Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Intervju: Gregor Golobič ima težave z mano

Strani: 1 2 3 4

anon-28836 sporočil: 3.657
[#326244] 24.09.08 15:26 · odgovor na: (#326147)
Odgovori   +    0

rozle je napisal(a):

 si prepričan, da ni imel lenič ob imenovanju polega diplome iz geografije tudi magisterij iz ekonomije?
Geograf Peterle, ex-Predsednik Vlade sigurno sse danes nima magisterija ampak lepo svira harmonikico :-(
anon-30485 sporočil: 69
[#326345] 24.09.08 16:51
Odgovori   +    1
"Če bi jih imel, v Avstraliji ne bi garal za vsak dolar posebej"
"Ja, res mi ni več treba delati za pokojnino "

Ja, najbolj me moti kontradiktornost ljudi. Saj ni treba dosti, samo prebrati ali posušati jih je treba od začetka do konca. In potem ne moreš verjet, kolikokrat sami sebe negirajo.
anon-76841 sporočil: 67
[#326590] 24.09.08 23:14
Odgovori   +    1
Ezoj, malo pa le pretiravaš....JJ tudi približno ni tisti, ki ima največ zaslug za to, da imamo svojo državo!!!! Ima kvečjemu nekaj več žrtev na duši kot je bilo potrebno! Beri malo razne spomine, da boš videl, kaj je kdo v resnici delal! JJ je kot državni sekretar za obrambo (minister)predvsem skrbel za svoj žep. In če sprašuješ, kje je njegov denar od Patrie, vprašaj njegovega prijatelja in nekdanjega sodelavca na ministrstvu g Crnkoviča, kako to, da je "slučajno" postal predstavnik Patrie ravno takrat, ko se je vlada JJ odločila, da kupi Patrie....kupi seveda od Crnkovičeve firme....če ti še kaj ni jasno, vprašaj...osmešil se boš sam!
anon-175683 sporočil: 20
[#326690] 25.09.08 08:15 · odgovor na: anon-78027 (#326211)
Odgovori   +    0

ezoj , TI  potrebuješ psihiatra.
JJ je psihosomatsko motena osebnost , in ti njemu podobna ovca.

kakor navajaš...ko bodo ti pa ti ljdje umrli... sram te bodi , da take klatiš .
raje si najdi delo in nekaj naredi zase in slovenijo,namesto pisati neumnosti.
anon-77912 sporočil: 15
[#326732] 25.09.08 08:49
Odgovori   +    1
V teh komentarjih se čuti ogromna in nerazložljiva zamera in sovrštvo zoper JJ in njegovo vlado. Mislim, da gre za Slovensko bolezen imenovano zavist in kombinacijo brezdelnežev, ki jokajo kar v tri dni, za vse jim pa je kriv JJ. Tudi če gre Baraga v Avstralijo, pa če vzame s seboj JJ pa ne vem še koga ali bo komu od nas kaj boljše v življenju? Jaz gledam to vlado popolnoma drugače, pragmatično. Kaj so mi dali kot občanu? Prvo so ukinili "Bandljeve" nalepke (odvetniški pripravnik v pisarni Senica), ker niso imele drugega namena, kot polnit žep lastnika podjetja MIRAGE. Poenostavili so: podaljšanje tehničnega, izdajo osebne ali potne listine. Kljub vsemu, da se je vse dražilo zaradi svetovnih trendov, so se pocenile registrske tablice, osebne in potne listine. Ta vlada je ukinila overitev prepisov pri notarjih ter omogočila to storitev na vseh UE. Overitev se je pocenila iz 22 EUR na 2.4 EUR. Registrske tablice so se pocenile za 50%. In na koncu še uvedba vinjet. Meni je torej ta oblast (družina, starša 40 let in 2 šolo obvezna otroka) omogočila da sem pri registraciji tri letnega Fiat Punta in 5 let starega Passata ter izdaji osebnih dokumentov za družino privarčeval 300 EUR. Z uvedbo vinjet pa na leto privarčujem 755 EUR. Torej 1055 EUR bom manj zapravil v letu in za ta denar gremo smučat. Če mi bo prihodnja oblast prav tako nudila varčevalni program za dobrih 1000 na leto bom vesel. Najbolj pa sem srečen, zaradi uvedbe novega načina izpolnjevanja Dohodninskih obrazcev, saj so vnašali nemir in obup pri občanih, ki tega pač ne znamo. Prav nič se ne obremenujem z imeni v vladi, samo z dejstvi. Lep pozdrav vsem
anon-129959 sporočil: 13.643
[#326751] 25.09.08 09:02 · odgovor na: anon-28836 (#326244)
Odgovori   +    0

s56a je napisal(a):

Geograf Peterle, ex-Predsednik Vlade sigurno sse danes nima magisterija ampak lepo svira harmonikico :-(

daj, ne nakladaj !... če bi se "revidiralo", kdo vse imajo( zakaj ja ali ne/upravičeno oz. strokovno nekompetentno ) dandanes - ne samo t.im. magisterije, ampak tudi t.im. doktorate znanosti v tej državi _ _ _ ? :-(
anon-129959 sporočil: 13.643
[#326758] 25.09.08 09:07 · odgovor na: anon-129959 (#326751)
Odgovori   +    0
P.S.: s tem nisem mislil na tebe osebno, saj te ne poznam - da ne bi bilo slučajno kakšnega nesporazuma ! ... ;-)
anon-9939 sporočil: 17.846
[#328120] 26.09.08 10:34 · odgovor na: anon-77912 (#326732)
Odgovori   +    0

bmn je napisal(a):
V teh komentarjih se čuti ogromna in nerazložljiva zamera in sovrštvo zoper JJ in njegovo vlado. Mislim, da gre za Slovensko bolezen imenovano zavist in kombinacijo brezdelnežev, ki jokajo kar v tri dni, za vse jim pa je kriv JJ. Tudi če gre Baraga v Avstralijo, pa če vzame s seboj JJ pa ne vem še koga ali bo komu od nas kaj boljše v življenju? Jaz gledam to vlado popolnoma drugače, pragmatično. Kaj so mi dali kot občanu? Prvo so ukinili "Bandljeve" nalepke (odvetniški pripravnik v pisarni Senica), ker niso imele drugega namena, kot polnit žep lastnika podjetja MIRAGE. Poenostavili so: podaljšanje tehničnega, izdajo osebne ali potne listine. Kljub vsemu, da se je vse dražilo zaradi svetovnih trendov, so se pocenile registrske tablice, osebne in potne listine. Ta vlada je ukinila overitev prepisov pri notarjih ter omogočila to storitev na vseh UE. Overitev se je pocenila iz 22 EUR na 2.4 EUR. Registrske tablice so se pocenile za 50%. In na koncu še uvedba vinjet. Meni je torej ta oblast (družina, starša 40 let in 2 šolo obvezna otroka) omogočila da sem pri registraciji tri letnega Fiat Punta in 5 let starega Passata ter izdaji osebnih dokumentov za družino privarčeval 300 EUR. Z uvedbo vinjet pa na leto privarčujem 755 EUR. Torej 1055 EUR bom manj zapravil v letu in za ta denar gremo smučat. Če mi bo prihodnja oblast prav tako nudila varčevalni program za dobrih 1000 na leto bom vesel. Najbolj pa sem srečen, zaradi uvedbe novega načina izpolnjevanja Dohodninskih obrazcev, saj so vnašali nemir in obup pri občanih, ki tega pač ne znamo. Prav nič se ne obremenujem z imeni v vladi, samo z dejstvi. Lep pozdrav vsem
 
Dohodninsko napoved je absolutno nujno zopet vpeljati.
anon-48472 sporočil: 994
[#328149] 26.09.08 10:55 · odgovor na: anon-78027 (#326228)
Odgovori   +    0

ezoj je napisal(a):
Še en moj komentar, kako je zgodba o oklepnikih potovala iz Finske v Slovenijo: PATRIA > PATRIJA > PARTIJA ! Sedaj, ko so komunisti dosegli svoje, je zgodba o podkupovanju Janeza Janše že šla v pozabo . Janši pa predlagam, da od komunistov zahteva, da mu naj povedo, kam so mu nakazali denar, da bo vedel, kje ga naj dvigne, da bo imel za upokojenske dni. Mater, bi človk streljal...
 Kar upaj, da je šlo v pozabo, baje so Finci že preklicali vse postopke in ustavili preiskavo ter pripravljajo pismeno opravičilo s priloženim skromnim darilcem :-))
anon-103833 sporočil: 716
[#328264] 26.09.08 11:51
Odgovori   +    0
če se ne motim, smo dobili med komentarje Delovo Lepo Anko.

pozdravljena. Caps Lock je tipka poleg črke A.

Strani: 1 2 3 4