Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo si upa: Tina Maze

Strani: 1 2

anon-129390 sporočil: 9.830
[#2472918] 13.11.14 01:15
Odgovori   +    21
Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?

Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
anon-339679 sporočil: 5
[#2472925] 13.11.14 06:12 · odgovor na: anon-129390 (#2472918)
Odgovori   +    6
[tasilo]
Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?

Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
Punca gara in prav je da tudi žanje rezultate svojega dela. Nevoščljivost tukaj ni na mestu.

Si predstavljaš, koliko bi policija plačala, če bi Tina zaračunala foto session v policijski uniformi po tarifi za Alpine Watch? :)
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2472946] 13.11.14 07:50 · odgovor na: anon-339679 (#2472925)
Odgovori   +    21
Zadnja sprememba: anon-129390 13.11.2014 08:08
[0903PROMI]
> [tasilo]
> Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
>
> Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...

Punca gara in prav je da tudi žanje rezultate svojega dela. Nevoščljivost tukaj ni na mestu.

Si predstavljaš, koliko bi policija plačala, če bi Tina zaračunala foto session v policijski uniformi po tarifi za Alpine Watch? :)
Daj, ne klati neumnosti. Kakšna nevoščljivost neki?? Jaz jo plačujem - in ti tudi - za to, da je policaj, ne za to, da je smučar. Al' zastopiš?

Po tej analogiji lahko v vojski in policiji - ali celem javnem sektorju - zaposlimo še vse nogometaše, rokometaše, košarkarje, vaterpoliste ... pa še vse šahiste. Saj veš ... šport in šah pa to.

* Mimogrede: Garam tudi jaz in še marsikdo drug v realnem sektorju - kamor po primarni dejavnosti sodi tudi naša špelca, anede -, a me/nas za to ne plačuje zraven še država (z vsemi prispevki, zdravstveno in pokojninsko zavarovanje, regres, dopust, bolniške, ...). V katerem plačnem razredu sploh je ta "policistka"?

Prav. Punca je dobra in privoščim ji vsak uspeh in vsak zasluženi evro, razen tistega, ki gre čez moj hrbet. Žal ... dokler ima sinekuro v policiji - in to kakšno sinekuro! - je navaden javnosektorski parazit. Al' zastopiš?

PS: Kot Slovenec sem lahko ponosen tudi na recimo Akrapoviča, ki tudi gara in žanje rezultate svojega dela, vendar njega ne plačujem pod prisilo. Plačam ga le takrat - in prostovoljno! - kadar pri njem kupim auspuh.
Al' končno zastopiš?
pklada sporočil: 585
[#2472954] 13.11.14 08:15 · odgovor na: anon-129390 (#2472918)
Odgovori   +    5
[tasilo]
Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?

Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.

Sam odgovarjam lubi... K si glih vprašal...
anon-17131 sporočil: 558
[#2472956] 13.11.14 08:21 · odgovor na: anon-129390 (#2472918)
Odgovori   +    9
[tasilo]
Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?

Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
Mislim, da si ona kar sama plača svojo policijsko plačo.

Tina Maze s.p.
Čisti prihodki od prodaje:
2012 - 747.882
2013 - 651.444

Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja:
2012 - 432.030
2013 - 625.682
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2472958] 13.11.14 08:32 · odgovor na: pklada (#2472954)
Odgovori   +    11
[pklada]
> [tasilo]
> Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
>
> Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...

Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.
Kako že? Spomni me, prosim.

Sam odgovarjam lubi... K si glih vprašal...
Več, lubi, ponosa se ne da v nedeljo vtakniti v lonec. Pa moj avto tudi ne laufa na ponos.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2472969] 13.11.14 08:46 · odgovor na: anon-17131 (#2472956)
Odgovori   +    8
[toniu]
Tina Maze s.p.
Čisti prihodki od prodaje:
2012 - 747.882
2013 - 651.444

Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja:
2012 - 432.030
2013 - 625.682
Mala rabi davčnega svetovalca.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2472971] 13.11.14 08:50 · odgovor na: pklada (#2472954)
Odgovori   +    11
[pklada]
Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.
Tako kot mariborski nogometaši držijo mesto pokonci?
Ki jim je moralo dograditi stadion in plačuje njegovo vzdrževanje?
Navaden občan pa ne sme niti stopiti na zelenico?
Da ne govorimo o lokalnih sponzorjih, ki so jih takoj postavili na stranski tir.

O ti sveta preproščina, s čim vse smo Slovenceljni zadovoljni...
fcajt sporočil: 4.335
[#2472975] 13.11.14 09:06 · odgovor na: anon-129390 (#2472918)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: fcajt 13.11.2014 09:07
Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
... Tina lih ni neki problem
.
... v mafijski kurčolandiji je problem 40% zaposlenih v javnem sektorju, nepotrebnih in nesposobnih,
še posebej v javni upravi... to.so.pravi paraziti press
.
najobj sporočil: 32.243
[#2472982] 13.11.14 09:44 · odgovor na: anon-17131 (#2472956)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2014 09:49
[toniu]
> [tasilo]
> Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
>
> Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...

Mislim, da si ona kar sama plača svojo policijsko plačo.

Tina Maze s.p.
Čisti prihodki od prodaje:
2012 - 747.882
2013 - 651.444

Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja:
2012 - 432.030
2013 - 625.682
... čuj, če tote cifre pomenijo evre in če pomenijo dobiček, potem je baba še bolj požrešna, kot sem si mislil ...

P.S.: če že moram kakšnega športnika preživljat preko policijske plače, potem naj bo to tisti, ki si z medijsko neatraktivnim športom ne more zaslužit za življenje v času ukvarjanja s športom, ne pa da dajem denar neizmerno požrešni Tini Maze, ki si sicer svoje milijone res sama zasluži, ampak se poleg tega brez najmanjšega občutka sramu še dodatno pase na policijskem proračunu in za njo očitno drobiž odžira normalnim policajem ... alzo, ne seri mi s takimi ...
anon-207494 sporočil: 693
[#2472985] 13.11.14 09:46 · odgovor na: fcajt (#2472975)
Odgovori   +    4
[fcajt]
>Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
>Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...

... Tina lih ni neki problem
.
... v mafijski kurčolandiji je problem 40% zaposlenih v javnem sektorju, nepotrebnih in nesposobnih,
še posebej v javni upravi... to.so.pravi paraziti press
Če bi bili vsi birokrati tako sposobni kot je Tina, bi imeli v Sloveniji že kdaj več BDP na prebivalca kot Katar.
pklada sporočil: 585
[#2473001] 13.11.14 10:31 · odgovor na: anon-129390 (#2472958)
Odgovori   +    2
[tasilo]
> [pklada]
> > [tasilo]
> > Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
> >
> > Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
>
> Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.

Kako že? Spomni me, prosim.
>
> Sam odgovarjam lubi... K si glih vprašal...

Več, lubi, ponosa se ne da v nedeljo vtakniti v lonec. Pa moj avto tudi ne laufa na ponos.

Če je Tina glavni problem v našem javnem sektorju, potem mi živimo boljš kot Švicarji. Ona je za svojo plačo oddelala poln šiht.

Ukvarjaj se raje s kurčiči kot je Branimir Štrukelj in njegovimi standardi.
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2473014] 13.11.14 11:05 · odgovor na: pklada (#2473001)
Odgovori   +    6
[pklada]
> [tasilo]
> > [pklada]
> > > [tasilo]
> > > Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
> > >
> > > Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
> >
> > Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.
>
> Kako že? Spomni me, prosim.
> >
> > Sam odgovarjam lubi... K si glih vprašal...
>
> Več, lubi, ponosa se ne da v nedeljo vtakniti v lonec. Pa moj avto tudi ne laufa na ponos.


Če je Tina glavni problem v našem javnem sektorju, potem mi živimo boljš kot Švicarji. Ona je za svojo plačo oddelala poln šiht.
Tina ni glavni problem v JS, je pa eden od. - Ona za svojo policijsko plačo, ki ji jo dajeva, pardon, šenkavava ti in jaz, ni oddelala še popolnoma ničesar; ničesar drugega, razen da je dvakrat p. a. zaparadirala v policijski uniformi in se enkrat na leto pofočkala pri predsedniku, ki je imel priliko pocediti se v lužico zdriza od ginjenosti.
Ukvarjaj se raje s kurčiči kot je Branimir Štrukelj in njegovimi standardi.
Z njimi se ravno tako ukvarjam, prav nič jih ne šparam. A to še ne pomeni, da tudi Tina ne spada med "javnosektorske kurčiče". Javnosektorskih kurčičev je ogromno; Tina je le en(a) od njih. To je dejstvo.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2473032] 13.11.14 11:30
Odgovori   +    2
Verjetno bi me želelo marsikatero podjetje za svoj obraz, pa preprosto nima denarja, da bi si me lahko privoščilo.
Pa še prav ima, ampak fotka je turbo sfrizirana na Fotoshopu.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2473033] 13.11.14 11:33 · odgovor na: anon-129390 (#2472918)
Odgovori   +    2
[tasilo]
Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?

Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
Se stinjam da je to čudna anomalija, kot še mnogo tega v teh naših butalah.
Ampak je skozi davke plačala dosti več, kot je dobila iz te žepnine, če te to kaj potolaži. Za razliko od prenekaterih v JS, ki zgolj vlečejo plačo in naredijo blizu nič.
anon-17131 sporočil: 558
[#2473037] 13.11.14 11:46 · odgovor na: najobj (#2472982)
Odgovori   +    1
[najobj]
... čuj, če tote cifre pomenijo evre in če pomenijo dobiček, potem je baba še bolj požrešna, kot sem si mislil ...

P.S.: če že moram kakšnega športnika preživljat preko policijske plače, potem naj bo to tisti, ki si z medijsko neatraktivnim športom ne more zaslužit za življenje v času ukvarjanja s športom, ne pa da dajem denar neizmerno požrešni Tini Maze, ki si sicer svoje milijone res sama zasluži, ampak se poleg tega brez najmanjšega občutka sramu še dodatno pase na policijskem proračunu in za njo očitno drobiž odžira normalnim policajem ... alzo, ne seri mi s takimi ...
Čuj tote cifre pomenijo, da si je ona sama dala policijsko plačo, pa še kako drugo sinekuro plačuje s temi in drugimi davki.

Tako, da najprej se sprijazni s preprostim dejstvom, da je ona neto vplačnik v slovenski proračun in potem bo vso tvoje in še čigavo nabijanje, kako ona smuča za vaš denar popolnoma brezpredmetno.

Ko boš sposoben državljane razdeliti na "gostitelje" in "parazite", boš Tino vpisal med "gostitelje".

Tukaj imaš pa seznam - v zabavo: www.policija.si/inde...-portnikov
anon-104967 sporočil: 1.542
[#2473041] 13.11.14 11:49 · odgovor na: anon-129390 (#2473014)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-104967 13.11.2014 11:56
[tasilo]
> [pklada]
> > [tasilo]
> > > [pklada]
> > > > [tasilo]
> > > > Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
> > > >
> > > > Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
> > >
> > > Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.
> >
> > Kako že? Spomni me, prosim.
> > >
> > > Sam odgovarjam lubi... K si glih vprašal...
> >
> > Več, lubi, ponosa se ne da v nedeljo vtakniti v lonec. Pa moj avto tudi ne laufa na ponos.
>
>
> Če je Tina glavni problem v našem javnem sektorju, potem mi živimo boljš kot Švicarji. Ona je za svojo plačo oddelala poln šiht.

Tina ni glavni problem v JS, je pa eden od. - Ona za svojo policijsko plačo, ki ji jo dajeva, pardon, šenkavava ti in jaz, ni oddelala še popolnoma ničesar; ničesar drugega, razen da je dvakrat p. a. zaparadirala v policijski uniformi in se enkrat na leto pofočkala pri predsedniku, ki je imel priliko pocediti se v lužico zdriza od ginjenosti.

> Ukvarjaj se raje s kurčiči kot je Branimir Štrukelj in njegovimi standardi.

Z njimi se ravno tako ukvarjam, prav nič jih ne šparam. A to še ne pomeni, da tudi Tina ne spada med "javnosektorske kurčiče". Javnosektorskih kurčičev je ogromno; Tina je le en(a) od njih. To je dejstvo.
Z vsem spoštovanjem do tebe se ti ne morem ravno pridružit pri tvojem mnenju.
Tina samo s tem, da obstaja, naredi za promocijo in sploh obveščanje sveta, da nekje obstaja vukojebina z imenom Slovenija, toliko, da je ta njena plača pri policiji pač pljunek v morje v primerjavi s potrebnimi sredstvi za recimo oglaševanje. Recimo, če pogledaš samo ceno oglaševanja na naši sveti RTV, stane sekunda oglasa nekje v povprečju 50€ /sekundo . In Tina dobi za svoje službovanje recimo nekje , kaj pa vem, 15-20K bruto na leto. 20K letno je 400 sekund oglaševanja na TV Slovenija! Ki jo ves svet gleda. 400 sekund je btw v minutah 6 minut in pol. Za 5 slalomov dolžine.
www.rtvslo.si/strani...-pogoji/67
Skratka, že s tega vidika je brezpredmetno o nekem denarju govorit, ki si ga tako grozno od ust odtrgujemo, pa jo redimo. Ne bom razpredal o cifrah, če TV SLO raztegnemo malo preko meje , mogoče celo preko oceana.

Druga stvar je pa, za koji q se mora res vse skupaj skrit pod firmo nekake policije ipd.. Sicer v splošni slovenski maniji hipokrizije in prikrivanja pravih dejstev je to sicer normalno. Namesto, da bi pošteno vrgli karte na mizo, pa napravili vsaj približno takle izračun, kot sem ga jaz začel delat maloprej, oz. ga celo razširili, verjetno imajo kake stručnjake na zalogi in se lepo čisto poslovno dogovorili kak procent od splošne koristi naj dobi in to lepo obelodanili, pa bi bilo. Oz. bi bilo, če bi kdo znal kake koristi od te promocije sploh potegnit ven. Spet se bom vrnil na SP v Schladmingu, kjer je bila Tina superzvezda, tam mrgolelo bogatih potencialnih potrošnikov, Slovenija ni imela pa niti enega štanda ali vsaj plakata. Zdaj pa gre kup smučišč oz. centrov v 3pm, pa so zgleda kar vsi zadovoljni, ker je tak pač naravni tok stvari pri nas.
najobj sporočil: 32.243
[#2473052] 13.11.14 12:13 · odgovor na: anon-17131 (#2473037)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2014 12:14
[toniu]
> [najobj]
> ... čuj, če tote cifre pomenijo evre in če pomenijo dobiček, potem je baba še bolj požrešna, kot sem si mislil ...
>
> P.S.: če že moram kakšnega športnika preživljat preko policijske plače, potem naj bo to tisti, ki si z medijsko neatraktivnim športom ne more zaslužit za življenje v času ukvarjanja s športom, ne pa da dajem denar neizmerno požrešni Tini Maze, ki si sicer svoje milijone res sama zasluži, ampak se poleg tega brez najmanjšega občutka sramu še dodatno pase na policijskem proračunu in za njo očitno drobiž odžira normalnim policajem ... alzo, ne seri mi s takimi ...
Čuj tote cifre pomenijo, da si je ona sama dala policijsko plačo, pa še kako drugo sinekuro plačuje s temi in drugimi davki.

Tako, da najprej se sprijazni s preprostim dejstvom, da je ona neto vplačnik v slovenski proračun in potem bo vso tvoje in še čigavo nabijanje, kako ona smuča za vaš denar popolnoma brezpredmetno.

Ko boš sposoben državljane razdeliti na "gostitelje" in "parazite", boš Tino vpisal med "gostitelje".

Tukaj imaš pa seznam - v zabavo: www.policija.si/inde...-portnikov
... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da ona danes - vsaj 15 let dokler ni prišla do tega nivoja definitvno je - smuča za moj denar, ampak sem napisal, da je požrešna bolj, kot sem si mislil, ker samo neizmerno požrešno bitje lahko kljub zasluženim milijonom odžira drobiž navadnim policajem, ki ga mimogrede plačujem tudi jaz ...
anon-325622 sporočil: 324
[#2473061] 13.11.14 12:20 · odgovor na: najobj (#2472982)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [toniu]
> > [tasilo]
> > Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
> >
> > Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...
>
> Mislim, da si ona kar sama plača svojo policijsko plačo.
>
> Tina Maze s.p.
> Čisti prihodki od prodaje:
> 2012 - 747.882
> 2013 - 651.444
>
> Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja:
> 2012 - 432.030
> 2013 - 625.682

... čuj, če tote cifre pomenijo evre in če pomenijo dobiček, potem je baba še bolj požrešna, kot sem si mislil ...

P.S.: če že moram kakšnega športnika preživljat preko policijske plače, potem naj bo to tisti, ki si z medijsko neatraktivnim športom ne more zaslužit za življenje v času ukvarjanja s športom, ne pa da dajem denar neizmerno požrešni Tini Maze, ki si sicer svoje milijone res sama zasluži, ampak se poleg tega brez najmanjšega občutka sramu še dodatno pase na policijskem proračunu in za njo očitno drobiž odžira normalnim policajem ... alzo, ne seri mi s takimi ...
Čuj, najobj, se strinjam s tabo.
Mi je pa vseeno ali gre za uspešnega in premožnega športnika ali pa za manj izpostavljenega, če bi TM delala nekje, kjer njeno smučarsko znanje in ima prav pride, npr. na smučišču in skrbela za varnost smučanja in furala alkoteste pijanih smučarjev (recimo)... In če bi imela dejansko kaj delovnih dni, namesto 1x na leto fotošuting! Potem OK.

Razen tega ne vem, zakaj športniki ne morejo delati za policijo po karieri. Ali pa honorarno. Me pa prav zanima, Kaj bi Tina Maze odgovorila, če bi ji ponudili redno službo 8 ur na dan za 800 na mesec.

Pa lep pozdrav!
anon-17131 sporočil: 558
[#2473063] 13.11.14 12:24 · odgovor na: najobj (#2473052)
Odgovori   +    3
[najobj]
... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da ona danes - vsaj 15 let dokler ni prišla do tega nivoja definitvno je - smuča za moj denar, ampak sem napisal, da je požrešna bolj, kot sem si mislil, ker samo neizmerno požrešno bitje lahko kljub zasluženim milijonom odžira drobiž navadnim policajem, ki ga mimogrede plačujem tudi jaz ...
Komunistom je najlažje uspešnost prevajat v požrešnost. :D

Ali lahko zaključiva tako, da se moja in njena neta vplačila v slovenski proračun porabijo natanko za njeno policijsko plačo, tvoja pa za Kocjančiča in ostale športnike in navadne policaje in bom seveda z velikim veseljem bral tvoje prispevke o večnem predsedniku OKS in njegovem odžiranju "drobiža" navadnim policajem? ;)
najobj sporočil: 32.243
[#2473070] 13.11.14 12:27 · odgovor na: anon-17131 (#2473063)
Odgovori   +    1
[toniu]
> [najobj]
> ... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da ona danes - vsaj 15 let dokler ni prišla do tega nivoja definitvno je - smuča za moj denar, ampak sem napisal, da je požrešna bolj, kot sem si mislil, ker samo neizmerno požrešno bitje lahko kljub zasluženim milijonom odžira drobiž navadnim policajem, ki ga mimogrede plačujem tudi jaz ...

Komunistom je najlažje uspešnost prevajat v požrešnost. :D

Ali lahko zaključiva tako, da se moja in njena neta vplačila v slovenski proračun porabijo natanko za njeno policijsko plačo, tvoja pa za Kocjančiča in ostale športnike in navadne policaje in bom seveda z velikim veseljem bral tvoje prispevke o večnem predsedniku OKS in njegovem odžiranju "drobiža" navadnim policajem? ;)
... čuj, vtakni si ti komuniste, Tino in Kocijančiča natanko tja, od koder si jih ravnokar privlekel ...
anon-325622 sporočil: 324
[#2473078] 13.11.14 12:38 · odgovor na: anon-17131 (#2473037)
Odgovori   +    5
[toniu]
> [najobj]
> ... čuj, če tote cifre pomenijo evre in če pomenijo dobiček, potem je baba še bolj požrešna, kot sem si mislil ...
>
> P.S.: če že moram kakšnega športnika preživljat preko policijske plače, potem naj bo to tisti, ki si z medijsko neatraktivnim športom ne more zaslužit za življenje v času ukvarjanja s športom, ne pa da dajem denar neizmerno požrešni Tini Maze, ki si sicer svoje milijone res sama zasluži, ampak se poleg tega brez najmanjšega občutka sramu še dodatno pase na policijskem proračunu in za njo očitno drobiž odžira normalnim policajem ... alzo, ne seri mi s takimi ...

Čuj tote cifre pomenijo, da si je ona sama dala policijsko plačo, pa še kako drugo sinekuro plačuje s temi in drugimi davki.

Tako, da najprej se sprijazni s preprostim dejstvom, da je ona neto vplačnik v slovenski proračun in potem bo vso tvoje in še čigavo nabijanje, kako ona smuča za vaš denar popolnoma brezpredmetno.

Ko boš sposoben državljane razdeliti na "gostitelje" in "parazite", boš Tino vpisal med "gostitelje".

Tukaj imaš pa seznam - v zabavo: www.policija.si/inde...-portnikov
Ne bo šlo čez, prijatelj. Tina Maze plačuje davke glede na to, koliko zasluži. Več od mene, OK, ampak nič več od nekoga, ki zasluži toliko, kot ona. Nek podjetnik, ki zasluži kot ona, pa nima zraven službice v policiji z obveznostjo, da se enkrat izven termina maškar našemi v policaja. A se strinjaš?
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2473097] 13.11.14 13:10 · odgovor na: anon-104967 (#2473041)
Odgovori   +    7
Se strinjam; drugi odstavek si sploh dobro napisal.

Vendar ne spreglejmo: Tina se s športom ne ukvarja zavoljo promocije Slovenije, temveč izključno zaradi sebe (ne zgolj finančno, tudi osebno). Promocija Slovenije je le koristen stranski pojav njenega osebnega osebnega "drajva", česar pa Butalistanci ne znajo izrabiti in prav vnovčiti.

Ja ... Tina Maze je najboljša slovenska smučarka. In za popizdit najslabša policistka.
pklada sporočil: 585
[#2473099] 13.11.14 13:11 · odgovor na: anon-129390 (#2473014)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: pklada 13.11.2014 13:15
[tasilo]

Tina ni glavni problem v JS, je pa eden od. - Ona za svojo policijsko plačo, ki ji jo dajeva, pardon, šenkavava ti in jaz, ni oddelala še popolnoma ničesar; ničesar drugega, razen da je dvakrat p. a. zaparadirala v policijski uniformi in se enkrat na leto pofočkala pri predsedniku, ki je imel priliko pocediti se v lužico zdriza od ginjenosti.
Ona je za svojo policijsko plačo smučala za slovensko državno reprezentanco. In za slovensko državo osvajala medalije.

Da je lahko smučala za slovensko reprezentaco, je prekvihtala in pretrenirala za eno sezono nastopanja več kot vsi na temle forumu skupaj migamo fizično v 10 letih.

Če ta država smatra, da ne potrebuje slovenske reprezentance, da je ne zanimajo olimpijske igre itd., naj pač ukine vse možne športne reprezentace. In potem ne bo nobene potrebe zaposlovati športnike v državni upravi (policiji in vojski).

Ukinemo lahko potem tudi olimpijski komite in v se mogoče športne zveze. In pošlje športne funkcionarje s Kocjančičem na čelu v PM.

Vsa stvar je v tem, kaj smatramo da potrebujemo in kaj ne.

Jaz osebno Tini Maze privoščim policijsko plačo. Jo je poplačala z delom.

Poleg tega je s plačanimi davki na ostali zaslužek prispevala v proračun verjetno več, kot je iz njega dobila za plačo.
anon-17131 sporočil: 558
[#2473100] 13.11.14 13:14 · odgovor na: anon-325622 (#2473078)
Odgovori   +    2
[ExileOnMainStreet]
Ne bo šlo čez, prijatelj. Tina Maze plačuje davke glede na to, koliko zasluži. Več od mene, OK, ampak nič več od nekoga, ki zasluži toliko, kot ona. Nek podjetnik, ki zasluži kot ona, pa nima zraven službice v policiji z obveznostjo, da se enkrat izven termina maškar našemi v policaja. A se strinjaš?
Ne. Tak argument uporabi za ostale na športnike na seznamu.

Vedno, kadar je govora o športnikih policajih/vojakih je problematična natanko in samo Tina Maze? Ker je uspešna? Ali zato, ker njena uspešnost izvira iz kljubovanja obstoječemu sistemu?

Očitno so vsi na forumu prisotni davkoplačevalci zaslužni za njen uspeh pozabili, da je vse uspehe dosegla šele po odcepitvi od aparata za uničevanje talentov SZS in v veliki meri na lastne stroške.

Po slovensko-komunajzerski logiki pa bi se morala kot najbolj uspešna slovenska športnica odpovedati vsem benefitom, zato da bo lahko policija na seznam uvrstila drugo ime - za katerega še nikoli ni nihče slišal - in ki najverjetneje tekmuje v športni disciplini z dosegom 6 (ŠEST) gledalcev.

Kako to, da se nihče ne obregne v Ilko Štuhec, ali policijski orkester, če vam je že "Kocka" tabu tema, ko vas tako skrbi za navadne policaje?
anon-104967 sporočil: 1.542
[#2473103] 13.11.14 13:27 · odgovor na: anon-129390 (#2473097)
Odgovori   +    0
[tasilo]
Se strinjam; drugi odstavek si sploh dobro napisal.

Vendar ne spreglejmo: Tina se s športom ne ukvarja zavoljo promocije Slovenije, temveč izključno zaradi sebe (ne zgolj finančno, tudi osebno). Promocija Slovenije je le koristen stranski pojav njenega osebnega osebnega "drajva", česar pa Butalistanci ne znajo izrabiti in prav vnovčiti.

Ja ... Tina Maze je najboljša slovenska smučarka. In za popizdit najslabša policistka.
Jaz sem pristaš osebnih drajvov. Tini zato po svojem malo zamerim, da se sploh spušča na ta nivo, da ji potem še ta drobiž glede na možne koristi obirajo. Pred časom sem že navijal za to, da zamenja dres, za recimo Azerbajdžan ali kaj podobno primernega, pa njih promovira (če jih že recimo Real Madrid ali en drug visokozveneč klub, nisem prepričan trenutno kateri je), pa potegne kak mio na mesec, pa se naj požre vsa vesoljna Slovenija, no, vesoljna..., recimo , za luno.
anon-325622 sporočil: 324
[#2473106] 13.11.14 13:34 · odgovor na: anon-17131 (#2473100)
Odgovori   +    1
[toniu]
> [ExileOnMainStreet]
> Ne bo šlo čez, prijatelj. Tina Maze plačuje davke glede na to, koliko zasluži. Več od mene, OK, ampak nič več od nekoga, ki zasluži toliko, kot ona. Nek podjetnik, ki zasluži kot ona, pa nima zraven službice v policiji z obveznostjo, da se enkrat izven termina maškar našemi v policaja. A se strinjaš?

Ne. Tak argument uporabi za ostale na športnike na seznamu.

Vedno, kadar je govora o športnikih policajih/vojakih je problematična natanko in samo Tina Maze? Ker je uspešna? Ali zato, ker njena uspešnost izvira iz kljubovanja obstoječemu sistemu?

Očitno so vsi na forumu prisotni davkoplačevalci zaslužni za njen uspeh pozabili, da je vse uspehe dosegla šele po odcepitvi od aparata za uničevanje talentov SZS in v veliki meri na lastne stroške.

Po slovensko-komunajzerski logiki pa bi se morala kot najbolj uspešna slovenska športnica odpovedati vsem benefitom, zato da bo lahko policija na seznam uvrstila drugo ime - za katerega še nikoli ni nihče slišal - in ki najverjetneje tekmuje v športni disciplini z dosegom 6 (ŠEST) gledalcev.

Kako to, da se nihče ne obregne v Ilko Štuhec, ali policijski orkester, če vam je že "Kocka" tabu tema, ko vas tako skrbi za navadne policaje?

Pusti komunajzerko logiko, kolega!
Tina Maze (njeno delo v policiji) me ne moti niti malo več niti malo manj od katerega koli primerljivege dela katerega koli drugega športnika v Sloveniji.

Ne vem, kaj ima s tem komunajzerska logika. Vsaj, ker se mene tiče. Če pa misliš odgovarjati drugim, pa odgovarjaj drugim.

Moti me, da je služba Tina Maze neprimerljiva z ostalimi, ki zaslužijo enako in plačajo enako davka. Moti me tudi, da je primerljiva z službami drugih športnikov v policiji.

A bo?
anon-17131 sporočil: 558
[#2473116] 13.11.14 13:52 · odgovor na: anon-325622 (#2473106)
Odgovori   +    5
[ExileOnMainStreet]
Moti me, da je služba Tina Maze neprimerljiva z ostalimi, ki zaslužijo enako in plačajo enako davka. Moti me tudi, da je primerljiva z službami drugih športnikov v policiji.

A bo?
V popolnem svetu, bi bila to anomalija, da. V Sloveniji pa je, vsaj zame, načenjat pogovor o policijski službi Tine Maze, popolnoma deplasirano, ker ob vseh nepravilnostih in kriminalu v tej državi, kaj takega ne bi smelo biti tema pogovorov.

Je pa seveda prikladno za pizdakanje, kot ga beremo danes pod to izjavo.

Tina Maze ni pobudnik ustanovitve Oddelka vrhunskih športnikov v policiji. Niti nista slovenska policija in vojska edini na planetu, ki zaposlujeta vrhunske športnike - v času njihove aktive kariere, seveda.

Tina Maze si zaluži še policijsko plačo 11 drugih nonameov na seznamu!

Ne samo ker je izpeljala neponovljivo sezono in postavila več svetovnih rekordov ter izpolnila sanje vseh, ki smo od Bojana Križaja čakali na dominacijo slovenskega smučarja/smučarke v svetovnem pokalu. Ampak tudi zato, ker nam od purgerjev nikoli več ne bo potreba poslučati, da je Janica najjača. Amen!
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2473122] 13.11.14 14:00 · odgovor na: anon-17131 (#2472956)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 13.11.14 12:32
[toniu]
> [tasilo]
> Kaj pa sinekurca v policiji pa to ... laufa? Pandurska plača ... dobra? Regres ... bo?
>
> Sam prašam, lubica ... sej veš ... k te že glih plačujem ...

Mislim, da si ona kar sama plača svojo policijsko plačo.

Tina Maze s.p.
Čisti prihodki od prodaje:
2012 - 747.882
2013 - 651.444

Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja:
2012 - 432.030
2013 - 625.682
tipična Slovenska nevoščljivost....!!!!
če fovšija bi gorela, bi gorela vsa Slovenija+z našo celo galaksijo vred....

Lp
pklada sporočil: 585
[#2473157] 13.11.14 15:27 · odgovor na: anon-154083 (#2472971)
Odgovori   +    1
[jani1974]
> [pklada]
> Ti je že ves denar in še nekaj več vrnila z osvojenimi globusi in zlatimimi medalijami na olimpijskih igrah.

Tako kot mariborski nogometaši držijo mesto pokonci?
Ki jim je moralo dograditi stadion in plačuje njegovo vzdrževanje?
Navaden občan pa ne sme niti stopiti na zelenico?
Da ne govorimo o lokalnih sponzorjih, ki so jih takoj postavili na stranski tir.

O ti sveta preproščina, s čim vse smo Slovenceljni zadovoljni...
Preprosto a ne.

V globusih in medalijah so skrite še denarne nagrade prirediteljev in sponzorjev.

Od osvojenih denarnih nagrad je plačala davek državi Sloveniji.

Na plači je imela štiri ljudi, vodjo ekipe, trenerja, serviserja, maserko.
Njen ljubi in hrati vodja ekipe ter maserka sta prispevke od plače in dohodnino plačevala v Sloveniji.

Fajn ne in preprosto. Ko bi vsi prejemniki državni plač vrnili v proračun več davka, kot pa znese njihova državna plača.

Takim kot si ti lahko rečem samo blagor ubogim na duši...

Strani: 1 2