Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Intervju: Gregor Golobič ima težave z mano

Strani: 1 2

anon-9939 sporočil: 17.846
[#325197] 23.09.08 22:51
Odgovori   +    0
Dejte ga srat. Na volitvah g. Baraga ni kandidiral in je rahlo nehigijenično (v odsotnosti bolj verodostojnih sogovornikov?!) o kadrovanju spraševati nekoga, ki niti ne zanika, da je prišel na pozicijo po politični liniji. Si bo treba naliti čistega vina.
anon-31139 sporočil: 621
[#325217] 23.09.08 23:16
Odgovori   +    0
Baraga = nepotizem
Kar zadeva njegove komptence za vodenje nadzornih svetov, pa je gospod večkrat dokazal, da vloge nadzornega sveta sploh pravilno ne razume.
anon-144131 sporočil: 608
[#325218] 23.09.08 23:18
Odgovori   +    0
G.Viktor, bo treba počasi začet pokat...
anon-58947 sporočil: 702
[#325348] 24.09.08 03:16
Odgovori   +    0
0219K21 [ 22:51 23.9.2008 ] pravi:
Dejte ga srat. Na volitvah g. Baraga ni kandidiral in je rahlo nehigijenično (v odsotnosti bolj verodostojnih sogovornikov?!) o kadrovanju spraševati nekoga, ki niti ne zanika, da je prišel na pozicijo po politični liniji. Si bo treba naliti čistega vina. _____________
po tebi bi bilo bolje, če bi zanikal. Si pa res dec.Pa še po Golobiču dišiš. Bi kar ti izbural, kdo lahko kaj reče v tej Sloveniji in ne vedim veze z sintagmo "naliti čistega vina"
1216Petri je pa najpametnejši. Nam bo razložil...
AlienX G.Viktor,pravi: bo treba počasi začet pokat...
 _____________ in kaj boš ti imel od tega, saj vam je povedal,da mu ni treba..
anon-176916 sporočil: 657
[#325356] 24.09.08 05:34
Odgovori   +    0
Viktor treba bo nazaj v Avstralijo od koder te je uvozil Janša. Sedaj se vidi kako nesposoben je bil domači kader SDS. Je pa Baraga verjetno izdatno pripomogel k izgubi HIT - a. Takole ulica malo glasneje danes govori kako bi se naj denar iz igralnic prelival v neke avtomobilske dirkaške klube, Ali je kaj na tem in kaj ima družina Jerančič pri tem bodo pa morali ugotoviti ustrezni organi.
anon-117596 sporočil: 9
[#325370] 24.09.08 07:12
Odgovori   +    0
Ja, nazaj v Avstralijo, tako Baraga kot Bajuk na goveje Argentinske zrezke, za poobedek pa naj vzame s sabo orehovo potico.
anon-160994 sporočil: 54
[#325388] 24.09.08 07:33
Odgovori   +    0
A da Janša ni politično kadroval? hahahahaha
Zanimivo, da je "odkrival" ta najbolj sposobne samo na desnici. Levico ima tudi po strokovnosti očitno za imbecile, beri: dober strokovnjak je samo desničarski strokovnjak. Dejte dejte dejte to meglo o Janševem apolitičnem kadrovanju komu drugemu prodajat. Kar bruha se mi, ko Janša VOLK tako milo meketa preoblečen v OVCO. Sicer pa je bil po komentarjih njegovih takratnih študijskih kolegov in kolegic Janša baje že na fakulteti v času študija obramboslovja kot študent prispodoba vzvišenosti in arogance do študijskih kolegov. Takratni bodoči samo vase zaverovani povzpetnik pač. Sedaj se je samo politično obrusil; isto sranje drugo pakovanje.
anon-71675 sporočil: 274
[#325408] 24.09.08 07:54
Odgovori   +    0
Viktor ne se bat, saj je dal Pahor uničiti seznam iz USB ključa. Res pa je, da Pahor ni povedal koliko kopij tega seznama so naredili.
anon-108481 sporočil: 207
[#325438] 24.09.08 08:20
Odgovori   +    0
Gospodje iz Financ a mi vi znate povedat,zakaj ta časopis ratuje politično nabijalo.Jaz ne vem zakaj ste si dali ime Finance.Pa dajte no mal pogledat vaše prve članke vsak dan,sam ta kurčeva politika.Kot da bi bulu v vse druge slovenske cajtnge! Pa dajte se skulirat no.Tam kjer se pa financ tice imate pa analitike ki zase ne vedo kaj so povedal pred 5 minutami.Prvih 10 člankov sama politka,ja pa,jst ne vem no.Daj urednik mal reda nared,pa naj tist k jih zanima Janša,pa Golobič,pa Bajuki..... mal prelistajo,ne pa da odpreš pa že bulš te politične ksihte.Nehal sem brati druge cajtnge in rekel vi ste pa cool,na zdaj pa sam nabijanje,pa nabijanje.
anon-164017 sporočil: 334
[#325449] 24.09.08 08:26
Odgovori   +    0
Pa pizda materna a zdej bom od vsakega kretena iz avstralije članke bral no, finance so nepotrebno trobilo. Ma čimprej nej nabašejo barago, je totalno zafukal hit in ves denar iz petrola zmetal v istrabenz.nula na celi črti, pa on se je kao učil kapitalizem v avstraliji AMPAK GA ŠE VEDNO NEZNA UDEJANITI............
anon-104023 sporočil: 771
[#325521] 24.09.08 09:21
Odgovori   +    0
Morda pa jaz ne razumem prav dobro naslova z vsebino zapisa. Pa komentatorji bi lahko malo pogledali zadnje Ministre od kod so in kako so delali ?! Jaz nebi zamenjala Kukovičeve z Kresalovo ali Žerjava z Školčem in Viranta z....mi ni prebavljiva zaveza exKomunistov in exLiberalcev, ki so oboji v svojem času slabo delovali.
anon-23235 sporočil: 454
[#325536] 24.09.08 09:31
Odgovori   +    0
Barago poznam še kot otroka in pozneje študenta. Imel sem ga za zelo v redu fanta. Zato me izjemno čudi, da se je spajdašil z Janšo in njegovo mafijo. Mislim, da ga je pokvarila Avstralija, kjer je padel pod vpliv določenih emigrantskih krogov.
anon-4748 sporočil: 558
[#325549] 24.09.08 09:38
Odgovori   +    1
no gospod Baraga, kar pot pod noge in v Avstralijo, kjer potekajo vaši posli, od katerih živite. Očitno so sejnine in nagrade v Sloveniji samo drobiž.Aja, pa Janeza lahko tudi odpeljete s seboj!!!!
anon-116290 sporočil: 1.784
[#325582] 24.09.08 09:57
Odgovori   +    0
GOLOBIČ GO TO FUCKING JAIL. Sej samo tja spadaš.

Xnova21, najbrž forum 21. Seveda treba je napraviti plac lopovom in kradljivcem in tatovom in izmečkom, kot je golobič. Seveda, vsi pošteni, pot pod noge ali v mafijo oziroma komunizem. Poštenost se z novo vlado ne splača več. Začnite krast, seveda po pameti, prišli boste do jaht, vil,... taki kot sem jaz, bomo pač bankrotirali. Ampak nič ne de, sej tako je edino prav. Komunistov vse, delavcem krast.
anon-116290 sporočil: 1.784
[#325594] 24.09.08 10:02
Odgovori   +    0
Skratka, zakaj golobič ne reče, da je trea začet krast? Kaj še čaka.
Jankovič je take izjave že dajal. Da morajo v upravah sediti ta rdeči, odvisni od politike.

Komunisti se lahko zgledujejo po jankoviču in napovejo vojno vsem demokratičnim ljudem, ki niso za komunizem, lahko jim povedo, da jih bodo mučili z implanti, katere so jim vstavili v glavo in preko katerih z njimi manipulirajo, vključno s Pahorjem itd, elektromagnetskim orožjem, lahko jih povedo, da jim bodo metali polena pod noge v službi, če ne bodo za komuniste, lahko povedo, da bodo zaposlovali samo komunistične komuniste, vsi ostali bodo izgubili delo, lahko povedo, da bodo delali samo tajkune, lahko jim povedo, da je sodstvo 100 % na njihovi strani in da naj antikomunist ne išče pravico na sodiščih, ker jih zanje ni, lahko jim povedo, da JIM BODO KRADLI. Lahko bi bili enkrat za spremembo pošteni. In povedali, kaj se bo dogajalo v Sloveniji naslednja 4 leta.
anon-116290 sporočil: 1.784
[#325595] 24.09.08 10:02
Odgovori   +    0
Skratka, zakaj golobič ne reče, da je trea začet krast? Kaj še čaka.
Jankovič je take izjave že dajal. Da morajo v upravah sediti ta rdeči, odvisni od politike.

Komunisti se lahko zgledujejo po jankoviču in napovejo vojno vsem demokratičnim ljudem, ki niso za komunizem, lahko jim povedo, da jih bodo mučili z implanti, katere so jim vstavili v glavo in preko katerih z njimi manipulirajo, vključno s Pahorjem itd, elektromagnetskim orožjem, lahko jih povedo, da jim bodo metali polena pod noge v službi, če ne bodo za komuniste, lahko povedo, da bodo zaposlovali samo komunistične komuniste, vsi ostali bodo izgubili delo, lahko povedo, da bodo delali samo tajkune, lahko jim povedo, da je sodstvo 100 % na njihovi strani in da naj antikomunist ne išče pravico na sodiščih, ker jih zanje ni, lahko jim povedo, da JIM BODO KRADLI. Lahko bi bili enkrat za spremembo pošteni. In povedali, kaj se bo dogajalo v Sloveniji naslednja 4 leta.
anon-3 sporočil: 119
[#325611] 24.09.08 10:10
Odgovori   +    0
sem se svojega poklica učil in se ga še učim v realnem kapitalizmu
Po 700 milijard dolarjev težkem načrtu za boj proti finančni krizi bo država lahko odkupovala slabe naložbe podjetij. Opazke na račun
anon-123732 sporočil: 30
[#325618] 24.09.08 10:13
Odgovori   +    0
JOJ, ZDEJ K BEREM VAŠE KOMENTARJE...OČITNO BOSTA SAM PAHOR IN GOLOBIČ AJA PA ŠE LAHHOVNIK IMELA STROKOVNJAKE, TAKO KOT PRED LETI....ZATO PA SMO TU KJER SMO PA ŠE BOLJ BOMO ŠLI TJA KJER NI DNARJA...DOBRO STE VOLILI, JAZ SEM NAMREČ JANŠO
kzupanc sporočil: 10.519
[#325665] 24.09.08 10:39
Odgovori   +    0
Uživam, da bomo dobili tako vlado, kot jo bomo. Mogoče se pa čez nekaj mandatov vendarle uresničijo moje sanje o normalni slovenski politiki. Pogoj za to so normalni volilci. In normalizacijo lahko prinese slovenskim volilcem le krepak udarec po betici ;)
aeda sporočil: 108
[#325671] 24.09.08 10:41
Odgovori   +    0
Amina, joj, kaj ne poznate malih tiskanih črk? Ali pa se vam zdi to, kjar ste napisali, tako nadvse pomembno, da morate uporabljati velike?
Primitivno je tukaj oznanjati, koga ste volili. To je namreč popolnoma zasebna zadeva.
anon-123732 sporočil: 30
[#325682] 24.09.08 10:47
Odgovori   +    0
OH DRAGA AEDA, NE VEM KDAJ JE BILA ODKRITOST PRIMITIVIZEM! VELIKE ČRKE PA UPORABLJAM, KER SO MI PAČ VŠEČ. JE TO TUDI PRIMITIVIZEM, PROSIM PODUČITE ME, VI KI STE PAČ TAKO RAZGLEDANI,
HVALA.
aeda sporočil: 108
[#325683] 24.09.08 10:48
Odgovori   +    0
Ocenjujem, da ima Baraga težave z Golobičem in ne obratno. Pa še večje težave bo imel, glede na vsebino članka. O vsebini komentarjev pa tole: če bi bili to komentarji, bi se nanašali na ČLANEK in ne na vse mogoče druge zadeve (prevsem pa komuniste in ostalo že tisočkrat ponavljano "tvarino"). Komentatorji pač ne znajo ostati pri bistvu in se grejo vedno velike ovinke okoli njega...
anon-123732 sporočil: 30
[#325697] 24.09.08 10:52
Odgovori   +    0
AEDA JE OČITNO INTELEKTUALKA. ONA POKOMENTIRA ŠE KOMENTARJE IN SE ZGRAŽA, ČE NI ZAJETO BISTVO, SEVEDA V NJENO SMER, JOJ, KAJ BO Z MANO , SPET V KOMENTARJU NI BISTVA, JOJ PREJOJ, aeda
153 sporočil: 9.333
[#325748] 24.09.08 11:26
Odgovori   +    0
Slovenija poka od političnega zdraharstva,
sama sebi gole zabija, si ladje potaplja,
volilni zakon (za DZ), že leta in leta,
neumnosti strup, v nebo vpijoče, v vinu/pivu raztaplja...
Čas je za streznitev,
izkoristimo prednosti maloštevilnosti,
za res dobrodelovoljne je obilo možnosti,
vsi se poznamo,  komolčarjem se ne damo,
le eno domovino imamo.
Sodražan
anon-20311 sporočil: 37
[#325779] 24.09.08 11:41
Odgovori   +    0
Žalostno je, da ne vidite dlje kot do nosa. Volitve in predvolilni boji so navadna farsa, ki jo igrajo samooklicani veljaki, ki se imajo za nekaj več, kot so drugi navadni ljudje, ki nimajo časa in volje, da bi se ukvarjali s flancanjem in prepričevanjem ljudi v njihov lastni prav. Smisel vsega prepričevanja pa je čisto navaden ekonomski. Njim se gre samo za to, koko bodo rešili svoj eksistenčni položaj in finančne ugodnosti z čim manj fizičnega, umskega dela, z veliko blebetanja in umetno razslojevanjem delovnih ljudi. Ubljube, ki so jih dali so ničvredne, saj se zavedajo, da je spomin ljudi zelo kratkotrajen. V vsekem primeru pa imajo rezervni scenarij , v iskanju krivca za lastni gospodarski in politični neuspeh, v nasprotnih strankah. Dejstvo je, da so politiki predvsem podložni direkorjem podjetji, ki so bila polastninjena na tak ali drugačen način, predvsem pa brez denarja, in jim s pomočjo sprejete zakonodaje omogočajo nepoštena dejanja pri lastninjenju. Sistem deluje ža od leta 1992 naprej. Politiki pa kot ljudje so zelo narcisoidni in jim je važno samo, da so v centru pozornosti, da se kažejo in bahajo, da so pomembni. Za tem pa se skriva nedoraslost, slaboumnost, življenska delovna neuspešnost in predvsem lenost, pri tem pa izbirajo državo kot starša, ki naj ga živi celo življenje.
 Popotnica Barage in njegovega razmišlanje je zelo velika, ne glede ali je politično opredeljen ali ne, ali je na pravi ali narobni strani. Verjamem mu, da je v tujini zaslužil toliko, da mu ni potrebno v slovenji lesti v rit nobeni politični opciji, da bi obdržal službo, da bi lahko preživel. Veliko piscev kometarja članka pa je pokazala, da spada med nesojene politike, ki pa niso tako lepi, taki govorci, kot so aktualni politiki, so se pa v teh komentarjih z njimi poistovetili. Očitno bi tudi oni sami radi živeli na tuj račun.
Avtorici članka bi pa svetoval, da po letu in pol obišče bivše iminentne poslance in preveri, kako so izkoristili svojo politično kariero za pridobitev službe, kje so zaposleni, in s kom paktirajo njihovi direktorji. Šele takrat se bo pokazala politična prisotnost v podjetjih in njihova odvisnost.
LP F
anon-78027 sporočil: 23
[#326211] 24.09.08 15:08
Odgovori   +    0
Ko bodo čez 100 let grobovi od Pahorja, Kučana, Golobiča, Kresalove, Ropa, Cvikla, Jankovića že prekopani, bo v zgodovinskih knjigah o Slovencih pisalo, da je bil Janez Janša eden od največjih Slovencev, ki so ustanovili samostojno Slovenijo, ki je bila večstoletni sen naših pradedov, dedov in očetov. Yugonostalgiki, delomrzneži, bivši partijski veljaki in tisti na meki ć pa so naredili svoje. Kje ste "pametni" Slovenceljni, ki ste 85% glasovali za samostojno Slovenijo, kje ste zdaj? Malo preračunajte, koliko ste dobili za svoje plače in penzije v košarico pred 4 leti, koliko sedaj in koliko vam bodo dali ta rdeči čez 4 leta. Jokam od groze, kaj so Slovenceljni skupaj s tistimi u Fužinama pripravljeni narediti za ablast!!
anon-78027 sporočil: 23
[#326228] 24.09.08 15:17
Odgovori   +    0
Še en moj komentar, kako je zgodba o oklepnikih potovala iz Finske v Slovenijo: PATRIA > PATRIJA > PARTIJA ! Sedaj, ko so komunisti dosegli svoje, je zgodba o podkupovanju Janeza Janše že šla v pozabo. Janši pa predlagam, da od komunistov zahteva, da mu naj povedo, kam so mu nakazali denar, da bo vedel, kje ga naj dvigne, da bo imel za upokojenske dni. Mater, bi človk streljal...
anon-30485 sporočil: 69
[#326345] 24.09.08 16:51
Odgovori   +    1
"Če bi jih imel, v Avstraliji ne bi garal za vsak dolar posebej"
"Ja, res mi ni več treba delati za pokojnino "

Ja, najbolj me moti kontradiktornost ljudi. Saj ni treba dosti, samo prebrati ali posušati jih je treba od začetka do konca. In potem ne moreš verjet, kolikokrat sami sebe negirajo.
anon-76841 sporočil: 67
[#326590] 24.09.08 23:14
Odgovori   +    1
Ezoj, malo pa le pretiravaš....JJ tudi približno ni tisti, ki ima največ zaslug za to, da imamo svojo državo!!!! Ima kvečjemu nekaj več žrtev na duši kot je bilo potrebno! Beri malo razne spomine, da boš videl, kaj je kdo v resnici delal! JJ je kot državni sekretar za obrambo (minister)predvsem skrbel za svoj žep. In če sprašuješ, kje je njegov denar od Patrie, vprašaj njegovega prijatelja in nekdanjega sodelavca na ministrstvu g Crnkoviča, kako to, da je "slučajno" postal predstavnik Patrie ravno takrat, ko se je vlada JJ odločila, da kupi Patrie....kupi seveda od Crnkovičeve firme....če ti še kaj ni jasno, vprašaj...osmešil se boš sam!
anon-77912 sporočil: 15
[#326732] 25.09.08 08:49
Odgovori   +    1
V teh komentarjih se čuti ogromna in nerazložljiva zamera in sovrštvo zoper JJ in njegovo vlado. Mislim, da gre za Slovensko bolezen imenovano zavist in kombinacijo brezdelnežev, ki jokajo kar v tri dni, za vse jim pa je kriv JJ. Tudi če gre Baraga v Avstralijo, pa če vzame s seboj JJ pa ne vem še koga ali bo komu od nas kaj boljše v življenju? Jaz gledam to vlado popolnoma drugače, pragmatično. Kaj so mi dali kot občanu? Prvo so ukinili "Bandljeve" nalepke (odvetniški pripravnik v pisarni Senica), ker niso imele drugega namena, kot polnit žep lastnika podjetja MIRAGE. Poenostavili so: podaljšanje tehničnega, izdajo osebne ali potne listine. Kljub vsemu, da se je vse dražilo zaradi svetovnih trendov, so se pocenile registrske tablice, osebne in potne listine. Ta vlada je ukinila overitev prepisov pri notarjih ter omogočila to storitev na vseh UE. Overitev se je pocenila iz 22 EUR na 2.4 EUR. Registrske tablice so se pocenile za 50%. In na koncu še uvedba vinjet. Meni je torej ta oblast (družina, starša 40 let in 2 šolo obvezna otroka) omogočila da sem pri registraciji tri letnega Fiat Punta in 5 let starega Passata ter izdaji osebnih dokumentov za družino privarčeval 300 EUR. Z uvedbo vinjet pa na leto privarčujem 755 EUR. Torej 1055 EUR bom manj zapravil v letu in za ta denar gremo smučat. Če mi bo prihodnja oblast prav tako nudila varčevalni program za dobrih 1000 na leto bom vesel. Najbolj pa sem srečen, zaradi uvedbe novega načina izpolnjevanja Dohodninskih obrazcev, saj so vnašali nemir in obup pri občanih, ki tega pač ne znamo. Prav nič se ne obremenujem z imeni v vladi, samo z dejstvi. Lep pozdrav vsem

Strani: 1 2