Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nepremičnina tedna: Vrstna hiša ob Koseškem bajerju

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (155)

Strani: 1

anon-68918 sporočil: 234
[#237547] 21.04.08 11:23
Odgovori   +    0
Jaz se tam pogosto sprehajam in verjemite mi, razen prve vrste
hiš (bliže Večni poti), je večina drugih podobnih kontejnerjem. Kot kakšno spalno naselje na morju...in po moje je veliko stanovanj praznih, saj so skoraj povsod rolete dol tudi pozimi...
anon-89 sporočil: 10.178
[#237553] 21.04.08 11:27 · odgovor na: anon-68918 (#237547)
Odgovori   +    0

ruzicr je napisal(a):
Jaz se tam pogosto sprehajam in verjemite mi, razen prve vrste hiš (bliže Večni poti), je večina drugih podobnih kontejnerjem. Kot kakšno spalno naselje na morju...in po moje je veliko stanovanj praznih, saj so skoraj povsod rolete dol tudi pozimi...

in zakaj se sprehajaš tam? rad gledaš kontejnerje? ali si samo zalezovalec?
anon-69121 sporočil: 108
[#237965] 22.04.08 00:49
Odgovori   +    0
nadstandardni lokaciji

za working class heroes..ali po domace jebivetre
anon-157803 sporočil: 132
[#237999] 22.04.08 08:20
Odgovori   +    0
to res ni nadstandard, stisnjeno, neprijazno, grdo za pogledat, nefunkcionalno za vsakodnevno življenje, lokacija je diskutabilna, glede na to, da je stara gradnja (gradbinci lepo pojasnijo, kako izgublja nepremičnina, če ni vseljena, tudi če je dokončana, ta pa še dokončana ni!!!) - skratka, ponudba lepo kaže, kje se nahajamo - na jugu ali apendiksu evrope - nepremičninski trg je več kot prenasičen,cene pa več kot napihnjene, kar seveda kaže, da osnovni postulati ekonomije v našem okolje (še9 ne delujejo - torej ne hvala - ta nadstandard si kupite sebi gospodje investitorji
anon-149319 sporočil: 190
[#240337] 27.04.08 12:17
Odgovori   +    0
Nadstandardna vrstna hiša v tretji podaljšani gradbeni fazi zgrajena 2003. Toliko neumnosti v petih vrstah pa tudi v medijih ne najdeš vsak dan. Nepremičninski trg nima standardov , zato nobena nepremičnina ne more biti nadstandardna . V kolikor pa oglaševalec meni, da je lokacija nadstandardna mora to pojasniti . Tretja podaljšana gradbena fazane ne pove nič, prodajalec oz oglaševalec mora pojasniti z vrsto že opravljenih del, ki spadajo v četrto gradbeno fazo ( predelne stene, stavbno pohištvo, instalacije, ometi ???) . Za konstrukcijske elemente in streho težko velja nadstandard, ker se izvajajo po predpisih in ne po željah kupcev, vgrajevanje bolj ali manj kvalitetnih materijalov z bolj ali manj usposobljenimi izvajalci se prične v četrti gradbeni fazi. Torej kupec z nakupom hiše v tretji podaljšani gradbeni fazi, v tem primeru, najprej prodajalcu plača neobstoječi t.i. nadstandard, ki ga potem v nadaljevanju gradnje z izbiro materijalov in izvajalcev ,dejansko plača . Očitno pa so kupci štos pogruntali in hiša po petih letih še vedno išče kupca.

Strani: 1