Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Opravičilo: Pravilno - Ljubljana bo Hildo reševala vsaj 42 let

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (11)

Strani: 1

anon-164633 sporočil: 2.356
[#420608] 02.02.09 07:56
Odgovori   +    0
Takšnim lumpom kot je Jankovič se pa res ni potrebno opravičevati, saj imaj toliko masla in lumparij na glavi, da bi se on lahko vsak dan v časopisu opravičeval davkoplačevalcem Ljubljane, pa se za svoje laži ne , še več notorično laže naprej.
anon-22303 sporočil: 897
[#421008] 02.02.09 14:12
Odgovori   +    0
Novica, daj poizvedi še to, zakaj paraziti, ki si sami ne morejo najeti stanovanja, rabijo garaže? Za avtomobile? Kako pa si jih lahko privoščijo?
novica sporočil: 5.397
[#421017] 02.02.09 14:21 · odgovor na: anon-22303 (#421008)
Odgovori   +    0

gogi2 je napisal(a):
Novica, daj poizvedi še to, zakaj paraziti, ki si sami ne morejo najeti stanovanja, rabijo garaže? Za avtomobile? Kako pa si jih lahko privoščijo?
 
za avtomobile, zakaj pa? sem stanovanjski sklad prosil, da mi razložijo, kako bodo obračunavali parkinge najmenikom neprofitnih stanovanj in odgovora še do danes nimam...po vsej tej zmedi imam občutek, da sklad ne ve čisto dobro, kaj župan načrtuje in kaj točno kupuje z javnim denarjem.
novica
anon-22303 sporočil: 897
[#421056] 02.02.09 15:03 · odgovor na: novica (#421017)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):

 
za avtomobile, zakaj pa? sem stanovanjski sklad prosil, da mi razložijo, kako bodo obračunavali parkinge najmenikom neprofitnih stanovanj in odgovora še do danes nimam...po vsej tej zmedi imam občutek, da sklad ne ve čisto dobro, kaj župan načrtuje in kaj točno kupuje z javnim denarjem.
novica
O tem, da bi uradnik kdaj vedel, kaj točno počne z našim denarjem tako ali tako ni za pričakovati. Najbolje da jim napišeš javno vprašanje in odpreš novo temo: Kako lahko nekdo, ki ima avto sploh dobi pomoč davkoplačevalcev pri plačevanju najemnine. Bo zanimiva tema.
anon-84062 sporočil: 1.393
[#421892] 03.02.09 14:10 · odgovor na: novica (#421017)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):


za avtomobile, zakaj pa? sem stanovanjski sklad prosil, da mi razložijo, kako bodo obračunavali parkinge najmenikom neprofitnih stanovanj in odgovora še do danes nimam...po vsej tej zmedi imam občutek, da sklad ne ve čisto dobro, kaj župan načrtuje in kaj točno kupuje z javnim denarjem.
novica

Obstajata dve moznosti: ali bodo garaze oddali po simbolicni ceni, ali pa bodo ostale (v precejsnji meri) neoddane in avtomobili "neprofitno" parkirani na plocnikih, kolesarskih stezah in zelenicah.

V obeh primerih je prvotni izracun dobe odplacevanja bolj natancen od popravljenega.

Strani: 1