac
Čapac je čefur slovenskega rodu. Običajno postanejo slovenski fantje čapci ko začnejo hoditi v srednjo šolo. Tam se družijo s čefurji.
Čapci se čefurjem pridružujejo, ker se želijo počutiti posebne, močne. Lahko pa se počutijo ogrožene in v skupinah čefurjev iščejo zavetje.
To tolmačenje je pač tolmačenje, ki izhaja iz slovenske nacionalistične subkulture, nastale po razpadu SFRJ, torej so avtorji rojeni verjetno po letu 1980.

PS
Tvoja "slovenščina" je kmetavzarska i bolj bi ti bilo da "rabiš" malo več SSKJ (čeprav si to meni svetoval) in slovnico, khmmmm ...
Samo citat.: "Rabiš jezikovni ali pomenski prevod?". .... khmmmm, jzt bi ti svetoval besedo "potrebuješ" , a ne, da je boljša(?)....
Pa še.: "Nekateri imamo pametnejše delo.... "  xexexe, ... a to od 9:00 - 16:00 na občinskem računalniku delati kot shit-mešal-nik...
http://i272.photobucket.com/albums/jj172/wiliyam /shit.jpg
PPS
ajd' uzdr(a)vlje, ipak te imam rad, in te po tolkem času spet pozdravljam
http://i58.photobucket.com/albums/g260/kenguur/R azne_slike-2009/2009c/govno1.jpg
_________________________________
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟ XITOS
anon-195618 sporočil: 1.141
[#583809] 14.09.09 21:41 · odgovor na: jurijjurij (#582749)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 14.09.2009 21:47

jurijjurij je napisal(a):


Tu non sei diventato cretino dopo, tu sei nato come un cretino. Ker si se rodil glup, se tega ne da popravit. Žal, ampak pri penzionisanih zastavnikih oli ex yugo carinikih bi bilo tudi škoda truda in sredstev, ker bi bil to strel v prazno (žal pa še zmeraj prejemaš slovensko penzijo in kradeš pokojninskemu proračunu). Bistvo pa je naslednji link

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_tes ta&expression=jezik&hs=551

iz katerga se boš naučil nekaj slovenščine in uporabe izraza materin in materni jezik. Bo šlo kretino?
Drugače pa velja odjebi.... i tako dalje. Si že dojel?
 
O'lala ..... si e fatto avanti un gran' minchione con la sua "conoscenza" della lingua italiana, mamma mia...... adesso finimondo non e piu lontano (sha-mona-press)..... hehehe.... Minchia! Sta rumpennu 'i cugghiuna!.....
http://vinnux.files.wordpress.com/2008/02/laminc hianelpugno.gif

Ma io vorrei parecchie spiegazioni da te, a proposito del tuo testo, quando scrivevi.:
" Tu non sei diventato cretino dopo , tu sei nato come un cretino." ... WTF..... dopo di che(?) .... mamma mia, che testa di minchia ... volevi "dire" per caso
1.) "Tu non sei diventato cretino tardivamente (opp. piu tardi, durante la vita), tu sei nato come un cretino."
2.) "Tu sei un cretino nato, e non sei diventato un cretino dopo (piú tardi)."
Peró, io ho una mia impressione, che tu sei un cretino D.O.C. , oppure una Gran'testa di minchia D.O.C. .... a te la scelta,

PS
Ho anche una mia aggiunta personale, osservazione, appunto (qualsisia ti piace).... la tua conoscenza della lingua italiana basta per uno lecner, credo anche la tedesca per uno scimmia-mano (sciamano = sha-mona), ma quella vederemo dopo (piu tardi)..... peró, il piu adatti per la conversazione a tuo livello sarebbero quelli sotto il "nick" purger44, lessenio (quale hai assegnato a me), tuo collega jurijj, e i altri ritardati dello clan Sciamanoidi (clan = cricca =  è na cumbrìccula di pirsuni uniti ô scopu d'aiutàrisi e faurìrisi a vicenna, midemma a dammaggiu di l'àutri.) ..... hehehe, i Siciliani sanno giá da tempo che cosa succede nella cricca dentro lo "forum finance"

____________________________
LP XITOS, ΣΑΣ Ολεθρο και εμμονή
jurijjurij sporočil: 4.944
[#584078] 15.09.09 10:31 · odgovor na: anon-195618 (#583809)
Odgovori   +    0

Xitos je napisal(a):

 
O'lala ..... si e fatto avanti un gran' minchione con la sua "conoscenza"..

Ha, ha, ha, he,he kreten čefurski ne uporabljaj jezikov, ki jih ne obvladaš. Nisi vreden niti pol pičke mrzle vode, zato ne berem dalje in odjebi.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#584519] 15.09.09 21:38 · odgovor na: jurijjurij (#584078)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 15.09.2009 21:41

jurijjurij je napisal(a):

Ha, ha, ha, he,he kreten čefurski ne uporabljaj jezikov, ki jih ne obvladaš. Nisi vreden niti pol pičke mrzle vode, zato ne berem dalje in odjebi.
 
tvoja znamka na forumu

       ,/                 &n bsp;       &nbs p; ,  
      ((____,-""''"''''"-,____))
       -----)~           ~(-----/
        ,----'(       & nbsp;      )`----,
        '~~d       &nb sp;    /b~~'
                |        & nbsp;   |
                (6__.__6)
                   `------`

oj'la testa di minkia, ke ti prende(?).... sei tipico "finforumpicikatoidiota". (pizzicato).... hehehe "picajzelj" (admin Chef-press).... non hai altro da dire(?)
Va bene, ti dó la correzione.: SI É FATTO AVANTI ..... bastante per te(?)
.... hehehe, škuzi per cosidetto = tako imenovani, (oppure cosiddetto = klican) "lap-šuss".... peró .. non sono solo (dipende da "come me prendi")
per esempio
http://translate.google.si/translate_t#it|sl|si% 20%C3%A9%20fatto%20avanti%0Asi%20e%20fatto%20avant i
si é fatto avanti = stopil naprej       иступио напред
si e fatto avanti = stopil naprej     иступио напред
http://www.spletni-slovar.com/italijansko-sloven ski
si é fatto avanti = stopil naprej
si e fatto avanti = stopil naprej
allora, tecnicamente nessuna differenza, peró grammaticamente ti dó ragione, ma importante é solo che hai capito che cosa volevo dire ...

Minchia! Sta rumpennu 'i cugghiuna!.....
ma vediamo altro testo, scritto da te con tanti-tanti sbagli ..... (cultura = off)
Pišeš TI.: " Ha, ha, ha, he,he kreten čefurski ne uporabljaj jezikov, ki jih ne obvladaš. Nisi vreden niti pol pičke mrzle vode, zato ne berem dalje in odjebi.
Pravilno je.: "Ha, ha, ha, he,he kreten čefurski (čapčefski) ne uporabljaj jezikov, ki jih ne obvladaš. Nisi vreden niti pol pičke (pizde) mrzle vode, zato ne berem dalje in odjebi (u skokovima na tvoj vilajet)
niti pol pičke mrzle vode
niti pol pizde mrzle vode

sedem let si 'meu cajta da se naučiš pravem stavku, ti pa nič od nič (kodka-press),.... , jebote tvoj ša-mona, čepraf je tut' on praf napisu stavk .... a ti bo pomogu toti link, macacco ....
http://salabajzer.blog.siol.net/2008/06/07/vecfu nkcionalnost-izrazov-za-spolovila-in-seks/

shaman    #506231  26.05.09 10:11
.....Ker vi, kume moj Kitos, politike ne štekate niti za polovico pizde mrzle vode . A ti dobro veš, kume moj beograjski Kitos, koliko je mrzla voda vredna tam f pizdi.
Drkoslav    26.01.2009 01:02:05
.....Mene fascinira kako uspe nekaterim, da se nonstop govori in piše o njih, u življenu pa niso nardili niti za pola pizde mrzle vode.
zirosi    7. Dec 2002. 01:01
.....njegova svetovna slava (če o tem govorimo) pa ni vredna pol pizde mrzle vode,
BigWhale :: 26. mar 2008, 12:35:27
.....miza, ki ti pove kdaj bos umrl, ne pove ti pa sedmice na lotu ni vredna pol pizde mrzle vode.
potemtakem si zapomni besedo pizda (TI) , a ne pička, kot si napisu (bebone, deficiente)

PS
Preberi še petkrat tisto o čefurjih in čapcih, mogoče si boš zapomnil
(in aggiunta per te, figlio di puttana, sai per caso chi era tuo padre(?) uno, da te nominato, "čefur" oppure "čapac"(?))....(puo dar'si, che li trovi nell'Attachment) ....
Tanti saluti a te, amico mio.!
________________________________________________ _
ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-129959 sporočil: 13.643
[#584721] 16.09.09 09:19 · odgovor na: anon-195618 (#584519)
Odgovori   +    0
D.O.C. jebilo/naj bi bilo - di origine controllata ?

(rofl) !
anon-195618 sporočil: 1.141
[#585970] 16.09.09 22:48 · odgovor na: anon-129959 (#584721)
Odgovori   +    0

cinq je napisal(a):
D.O.C. jebilo/naj bi bilo - di origine controllata ?

(rofl) !
 oj'la cinq,
avevi per caso nella mente questo
http://docwinebarchicago.com/
http://docwinebarchicago.com/lombard/index.aspmaaaa, mi sembra che quella faccia di minchia hann' butato fora da un altro D.O.C.(era malato di mente senza speranza di ricuperar lasalute e cosi si e trovato su nostro "shamonarium"...
http://www.dc.state.fl.us/
che ne pensi te, se uno radoppia suo nome (jurijjurij p.e.) puo dar'si che vol'-ass-i-curar-si (se stesso) di propria sussistenza d' un imbecile(?)
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-171999 sporočil: 1.852
[#589261] 20.09.09 22:01 · odgovor na: anon-195618 (#585970)
Odgovori   +    0

Xitos je napisal(a):

avevi per caso nella mente questo
maaaa, mi sembra che quella faccia di minchia hann' butato fora da un altro D.O.C.(era malato di mente senza speranza di ricuperar lasalute e cosi si e trovato su nostro "shamonarium"...

 
anon-171999 sporočil: 1.852
[#589634] 21.09.09 10:50 · odgovor na: anon-91864 (#589346)
Odgovori   +    0
Sem malo pogledal kje je tista goveja glava:

 
 ,/      &nbs p;                 &n bsp;  ,    
     ((____,-""''"''''"-,____))
       -----)~          ~(-----/
         ,---'(       &n bsp;     )`---,
       '~~`d       &n bsp;  /b`~~'
                |        & nbsp;  |
                 (6___6)
                    `-----`

alias šitos, kum ivan, etc...,

ker je bilo nujno, da bi kaznoval neko novo prikazen na tem serjatoriumu - msg. Trapolero - ta bi pravtako lahko bil tudi IvanSe, ki živi precej blizu Trsta in se ukvarja s trgovino na debelo (jebaje je svoje dni govno prodajal tudi po iraqu... sedaj mu ga je še nekaj ostalo za toti forum.
Sem pričakoval, da bo ivan alias goveja glava kaj zamukala, ma ni blo nič... zato sem se že zbal, da so ga utegnili sojetniki v domu upokojencev (na opčinah nad trstom) že štihniti, ker je težil najljubši bolniški sestri, ma vidim, da je samo nezbran... pa sm ga malo pobaral, da prouči izvor tegale trapolera... po možnosti v cirilici ali celo tarzan nemščini, dvomim, da bo še kodaj posegal po taljanščini...ha ha
anon-129959 sporočil: 13.643
[#589652] 21.09.09 11:01 · odgovor na: anon-171999 (#589634)
Odgovori   +    1
btw, glede tistega "govna" v iraqu ? neej, pač pa v neki drugi arapski državi ... sem ga videl z googlearthom; eee, pa, nije baš govno !! ... :-))
anon-195618 sporočil: 1.141
[#590419] 21.09.09 19:13 · odgovor na: anon-171999 (#589261)
Odgovori   +    0

lecner je napisal(a):

nič ni napisal, ker se ni upal (Xitos-press) opp....
Xitos je napisal(a):
avevi per caso nella mente questo
maaaa, mi sembra che quella faccia di minchia hann' butato fora da un altro D.O.C.(era malato di mente senza speranza di ricuperar lasalute e cosi si e trovato su nostro "shamonarium"...
  Uaaaa plagijator trosi neumnosti, ker sem jaz napisal
Xitos je napisal(a):
avevi per caso nella mente questo
maaaa, mi sembra che quella faccia di minchia hann' butato fora da un altro D.O.C.(era malato di mente senza speranza di ricuperar lasalute e cosi si e trovato su nostro "shamonarium"...
  Kot se vidi niti preplonkati kot se spodobi ne zna (che deficiente(?)).... ASCII je to (poskusi kot z I-netom na temat "Lindin sindrom").... hehehe sha-mona-press....
tvoja znamka na forumu
       ,/                 &n bsp;       &nbs p; ,  
      ((____,-""''"''''"-,____))
       -----)~           ~(-----/
        ,----'(       & nbsp;      )`----,
        '~~d       &nb sp;    /b~~'
                |        & nbsp;   |
                (6__.__6)
                   `------`
Mamma mia, che bugiardo di 1° (primo grado)...(?)....  non sai scrivere 1comment (solo uno) in italiano, e sopratutto non sei capace di fare una coretta copia del scritto (che testa di minchia(?) Che cosa volevi con le tue correzioni senza correzioni(?) ... hihihi, non sapevi che cosa volevi (idiota), perche non sai italiano (gia visto su questo sha-mona-rium)
Vai da tuo jurijjurij e lascialo tradur'ti (cosi avrai anche tu da fare coi administratori).... peró stai attento di non essere cancellato (eraser on work)
http://en.wikipedia.org/wiki/Eraser_%28film%29Dai, macacco, manda mi la tua amica bunypo, cosi chiariremo i testi(si) insieme, magari co'i manuali (opp.manovali)....
PS
" I'll be back !!!! " .... remember(?)
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#590472] 21.09.09 20:01 · odgovor na: anon-171999 (#589634)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 21.09.2009 20:29

lecner je napisal(a):
Sem malo pogledal kje je tista goveja glava:

 
 ,/      &nbs p;                 &n bsp;  ,    
     ((____,-""''"''''"-,____))
      -----)~          ~(-----/
         ,---'(       &n bsp;     )`---,
       '~~`d       &n bsp;  /b`~~'
                |        & nbsp;  |
                 (6___6)
                   `-----`

alias šitos, kum ivan, etc...,

ker je bilo nujno, da bi kaznoval neko novo prikazen na tem serjatoriumu - msg. Trapolero - ta bi pravtako lahko bil tudi IvanSe, ki živi precej blizu Trsta in se ukvarja s trgovino na debelo (jebaje je svoje dni govno prodajal tudi po iraqu.. . sedaj mu ga je še nekaj ostalo za toti forum.
Sem pričakoval, da bo ivan alias goveja glava kaj zamukala, ma ni blo nič... zato sem se že zbal, da so ga utegnili sojetniki v domu upokojencev (na opčinah nad trstom) že štihniti, ker je težil najljubši bolniški sestri, ma vidim, da je samo nezbran... pa sm ga malo pobaral, da prouči izvor tegale trapolera... po možnosti v cirilici ali celo tarzan nemščini, dvomim, da bo še kodaj posegal po taljanščini...ha ha
 
HEHEHE, hier hast du deinen Ochskopf (guck mal in meinem vorhergehendem Komentar, nicht einmal kannst du richtig kopieren, die Hörner hast du nicht in ordnung), sodaß ich deine Hausaufgabe wieder verbessern muß (FY) ....Dost make a mummer of me, oxhead?
Meine Agentur hat sich bemüht um deinen Ochskopf gerichtlich zu untersuchen ("izslediti" für dich, "islijediti" oder "иследит и" für deinen co-OP-erant bei der Kera-Mika AG (Eigner.: Sha-mona & Lecatore) und sogar mit Erfolg(!)....
Nämlich meine Agenten 007, 008 und 009 haben in Verbindung mit KGB, UDBA und SOVA herausgefunden, daß der Ox-kopf dem lecner gehört. Danach musste Ich eine große Bestechung denen bezahlen ("bribe") um das Photo von dir zu bekommen.... Mensch, du siehst so angenehm aus, gerade wie ein "Gentleman(n)"....XeXeXe.....
Weil ich aber sehr höflich und wohlerzogen bin, werde ich von dir keinen Erzatz (Rückvergeltung)  verlangen, und gebe dir dein Photo im Attachment gratis
Als dein einziger Freund (wie immer), laß' ich dich begrüßen mit.: "I'll be back(?)"

________________________________________________ _____________________________   
ΛΠ ΧΙΤΟΣ, η ελληνική τρομοκρα&# 964;ική, υπολείμμ&# 945;τα από το τέλος του 2ου Παγκοσμί&# 959;υ Πολέμου
anon-195618 sporočil: 1.141
[#590667] 22.09.09 00:53 · odgovor na: anon-91864 (#589346)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 "shamonarium",a ????, he,he,

P.S. Tudi jaz vam *** fse po spisku. Mone *** ! Evo, še en [hinavski] kez :-), da ne bo hude krvi. he,hee.

*** Množina, namesto dvojine zato, ker Xitos v bistvu živi na istem, majhnem in tesnem, torej fakin dipresif podstrešju z Đekil in Hajdom, pa eto jaz to štejem za množino. Mora se, jebiga! Z jezikom se ni za zajebavat.

P.P.S. Lecnere sunce ti žarko, ne mi citirat tote mone, ker mi s tem čisto zjebaš moj, sicer vrhunski in kakopak tudi sofisticirani manualni sistem ignoriranja subjektof na forumu.

P.P.P.S. Za konec poskusim še zmesti ĐekliHajdXitosa, da ne komentira naprej toti post: Xitos, ti si car! Upam, da bo vužgalo.


LP shaman
 
P.P.S. Lecnere sunce ti žarko, ne mi citirat tote mone, ker mi s tem čisto zjebaš moj, sicer vrhunski in kakopak tudi sofisticirani manualni sistem ignoriranja subjektof na forumu.
а кој'кура ц тебе тера да лецнеру мораш да одговор& #1080;ш(?) .... ЈАЈА свако извлаче& #1114;е из гована је добродо& #1096;ло ако може, а ако не може - "ја се шалим"
pa još.: "Z jezikom se ni za zajebavat."
а јел' ти, мона, мораш баш С ЈЕЗИКОМ (?)
Xitos, ti si car! Upam, da bo vužgalo.
хехехе, "упање" умире задње (напосле тку)

Nije ti dugo trebalo da se (pa makar indirektno) obrecneš o mene.... hehehe, kako si proziran (pravi pozer pataki.... pataca IT)
Znao sam da te je iritirao najobj (xexexe) kad ti je rek'o da si sebe samoga zajeb'o , što je jedina istina i rezultat tvoje gluposti...
A ono da sise držao tvojeg obećanja, moš' da obesiš mačku o rep, jer sam 'iljadu % siguran da si moja sranja pomno pratio i samo čekao priliku da izvučeš tvoju "guju iz potaje".... i kao što i sâm vidiš, tu sam te saček'o na krivinu....

Nego reci ti tvojem radniku Izmetu koji se skriva pod nik-om lecner, da ja još nikada u mojem "kratkom" životu nisam video ili doživeo da se jedan "ponositi" konj spusti na nivo majmuna, iako je dokazano da su i trenirani chimposi (šimpanze) mlogo pametniji od njega. I još nešto.: kako si mog'o da se uortačiš sa jednim fuksi-analno nepismenim Alzheimer'som, koji je mog'o dosad da shvati i iz mojih pisama tebi (na početku, doklem smo jošte bili kumovi (mater, šta to ono beše(?)), da ja Iraq-u niti prismrdio nisam, a ima toliko arapskih zemalja na ovom svetu, pa neka bira dok još može, jer će uskoro da ga Alzheimer's nadvlada.
Šta ja tu mogu, kada Chita ne čita prethodne postove(?).... hehehe, imao je dobrog učitelja u tebi preko TELE-coma, aneda(?)
PS
Nešto ste mi obojica sumljivi u svezi sa oni-jem, kako se ono zvaše(?) ček da proverim, aha msg. Trapolero ,... pa niste valjda sva trojica RKC-pederofili(?) jeb'o vas papa "tedeško"
Pa ono tvoje nerazumevanje novog imena, mona..... tu se vrlo lako potkrade i stvori lapsus, te od Sha-mona-rium neko prevede u Shaman-nori-um, ali to nije moja dužnos' da svakog pizdeka ispravljam, tu bi mog'o i ti malo da pomogneš jerbo brže od mene čukaš sas sve deset, a ja sam se navik'o da čukam samo sas jedan (eventualno dva)
http://cdn1.sbnation.com/fan_shot_images/56911/i nternet_argument.jpg
PPS
Nego ti malo pritegni tvojega kompa-gnoma i zelembaća Lecnera, da se on ne kurči na tvojem teritoriju-mu, jerbo koj'kurac je on "da bi kaznoval neko novo prikazen na tem serjatoriumu - msg. Trapolero - ta bi pravtako lahko bil tudi IvanSe"... . pa jel'on izigrava pre-mud-rog policajca bez jajca, pa će da ON sudi i "kaznuje"(?) jeb'o ga ti
Eeeee s kim sise ti ufatio u kompaniju, jebo vas sveti otac papa (obojicu)
'ajd, dosta za večeras i po-zdravlja te tvoj jedini (kako ti napisa) Đekli HajdXitos ,.... Đekli ti ga, bilo koj' od tu trojicu. xexexe
I pazi da se ne zaraziš sas tu "svinjsku kuku", jebote,.....šta bi mi brez vas keramičarci(?) ...
http://wtfoodge.com/wp-content/uploads/2009/04/b abylickingpig.jpg
__________________________________  &n bsp;
ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟ XITOS
anon-129959 sporočil: 13.643
[#590686] 22.09.09 05:56 · odgovor na: anon-195618 (#590667)
Odgovori   +    1
Hajd, Deda   , - ne popizdevaj mi (jim) toliko ! ... :-))

http://www.youtube.com/watch?v=9Gni4ELiOzc

CI KAGO DI NOTTE - DI GIORNO PISCEM ! _ _ _ ;-)))
anon-129959 sporočil: 13.643
[#590688] 22.09.09 06:12 · odgovor na: anon-129959 (#589652)
Odgovori   +    0

cinq je napisal(a):
btw, glede tistega "govna" v iraqu ? neej, pač pa v neki drugi arapski državi ... sem ga videl z googlearthom; eee, pa, nije baš govno !! ... :-))
 
ockej, sveopšti Deda, sedaj, ko si mi prižgal zeleno luč ( zvezdice ), vidim, da lahko lecner-yu "zaupam" šeeno skrivnost;

alzo, lecner - naštimaj si googlearth na Libijo, nasproti poletni Ghedafijevi rezidenci, pa boš ugledal tisto "svetsko ćudo" !...

ne pa u iraqu - koji q. ti je onaj iraq, velil bi ti Xitos Deda ! ... ;-)))

aja, pa še ena greška, lecner - nije on uopšte u Opičinama, negoli mnogo bliže moru ! ... :-)

Strani: 1 2 3