Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Kriza je uničila že petino nepremičninskih posrednikov

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (4)

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9

anon-209080 sporočil: 231
[#631315] 13.11.09 11:18 · odgovor na: MF-302701 (#631277)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
... Iz mojih osebnih izkušenj, lahko povem da je POGUMNOST ena od pomembnih stvari pri odločitvi za nakup nepremičnine. Če si nekaj želiš, to tudi dobiš, samo si moraš močno želeti, ne omahovati. To so me naučili v STENAT-u. Zato se jim neskončno zahvaljujem. Če ne bi bilo njih, danes bi bil en revež, še dan danes bi bil podnajemnik , tako pa, imam vse kar si lahko vsak človek v življenju želi da je zadiovoljen: zdravje, denar, moč in prosti čas . A ni to kar si vsak človek na tem svetu najbolj želi?
 Hvala bogu, da si našel takšno agencijo, ki ti vsesplošno svetuje. Drugače bi bil revež z vsem svojim denarjem, ki si ga dal za nepremičnine zase in svojih otrok, še vedno v najemnem stanovanju. Tako pa si kupi vsa ta stanovanja in sedaj imaš zdravje, denar, moč, prosti čas.
Daj še enkrat link, jaz si namreč tudi vse to želim? A je to vseeno katero nepremičnino kupiš pri njih, ali mora biti samo na primorskem? Posredujejo takšne nepremičnine vsakomur, ali samo VIP osebam kot si ti? Prosim za nasvet. Hvala. 
anon-119197 sporočil: 9.214
[#631316] 13.11.09 11:19 · odgovor na: Vinci (#631311)
Odgovori   +    0
Eh, jaz sem pogledal njegovo spletno stran zdajle, res se trudi, ma saj ima prav, samo naj ne reklamira v nedogled in naj ne maha s kaksnimi tozbami :) Sam se bom umaknil iz te debate, nekako se ne cutim (neposredno) povabljenega, pa karkoli boste ze napisali ;)
crt sporočil: 27.413
[#631317] 13.11.09 11:19 · odgovor na: MF-302701 (#631310)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):
Če pa ne želimo takih scenarij in uničenih življenj, obstaja zelo enostaven recept: kot v razvitih državah. Najamimo svojega lastnega nepremičninskega posrednika ki bo poskrbel za sve kar je potrebno pri prodaji/nakupu nepremičnine.
v razvitih drzavah lahko posel z nepremicninami izpeljes prek posrednika ali pa sam.
v sloveniji lahko posel z nepremicnami izpeljes prek posrednika ali pa sam.
pa znova bi ti usmeril pozornost na www.finance.si/oglas .
MF-302701 sporočil: 449
[#631324] 13.11.09 11:21 · odgovor na: anon-119197 (#631304)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Mozakar, taksen slavospev pojes Stenatu, pa to njegovim poslom nic ne pomaga, vsaj uradno ne. Bo morda kdo tako dober, da bo objavil Stenatove izkaz uspeha, pa da skupaj poiscemo vzrok za tvoje zadovoljstvo?
 
Stenat-u ni potrebno veliko reklame, veliko, veliko zadovoljnih strank je njihova najcenejša reklama, vsaj tako so mi povedali. Vzrok za moje zadovoljstvo ( kot tudi veliko njihovih strank ) je ta da sem jaz, kot mnogi drugi, zelo zadovoljen kar sem ostvaril v življenju. Seveda, ni celotna njihova zasluga, ampak z nesebičnimi nasveti ki so jih delili okoli, so pomagali k tej smeri da sem danes zelo, zelo zadovoljen človek.
blink sporočil: 3.523
[#631334] 13.11.09 11:24 · odgovor na: MF-302701 (#631310)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
Ja, res je tako. Nepremičninski posredniki po eni strani so tudi detektivi, poznajo vse intrige lumpov in vsak pošten prodajalec, tudi kupec, bi prodajal ali kupoval nepremičnino samo preko nepremičninske družbe ki ima v lasti licenco Ministrtva za okolje in prostor Republike Slovenije. Pridobiti državno licenco ni mačji kašelj, niti ukvarjati se z nepremičnami ni tako enostavno kot razlagajo vsi ti pametnjakoviči na forumu. To je dejavnost ki je v svetu ena od najbolj cenjenih, pri nas bo takrat ko se bo začel izvajati zakon Divjega zahoda, ko vsak opeharjeni kupec ali prodajalec bo vzel pravico v svoje roke. En dan se tudi to  bo zgodilo, zato ker naša sodišča so tako počasna in neefektivna da prej ali slej se bo na veliko pisalo da je ta in ta vzel pravico v svoje roke. Če pa ne želimo takih scenarij in uničenih življenj, obstaja zelo enostaven recept: kot v razvitih državah. Najamimo svojega lastnega nepremičninskega posrednika ki bo poskrbel za sve kar je potrebno pri prodaji/nakupu nepremičnine. Jaz sem najel STENAT in sem zelo zadovoljen. Preizkusite jih, v zelo kratkem času boste ugotovili da je res kar govorim. Opozarjam vas da zajebante takoj odkrijejo.
Do leta 1990 nismo poznali nepremičninskih posrednikov in so se nepremičnine normalno prodajala in kupovala. Ti pa tukaj prepričuješ, da brez vas ne gre? Da ti ni kakšen cigel padel na glavo? Si morda pomisli da bi dejavnost razširil še na premičninsko posredovanje :)

Črt temu cepcu pošljite kar račun za oglaševanje, se ve kam.
Vinci sporočil: 5.933
[#631337] 13.11.09 11:26 · odgovor na: anon-198017 (#631295)
Odgovori   +    0

sajtrga je napisal(a):

milim, da je bil pribitek tudi že ne prav daleč od 4%
Za podjetja se pribitki za dolgoročne kredite začnejo tam nekje pri 3%. In tudi pri nakupu nepremičnine zahtevajo nekatere banke tudi 50% lastno udeležbo. Kratkoročni pa v bistvu niso nič cenejši od dolgoročnih. Celo dražji so lahko. Za limite in revolvinge takoj upalijo 6-7% fiksno. Vzemi ali pusti. Izkoriščajo svoj položaj in s tem pokrivajo pretekle idiotizme. Zato pa pada zaupanje v bančni sistem tako naglo. Ni problem bančnega sistema, da so podjetja pizde. Banke so pizde.

Za fizične osebe pa ne vem. Poznam par ljudi, ki so za hipotekarni kredit pred kratkim dobili pribitek pod 2%. In to praktično brez pogajanj.
MF-302701 sporočil: 449
[#631340] 13.11.09 11:27 · odgovor na: crt (#631317)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

v razvitih drzavah lahko posel z nepremicninami izpeljes prek posrednika ali pa sam.
v sloveniji lahko posel z nepremicnami izpeljes prek posrednika ali pa sam.
pa znova bi ti usmeril pozornost na www.finance.si/oglas .
 
Razlika je v tem da 99,9 posla z nepremičninami v razvitih državah se izpelje izključno preko nepremičninske družbe, zelo malo ljudi se odloča po drugi poti, zato ker so dojeli da je varnost ena od najbolj pomembnih stvari v tem poslu, pa tudi nimajo časa se ukvarjati z nečim kar lahko opravijo strokovnjaki. Niti pri nas nismo tako daleč od tega, veliko ljudi se odloča prodati ali kupiti nepremičnino preko nepremičninsko družbe, vsak dan jih je več.
Kar se pa tiče oglaševanja v omenjeni reviji, bom povprašal na STENAT-u, ali so zato, govoril bom z direktorico, zakaj pa ne bi bili. Pošljite jim ponudbo, mogoče jo bojo sprejeli.
bc123a sporočil: 48.253
[#631343] 13.11.09 11:28 · odgovor na: crt (#631282)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):
kot da bi poslusal reklame za balkanske sklade pred dvema letoma.
 
Ja, ampak nepremicnine niso neki imaginarni skladi, ali pa papir, kot delnice. To je otipljivo premozenje, vedno nekaj imas :)))
anon-119197 sporočil: 9.214
[#631346] 13.11.09 11:29 · odgovor na: MF-302701 (#631324)
Odgovori   +    0
No, prav, tole se odgovorim... Me veseli, da si zelo, zelo zadovoljen, res, to je precej redka lastnost zadnje case. Vidim tudi, da si posebej ekstrovertiran (to je v bistvu zelo zazelena lastnost v medosebnih stikih;), ampak same tvoje komunikacije in priporocanja ne razumem (no, seveda, ga razumem:)... Ce sem jaz zadovoljen (ali ne), tega ne razlagam na tak nacin, ampak pac zamahnem z roko, ce se drugi ne strinjajo z menoj in skusam v prihodnje biti cimbolj neopazen.

Seveda so nepremicnine zanimiva tema, o tem ni dvoma, sploh kaksne ob obali, ampak vcasih so preprosto pac predrage za obstojeci standard (ce niso bile pridobljene v casu socializma) in, vsaj mislim, da 30-letni kredit ni ravno dobra popotnica mladi druzini, se sploh, ker je zelo tezko predvideti situacije v prihodnosti in glede na najnizje obretne mere sploh (torej v pricakovanju povisevanja in obdavcenj, ce odstejemo bolezni in negotovost glede sluzbe).

To je poanta, ne pa ti ali tvoje spostovanje samurajskega kodeksa :)
anon-89 sporočil: 10.178
[#631347] 13.11.09 11:31 · odgovor na: MF-302701 (#631324)
Odgovori   +    1

MF-302701 je napisal(a):

 
Stenat-u ni potrebno veliko reklame, veliko, veliko zadovoljnih strank je njihova najcenejša reklama, vsaj tako so mi povedali. Vzrok za moje zadovoljstvo ( kot tudi veliko njihovih strank ) je ta da sem jaz, kot mnogi drugi, zelo zadovoljen kar sem ostvaril v življenju. Seveda, ni celotna njihova zasluga, ampak z nesebičnimi nasveti ki so jih delili okoli, so pomagali k tej smeri da sem danes zelo, zelo zadovoljen človek.
 
pri stenatu so res carji, saj jim še ti, ki praviš, da si lastnik nepremičninske agencije, plačuješ provizijo. a si ugotovil, da sam nisi sposoben speljati nepremičninskega posla?;)
crt sporočil: 27.413
[#631348] 13.11.09 11:31 · odgovor na: MF-302701 (#631340)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
Razlika je v tem da 99,9 posla z nepremičninami v razvitih državah se izpelje izključno preko nepremičninske družbe, zelo malo ljudi se odloča po drugi poti, zato ker so dojeli da je varnost ena od najbolj pomembnih stvari v tem poslu, pa tudi nimajo časa se ukvarjati z nečim kar lahko opravijo strokovnjaki. Niti pri nas nismo tako daleč od tega, veliko ljudi se odloča prodati ali kupiti nepremičnino preko nepremičninsko družbe, vsak dan jih je več.
Kar se pa tiče oglaševanja v omenjeni reviji, bom povprašal na STENAT-u, ali so zato, govoril bom z direktorico, zakaj pa ne bi bili. Pošljite jim ponudbo, mogoče jo bojo sprejeli.

navedi prosim kaksen vir za tvojo trditev o 99,9% poslov. to verjetno ne bo problem, saj si ze povedal, da so tvoje izjave vedno tocne. torej cakam.

kako je zdaj s tisto tozbo? bos kaj povedal, o cem bi rad tozil in koga in na podlagi cesa? tudi to cakam.

kar se tice oglasevanja, ti predlagam, da preberes pravila foruma. ceprav je po drugi strani zanimiv eksperiment te pustiti, da se naprej vrtis lajno, ker je tak nacin delanja reklame svojevrstna antireklama.
MF-302701 sporočil: 449
[#631354] 13.11.09 11:36 · odgovor na: blink (#631334)
Odgovori   +    0

blink je napisal(a):

Do leta 1990 nismo poznali nepremičninskih posrednikov in so se nepremičnine normalno prodajala in kupovala. Ti pa tukaj prepričuješ, da brez vas ne gre? Da ti ni kakšen cigel padel na glavo? Si morda pomisli da bi dejavnost razširil še na premičninsko posredovanje :)

Črt temu cepcu pošljite kar račun za oglaševanje, se ve kam.
 
Cepec, do leta 1990 sploh nismo imeli trgovanje z nepremičninami, bil je še vedno socializem, gardilo se je na veliko, nobeden ni ostal brez strehe nad glavo, vsak ki je bil zaposlen ( a vsi so bili zaposleni ) po 5 letih v podjetju je dobil nepremičnino. Zato se 80% Vzhodnim Nemcem danes toži po socializmu. To pa že druga tematika.
Zato se je danes potrebno odločati za nakup nepremničnine, nobeden ti jo ne bo podaril ( edino če imaš premožne starše in ti jo podarili-pa tudi oni jo morajo kupiti, da bi ti podarili ).
Glede oglaševanja pa je tako: ne vem kaj je narobe če nekoga hvališ na pretek, kot jaz STENAT-a, mnogi drugi na tem forumu omenjajo banke, te in te, trgovine, te in te, pa kaj, Finance bojo kar vsem tem začeli pošiljati račune. To ni reklama, to je moje osebno mnenje, kar na vseh forumih je dovoljeno in pika (.)
anon-198017 sporočil: 345
[#631367] 13.11.09 11:44 · odgovor na: Vinci (#631337)
Odgovori   +    0

Vinci je napisal(a):

Za podjetja se pribitki za dolgoročne kredite začnejo tam nekje pri 3%. In tudi pri nakupu nepremičnine zahtevajo nekatere banke tudi 50% lastno udeležbo. Kratkoročni pa v bistvu niso nič cenejši od dolgoročnih. Celo dražji so lahko. Za limite in revolvinge takoj upalijo 6-7% fiksno. Vzemi ali pusti. Izkoriščajo svoj položaj in s tem pokrivajo pretekle idiotizme. Zato pa pada zaupanje v bančni sistem tako naglo. Ni problem bančnega sistema, da so podjetja pizde. Banke so pizde.

Za fizične osebe pa ne vem. Poznam par ljudi, ki so za hipotekarni kredit pred kratkim dobili pribitek pod 2%. In to praktično brez pogajanj.
 za podjetja je kar jeba, drži.

za fizikalce pa pribitek okoli 2 oz. pod 2 ni nič posebenga, do 80% vrednosti nepremičnine, pa do 50% plače kredita se dobi brez problema.
MF-302701 sporočil: 449
[#631373] 13.11.09 11:46 · odgovor na: crt (#631348)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


navedi prosim kaksen vir za tvojo trditev o 99,9% poslov. to verjetno ne bo problem, saj si ze povedal, da so tvoje izjave vedno tocne. torej cakam.

kako je zdaj s tisto tozbo? bos kaj povedal, o cem bi rad tozil in koga in na podlagi cesa? tudi to cakam.

kar se tice oglasevanja, ti predlagam, da preberes pravila foruma. ceprav je po drugi strani zanimiv eksperiment te pustiti, da se naprej vrtis lajno, ker je tak nacin delanja reklame svojevrstna antireklama.
 
Na tem forumu pišem kot fizična oseba in dovoljeno mi je pisati vse kar mislim da tudi povem, jasno? Zakaj so forumi in vzdevki. Mogoče nisi slišal za "tajnost podatkov", če pa si, si zelo blizu tožbe.
Kar se tiče oglaševanja enega podjetja, ni nič narobe če pohvalim koga za odlično storjeno uslugo. Na tem forumu in na to temo je omenjenih najmanj 50 podjetij iz različnih branž, pa ne niste delali nobenega cirkusa. Očitno je da spadate med 1% zavistnežev STENAT-u. 99% zadovoljnih strank ni nobena antireklama, to je dejstvo.
najobj sporočil: 32.044
[#631376] 13.11.09 11:47 · odgovor na: crt (#631348)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


navedi prosim kaksen vir za tvojo trditev o 99,9% poslov. to verjetno ne bo problem, saj si ze povedal, da so tvoje izjave vedno tocne. torej cakam.

kako je zdaj s tisto tozbo? bos kaj povedal, o cem bi rad tozil in koga in na podlagi cesa? tudi to cakam.

kar se tice oglasevanja, ti predlagam, da preberes pravila foruma. ceprav je po drugi strani zanimiv eksperiment te pustiti, da se naprej vrtis lajno, ker je tak nacin delanja reklame svojevrstna antireklama.
 
... kaj pa če pogledaš še iz druge strani ... kolikor sam spremljam to "debato" tukaj, bi rekel, da je situacija Finance vs. STENAT pravzaprav zrela za poravnavo ... vi njemu zastonj (khmm, se bojim bolj zaman) reklamo ... on pa bralcem Financ zastonj zabavo ... kaj praviš ? ...
crt sporočil: 27.413
[#631381] 13.11.09 11:49 · odgovor na: MF-302701 (#631373)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):
Na tem forumu pišem kot fizična oseba in dovoljeno mi je pisati vse kar mislim da tudi povem, jasno?

Mogoče nisi slišal za "tajnost podatkov", če pa si, si zelo blizu tožbe.

1. to je grda laz. niti slucajno ne drzi, da ti je dovoljeno pisati vse, kar se ti zdi. in uporaba foruma ni pravica, ce si slucajno to predstavljas. znova bi ti predlagal, da prebres pravila foruma. zal zaenkrat kaze, da veliko lazje pises kot beres.

2. seveda sem ze kdaj slisal za izraz "tajnost podatkov". a mi lahko razlozis, zakaj sem zato, ker sem slisal za ta izraz, blizu tozbe? a obstaja kaksna oseba, ki tozi vse, ki so slisali za ta izraz, ker meni, da ne bi smeli slisati, ali kako?
anon-202357 sporočil: 1.374
[#631385] 13.11.09 11:51 · odgovor na: anon-125191 (#630853)
Odgovori   +    0

roaddoggdodi je napisal(a):

 
Če danes pogledaš tista posojila in predvsem ZNESEK po katerih so bila izdana in to primerjaš s sedanjimi cenami nepremičnin (počakaj, najlepše šele pride)... ali se ti krediti, ko vse tole sešteješ še vedno zdijo ugodni? :) 
 
Čakaj! Zmeni se: omenil si kdaj so bili krediti cenejši !! Nihče ni govoril o ugodnih kreditih. Krediti so vedno "neugodni", ko jih moraš vračat.
MF-302701 sporočil: 449
[#631388] 13.11.09 11:54 · odgovor na: crt (#631381)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: MF-302701 13.11.2009 11:55

crt je napisal(a):


1. to je grda laz. niti slucajno ne drzi, da ti je dovoljeno pisati vse, kar se ti zdi. in uporaba foruma ni pravica, ce si slucajno to predstavljas. znova bi ti predlagal, da prebres pravila foruma. zal zaenkrat kaze, da veliko lazje pises kot beres.

2. seveda sem ze kdaj slisal za izraz "tajnost podatkov". a mi lahko razlozis, zakaj sem zato, ker sem slisal za ta izraz, blizu tozbe? a obstaja kaksna oseba, ki tozi vse, ki so slisali za ta izraz, ker meni, da ne bi smeli slisati, ali kako?
 
Očitno je da na tem forumu nimam kaj iskati, zato
GODBAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY..........
crt sporočil: 27.413
[#631390] 13.11.09 11:55 · odgovor na: MF-302701 (#631388)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
Očitno je da na tem forumu nimam kaj iskati, zato
GODBAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY..........  
tudi prav. drzim pesti, da se bos sposoben drzati te odlocitve.
anon-89 sporočil: 10.178
[#631392] 13.11.09 11:56 · odgovor na: MF-302701 (#631373)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
Na tem forumu pišem kot fizična oseba in dovoljeno mi je pisati vse kar mislim da tudi povem, jasno? Zakaj so forumi in vzdevki. Mogoče nisi slišal za "tajnost podatkov", če pa si, si zelo blizu tožbe.
Kar se tiče oglaševanja enega podjetja, ni nič narobe če pohvalim koga za odlično storjeno uslugo. Na tem forumu in na to temo je omenjenih najmanj 50 podjetij iz različnih branž, pa ne niste delali nobenega cirkusa. Očitno je da spadate med 1% zavistnežev STENAT-u. 99% zadovoljnih strank ni nobena antireklama, to je dejstvo.
 
na tisto, da si lastnik nepremičninske agencije, ne misliš odgovoriti? saj me ne moti, da si lastnik agencije, samo malo nenavadno se mi zdi, da lastnik agencije, ko kupuje zase, raje plačuje drugo agencijo.;)
anon-106499 sporočil: 3.507
[#631393] 13.11.09 11:56 · odgovor na: anon-209080 (#631253)
Odgovori   +    0

zombac je napisal(a):

 Kaj pa je drugega? Ribič morda?
 
Veš kaj. Daj ti kar njo direkt vprašaj če je posrednica. Men se z vrtcem ne da več ubadat....
najobj sporočil: 32.044
[#631401] 13.11.09 12:00 · odgovor na: MF-302701 (#631388)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
Očitno je da na tem forumu nimam kaj iskati, zato
GODBAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY..........  
... malo off topic ... goodbye je pravilno ... khmm, če sem seveda razumel, kaj si hotel povedati ...
anon-105255 sporočil: 3.738
[#631407] 13.11.09 12:02 · odgovor na: MF-302701 (#631373)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-105255 13.11.2009 12:10
Se pravi imaš več uporabniških imen ker včasih želiš nastopat kot nepremičninska agencija, včasih pa kot fizična oseba? Ali je zgolj shizofrenija posredi?? 
PS. Vsekakor si pobral Fincija za najbolj bebave poste tega tedna na forumu. Pa v svoji bebavosti si že malo smešen...
anon-106499 sporočil: 3.507
[#631410] 13.11.09 12:04 · odgovor na: MF-302701 (#631388)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
Očitno je da na tem forumu nimam kaj iskati, zato
GODBAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY..........  
A jebat ga. Pa smo zgubil še enega krjavlja. Zdej nam ostane samo še maričko, da nam vsake toliko časa zaupa svoje muke :)))
anon-209080 sporočil: 231
[#631420] 13.11.09 12:12 · odgovor na: anon-106499 (#631393)
Odgovori   +    0

fastriff je napisal(a):

 
Veš kaj. Daj ti kar njo direkt vprašaj če je posrednica. Men se z vrtcem ne da več ubadat....
 
Seveda, ker še ni čas, da bi zapustil jasli in šel v vrtec.

Kaj pa so trgovci drugega kot posredniki? Vprašaj najbogatejšega slovenca. 
anon-193160 sporočil: 1.682
[#631641] 13.11.09 14:28 · odgovor na: anon-209080 (#631060)
Odgovori   +    0

zombac je napisal(a):
mikica2 so tipi ki mislijo, da vse vedo, le tega ne, da pojma nimajo.
 Tompasti Zombac, prosim, če si prebereš 24. člen Zakona o nepremičninskem posredovanju in boš hitro ugotovil, da si očitno ti tisti, ki nimaš pojma, da o tej stvari nimaš pojma. Torej, še enkrat, 24 člen pravi, da mora pravni del vsakega posla, ki gre preko nepremičninskega posrednika, pregledati in narediti pogodbo univerzitetni diplomirani pravnik. To tam notri pač piše, pa če se ti na glavo postaviš. In predno začneš spet žalit, si raje preberi ta Zakon in se bova potem menila naprej. Do takrat pa si samo še en bučko, ki je strašno pameten, v resnici je pa en navaden lole, ki nič ne ve.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#631667] 13.11.09 14:46 · odgovor na: anon-193160 (#631641)
Odgovori   +    0
Stenatu je MF pridelal tako negativno reklamo, da ne bodo imeli več nobenega posla :))
anon-106072 sporočil: 15
[#631685] 13.11.09 15:07 · odgovor na: MF-302701 (#631277)
Odgovori   +    0

MF-302701 je napisal(a):

 
To se nanaša na vseh teh 87% lastnikov nepremičnin v Sloveniji ( še tu je ena posebnost Slovencev-imeti v last nepremičnino ). Da si lastnik nepremičnine, to je privilegij..
Se nisem mogel zadržati :)
Kot privilegij sem si predstavljal nekaj kar si lahko privoščijo le redki.
blink sporočil: 3.523
[#631755] 13.11.09 16:15 · odgovor na: MF-302701 (#631354)
Odgovori   +    1

MF-302701 je napisal(a):

 
Cepec, do leta 1990 sploh nismo imeli trgovanje z nepremičninami, bil je še vedno socializem, gardilo se je na veliko, nobeden ni ostal brez strehe nad glavo, vsak ki je bil zaposlen ( a vsi so bili zaposleni ) po 5 letih v podjetju je dobil nepremičnino. Zato se 80% Vzhodnim Nemcem danes toži po socializmu. To pa že druga tematika.
Zato se je danes potrebno odločati za nakup nepremničnine, nobeden ti jo ne bo podaril ( edino če imaš premožne starše in ti jo podarili-pa tudi oni jo morajo kupiti, da bi ti podarili ).
Glede oglaševanja pa je tako: ne vem kaj je narobe če nekoga hvališ na pretek, kot jaz STENAT-a, mnogi drugi na tem forumu omenjajo banke, te in te, trgovine, te in te, pa kaj, Finance bojo kar vsem tem začeli pošiljati račune. To ni reklama, to je moje osebno mnenje, kar na vseh forumih je dovoljeno in pika (.)
 
Ne, kje pa. Imeli smo Podarim Dobim.
anon-209080 sporočil: 231
[#631757] 13.11.09 16:18 · odgovor na: anon-193160 (#631641)
Odgovori   +    0

mikica2 je napisal(a):

 Tompasti Zombac, prosim, če si prebereš 24. člen Zakona o nepremičninskem posredovanju in boš hitro ugotovil, da si očitno ti tisti, ki nimaš pojma, da o tej stvari nimaš pojma. Torej, še enkrat, 24 člen pravi, da mora pravni del vsakega posla, ki gre preko nepremičninskega posrednika, pregledati in narediti pogodbo univerzitetni diplomirani pravnik. To tam notri pač piše, pa če se ti na glavo postaviš. In predno začneš spet žalit, si raje preberi ta Zakon in se bova potem menila naprej. Do takrat pa si samo še en bučko, ki je strašno pameten, v resnici je pa en navaden lole, ki nič ne ve.
 Sem jaz trdil kje drugače? Ne vem, kje si sedaj našla mene, da mi citiraš 24. člen?

Verjetno si tisto o pametnjakovičih vzela osebno, da si mi napisala da sem bučko. V tem primeru sem podprl tebe, ki se mučiš z bučkoti in jim skušaš nekaj dopovedat, pa tega nočejo razumeti. Dal sem ti tudi 5 zvezdic.

Lep vikend, pa ne takoj na nož, če prebereš kak komentar :-)

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9