Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Barvanje linkov

Strani: 1

anon-10743 sporočil: 2.011
[#6660] 04.10.06 13:20
Odgovori   +    0
Fantje, barvanje linkov dajte narediti konsistentno.

Stari forum je imel tako: videl si eno sporocilo, in tisto sporocilo se je v seznamu vseh obarvalo kot prebrano.

Novi forum je imel na zacetku tako, da si ob kliku videl cel thread, vrglo te je na zacetek, in obarvali so se vsi linki na sporocila. Kar je bilo tudi konsistentno.

Sedaj ima novi forum tako, da kliknes na sporocilo, odpre se ti ves thread, skoci ti na sporocilo ki ga se nisi prebral, potem pac odskrolas do konca in preberes vse, a v seznamu seveda ostane obarvan samo link na sporocilo ki si ga kliknil.

Ne vem ce obstaja enostavna resitev, ampak ni mi vsec - ker se mi odpre celotna tema jo tudi celotno preberem, potem pa na seznamu ne vidim vec kaj sem prebral in kaj ne. Vem da je zafukano to resiti, ampak pretty please...
anon-15715 sporočil: 6.084
[#6670] 04.10.06 13:42 · odgovor na: anon-10743 (#6660)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-16398 04.10.2006 13:53

Janezp wrote:
Fantje, barvanje linkov dajte narediti konsistentno.

Stari forum je imel tako: videl si eno sporocilo, in tisto sporocilo se je v seznamu vseh obarvalo kot prebrano.

Novi forum je imel na zacetku tako, da si ob kliku videl cel thread, vrglo te je na zacetek, in obarvali so se vsi linki na sporocila. Kar je bilo tudi konsistentno.

Sedaj ima novi forum tako, da kliknes na sporocilo, odpre se ti ves thread, skoci ti na sporocilo ki ga se nisi prebral, potem pac odskrolas do konca in preberes vse, a v seznamu seveda ostane obarvan samo link na sporocilo ki si ga kliknil.

Ne vem ce obstaja enostavna resitev, ampak ni mi vsec - ker se mi odpre celotna tema jo tudi celotno preberem, potem pa na seznamu ne vidim vec kaj sem prebral in kaj ne. Vem da je zafukano to resiti, ampak pretty please...

Je že bilo vse urejeno, pa si je Vincentije premislil:) Sicer, čemu nov thread na isto temo ?

http://www.finance-on.net/forumi/?m=6580#6580


lp.m
Gustl sporočil: 13.629
[#6674] 04.10.06 13:57 · odgovor na: anon-10743 (#6660)
Odgovori   +    0

Janezp wrote:

Ne vem ce obstaja enostavna resitev, ampak ni mi vsec - ker se mi odpre celotna tema jo tudi celotno preberem, potem pa na seznamu ne vidim vec kaj sem prebral in kaj ne. Vem da je zafukano to resiti, ampak pretty please...
 Predvsem se odloči, ali ti je všeč, da se ti odpre cela tema, ali ne. Če ne, uporabljaj le seznam, če ja, uporabljaj je celo temo.

Ne pravim, da ne bo nikoli narejeno, da bo seznam vedel, kaj si bral v drugih pogledih. Kdaj pa bo, pa ne vem.

Kot rečeno, uporabnik si bo izbral default pogled in zaenkrat bomo smatrali, da uporablja le tistega in bmo lajšali uporabo v tistem. Kombiniranje je pa nekoliko težje, zato bo to dlje trajalo.
anon-10743 sporočil: 2.011
[#6684] 04.10.06 14:15 · odgovor na: Gustl (#6674)
Odgovori   +    0

Gustl wrote:

Predvsem se odloči, ali ti je všeč, da se ti odpre cela tema, ali ne. Če ne, uporabljaj le seznam, če ja, uporabljaj je celo temo.


Jebi ga, ratalo mi je vsec da uporabljam seznam, potem pa se mi odpre cela tema (manj zabitega casa s klikanjem). Prej sem v forumih ponavadi na seznamu izbral eno sporocilo, potem kliknil "prikazi vsa sporocila na to temo", potem pa poklikal skozi njih. Potem se je pa na master seznamu lepo videlo, kaj sem ze vse prebral.

PS. Se zavedam da je tisto kar hocem tehnicno relativno tezko v tej zasnovi forumov - sam niti idej nimam, kako bi to naredil, zato pretirano ne bom tezil...
anon-23307 sporočil: 582
[#6690] 04.10.06 14:25 · odgovor na: anon-10743 (#6684)
Odgovori   +    0
Imam povsem enako zeljo:)
Gustl sporočil: 13.629
[#6692] 04.10.06 14:28 · odgovor na: anon-10743 (#6684)
Odgovori   +    0
Ja zse nagibam k temu, da boš v seznamu kot predolged pogledal sporočilo, potem boš imel pa tako kot prej O tej temi...in nekako ven iz tega...
anon-78382 sporočil: 8
[#6716] 04.10.06 15:25 · odgovor na: Gustl (#6692)
Odgovori   +    0
Mene tud tole najbolj moti. Stara varianta mi je bla glede tega dosti bolj kul, čeprav sem na vsak post kliknil, tukaj pa vidim vse po vrsti. Upam, da boste najdl kakšno fajn rešitev.

Strani: 1