Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Cene nepremičnin niso upadle tako malo

Strani: 1

0119Komun sporočil: 419
[#601310] 05.10.09 09:18
Odgovori   +    0
Iz komentarjev narediš nov članek, ki ga potem lahko uporabniki spet komentiramo... Ni ga čez kamot.
anon-182910 sporočil: 1.666
[#601311] 05.10.09 09:18
Odgovori   +    0
LOL
anon-76464 sporočil: 303
[#601346] 05.10.09 09:46
Odgovori   +    0
Justice1 [ 14:53 2.10.2009 ]
Že metoda je povsem neverodostojna za kakršnekoli realne podatke ( prodajalci pač v anketi nikoli in nikdar ne bodo priznali za koliko morajo spuščat cene da še kakšno malenkost prodajo), valjda. Realno ceno boste izvedeli samo če ponudite prodajalcem realno ceno ( to pa je največ 1200 Eur/m2) in čakate npr. pol leta brez kakršnegakoli straha, da se bo kaj podražilo. V Celju sem mimogrede zasledil so bila na začetku leta v soseki stari trg stanovanja naprodaj za 2000 Eur/m2, pred mesecem 1590 Eur/m2, sedaj je kao šest stanovanj naprodaj za 1490. Naselje me spominja na kakšno palestinsko begunsko taborišče, bloki popolnoma stlačeni, okrog nekakšne kovinske ograje...Najprej so pozidali eno vrsto in prodali, potem z drugovrsto na eni strani in garažami na drugi zaprli pogled prvim kupcem.....skratka palestinki logor.....mikro zelenice, na katere posveti sonce za dve uri na dan max....ne bi kupil za 500 Eur/m2....Sicer je pa največ kupil ...uganite kdo....župan Šrot seveda :-), poštejajek :-)
Nekdo je napisal da za luknjo v getu , ki se imenuje CD brez problema dobil 50% popusta. Je pa res treba pustit prodajalca za 2-3 mesece na hladnem potem ko mu poveste svojo ponudbo. In bit trd in neizprosen. Stanovanjski trg je postal tako kot tržnica v kakšnih toplih krajih. Prva cen,ko vpraša je 100, ponudiš 10, kupiš za dvajset in na koncu ugotoviš da si 95 preplačal. Prodajalci se vedejo kot čisto navadni cigani in tako jih morate tudi tretirat in svoje obnašanje prilagoditi sicer vas bodo ociganili.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#601651] 05.10.09 14:18 · odgovor na: anon-76464 (#601346)
Odgovori   +    0

samoiniciatiuc je napisal(a):
Justice1 [ 14:53 2.10.2009 ] Že metoda je povsem neverodostojna za kakršnekoli realne podatke ( prodajalci pač v anketi nikoli in nikdar ne bodo priznali za koliko morajo spuščat cene da še kakšno malenkost prodajo), valjda. Realno ceno boste izvedeli samo če ponudite prodajalcem realno ceno ( to pa je največ 1200 Eur/m2) in čakate npr. pol leta brez kakršnegakoli straha, da se bo kaj podražilo. V Celju sem mimogrede zasledil so bila na začetku leta v soseki stari trg stanovanja naprodaj za 2000 Eur/m2, pred mesecem 1590 Eur/m2, sedaj je kao šest stanovanj naprodaj za 1490. Naselje me spominja na kakšno palestinsko begunsko taborišče, bloki popolnoma stlačeni, okrog nekakšne kovinske ograje...Najprej so pozidali eno vrsto in prodali, potem z drugovrsto na eni strani in garažami na drugi zaprli pogled prvim kupcem.....skratka palestinki logor.....mikro zelenice, na katere posveti sonce za dve uri na dan max....ne bi kupil za 500 Eur/m2....Sicer je pa največ kupil ...uganite kdo....župan Šrot seveda :-), poštejajek :-) Nekdo je napisal da za luknjo v getu , ki se imenuje CD brez problema dobil 50% popusta. Je pa res treba pustit prodajalca za 2-3 mesece na hladnem potem ko mu poveste svojo ponudbo. In bit trd in neizprosen. Stanovanjski trg je postal tako kot tržnica v kakšnih toplih krajih. Prva cen,ko vpraša je 100, ponudiš 10, kupiš za dvajset in na koncu ugotoviš da si 95 preplačal. Prodajalci se vedejo kot čisto navadni cigani in tako jih morate tudi tretirat in svoje obnašanje prilagoditi sicer vas bodo ociganili.
 Od kje ti pa to? Saj do cen ne prihajajo tako, da sprašujejo prodajalce, LOL. Vsak posel (prodaja nepremičnine) DURS s prodajno ceno vred vnese v evidenco GURSa, ko prodajalec prinese tja pogodbo za odmero davka na promet z nepremičninami.
anon-42991 sporočil: 689
[#601774] 05.10.09 16:29 · odgovor na: 0119Komun (#601310)
Odgovori   +    2
Ma jaz sem kar za to, da se dela članke iz komentarjev. Se bo kakovost člankov povečala za n-krat.

Strani: 1