Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Poletje, natikači,... a nikar za volan

Strani: 1

anon-237381 sporočil: 924
[#2427540] 11.07.14 18:56
Odgovori   +    9
Ta o natikačih je spet ena slovenska konformistična mudologija.

Vsi morate pred vožnjo nadeti športno obutev, preveriti če je očiščena in zategniti vezalke. Eni bi radi, da imamo zdaj še fashion police al kaj jebovas. Da me bodo oglobili, če bom hodil po ljubljani preveč kulski in bodo bejbe gledale mene namesto zaraščenih državnih uradnikov s štrlečimi frizurami v tevicah.

Ta konformizem je ključni problem vse slovenske družbe. Gledam slovensko avtomobilistično oddajo, pride hud rallye voznik in namesto da bi dvakrat obrnil z ročno in malo podriftal, me uči, kako naj si nastavim volan. Emmm zakaj tega sranja ni v topgearu in zakaj slovenskih avtomobilističnih oddaj nihče ne downloada?

Ne vozite v natikačih, ne rolajte, ne mountainbajkajte, ne štrlite iz povprečja na volitvah volite za zmagovalca ali pa desus pa bo vse kul.
anon-237381 sporočil: 924
[#2427552] 11.07.14 19:09 · odgovor na: anon-237381 (#2427540)
Odgovori   +    3
Po moje se statistično zgodi 0.5 nesreče na leto zaradi vožnje v natikačih (sam nikoli ne vozim v natikačih).

Več nesreč se zgodi, ker so si vsi jebeni konformisti v Sloveniji en za drugim okrasili avte s senčniki z junaki iz risank in ker wannabe izpostavljajo svoje ime na mini tablicah na zadnji šipi. Bil bi pravi, imel bi ime na tablici ampak nisi dovolj pogumen, obenem pa si dovolj wannabe, da podariš Jankovićevemu LPP-ju tistih 10 ali 20 EUR in vseeno izpostavljaš, da si Anže, Špela ali pa Mojca. Potem so tu še nalepke z otroci na krovu. V naslednji fazi bi lahko takim, ki imajo otroke, dovolili uporabo rumenih, kasneje pa še modrih lučk na strehi. :)))

Ta navlaka res zmanjšuje preglednost in je verjetno bolj nevarna kot če lepa bejba, ko stopi iz avta pokaže krasno zmanikirane noge.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2427791] 12.07.14 12:45 · odgovor na: anon-237381 (#2427540)
Odgovori   +    1
[leoncc]
Ta konformizem je ključni problem vse slovenske družbe. Gledam slovensko avtomobilistično oddajo, pride hud rallye voznik in namesto da bi dvakrat obrnil z ročno in malo podriftal, me uči, kako naj si nastavim volan.
Pri tem, da si volana tako blizu, kot ga ima on v reli avtu, v običajnih avtih sploh ne da nastavit.

Strani: 1