Zasebnost
22 min
Šef Petrola: na cene goriv imajo višji vpliv davki in pristojbine kot marža 3
43 min
Na Darsu izbrali Telemach, ponudba Telekoma izločena
59 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
Električni avto je lahko zastonj! (Oglas)
1 ura
Evropska komisija Mondelēzu naložila 337,5 milijona evrov kazni
2 uri
Trije primeri, kako banka (re)financira naložbe na kmetiji
2 uri
Razpoloženje slovenskih potrošnikov enako kot prejšnji mesec, medletno pa je izboljšano
2 uri
Evrsko gospodarstvo se krepi
3 ure
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 8
4 ure
Med prvo deseterico državnih podjetij z najboljšimi plačami večinoma energetiki 2
4 ure
Prihodki Nvidie v prejšnjem četrtletju zrasli za 262 odstotkov, napoved delitve delnic
6 ur
Digitalne identitete: kakšna so varnostna tveganja pri njihovi uporabi 6
6 ur
Kako klasičen podatkovni center preobraziti v sodoben računalniški oblak (Oglas)
6 ur
Luka Dončić upravičen do najdražje pogodbe v zgodovini NBA
8 ur
Tako bo videti južni terminal nove avtobusne postaje Ljubljana. Zakaj bo postaja nerodno razdeljena na dva dela?
8 ur
Falling EV Sales Are Upending Banker Climate Strategies
8 ur
Russian Gas Supply to Austria at Risk From Gazprom Court Case
10 ur
Kako bodo v Lidlu količino zavržene hrane zmanjšali za polovico in s tem vplivali na izpuste
10 ur
Katera so podjetja slovenske obrambne industrije in kaj zanje pomeni krepitev pripravljenosti EU
16 ur
Odličnost ima zapisano že v imenu

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: A lahko nehate kakati po moji vidni povrsini z bannerji (narocnik)

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[#2770055] 16.04.19 10:05
Odgovori   +    1
Konkretno "bart_banner" ki mi tezi da naj se prijavim na novice glede zdravstva, pa obracuna plac, itd. Vsak dan drug.

Imam adblock ampak kot vidim se tega ne da blokirati, ce pa mi lahko kdo prispeva rule, ga z veseljem uporabim.
pobalin sporočil: 14.456
[#2777937] 04.06.19 14:13 · odgovor na: bc123a (#2770055)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Konkretno "bart_banner" ki mi tezi da naj se prijavim na novice glede zdravstva, pa obracuna plac, itd. Vsak dan drug.
Mogoče si opazil, da je Gustl včeraj razkril, zakaj so tako pushy s to robo. :-)
Narocniki, ki pa niso naroceni na noben newsletter, pa imajo v povprecju slabsi renewal. Zato nam je to bolj pomembno.
forum.finance.si/?m=...826&single
bc123a sporočil: 48.253
[#2777970] 04.06.19 17:19 · odgovor na: pobalin (#2777937)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [bc123a]
> Konkretno "bart_banner" ki mi tezi da naj se prijavim na novice glede zdravstva, pa obracuna plac, itd. Vsak dan drug.

Mogoče si opazil, da je Gustl včeraj razkril, zakaj so tako pushy s to robo. :-)

> Narocniki, ki pa niso naroceni na noben newsletter, pa imajo v povprecju slabsi renewal. Zato nam je to bolj pomembno.
> forum.finance.si/?m=...826&single
Korelacija ne pomeni vzrocno-posledicne povezave.

Strani: 1