Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Akrapovič na zadku najbolj surovega Renaultovega megana

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[#2390657] 15.05.14 09:33
Odgovori   +    4
Žal ne vem, kaj ste Akrapoviča spraševali in kaj vam pripoveduje v današnjem intervjuju, ker sem zastonjkar. Zato ne morem vedeti, ali ste tudi vi ugotovili, da je Akrapovič s tem sodelovanjem z Renault Sport očitno dosegel čisto nov nivo afirmacije blagovne znamke.
Renault Sport na svoji spletni strani ponuja povezavo na svoj YouTube kanal, kjer je njihov (!) promo video "Renault Sport with Akrapovič" (ki ima že 177.000 ogledov)
renaultsport.com/UND...POVIC.html
in oglašuje kviz na svoji Facebook strani z nagradami oblačil z znamko Akrapovič (!)
renaultsport.com/PLA...GIFTS.html

Sodelovati z znamkami in delati za znamke kot so Audi, McLaren, Porsche je lep dosežek. Da pa avtomobilska firma Renaultovega formata v svoji lastni promociji tako izpostavi znamko Akrapovič, je pa izjemen uspeh in dragocen kompliment. Trikrat bravo!

Mogoče pa Akrapovič res lahko uresniči željo, ki sem jo pred slabimi štirimi meseci zapisal v komentarju:
Pred dnevi sem prebral Bloombergov članek o milijardnem "kralju zavor" in si silno zaželel, da bi lahko nekoč prebral kaj podobnega o "kralju izpušnih sistemov" iz Slovenije, da bi se v pisanje avto-žurnalistov kot trajni kliše usidrala sintagma "kot se spodobi za takšen avto, ima novi model X zavore Brembo, izpušni sistem Akrapovič in športne sedeže Recaro".
forum.finance.si/?m=...270&single

Strani: 1