Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: good bye

Strani: 1 2

Gustl sporočil: 13.632
[#4884] 25.09.06 20:42 · odgovor na: jeanmark (#4867)
Odgovori   +    0

jeanmark wrote:


In kombinacija tega ter gumba Odpri vse - je prinesla raj na zemlji! To je še to, kar se je Črt vedno branil realizirati. In kar drugim forumom še ni prišlo!

Hvala in pohvala celotni ekipi :-)))

Če bi v tem trenutku odprli nove forume v beta stanje, bi vsem marsikaj prihranili :-)))
 
Jeanmark, pač nisi takoj pogledal, kaj vse je na voljo. Tale forum se ni spremenil namreč od sobote dopoldne povsem nič, programer namreč namaka noge nekje sredi mediterana.
Gustl sporočil: 13.632
[#4885] 25.09.06 20:42 · odgovor na: anon-86509 (#4871)
Odgovori   +    0

otac wrote:
Meni gre pa precej na živce, da oblikujem post z odstavki, ki so pravilno prikazani tudi v predogledu, po vpisu pa kar naenkrat pade vse v isto vrstico.
Ampak ne vedno...
Otac
 
To je pol neka napaka. Bomo pregledali.
Gustl sporočil: 13.632
[#4887] 25.09.06 20:45 · odgovor na: jeanmark (#4863)
Odgovori   +    0

jeanmark wrote:

Preveč programerjev poznam, da si ne bi domišljal da mi je popolnoma jasno kako te je programer (ali kdorkoli že) nategnil. Seveda, gre za cost benefit. Cost v tem primeru je max 16 ur. Če ocenjuješ da je benefit manjši, potem je cool odločitev. Sicer pa .... Meni se recimo zdi, da je benefit večji od tega. Je pa seveda to stvar odločitve uredništva.
 Je bila kar moja odločitev, da se ne prenaša. Vem, koliko se bere za nazaj in verjemi, tega je res malo. Redko katere teme se vlečejo dlje časa, največ trajajao nekaj dni.
jeanmark sporočil: 2.903
[#4920] 26.09.06 06:55 · odgovor na: Gustl (#4884)
Odgovori   +    0

Gustl wrote:


Jeanmark, pač nisi takoj pogledal, kaj vse je na voljo. Tale forum se ni spremenil namreč od sobote dopoldne povsem nič, programer namreč namaka noge nekje sredi mediterana.


Komot. No vidiš, tudi to je past napačne beta politike. Ker userji dobijo percepcijo, da nečesa ni, ne pa da ne dela. Pa čeprav je 1000x povedano da bo.

Sicer pa sedaj vsaj izgleda da je beta. Bugecov oz. nerodnosti pa je toliko, da lahko TESTNO DELOVANJE mirno date še v bold.

Recimo farbanje linkov na strani www.finance-on.net/f...umi/?news2 (ki je edina res uporabna stran) je precej moteče. Ker pač ne veš, do kje si že prišel. Morda gre spet le za moje nepoznavanje novih funkcionalnosti.


Sicer pa bom sedaj počasi nehal. Sporoči, če se ti da, ko beta več ne bo beta. Verjetno je za vse bolje, da me do takrat ni blizu.
Gustl sporočil: 13.632
[#4925] 26.09.06 07:12 · odgovor na: jeanmark (#4920)
Odgovori   +    0
Ma sedaj je delovanje povsem enako kot v soboto, petek popoldne. Nič se ni spremenio. Samo nekateri userji ste pač imeli toliko dela z ugotavljanjem, kaj je narobe, da ni bilo časa sploh foruma pogledat.

Kar je normalno in smo pričakovali in kto rečeno, pričakoval sem več negodovanja. Ob redesignu spletne strani v začetku leta je bilo nekajkrat več pritožb userjev, da smo jim pokvarili življenje. :)

Pa ne me narobe razumet, negodovanje nam je celo všeč, čeprav se ti včasih mal nabere in imaš dost. Ker negodovanje pomeni, da ima nekdo rad nekaj, nikoli ne pizdiš čez nekaj, kar ti je vseeno.
anon-93850 sporočil: 970
[#5334] 27.09.06 12:53 · odgovor na: anon-17372 (#4505)
Odgovori   +    0
se strinjam s tabo, popolnoma neuporabno

Strani: 1 2