Zasebnost
1 min
Zveza pacientov poziva k odpoklicu vodstva psihiatrične klinike Ljubljana
5 min
BS izboljšala napoved o rasti, a za 2025 še vedno napoveduje skok inflacije - na 3 odstotke
42 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
Je Robert Golob Janez Janša pod krinko? Zakaj je zmagala desnica 2
2 uri
Srbski nacionalni prevoznik bo letel na dve novi kitajski destinaciji 1
2 uri
AMZS je dobil novega direktorja
2 uri
Za izboljšanje sistema e-javnega naročanja 2,78 milijona evrov
3 ure
Apple bo v svoje naprave vključil personalizirano umetno inteligenco 1
3 ure
Zgodbe najboljših živilskih podjetij so tukaj (PRO)
3 ure
Podjetje, ki je ustanovilo Golobov Star Solar, ostalo brez sončnih elektrarn. Kako visoko so šle cene? 2
3 ure
Bruselj preiskuje arabski telekom, ki hoče odkupiti del premoženja češkega PPF 1
3 ure
Skok dokupil delnice Cinkarne 5
4 ure
(intervju) Rešitve GE Vernova za večjo učinkovitost, nižje stroške in višjo donosnost v industriji
4 ure
Na letališču Edvarda Rusijana so se začela intervencijska dela po neurju
4 ure
10 dejstev o električnem avtu leta 2024, ki je komaj zapeljal na trg
4 ure
Emirates širi navzočnost v balkanski regiji, bi lahko prišel tudi v Slovenijo?
5 ur
Slovenske vinske poti: Kam bi vas napotili vinski poznavalci v Posavju?
6 ur
Razogljičenje s slovenskim podpisom (Oglas)
10 ur
Zakaj je delnica Nvidie navidezno zgrmela na vrednost NLB? 2
10 ur
Komu je deževje skisalo posel: zastala je prodaja športne opreme, zaradi vlage gnije zelenjava

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Opomin za ne podaljšanje naročnine

Strani: 1

anon-181654 sporočil: 2
[#561547] 10.08.09 21:58
Odgovori   +    0
Pozdravljeni

Zanimama zakaj ste mi poslal opomin za neplačilo naročnine na revijo Moje finance?

V preteklem letu sem bil naročnik na revijo moje finance in sem se nekako odločil, da letos ne bom podaljšal naročnine. Torej dobil sem položnico za plačilo naročnine za leto 09/10. Seveda je nisem plačal, ker sem si mislil da me avtomatsko razumejo, da nočem več bit naročnik.

Ampak, sem opomin plačal, ker sem se premislil. Upam da mi niste dodal kakšne zamudne obresti ker je prva položnica šla skozi uničevalec, in ne vem kakšna je bila cena :)

LP
Gustl sporočil: 13.631
[#567075] 20.08.09 07:15 · odgovor na: anon-181654 (#561547)
Odgovori   +    0

FIN-462974 je napisal(a):
Pozdravljeni

Zanimama zakaj ste mi poslal opomin za neplačilo naročnine na revijo Moje finance?

V preteklem letu sem bil naročnik na revijo moje finance in sem se nekako odločil, da letos ne bom podaljšal naročnine. Torej dobil sem položnico za plačilo naročnine za leto 09/10. Seveda je nisem plačal, ker sem si mislil da me avtomatsko razumejo, da nočem več bit naročnik.

Ampak, sem opomin plačal, ker sem se premislil. Upam da mi niste dodal kakšne zamudne obresti ker je prva položnica šla skozi uničevalec, in ne vem kakšna je bila cena :)


Se opravičujem, šele sedaj sem tole videl.Forum Servis je mišljen predvsem za zadeve, ki se tičejo spletne strani. Tu praviloma ne vemo odgovorov na vprašanja, kot je zgornje.Če se zadeve še niso uredile, predlagam, da pišete na narocnine@finance.si lpJure Gostiša, urednik Finance.si
 

Strani: 1