Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Ponudba za Trdnjavo Holding nizka

Strani: 1

anon-34513 sporočil: 63
[#35259] 09.01.07 17:23
Odgovori   +    0
Bravo, gospod; Zelenovič. Res imajo delničarji danes samo dve možnosti, sprejmejo ponudbo ali ostanejo še dalje vezani na družbo, ki je uspela rekordno uničiti vrednost premoženja, ki tvori aktivo družbe. Pozabljate, da ste bili odgovorni za poslovanje družbe, ste pa to izkoristili s svojim velikim Vodjem, gospodom Zupancem, da ste s premoženjem delničarjev uspeli postati glavni lastniki, danes pa vehementno izjavljate, da je pač takšna tržna cena :sram va s bodi. Zakon vam tako ali tako ne more do živega, Ker noče. Ker leta trajajo preiskave malverzacij, ki ne bodo nikoli končane, se vi sedaj pod okriljem zakona o prevzemih šopirite o trgu in tržni vrednosti, o analizah ki ste jih naredili da ste to ceno postavili. Pri tem pa ste iz tisoč tolarjev po vrednosti 1/01/1993 uspeli narediti za delničarje manj kot eno desetino.350 z inflacijo razvrednotenih tolarjev. Realno je to desetina. Ste rekorderji.
Tekmovanja v uničevanju vrednosti sicer ne prirejamo, sicer bi bili prvaki. Koliko pa ste sami s stem pridobili, pa tako ne bo nikoli ugotovljeno. Ker se noče.
In gospod Stanič, zadovoljen sem, da ste se uspeli na limanice ujeti.Nič se ni omedilo. Višje sem vas cenil.
Hudo mi je , da je tudi Gorenje osmoljenec. Tam imam vsaj majhen interes, zato nisem privoščljiv. Pa bi lahko vedeli s kom imate opravka. Imeli ste izkušnje z delnicami banke Celje. ki jih je takratni šef Gorenja Finning prodal v družbo, v kateri je bil prokurist po uradnem položaju, sicer pa po moči prvi človek,Že takrat je pokazal, da kot poslovodeči skrbi predvsem za svoj žep. Čeprav je bil najet in plačan , da skrbi za posle družbe.In vi ste to vedeli. Ki je pri tem zaslužil tega daljnega leta 1994 polovico, torej dobrih takratnih 40 mio sit. Kazenski postopek še teče.Najbrž bo zastaral.
harald

Strani: 1